Sâm, Nov 7, 2026 · 16:30
Cele mai vechiRecente
VEÎ
6.00
4.75
1.36
RecenteCele mai vechi
VVEE
Predicții gratuite
(bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Peste 3.25
Total goluri
–
Total cornere
+1.5
Al-Baqa'a U21
Al-Baqa'a U21 vs Al-Wehdat U21 Profilul echipelor
Al-Baqa'a U21
VEÎRecente
Peste 9.5 cornerePeste2/3
Peste 2.5 goluriPeste3/3
Handicap asiaticAcoperăAcoperit 3/3
Cedează pe finalPeste 2.5 în 3 meciuri la rând
Al-Wehdat U21
EEVVRecente
Peste 9.5 cornereSub0/4
Peste 2.5 goluriEgal2/4
Handicap asiaticEgalAcoperit 2/4
Victorii la 2+ goluri în 2 meciuri la rând
Al-Baqa'a U21 vs Al-Wehdat U21 Detalii meci
Al-Baqa'a U21
1V-1E-1Î în ultimele 3 meciuri, cu 6 goluri marcate și 5 primite. Medie goluri: 2.0 pentru, 1.7 contra. Victorii 33%, AH câștigat 100%, gol Over 66%, corner Over 0%.
Rezultat final
Câștig 33%1
Egal 33%1
Pierdut 33%1
Total goluri 3.0, 3.5
Peste 66%2
Anulat 0%0
Sub 33%1
Handicap asiatic
Câștig 100%3
Anulat 0%0
Pierdut 0%0
Al-Wehdat U21
2V-2E-0Î în ultimele 4 meciuri, cu 9 goluri marcate și 4 primite. Medie goluri: 2.3 pentru, 1.0 contra. Victorii 50%, AH câștigat 50%, gol Over 25%, corner Over 0%.
Rezultat final
Câștig 50%2
Egal 50%2
Pierdut 0%0
Total goluri 3.0, 3.5
Peste 25%1
Anulat 0%0
Sub 75%3
Handicap asiatic
Câștig 50%2
Anulat 25%1
Pierdut 25%1
Ultimele
| Al-Baqa'a U21 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Al-Wehdat U21 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
Total cornere peste 7.5 - 13.5| Al-Baqa'a U21 | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
| Al-Wehdat U21 | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
Distribuția golurilorLinie 3.0, 3.5
Distribuția cornerelor
Distribuția cartonașelor
Meciurile echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete
Total: 4,
Med.: 3.25,
Abatere std.: 1.64, Mediană: 2,
Mod: 2,
Peste: 25%
Meciurile echipei gazdă pe teren propriu
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete în deplasare
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei oaspete
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Al-Baqa'a U21 vs Al-Wehdat U21 Distribuția în timp a golurilor/cornerelor
Al-Baqa'a U21 vs Al-Wehdat U21 Confruntări directe
Al-Baqa'a U21 vs Al-Wehdat U21 Vezi H2H complet →Fără date
| Al-Baqa'a U21 Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Iordania - Shield Cup | 2026-10-31 | 2 Ramtha SC U21 |
2 - 1
2 - 1
|
Al-Baqa'a U21 1 | Î | -1.0, -1.5 | Peste |
|
||||||
| Iordania - Shield Cup | 2026-10-25 | 3 Al-Arabi Irbid U21 |
0 - 1
2 - 2
|
Al-Baqa'a U21 2 | E | -1.0 | Peste | 8.5 |
|
|||||
| Iordania - Shield Cup | 2026-10-17 | 1 4 Al-Baqa'a U21 |
2 - 0
3 - 1
|
Al Salt U21 2 | V | 0.0 | Peste |
|
||||||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Al-Wehdat U21 Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Iordania - Shield Cup | 2026-10-31 | 1 Al-Wehdat U21 |
3 - 0
4 - 2
|
Al-Arabi Irbid U21 3 | V | -1.0 | Peste |
|
||||||
| Iordania - Shield Cup | 2026-10-25 | 3 Shabab Al Ordon U21 |
0 - 2
0 - 3
|
Al-Wehdat U21 3 | V | +0.5, +1.0 | Peste | 8.5 |
|
|||||
| Iordania - Shield Cup | 2026-10-18 | Al-Wehdat U21 |
0 - 1
1 - 1
|
Al-Hussein SC U21 1 | E | 0.0, -0.5 | Sub | 8.5 |
|
|||||
| Iordania - Shield Cup | 2026-10-10 | 1 Al-Jazeera U21 |
1 - 1
1 - 1
|
Al-Wehdat U21 3 | E | 0.0 | Sub |
|
||||||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Final | 6 | 4.75 | 1.364 |
| Handicap asiatic | ||
|---|---|---|
| Final (+1.5) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Pauză (+0.5) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Total goluri | ||
|---|---|---|
| Final (3.25) | Peste@2 | [email protected] |
| Pauză (1.25) | [email protected] | [email protected] |
Evenimente live
Stare: , Scor: 0 - 0 , Corner: 0 - 0
Corner: , Handicap: +1.5 , Goluri: 3.0, 3.5
Goluri peste 0.5 - 4.5
Cartonașe Peste 1.5 - 7.5

