Sâm, Aug 3, 2019 · 15:00
Cele mai vechiRecente
VVVVEÎ
2.63
3.40
2.50
RecenteCele mai vechi
VÎVVVV
Predicții gratuite
(bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Peste 2.5
Total goluri
Peste 10.0
Total cornere
-0.25
Airdrieonians
Airdrieonians vs Forfar Profilul echipelor
Airdrieonians
VEEÎÎVVVEÎRecenteÎn formă maximă+0.7 pct/meci, ultimele 5 vs 23 anterioare
Peste 9.5 cornerePeste6/10
Peste 2.5 goluriPeste8/10
Handicap asiaticEgal5/10
Forfar
EVVVÎEVVÎVRecenteÎn creștere+0.2 pct/meci, ultimele 5 vs 22 anterioare
Peste 9.5 cornereSub4/10
Peste 2.5 goluriPeste6/10
Handicap asiaticAcoperă6/10
Ultimele
| Airdrieonians | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Forfar | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
Total cornere peste 7.5 - 13.5| Airdrieonians | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
| Forfar | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
Distribuția golurilorLinie 2.5
Distribuția cornerelorLinie 10.0
Distribuția cartonașelor
Meciurile echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete
Total: 40,
Med.: 2.78,
Abatere std.: 1.27, Mediană: 3,
Mod: 3,
Peste: 60%
Meciurile echipei gazdă pe teren propriu
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete în deplasare
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei oaspete
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Airdrieonians vs Forfar Distribuția în timp a golurilor/cornerelor
Airdrieonians vs Forfar Confruntări directe
Airdrieonians vs Forfar Vezi H2H complet →| Airdrieonians Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Scotia - League One | 2019-03-23 | 2 Airdrieonians |
1 - 0
1 - 0
|
Forfar 2 | V | 0.0 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| Scotia - League One | 2019-02-09 | 1 Forfar |
1 - 0
2 - 0
|
Airdrieonians 1 | Î | 0.0 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| Scotia - League One | 2018-11-03 | Airdrieonians |
0 - 0
0 - 1
|
Forfar 3 | Î | 0.0, -0.5 | Sub | 10.5 |
|
|||||
| Scotia - League One | 2018-08-04 | 1 Forfar |
1 - 0
1 - 3
|
Airdrieonians 3 | V | 0.0 | Peste | 10.5 |
|
|||||
| Scotia - League One | 2018-04-28 | 1 2 Airdrieonians |
0 - 1
1 - 2
|
Forfar 1 | Î | 0.0 | Peste | 10.5 |
|
|||||
| Scotia - League One | 2018-02-03 | 2 Forfar |
0 - 1
0 - 1
|
Airdrieonians 1 | V | 0.0 | Sub |
|
4-3 (7) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Scotia - League One | 2017-12-02 | 2 Airdrieonians |
0 - 0
2 - 1
|
Forfar 2 1 | V | 0.0, -0.5 | Peste |
|
10-3 (13) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Scotia - League One | 2017-08-05 | Forfar |
1 - 0
2 - 1
|
Airdrieonians 1 | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 10.5 | Peste |
|
9-4 (13) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Scotia - League One | 2016-04-16 | 1 Forfar |
0 - 2
0 - 2
|
Airdrieonians | V | 0.0, -0.5 | Sub |
|
3-7 (10) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Scotia - League One | 2016-03-08 | 1 Airdrieonians |
0 - 1
1 - 1
|
Forfar 2 | E | -0.5 | Sub | 10.5 | Peste |
|
5-6 (11) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Scotia - League One | 2015-11-07 | 1 Forfar |
1 - 3
2 - 3
|
Airdrieonians | V | 0.0, -0.5 | Peste | 11.0 | Peste |
|
6-6 (12) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Scotia - League One | 2015-08-08 | 2 Airdrieonians |
0 - 1
0 - 1
|
Forfar 3 | Î | 0.0, -0.5 | Sub |
|
8-3 (11) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 4 (2-2) | ||
| Scotia - League One | 2015-04-11 | 2 Forfar |
1 - 0
2 - 0
|
Airdrieonians | Î | -0.5 | Sub |
|
8-4 (12) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| Scotia - League One | 2015-02-14 | 1 Airdrieonians |
2 - 0
3 - 1
|
Forfar 3 1 | V | 0.0 | Peste |
|
6-7 (13) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Scotia - League One | 2014-10-04 | 3 Airdrieonians |
1 - 0
1 - 2
|
Forfar 1 | Î | Peste |
|
4-8 (12) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 3 (1-2) | |||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Airdrieonians Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Scotia - League Cup | 2019-07-27 | 2 Airdrieonians |
2 - 0
2 - 3
|
Hamilton 3 | Î | +0.5 | Peste | 10.0 |
|
|||||
| Scotia - League Cup | 2019-07-24 | Airdrieonians |
0 - 1
2 - 2
|
Queen's Park 3 | E | -1.0 | Peste | 10.0 |
|
|||||
| Scotia - League Cup | 2019-07-21 | 1 Clyde |
0 - 2
2 - 3
|
Airdrieonians 4 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 10.0 |
|
|||||
| UK Friendlies | 2019-07-06 | Airdrieonians |
1 - 0
3 - 0
|
Cowdenbeath | V | -1.0 | Sub | 8.5 |
|
|||||
| UK Friendlies | 2019-07-02 | Airdrieonians |
0 - 0
2 - 0
|
Albion | V | -1.0 | Sub | 9.0 |
|
|||||
| Scotia - League One | 2019-05-04 | Stranraer |
0 - 3
1 - 4
|
Airdrieonians | V | 0.0 | Peste | 10.5 | Sub |
|
6-3 (9) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Scotia - League One | 2019-04-27 | 1 Airdrieonians |
1 - 0
3 - 0
|
Arbroath 1 | V | +0.5, +1.0 | Peste | 10.5 | Sub |
|
4-6 (10) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Scotia - League One | 2019-04-20 | 1 Montrose |
1 - 0
2 - 1
|
Airdrieonians 2 1 | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
2-3 (5) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Scotia - League One | 2019-04-13 | 1 Airdrieonians |
0 - 1
0 - 1
|
Stenhousemuir 1 | Î | 0.0, -0.5 | Sub | 10.5 | Sub |
|
6-4 (10) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Scotia - League One | 2019-04-06 | 1 Airdrieonians |
0 - 0
0 - 0
|
East Fife 2 | E | 0.0, -0.5 | Sub | 10.5 | Peste |
|
3-8 (11) | 2-4 (6) | 3 (1-2) | 2 (1-1) |
| Scotia - League One | 2019-04-02 | 1 Dumbarton |
1 - 2
3 - 3
|
Airdrieonians 3 | E | 0.0, -0.5 | Peste | 10.5 | Sub |
|
6-1 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Scotia - League One | 2019-03-30 | 1 Brechin |
0 - 2
0 - 3
|
Airdrieonians | V | 0.0, +0.5 | Peste | 10.0 | Peste |
|
6-5 (11) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Scotia - League One | 2019-03-23 | 2 Airdrieonians |
1 - 0
1 - 0
|
Forfar 2 | V | 0.0 | Sub | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Scotia - League One | 2019-03-09 | 1 Raith |
0 - 0
1 - 0
|
Airdrieonians 3 | Î | -0.5, -1.0 | Sub | 10.0 | Peste |
|
8-3 (11) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Scotia - League One | 2019-03-02 | 1 Airdrieonians |
0 - 0
1 - 0
|
Montrose | V | 0.0, -0.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
6-9 (15) | 2-6 (8) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Scotia - League One | 2019-02-23 | 2 Arbroath |
1 - 1
3 - 2
|
Airdrieonians 3 | Î | -1.0 | Peste | 10.5 | Peste |
|
5-6 (11) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Scotia - League One | 2019-02-16 | 1 Airdrieonians |
0 - 1
0 - 1
|
Brechin 3 | Î | -0.5 | Sub | 10.0 | Push |
|
8-2 (10) | 6-1 (7) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Scotia - League One | 2019-02-09 | 1 Forfar |
1 - 0
2 - 0
|
Airdrieonians 1 | Î | 0.0 | Sub | 10.0 | Sub |
|
6-2 (8) | 5-0 (5) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Scotia - League One | 2019-02-02 | Airdrieonians |
1 - 0
2 - 2
|
Dumbarton 3 | E | 0.0, -0.5 | Peste | 10.5 | Peste |
|
6-6 (12) | 3-4 (7) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Scotia - League One | 2019-01-26 | 1 Stenhousemuir |
0 - 0
1 - 0
|
Airdrieonians 2 | Î | +0.5, +1.0 | Sub | 10.5 | Sub |
|
4-6 (10) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Scotia - FA Cup | 2019-01-19 | Celtic |
1 - 0
3 - 0
|
Airdrieonians 3 | Î | -3.0 | Sub | 11.5 | Peste |
|
13-0 (13) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Scotia - League One | 2019-01-12 | 3 Airdrieonians |
1 - 0
1 - 1
|
Raith 4 | E | +0.5 | Sub | 10.5 | Sub |
|
3-6 (9) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 4 (1-3) |
| Scotia - League One | 2019-01-05 | East Fife |
1 - 2
1 - 2
|
Airdrieonians 1 | V | 0.0 | Peste | 10.5 | Sub |
|
5-5 (10) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Scotia - League One | 2018-12-29 | Airdrieonians |
2 - 0
3 - 0
|
Stranraer | V | -0.5 | Peste | 10.5 | Peste |
|
0-11 (11) | 0-6 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Scotia - League One | 2018-12-22 | 5 Brechin |
0 - 0
0 - 1
|
Airdrieonians 1 | V | +0.5 | Sub | 10.5 | Sub |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 4 (2-2) | 1 (1-0) |
| Scotia - League One | 2018-12-15 | Airdrieonians |
0 - 1
0 - 1
|
Arbroath | Î | +0.5, +1.0 | Sub | 10.5 | Peste |
|
10-3 (13) | 7-3 (10) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Scotia - League One | 2018-12-08 | 1 Dumbarton |
0 - 1
1 - 1
|
Airdrieonians 1 | E | 0.0, -0.5 | Sub | 10.5 | Sub |
|
8-2 (10) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Scotia - League One | 2018-12-01 | 1 Raith |
2 - 0
2 - 0
|
Airdrieonians 2 | Î | -0.5 | Sub | 10.5 | Sub |
|
5-5 (10) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Scotia - League One | 2018-11-17 | 1 Airdrieonians |
1 - 2
4 - 2
|
East Fife 2 | V | 0.0 | Peste | 10.5 | Sub |
|
3-6 (9) | 2-3 (5) | 3 (1-2) | 2 (0-2) |
| Scotia - League One | 2018-11-10 | 3 Stranraer |
0 - 1
1 - 2
|
Airdrieonians 1 | V | 0.0 | Peste | 10.5 | Peste |
|
7-5 (12) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 5 (2-3) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Forfar Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Scotia - League Cup | 2019-07-27 | 1 Forfar |
1 - 0
2 - 1
|
St Johnstone 1 | V | +1.0 | Push | 9.5 |
|
|||||
| Scotia - League Cup | 2019-07-24 | Ross County |
1 - 0
2 - 0
|
Forfar 1 | Î | -1.0, -1.5 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| Scotia - League Cup | 2019-07-20 | 2 Montrose |
1 - 2
1 - 4
|
Forfar 2 | V | 0.0 | Peste | 9.0 |
|
|||||
| Scotia - League Cup | 2019-07-13 | 2 Forfar |
2 - 0
3 - 0
|
Brechin 2 | V | -1.0, -1.5 | Push | 10.0 |
|
|||||
| UK Friendlies | 2019-07-09 | Forfar |
1 - 1
2 - 1
|
Cove Rangers | V | -0.5 | Sub |
|
||||||
| UK Friendlies | 2019-07-06 | 1 Forfar |
1 - 0
1 - 0
|
Morton | V | +1.0 | Sub | 8.5 | Peste |
|
4-5 (9) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| UK Friendlies | 2019-06-29 | Forfar |
0 - 1
0 - 1
|
Dunfermline | Î | 0.0, +0.5 | Sub | 8.5 | Peste |
|
6-4 (10) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Scotia - Championship - Play-off | 2019-05-11 | 1 4 Forfar |
0 - 0
1 - 1
|
Raith 4 | E | 0.0, -0.5 | Sub | 9.5 | Sub |
|
5-4 (9) | 3-2 (5) | 3 (3-0) | 2 (0-2) |
| Scotia - Championship - Play-off | 2019-05-07 | 2 Raith |
1 - 1
2 - 1
|
Forfar 3 | Î | -0.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
0-4 (4) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Scotia - League One | 2019-05-04 | 1 East Fife |
1 - 1
2 - 3
|
Forfar 1 | V | 0.0 | Peste | 9.5 | Peste |
|
9-3 (12) | 7-2 (9) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Scotia - League One | 2019-04-27 | Forfar |
0 - 0
1 - 0
|
Montrose 2 | V | 0.0, -0.5 | Sub | 9.0 | Sub |
|
4-1 (5) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Scotia - League One | 2019-04-20 | 1 3 Stenhousemuir |
0 - 2
0 - 3
|
Forfar 2 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 10.0 | Peste |
|
6-11 (17) | 2-6 (8) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| Scotia - League One | 2019-04-13 | Forfar |
0 - 0
0 - 0
|
Dumbarton 1 | E | 0.0 | Sub | 10.0 | Sub |
|
2-4 (6) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Scotia - League One | 2019-04-06 | Stranraer |
1 - 1
2 - 1
|
Forfar 1 | Î | 0.0, +0.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Scotia - League One | 2019-03-30 | 1 Forfar |
1 - 1
2 - 1
|
Arbroath 4 | V | +0.5 | Peste | 10.0 | Peste |
|
3-8 (11) | 3-3 (6) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Scotia - League One | 2019-03-23 | 2 Airdrieonians |
1 - 0
1 - 0
|
Forfar 2 | Î | 0.0 | Sub | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Scotia - League One | 2019-03-16 | Forfar |
1 - 0
2 - 1
|
Raith 1 | V | 0.0, +0.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
5-3 (8) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Scotia - League One | 2019-03-09 | 1 Brechin |
2 - 1
2 - 2
|
Forfar 2 | E | 0.0, +0.5 | Peste | 9.5 | Peste |
|
9-7 (16) | 5-4 (9) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Scotia - League One | 2019-03-02 | Forfar |
3 - 0
3 - 0
|
East Fife | V | 0.0 | Peste | 9.5 | Peste |
|
2-8 (10) | 1-4 (5) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Scotia - League One | 2019-02-23 | 1 Forfar |
0 - 0
2 - 1
|
Stenhousemuir | V | -0.5 | Peste | 10.0 | Peste |
|
7-6 (13) | 3-4 (7) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Scotia - League One | 2019-02-16 | 2 Montrose |
1 - 0
2 - 0
|
Forfar 3 1 | Î | 0.0 | Sub | 9.0 | Push |
|
5-4 (9) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Scotia - League One | 2019-02-09 | 1 Forfar |
1 - 0
2 - 0
|
Airdrieonians 1 | V | 0.0 | Sub | 10.0 | Sub |
|
6-2 (8) | 5-0 (5) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Scotia - League One | 2019-02-02 | 3 Raith |
1 - 0
1 - 1
|
Forfar 1 | E | -0.5, -1.0 | Sub | 9.5 | Peste |
|
3-8 (11) | 2-8 (10) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Scotia - League One | 2019-01-26 | 1 Arbroath |
0 - 1
0 - 2
|
Forfar 1 1 | V | -1.0 | Sub | 10.0 | Peste |
|
8-5 (13) | 4-5 (9) | 4 (1-3) | 1 (1-0) |
| Scotia - FA Cup | 2019-01-19 | Kilmarnock |
1 - 0
2 - 0
|
Forfar 1 | Î | -2.0, -2.5 | Sub | 9.5 | Sub |
|
4-4 (8) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Scotia - League One | 2019-01-12 | 3 Forfar |
1 - 1
2 - 1
|
Stranraer | V | 0.0, -0.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
2-5 (7) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Scotia - League One | 2019-01-05 | Dumbarton |
1 - 3
2 - 3
|
Forfar 1 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 10.0 | Peste |
|
10-2 (12) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 5 (5-0) |
| Scotia - League One | 2018-12-29 | 1 Forfar |
1 - 0
2 - 0
|
Brechin 3 | V | -0.5, -1.0 | Sub | 9.5 | Sub |
|
1-7 (8) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Scotia - League One | 2018-12-22 | 3 East Fife |
0 - 0
1 - 0
|
Forfar | Î | 0.0, -0.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
6-8 (14) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Scotia - League One | 2018-12-08 | 1 3 Forfar |
0 - 1
2 - 3
|
Arbroath 4 1 | Î | +0.5, +1.0 | Peste | 10.0 | Sub |
|
3-3 (6) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Final | 2.625 | 3.4 | 2.5 |
| Pauză | 3 | 2.2 | 3.1 |
| Handicap asiatic | ||
|---|---|---|
| Final (-0.25) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Pauză (0.0) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Total cornere | ||
|---|---|---|
| Final (10.0) | [email protected] | [email protected] |
| Pauză (4.5) | [email protected] | Sub@2 |
| Total goluri | ||
|---|---|---|
| Final (2.5) | [email protected] | [email protected] |
| Pauză (1.0) | [email protected] | [email protected] |
Evenimente live
Stare: Final , Scor: 0 - 2 , Corner: 8 - 10
Corner: 10.0 , Handicap: 0.0, -0.5 , Goluri: 2.5
Scor: 0 - 0 , Corner: 4 - 4 Pauză
Corner: 4.5 , Handicap: 0.0 , Goluri: 1.0
-
3' - 1st Corner - Airdrieonians -
32' - 2nd Corner - Forfar -
33' - 3rd Corner - Airdrieonians -
36' - 4th Corner - Forfar -
39' - 5th Corner - Airdrieonians - Race to 3 Corners - Airdrieonians
-
40' - 1st Yellow Card - Forfar -
43' - 6th Corner - Airdrieonians -
45' - 7th Corner - Forfar -
45+1' - 8th Corner - Forfar -
0-0 score at the end of First Half -
48' - 9th Corner - Forfar - Race to 5 Corners - Forfar
-
53' - 1st Goal - Forfar -
55' - 10th Corner - Forfar -
55' - 11th Corner - Forfar - Race to 7 Corners - Forfar
-
56' - 12th Corner - Forfar -
56' - 2nd Goal - Forfar -
61' - 13th Corner - Airdrieonians - Race to 9 Corners - Forfar
-
62' - 14th Corner - Forfar -
66' - 15th Corner - Airdrieonians -
75' - 17th Corner - Airdrieonians -
81' - 18th Corner - Forfar -
89' - 18th Corner - Airdrieonians -
90' - 2nd Yellow Card - Airdrieonians -
0-2 score at the end of Second Half
Goluri peste 0.5 - 4.5
Cartonașe Peste 1.5 - 7.5

