Ungaria - NB III Statistici și rezultate cornere
TotalCorner oferă statistici cornere Ungaria - NB III, program, rezultate, clasament, statistici cartonașe și comparație de cote. Urmărește cele mai recente Ungaria - NB III meciuri cu cornere la final, cornere la pauză, goluri, cartonașe și date despre meci.
| ora de start | Gazde | Scor | Oaspeți | Handicap | Corner | Corner pauză | Corn. asiatic | Corner P/S | Goluri | Goluri P/S | Atac | Șuturi | Analiză | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| May 2025 | ||||||||||||||
| 05/04 10:00 | Final | MTK II | 11 - 1 | FC Dunafoldvar | -2.0 | 3 - 3 | 3 - 2 | 10.0 | Under | 3.5 | Over | 102 - 65 | 25 - 9 | |
| 05/03 12:00 | Final | Diosgyori VTK II | 2 - 1 | Senyo Carnifex | -0.5, -1.0 | 6 - 1 | 0 - 0 | 3.0 | Push | 58 - 66 | 14 - 7 | |||
| April 2025 | ||||||||||||||
| 04/27 18:00 | Final | Bicskei TC | 1 - 1 | Veszprem FC | -0.5, -1.0 | 4 - 5 | 2 - 2 | 2.0, 2.5 | Under | 64 - 75 | 12 - 9 | |||
| 04/27 16:00 | Final | BKV Elore SC | 2 - 0 | Martfui LSE | -1.0 | 5 - 1 | 3 - 0 | 3.0 | Under | 91 - 64 | 8 - 15 | |||
| 04/27 16:00 | Final | Pécsi MFC | 1 - 3 | FC Nagykanizsa | 0.0, -0.5 | 5 - 6 | 3 - 1 | 2.5 | Over | 42 - 45 | 1 - 4 | |||
| 04/27 16:00 | Final | Dorogi FC | 1 - 2 | Budaorsi SC | -0.5 | 8 - 4 | 5 - 3 | 2.5, 3.0 | Over | 86 - 72 | 13 - 9 | |||
| 04/27 16:00 | Final | MTE 1904 | 4 - 1 | Ujpest II | -1.5 | 6 - 3 | 4 - 1 | 9.0 | Push | 3.0 | Over | 84 - 72 | 16 - 8 | |
| 04/27 16:00 | Final | Gyulai Termal | 2 - 0 | Budapest Honved II | -1.0 | 5 - 4 | 3 - 1 | 2.5, 3.0 | Under | 126 - 136 | 19 - 4 | |||
| 04/27 16:00 | Final | Senyo Carnifex | 2 - 0 | Tiszafured VSE | 0.0 | 6 - 0 | 4 - 0 | 3.0 | Under | 81 - 103 | 9 - 11 | |||
| 04/27 15:00 | Final | Gyirmot SE II | 1 - 4 | III Keruleti TVE | +0.5, +1.0 | 1 - 8 | 1 - 5 | 3.5 | Over | 63 - 56 | 3 - 18 | |||
| 04/27 13:00 | Final | BSS Monor | 3 - 1 | Hodmezovasahelyi | -0.5 | 8 - 6 | 4 - 2 | 2.5 | Over | 70 - 78 | 10 - 7 | |||
| 04/27 12:00 | Final | Diosgyori VTK II | 2 - 0 | Salgotarjani BTC | -1.0 | 4 - 5 | 2 - 2 | 3.0 | Under | 57 - 59 | 14 - 7 | |||
| 04/27 10:00 | Final | Nyiregyhaza II | 0 - 1 | Kisvarda II | 0.0 | 8 - 2 | 5 - 1 | 9.0 | Over | 2.0, 2.5 | Under | 108 - 81 | 12 - 11 | |
| 04/27 10:00 | Gardonyi VSC | 0 - 0 | Szekszardi | +0.5 | 0 - 0 | 0 - 0 | 2.5, 3.0 | - | - | |||||
| 04/27 10:00 | Final | Kecskemeti TE II | 2 - 1 | Csepel | 0.0, -0.5 | 6 - 3 | 4 - 1 | 2.5 | Over | 111 - 97 | 9 - 17 | |||
| 04/27 10:00 | Final | Puskas Academy II | 1 - 1 | ETO Akademia | 0.0, -0.5 | 5 - 3 | 2 - 2 | 9.5 | Under | 2.5 | Under | 76 - 79 | 19 - 14 | |
| 04/27 10:00 | Final | Komarom VSE | 1 - 1 | Kelen SC | -1.0, -1.5 | 6 - 6 | 4 - 3 | 10.0 | Over | 2.5, 3.0 | Under | 66 - 74 | 8 - 7 | |
| April 2025 | ||||||||||||||
| 04/20 16:00 | ESMTK | 0 - 0 | Tiszakecske FC | 0.0, -0.5 | 0 - 0 | 0 - 0 | 2.0, 2.5 | - | - | |||||
| 04/20 16:00 | Final | Penzugyor SE | 0 - 2 | Kecskemeti TE II | 0.0, -0.5 | 4 - 2 | 1 - 1 | 2.5 | Under | 92 - 85 | 9 - 6 | |||
| 04/20 16:00 | Hodmezovasahelyi | 0 - 0 | Tiszafoldvar | -0.5, -1.0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 2.5 | - | - | |||||
| 04/20 16:00 | Final | PEAC FC | 0 - 1 | Fonix Gold FC | -1.0 | 9 - 3 | 1 - 3 | 3.0, 3.5 | Under | 64 - 59 | 2 - 1 | |||
| 04/20 16:00 | Final | Budaorsi SC | 0 - 2 | Bicskei TC | +1.0 | 4 - 2 | 3 - 0 | 10.5 | Under | 2.5, 3.0 | Under | 94 - 89 | 9 - 11 | |
| 04/20 16:00 | Final | FC Nagykanizsa | 7 - 0 | FC Dunafoldvar | -3.0, -3.5 | 8 - 2 | 1 - 2 | 4.0 | Over | 134 - 89 | 22 - 4 | |||
| 04/20 16:00 | Final | FC Hatvan | 2 - 3 | DEAC | +0.5, +1.0 | 3 - 5 | 1 - 2 | 2.5 | Over | 60 - 52 | 7 - 10 | |||
| 04/20 16:00 | Final | BFC Siofok | 1 - 1 | Paksi II | -1.0 | 6 - 6 | 4 - 3 | 9.0 | Over | 3.0 | Under | 67 - 67 | 13 - 17 | |
| 04/20 16:00 | Final | III Keruleti TVE | 3 - 1 | Dorogi FC | 0.0, -0.5 | 3 - 8 | 2 - 4 | 9.5 | Over | 2.5 | Over | 85 - 88 | 9 - 9 | |
| 04/20 16:00 | Final | Veszprem FC | 2 - 0 | Erdi VSE | -0.5 | 6 - 3 | 3 - 2 | 9.0 | Push | 2.0, 2.5 | Under | 86 - 70 | 18 - 2 | |
| 04/20 16:00 | Szekszardi | 0 - 0 | Dunaharaszti MTK | 0.0, +0.5 | 0 - 0 | 0 - 0 | 2.5 | - | - | |||||
| 04/20 16:00 | Majosi SE | 0 - 0 | Ferencvarosi TC II | +0.5 | 0 - 0 | 0 - 0 | 2.5, 3.0 | - | - | |||||
| 04/20 16:00 | Final | Szombathelyi Haladas | 0 - 2 | Puskas Academy II | +0.5, +1.0 | 5 - 4 | 3 - 1 | 9.5 | Under | 3.0 | Under | 89 - 113 | 19 - 8 | |
| 04/20 16:00 | Kaposvari Rakoczi | 0 - 0 | Pécsi MFC | 0.0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 2.5 | - | - | |||||
| 04/20 16:00 | Ivancsa | 0 - 0 | Bonyhad Volgyseg | -2.5 | 0 - 0 | 0 - 0 | 4.0 | - | - | |||||
| 04/20 16:00 | Salgotarjani BTC | 0 - 0 | Fuzesabonyi SC | 0.0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 2.5 | - | - | |||||
| 04/20 16:00 | Final | Karcagi SE | 3 - 2 | Putnok | 0.0, -0.5 | 6 - 7 | 4 - 7 | 10.0 | Over | 2.5 | Over | 73 - 93 | 13 - 8 | |
| 04/20 16:00 | Eger SE | 0 - 0 | Senyo Carnifex | 0.0, -0.5 | 0 - 0 | 0 - 0 | 2.5 | - | - | |||||
| 04/20 16:00 | Tiszafured VSE | 0 - 0 | Diosgyori VTK II | 0.0, -0.5 | 0 - 0 | 0 - 0 | 2.5 | - | - | |||||
| 04/20 16:00 | Final | Csepel | 1 - 4 | Gyulai Termal | +0.5 | 6 - 8 | 2 - 8 | 2.5, 3.0 | Over | 97 - 87 | 13 - 19 | |||
| 04/20 16:00 | Martfui LSE | 0 - 0 | Szegedi VSE | 0.0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 3.0, 3.5 | - | - | |||||
| 04/20 10:00 | Final | Vasas SC II | 2 - 2 | BSS Monor | -0.5 | 8 - 2 | 2 - 1 | 10.0 | Push | 2.5 | Over | 109 - 111 | 12 - 9 | |
| 04/20 10:00 | Final | SC Sopron | 3 - 1 | Ujpest II | -0.5 | 5 - 7 | 2 - 4 | 3.0 | Over | 83 - 82 | 15 - 8 | |||