Spania - Tercera - Grupa 6 Statistici și rezultate cornere
TotalCorner oferă statistici cornere Spania - Tercera - Grupa 6, program, rezultate, clasament, statistici cartonașe și comparație de cote. Urmărește cele mai recente Spania - Tercera - Grupa 6 meciuri cu cornere la final, cornere la pauză, goluri, cartonașe și date despre meci.
| ora de start | Gazde | Scor | Oaspeți | Handicap | Corner | Corner pauză | Corn. asiatic | Corner P/S | Goluri | Goluri P/S | Atac | Șuturi | Analiză | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| September 2026 | ||||||||||||||
| 09/13 17:00 | Final | Ontinyent | 1 - 0 | Atletico Saguntino | 0.0, +0.5 | 1 - 3 | 1 - 2 | 1.5, 2.0 | Under | 116 - 138 | 5 - 9 | |||
| 09/13 17:00 | Final | Villarreal C | 2 - 1 | CD Roda | -0.5, -1.0 | 3 - 2 | 1 - 2 | 2.0, 2.5 | Over | 85 - 88 | 10 - 4 | |||
| 09/13 11:00 | Final | CD San Vicente | 2 - 2 | Hercules II | 0.0, -0.5 | 4 - 1 | 2 - 0 | 2.0 | Over | 82 - 85 | 16 - 9 | |||
| 09/13 10:30 | Final | Torrevieja | 0 - 2 | UD Vall De Uxo | 0.0 | 4 - 5 | 2 - 4 | 2.0 | Push | 120 - 103 | 11 - 10 | |||
| 09/13 10:30 | Final | Athletic Torrellano | 1 - 2 | Torrent C.F. | 0.0, +0.5 | 7 - 5 | 4 - 3 | 2.0, 2.5 | Over | 99 - 101 | 13 - 18 | |||
| 09/12 17:30 | Final | Levante B | 0 - 0 | CD Bunol | -0.5, -1.0 | 3 - 3 | 1 - 2 | 2.0, 2.5 | Under | 129 - 89 | 10 - 5 | |||
| September 2026 | ||||||||||||||
| 09/06 18:00 | Final | UD Vall De Uxo | 0 - 0 | Utiel | -0.5 | 5 - 2 | 2 - 1 | 1.5, 2.0 | Under | 122 - 86 | 10 - 3 | |||
| 09/06 18:00 | Final | Atletico Saguntino | 2 - 1 | Levante B | 0.0 | 1 - 7 | 0 - 4 | 2.0 | Over | 73 - 96 | 3 - 10 | |||
| 09/06 17:00 | Final | Soneja | 0 - 3 | Villarreal C | +0.5 | 2 - 1 | 0 - 1 | 2.0, 2.5 | Over | 148 - 130 | 7 - 10 | |||
| 09/06 11:00 | Final | CD Roda | 2 - 1 | Ontinyent | 0.0, -0.5 | 3 - 4 | 3 - 1 | 1.5, 2.0 | Over | 99 - 97 | 7 - 6 | |||
| 09/06 10:00 | Final | Eldense B | 1 - 0 | Athletic Torrellano | 0.0 | 4 - 5 | 1 - 3 | 2.0, 2.5 | Under | 99 - 102 | 11 - 6 | |||
| 09/05 18:00 | Final | Torrent C.F. | 4 - 0 | Jove Espanol | -0.5 | 6 - 1 | 4 - 1 | 2.0, 2.5 | Over | 121 - 98 | 11 - 8 | |||
| 09/05 17:30 | Final | CD Bunol | 2 - 1 | Atzeneta | 0.0, -0.5 | 3 - 5 | 2 - 0 | 2.0 | Over | 118 - 126 | 13 - 8 | |||
| 09/05 17:00 | Final | Hercules II | 1 - 2 | Torrevieja | 0.0, -0.5 | 3 - 3 | 0 - 1 | 2.0 | Over | 140 - 116 | 7 - 9 | |||
| 09/05 17:00 | Final | Acero | 0 - 1 | Crevillente | 0.0, -0.5 | 5 - 9 | 1 - 4 | 2.5 | Under | 82 - 76 | 16 - 7 | |||
| May 2026 | ||||||||||||||
| 05/17 11:00 | Final | Villarreal C | 1 - 3 | Levante B | 0.0 | 6 - 0 | 2 - 0 | 2.5 | Over | 111 - 72 | 11 - 8 | |||
| May 2026 | ||||||||||||||
| 05/02 17:30 | Final | Levante B | 0 - 1 | Villarreal C | -0.5 | 6 - 4 | 4 - 4 | 2.0, 2.5 | Under | 124 - 91 | 10 - 13 | |||
| 05/02 17:26 | Jove Espanol | 0 - 0 | CD Bunol | 0.0,-0.5 | 0 - 0 | 0 - 0 | 2 | - | - | |||||
| April 2026 | ||||||||||||||
| 04/26 16:00 | Final | La Nucia | 3 - 2 | Levante B | 0.0, -0.5 | 2 - 1 | 0 - 0 | 2.0 | Over | 128 - 77 | 14 - 2 | |||
| 04/26 10:15 | Final | UD Castellonense | 1 - 1 | Atletico Saguntino | 0.0, -0.5 | 3 - 2 | 2 - 0 | 2.0 | Push | 122 - 128 | 6 - 5 | |||
| April 2026 | ||||||||||||||
| 04/19 17:00 | Final | Atletico Saguntino | 1 - 0 | UD Alzira | -0.5, -1.0 | 4 - 5 | 1 - 1 | 2.0, 2.5 | Under | 94 - 120 | 12 - 3 | |||
| 04/19 10:30 | Final | Athletic Torrellano | 0 - 1 | Soneja | -0.5, -1.0 | 8 - 4 | 4 - 2 | 2.0, 2.5 | Under | 99 - 87 | 14 - 5 | |||
| 04/18 17:15 | UD Castellonense | 0 - 0 | Ontinyent | -0.5, -1.0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 1.5, 2.0 | - | - | |||||
| 04/18 16:00 | Final | Levante B | 4 - 1 | Crevillente | -1.0, -1.5 | 8 - 2 | 3 - 1 | 2.5 | Over | 101 - 82 | 11 - 3 | |||
| 04/18 16:00 | Final | CD Roda | 3 - 1 | Utiel | 0.0, -0.5 | 8 - 10 | 3 - 6 | 2.0 | Over | 110 - 113 | 8 - 7 | |||
| 04/18 16:00 | Atzeneta | 0 - 0 | La Nucia | 0.0, +0.5 | 0 - 0 | 0 - 0 | 1.5, 2.0 | - | - | |||||
| April 2026 | ||||||||||||||
| 04/12 17:00 | Final | Villarreal C | 3 - 0 | UD Castellonense | 0.0 | 2 - 8 | 2 - 2 | 2.0 | Over | 90 - 145 | 11 - 15 | |||
| 04/12 17:00 | Final | Crevillente | 2 - 3 | Atzeneta | 0.0, -0.5 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1.5, 2.0 | Over | 92 - 71 | 15 - 11 | |||
| 04/11 17:30 | Final | UD Alzira | 1 - 0 | Jove Espanol | 0.0 | 6 - 6 | 5 - 3 | 2.0 | Under | 105 - 120 | 5 - 6 | |||
| 04/11 17:00 | Final | CD Bunol | 0 - 0 | Athletic Torrellano | 0.0, +0.5 | 4 - 2 | 2 - 0 | 2.0 | Under | 98 - 113 | 10 - 9 | |||
| April 2026 | ||||||||||||||
| 04/05 17:00 | Final | Atletico Saguntino | 2 - 1 | Jove Espanol | -0.5, -1.0 | 4 - 4 | 2 - 0 | 2.0 | Over | 90 - 94 | 12 - 9 | |||
| 04/04 17:30 | Final | Hercules II | 1 - 1 | Crevillente | 0.0 | 2 - 3 | 1 - 1 | 2.0 | Push | 80 - 104 | 2 - 11 | |||
| 04/04 17:15 | Final | UD Castellonense | 2 - 0 | La Nucia | 0.0 | 2 - 4 | 2 - 0 | 1.5, 2.0 | Over | 134 - 231 | 5 - 4 | |||
| 04/04 16:30 | Final | Levante B | 4 - 0 | CD Bunol | -1.0 | 4 - 3 | 1 - 1 | 2.0, 2.5 | Over | 93 - 76 | 18 - 3 | |||
| 04/04 11:00 | Final | Athletic Torrellano | 1 - 0 | Utiel | 0.0, -0.5 | 10 - 2 | 7 - 1 | 1.5, 2.0 | Under | 140 - 112 | 13 - 10 | |||
| 04/03 16:00 | Final | Atzeneta | 0 - 1 | Soneja | -0.5 | 6 - 4 | 3 - 3 | 2.0, 2.5 | Under | 140 - 135 | 8 - 9 | |||
| 04/02 19:00 | Final | Recambios Colon | 2 - 2 | UD Vall De Uxo | +0.5, +1.0 | 3 - 3 | 2 - 2 | 2.0 | Over | 130 - 129 | 7 - 11 | |||
| 04/02 18:30 | Final | Ontinyent | 0 - 2 | Villarreal C | 0.0 | 4 - 1 | 1 - 0 | 2.0, 2.5 | Under | 109 - 97 | 7 - 8 | |||
| 04/02 16:00 | Final | CD Roda | 0 - 0 | UD Alzira | 0.0, -0.5 | 5 - 3 | 4 - 0 | 2.0, 2.5 | Under | 92 - 69 | 14 - 9 | |||
| March 2026 | ||||||||||||||
| 03/29 17:30 | Final | Crevillente | 0 - 1 | UD Castellonense | 0.0, +0.5 | 2 - 6 | 0 - 3 | 2.0 | Under | 75 - 81 | 8 - 16 | |||
