Portugalia - Campeonato Nacional II - Feminin Statistici și rezultate cornere
TotalCorner oferă statistici cornere Portugalia - Campeonato Nacional II - Feminin, program, rezultate, clasament, statistici cartonașe și comparație de cote. Urmărește cele mai recente Portugalia - Campeonato Nacional II - Feminin meciuri cu cornere la final, cornere la pauză, goluri, cartonașe și date despre meci.
| ora de start | Gazde | Scor | Oaspeți | Handicap | Corner | Corner pauză | Corn. asiatic | Corner P/S | Goluri | Goluri P/S | Atac | Șuturi | Analiză | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| January 2025 | ||||||||||||||
| 01/12 15:00 | Final | SC Rio Tinto (F) | 1 - 3 | Guia (F) | 0.0, -0.5 | 7 - 4 | 5 - 1 | 3.0, 3.5 | Over | 133 - 116 | 11 - 11 | |||
| 01/11 19:30 | Sporting B (F) | 0 - 0 | Benfica B - Feminin | 0.0,-0.5 | 0 - 0 | 0 - 0 | 2.5, 3.0 | - | - | |||||
| 01/11 15:00 | Final | Vitoria SC - Feminin | 3 - 2 | Amora (F) | 0.0 | 2 - 5 | 0 - 0 | 3.0, 3.5 | Over | 122 - 101 | 21 - 21 | |||
| 01/11 15:00 | Final | Rio Ave (F) | 2 - 0 | Gil Vicente FC (F) | -1.0 | 5 - 1 | 2 - 1 | 3.0, 3.5 | Under | 152 - 94 | 8 - 8 | |||
| January 2025 | ||||||||||||||
| 01/05 15:00 | Gil Vicente FC (F) | 0 - 0 | Vitoria SC - Feminin | 0.0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 3.0 | - | - | |||||
| 01/04 15:00 | Final | FC Tirsense (F) | 1 - 1 | FC Romariz - Feminin | 0.0, +0.5 | 8 - 3 | 2 - 3 | 3.5 | Under | 90 - 81 | 7 - 13 | |||
| 01/04 15:00 | Final | Braga B - Feminin | 0 - 1 | Rio Ave (F) | +1.0, +1.5 | 5 - 5 | 3 - 4 | 3.0, 3.5 | Under | 105 - 75 | 8 - 2 | |||
| December 2024 | ||||||||||||||
| 12/21 15:59 | Final | CF Benfica (F) | 0 - 5 | Amora (F) | +0.5, +1.0 | 6 - 10 | 2 - 2 | 2.5, 3.0 | Over | 111 - 124 | 5 - 18 | |||
| 12/21 15:00 | Final | Rio Ave (F) | 4 - 1 | Benfica B - Feminin | 0.0, +0.5 | 9 - 3 | 4 - 1 | 2.5, 3.0 | Over | 57 - 83 | 14 - 5 | |||
| 12/21 15:00 | Final | Sporting B (F) | 0 - 1 | Vitoria SC - Feminin | -1.0 | 5 - 2 | 1 - 2 | 3.0 | Under | 121 - 75 | 18 - 7 | |||
| 12/21 15:00 | Final | Braga B - Feminin | 3 - 1 | Gil Vicente FC (F) | 0.0, -0.5 | 3 - 3 | 3 - 3 | 2.5 | Over | 92 - 99 | 10 - 5 | |||
| 12/21 15:00 | Final | AD Pasteis - Feminin | 3 - 2 | FC Romariz - Feminin | +1.5, +2.0 | 2 - 3 | 1 - 1 | 2.5, 3.0 | Over | 129 - 110 | 9 - 9 | |||
| December 2024 | ||||||||||||||
| 12/14 16:00 | Final | Benfica B - Feminin | 2 - 1 | Braga B - Feminin | -1.0 | 8 - 2 | 4 - 2 | 3.5 | Under | 85 - 78 | 8 - 6 | |||
| 12/14 15:00 | Final | Amora (F) | 1 - 3 | Rio Ave (F) | -1.0 | 5 - 3 | 4 - 2 | 3.5, 4.0 | Over | 163 - 148 | 13 - 12 | |||
| 12/14 15:00 | Final | CA Ouriense (F) | 2 - 3 | Guia (F) | -1.0 | 6 - 7 | 0 - 1 | 3.5 | Over | 106 - 77 | 16 - 13 | |||
| 12/14 15:00 | Final | FC Romariz - Feminin | 0 - 0 | SC Rio Tinto (F) | -0.5 | 4 - 5 | 1 - 2 | 3.0, 3.5 | Under | 178 - 157 | 9 - 10 | |||
| November 2024 | ||||||||||||||
| 11/17 15:00 | Final | Braga B - Feminin | 11 - 0 | Boavista - Feminin | -5.0 | 12 - 0 | 6 - 0 | 5.5, 6.0 | Over | 154 - 74 | 49 - 3 | |||
| 11/17 15:00 | Rio Ave (F) | 0 - 0 | SC Rio Tinto (F) | -2.0, -2.5 | 0 - 0 | 0 - 0 | 3.0, 3.5 | - | - | |||||
| 11/16 18:00 | Final | Benfica B - Feminin | 3 - 1 | Sporting B (F) | +0.5 | 5 - 1 | 3 - 0 | 2.5, 3.0 | Over | 111 - 96 | 18 - 4 | |||
| 11/16 15:03 | Final | Amora (F) | 2 - 1 | CF Benfica (F) | -0.5 | 7 - 2 | 2 - 0 | 3.0 | Push | 122 - 97 | 16 - 10 | |||
| 11/16 15:00 | Final | FC Romariz - Feminin | 1 - 3 | Vitoria SC - Feminin | +1.0, +1.5 | 1 - 6 | 1 - 1 | 3.0 | Over | 87 - 72 | 6 - 7 | |||
| 11/16 15:00 | Final | FC Tirsense (F) | 2 - 2 | Gil Vicente FC (F) | +3.0, +3.5 | 3 - 7 | 0 - 2 | 4.0 | Push | 54 - 57 | 7 - 14 | |||
| November 2024 | ||||||||||||||
| 11/03 15:00 | Final | Braga B - Feminin | 0 - 0 | SC Rio Tinto (F) | -2.0 | 4 - 1 | 3 - 1 | 3.0 | Under | 129 - 86 | 17 - 3 | |||
| 11/02 17:30 | Final | CF Benfica (F) | 2 - 0 | CA Ouriense (F) | -2.5, -3.0 | 7 - 6 | 6 - 0 | 3.5 | Under | 138 - 81 | 13 - 1 | |||
| 11/02 15:00 | Final | Amora (F) | 1 - 1 | Sporting B (F) | 0.0 | 4 - 2 | 1 - 1 | 2.5, 3.0 | Under | 81 - 87 | 9 - 11 | |||
| October 2024 | ||||||||||||||
| 10/12 16:00 | Final | Sporting B (F) | 6 - 0 | CA Ouriense (F) | -3.5, -4.0 | 6 - 0 | 3 - 0 | 4.5 | Over | 205 - 67 | 17 - | |||
| 10/12 15:00 | Final | Benfica B - Feminin | 0 - 1 | CF Benfica (F) | -1.0, -1.5 | 12 - 5 | 5 - 0 | 3.0 | Under | 125 - 62 | 11 - 4 | |||
| 10/12 15:00 | Final | Vitoria SC - Feminin | 0 - 1 | Braga B - Feminin | 0.0 | 3 - 5 | 2 - 3 | 2.5, 3.0 | Under | 126 - 73 | 9 - 5 | |||
| 10/12 15:00 | Final | SC Rio Tinto (F) | 0 - 4 | Gil Vicente FC (F) | +1.0 | 1 - 3 | 0 - 2 | 2.5 | Over | 87 - 122 | 9 - 15 | |||
| 10/12 15:00 | Final | FC Romariz - Feminin | 1 - 1 | FC Tirsense (F) | -1.5, -2.0 | 8 - 3 | 4 - 1 | 3.5 | Under | 146 - 96 | 17 - 7 | |||
| September 2024 | ||||||||||||||
| 09/28 18:00 | Final | Rio Ave (F) | 2 - 0 | Braga B - Feminin | 0.0 | 3 - 10 | 0 - 6 | 2.5, 3.0 | Under | 43 - 52 | 6 - 12 | |||
| 09/28 15:00 | Final | Vitoria SC - Feminin | 1 - 0 | SC Rio Tinto (F) | -3.0 | 8 - 0 | 6 - 0 | 4.0, 4.5 | Under | 72 - 86 | 16 - 3 | |||
