2026 China - Divizia 1 - statistici cornere

Poz. Echipă Jucate Obținute Primite Medie obținute Medie primite Medie cornere Obținute pauză Primite pauză Med.Obț.P Med.Prim.P
1 Guangxi Hengchen 26 178 123 6.85 4.73 11.58 103 60 3.96 2.31
2 Nantong Zhiyun 26 175 85 6.73 3.27 10 88 40 3.38 1.54
3 Shenzhen Juniors 26 144 128 5.54 4.92 10.46 74 66 2.85 2.54
4 Dingnan Ganlian FC 26 144 155 5.54 5.96 11.5 77 77 2.96 2.96
5 Guangdong GZ-Power 26 143 105 5.50 4.04 9.54 65 51 2.50 1.96
6 Dalian K'un City 26 138 121 5.31 4.65 9.96 80 55 3.08 2.12
7 Meizhou Hakka 26 128 138 4.92 5.31 10.23 55 74 2.12 2.85
8 Nanjing City 26 118 110 4.54 4.23 8.77 51 62 1.96 2.38
9 Ningbo Professional FC 26 115 117 4.42 4.50 8.92 51 60 1.96 2.31
10 Foshan Nanshi 26 112 143 4.31 5.50 9.81 64 82 2.46 3.15
11 Shaanxi Union 26 112 126 4.31 4.85 9.16 60 58 2.31 2.23
12 Changchun Yatai 26 108 118 4.15 4.54 8.69 56 53 2.15 2.04
13 Suzhou Dongwu 26 108 103 4.15 3.96 8.11 48 51 1.85 1.96
14 Wuxi Wugou 26 97 152 3.73 5.85 9.58 46 71 1.77 2.73
15 Shijiazhuang Gongfu FC 26 82 123 3.15 4.73 7.88 30 63 1.15 2.42
16 Yanbian Longding 26 81 136 3.12 5.23 8.35 39 64 1.50 2.46
actualizat la: 2026-10-14 20:00:14
Tendințe cornere pe echipe în toate ligile: peste 7.5, 8.5 și 9.5

Rămâi la curent cu TotalCorner

Alătură-te canalului nostru gratuit de ponturi Telegram. Poți configura și alerte personalizate pentru meciuri.

Ponturi gratuite pe Telegram Alerte personalizate