TSV Landsberg vs SV Schalding-Heining Confruntări directe
Ultima întâlnire
TSV Landsberg 0 - 1
SV Schalding-Heining
TSV Landsberg vs SV Schalding-Heining: bilanț direct
1
Întâlniri
0 - 0 - 1
V - E - Î
5
Medie cornere
0%
Peste 9,5 cornere
1
Medie goluri
Procent victorii H2H
TSV Landsberg Victorie 0%0
Egal 0%0
SV Schalding-Heining Victorie 100%1
În ultimele 1 întâlniri dintre TSV Landsberg și SV Schalding-Heining, TSV Landsberg a câștigat 0, 0 s-au încheiat la egalitate, iar SV Schalding-Heining a câștigat 1. Întâlnirile au avut în medie 5 cornere, iar 0% dintre meciuri au depășit 9,5. Cu TSV Landsberg gazdă, media a fost de 5 cornere. Media golurilor totale pe întâlnire: 1.
Statisticile TSV Landsberg vs SV Schalding-Heining au fost actualizate la 26/09/2026 20:45.
Istoricul TSV Landsberg vs SV Schalding-Heining
| Ligă | Data | Gazde | Scor | Oaspeți | Pauză | Cornere | Total cornere | Rezultat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Germania - Oberliga Bayern Sud | 20/07/2024 | TSV Landsberg | 0 - 1 | SV Schalding-Heining | 0 - 0 | 0 - 5 | 5 | Î |
Forma recentă
TSV Landsberg
Î
Î
Î
Î
Î
Goluri marcate / meci0
Goluri primite / meci1.2
Cornere pentru / meci3.6
Cornere contra / meci4.4
Peste 2,5 goluri0%
SV Schalding-Heining
V
Î
V
Î
Î
Goluri marcate / meci0.6
Goluri primite / meci2.2
Cornere pentru / meci5
Cornere contra / meci4.8
Peste 2,5 goluri60%
Ultimele 5 meciuri ale TSV Landsberg
| Ligă | Data | Gazde | Scor | Oaspeți | Pauză | Cornere | Total cornere | Rezultat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Germania - Oberliga Bayern Sud | 06/09/2024 | Memmingen | 1 - 0 | TSV Landsberg | 0 - 0 | 3 - 6 | 9 | Î |
| Germania - Oberliga Bayern Sud | 03/08/2024 | TSV 1860 Munchen II | 1 - 0 | TSV Landsberg | 1 - 0 | 5 - 3 | 8 | Î |
| Germania - Oberliga Bayern Sud | 30/07/2024 | TSV Landsberg | 0 - 2 | 1. FC Sonthofen | 0 - 1 | 2 - 4 | 6 | Î |
| Germania - Oberliga Bayern Sud | 26/07/2024 | Ismaning | 1 - 0 | TSV Landsberg | 0 - 0 | 5 - 7 | 12 | Î |
| Germania - Oberliga Bayern Sud | 20/07/2024 | TSV Landsberg | 0 - 1 | SV Schalding-Heining | 0 - 0 | 0 - 5 | 5 | Î |
Ultimele 5 meciuri ale SV Schalding-Heining
| Ligă | Data | Gazde | Scor | Oaspeți | Pauză | Cornere | Total cornere | Rezultat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Germania - Oberliga Bayern Sud | 30/08/2024 | SV Heimstetten | 0 - 2 | SV Schalding-Heining | 0 - 0 | 1 - 2 | 3 | V |
| Germania - Oberliga Bayern Sud | 31/07/2024 | Unterhaching II | 3 - 0 | SV Schalding-Heining | 0 - 0 | 4 - 11 | 15 | Î |
| Germania - Oberliga Bayern Sud | 20/07/2024 | TSV Landsberg | 0 - 1 | SV Schalding-Heining | 0 - 0 | 0 - 5 | 5 | V |
| Europa - Amicale | 14/07/2024 | SV Schalding-Heining | 0 - 4 | 1860 Munchen | 0 - 2 | 3 - 10 | 13 | Î |
| Germania - Regionalliga Bayern | 18/05/2024 | Nurnberg II | 4 - 0 | SV Schalding-Heining | 2 - 0 | 9 - 4 | 13 | Î |
Meciurile TSV Landsberg
| Ligă | Data | Gazde | Scor | Oaspeți | Pauză | Cornere | Total cornere |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fără date | |||||||
Meciurile SV Schalding-Heining
| Ligă | Data | Gazde | Scor | Oaspeți | Pauză | Cornere | Total cornere |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fără date | |||||||
Mai multe dueluri cu TSV Landsberg și SV Schalding-Heining
- Memmingen vs TSV Landsberg Confruntări directe
- TSV 1860 Munchen II vs TSV Landsberg Confruntări directe
- TSV Landsberg vs 1. FC Sonthofen Confruntări directe
- Ismaning vs TSV Landsberg Confruntări directe
- SV Heimstetten vs SV Schalding-Heining Confruntări directe
- Unterhaching II vs SV Schalding-Heining Confruntări directe
- SV Schalding-Heining vs 1860 Munchen Confruntări directe
- Nurnberg II vs SV Schalding-Heining Confruntări directe