Tranmere vs Man City U21 Confruntări directe
Ultima întâlnire
Tranmere 2 - 1
Man City U21
Tranmere vs Man City U21: bilanț direct
2
Întâlniri
1 - 0 - 1
V - E - Î
11.5
Medie cornere
50%
Peste 9,5 cornere
2
Medie goluri
Procent victorii H2H
Tranmere Victorie 50%1
Egal 0%0
Man City U21 Victorie 50%1
În ultimele 2 întâlniri dintre Tranmere și Man City U21, Tranmere a câștigat 1, 0 s-au încheiat la egalitate, iar Man City U21 a câștigat 1. Întâlnirile au avut în medie 11.5 cornere, iar 50% dintre meciuri au depășit 9,5. Cu Tranmere gazdă, media a fost de 11.5 cornere. Media golurilor totale pe întâlnire: 2.
Statisticile Tranmere vs Man City U21 au fost actualizate la 24/09/2026 06:57.
Istoricul Tranmere vs Man City U21
Forma recentă
Tranmere
V
E
Î
V
E
Goluri marcate / meci1
Goluri primite / meci0.8
Cornere pentru / meci2.6
Cornere contra / meci5.6
Peste 2,5 goluri20%
Man City U21
Î
Î
Î
V
V
Goluri marcate / meci2.8
Goluri primite / meci2.4
Cornere pentru / meci5.2
Cornere contra / meci4.4
Peste 2,5 goluri100%
Ultimele 5 meciuri ale Tranmere
| Ligă | Data | Gazde | Scor | Oaspeți | Pauză | Cornere | Total cornere | Rezultat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Anglia - EFL Trophy | 22/09/2026 | Tranmere | 1 - 0 | Shrewsbury | 0 - 0 | 2 - 3 | 5 | V |
| Anglia - League 2 | 19/09/2026 | Exeter | 0 - 0 | Tranmere | 0 - 0 | 6 - 2 | 8 | E |
| Anglia - League 2 | 12/09/2026 | Gillingham | 2 - 0 | Tranmere | 0 - 0 | 5 - 5 | 10 | Î |
| Anglia - League 2 | 05/09/2026 | Tranmere | 2 - 0 | Oldham | 1 - 0 | 2 - 10 | 12 | V |
| Anglia - League 2 | 01/09/2026 | Tranmere | 2 - 2 | Rotherham | 1 - 0 | 2 - 4 | 6 | E |
Ultimele 5 meciuri ale Man City U21
| Ligă | Data | Gazde | Scor | Oaspeți | Pauză | Cornere | Total cornere | Rezultat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Anglia - Premier League 2 | 19/09/2026 | Tottenham U21 | 4 - 2 | Man City U21 | 3 - 1 | 6 - 4 | 10 | Î |
| Anglia - EFL Trophy | 15/09/2026 | Chesterfield | 5 - 3 | Man City U21 | 2 - 2 | 2 - 4 | 6 | Î |
| Anglia - Premier League 2 | 28/08/2026 | Nottm Forest U21 | 2 - 1 | Man City U21 | 1 - 0 | 4 - 8 | 12 | Î |
| Anglia - Premier League 2 | 24/08/2026 | Man City U21 | 4 - 0 | Wolverhampton U21 | 3 - 0 | 6 - 1 | 7 | V |
| Anglia - EFL Trophy | 19/08/2026 | Mansfield | 1 - 4 | Man City U21 | 0 - 3 | 9 - 4 | 13 | V |
Meciurile Tranmere
| Ligă | Data | Gazde | Scor | Oaspeți | Pauză | Cornere | Total cornere |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Anglia - League 2 | 26/09/2026 | Tranmere | vs | Walsall | - | - | - |
Meciurile Man City U21
| Ligă | Data | Gazde | Scor | Oaspeți | Pauză | Cornere | Total cornere |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fără date | |||||||
Mai multe dueluri cu Tranmere și Man City U21
- Tranmere vs Shrewsbury Confruntări directe
- Exeter vs Tranmere Confruntări directe
- Gillingham vs Tranmere Confruntări directe
- Tranmere vs Oldham Confruntări directe
- Tranmere vs Rotherham Confruntări directe
- Tottenham U21 vs Man City U21 Confruntări directe
- Chesterfield vs Man City U21 Confruntări directe
- Nottm Forest U21 vs Man City U21 Confruntări directe
- Man City U21 vs Wolverhampton U21 Confruntări directe
- Mansfield vs Man City U21 Confruntări directe