Romania U21 vs Malta U21 Confruntări directe
Ultima întâlnire
Romania U21 4 - 1
Malta U21
Romania U21 vs Malta U21: bilanț direct
2
Întâlniri
2 - 0 - 0
V - E - Î
5
Medie cornere
0%
Peste 9,5 cornere
4
Medie goluri
Procent victorii H2H
Romania U21 Victorie 100%2
Egal 0%0
Malta U21 Victorie 0%0
În ultimele 2 întâlniri dintre Romania U21 și Malta U21, Romania U21 a câștigat 2, 0 s-au încheiat la egalitate, iar Malta U21 a câștigat 0. Întâlnirile au avut în medie 5 cornere, iar 0% dintre meciuri au depășit 9,5. Cu Romania U21 gazdă, media a fost de 4 cornere. Media golurilor totale pe întâlnire: 4.
Statisticile Romania U21 vs Malta U21 au fost actualizate la 24/09/2026 22:14.
Istoricul Romania U21 vs Malta U21
Forma recentă
Romania U21
V
Î
Î
V
Î
Goluri marcate / meci0.6
Goluri primite / meci1
Cornere pentru / meci2.6
Cornere contra / meci6.4
Peste 2,5 goluri0%
Malta U21
Î
Î
Î
Î
Î
Goluri marcate / meci0.2
Goluri primite / meci3.8
Cornere pentru / meci2.2
Cornere contra / meci8.8
Peste 2,5 goluri80%
Ultimele 5 meciuri ale Romania U21
| Ligă | Data | Gazde | Scor | Oaspeți | Pauză | Cornere | Total cornere | Rezultat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Campionatul European U21 - Calificari | 27/03/2026 | Kosovo U21 | 0 - 1 | Romania U21 | 0 - 0 | 4 - 4 | 8 | V |
| Campionatul European U21 - Calificari | 18/11/2025 | Romania U21 | 0 - 2 | Spania U21 | 0 - 1 | 4 - 9 | 13 | Î |
| Campionatul European U21 - Calificari | 14/11/2025 | Finlanda U21 | 2 - 0 | Romania U21 | 1 - 0 | 8 - 1 | 9 | Î |
| Campionatul European U21 - Calificari | 14/10/2025 | Romania U21 | 2 - 0 | Cipru U21 | 1 - 0 | 0 - 5 | 5 | V |
| Meciuri internationale U21 | 10/10/2025 | Romania U21 | 0 - 1 | Serbia U21 | 0 - 0 | 4 - 6 | 10 | Î |
Ultimele 5 meciuri ale Malta U21
| Ligă | Data | Gazde | Scor | Oaspeți | Pauză | Cornere | Total cornere | Rezultat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Meci International - Tineret | 04/06/2026 | Moldova U21 | 3 - 0 | Malta U21 | 2 - 0 | 9 - 2 | 11 | Î |
| Campionatul European U21 - Calificari | 31/03/2026 | Georgia U21 | 4 - 1 | Malta U21 | 3 - 1 | 5 - 1 | 6 | Î |
| Campionatul European U21 - Calificari | 27/03/2026 | Grecia U21 | 5 - 0 | Malta U21 | 2 - 0 | 7 - 2 | 9 | Î |
| Campionatul European U21 - Calificari | 18/11/2025 | Malta U21 | 0 - 1 | Letonia U21 | 0 - 0 | 5 - 9 | 14 | Î |
| Campionatul European U21 - Calificari | 14/11/2025 | Germania U21 | 6 - 0 | Malta U21 | 2 - 0 | 14 - 1 | 15 | Î |
Meciurile Romania U21
| Ligă | Data | Gazde | Scor | Oaspeți | Pauză | Cornere | Total cornere |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Campionatul European U21 - Calificari | 25/09/2026 | Cipru U21 | vs | Romania U21 | - | - | - |
Meciurile Malta U21
| Ligă | Data | Gazde | Scor | Oaspeți | Pauză | Cornere | Total cornere |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Campionatul European U21 - Calificari | 26/09/2026 | Malta U21 | vs | Irlanda de Nord U21 | - | - | - |
Mai multe dueluri cu Romania U21 și Malta U21
- Kosovo U21 vs Romania U21 Confruntări directe
- Romania U21 vs Spania U21 Confruntări directe
- Finlanda U21 vs Romania U21 Confruntări directe
- Romania U21 vs Cipru U21 Confruntări directe
- Romania U21 vs Serbia U21 Confruntări directe
- Moldova U21 vs Malta U21 Confruntări directe
- Georgia U21 vs Malta U21 Confruntări directe
- Grecia U21 vs Malta U21 Confruntări directe
- Malta U21 vs Letonia U21 Confruntări directe
- Germania U21 vs Malta U21 Confruntări directe