Nykobing vs Hobro IK Confruntări directe
Ultima întâlnire
Nykobing 1 - 2
Hobro IK
Nykobing vs Hobro IK: bilanț direct
9
Întâlniri
3 - 1 - 5
V - E - Î
9.6
Medie cornere
44%
Peste 9,5 cornere
2.8
Medie goluri
Procent victorii H2H
Nykobing Victorie 33%3
Egal 11%1
Hobro IK Victorie 56%5
În ultimele 9 întâlniri dintre Nykobing și Hobro IK, Nykobing a câștigat 3, 1 s-au încheiat la egalitate, iar Hobro IK a câștigat 5. Întâlnirile au avut în medie 9.6 cornere, iar 44% dintre meciuri au depășit 9,5. Cu Nykobing gazdă, media a fost de 7 cornere. Media golurilor totale pe întâlnire: 2.8.
Statisticile Nykobing vs Hobro IK au fost actualizate la 24/09/2026 11:04.
Istoricul Nykobing vs Hobro IK
| Ligă | Data | Gazde | Scor | Oaspeți | Pauză | Cornere | Total cornere | Rezultat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Danemarca - Divizia 1 | 19/05/2023 | Nykobing | 1 - 2 | Hobro IK | 0 - 1 | 3 - 3 | 6 | Î |
| Danemarca - Divizia 1 | 28/04/2023 | Hobro IK | 3 - 1 | Nykobing | 0 - 1 | 9 - 4 | 13 | Î |
| Danemarca - Divizia 1 | 05/03/2023 | Hobro IK | 2 - 1 | Nykobing | 1 - 0 | 4 - 3 | 7 | Î |
| Danemarca - Divizia 1 | 26/08/2022 | Nykobing | 1 - 1 | Hobro IK | 1 - 0 | 3 - 4 | 7 | E |
| Danemarca - Divizia 1 | 06/11/2021 | Nykobing | 3 - 1 | Hobro IK | 1 - 0 | 6 - 2 | 8 | V |
| Danemarca - Divizia 1 | 23/08/2021 | Hobro IK | 1 - 2 | Nykobing | 0 - 1 | 7 - 4 | 11 | V |
| Danemarca - Divizia 1 | 09/04/2017 | Nykobing | 1 - 3 | Hobro IK | 1 - 0 | 4 - 3 | 7 | Î |
| Danemarca - Divizia 1 | 06/11/2016 | Hobro IK | 0 - 1 | Nykobing | 0 - 0 | 11 - 3 | 14 | V |
| Danemarca - Divizia 1 | 11/09/2016 | Hobro IK | 1 - 0 | Nykobing | 0 - 0 | 9 - 4 | 13 | Î |
Forma recentă
Nykobing
V
V
E
V
E
Goluri marcate / meci3
Goluri primite / meci1.4
Cornere pentru / meci6.6
Cornere contra / meci5.6
Peste 2,5 goluri100%
Hobro IK
Î
E
Î
Î
V
Goluri marcate / meci1.2
Goluri primite / meci2.4
Cornere pentru / meci3.4
Cornere contra / meci5
Peste 2,5 goluri80%
Ultimele 5 meciuri ale Nykobing
| Ligă | Data | Gazde | Scor | Oaspeți | Pauză | Cornere | Total cornere | Rezultat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Danemarca - Divizia 2 | 18/09/2026 | Nykobing | 3 - 0 | HIK | 2 - 0 | 4 - 7 | 11 | V |
| Danemarca - Divizia 2 | 13/09/2026 | Nykobing | 3 - 1 | FA 2000 | 2 - 0 | 11 - 6 | 17 | V |
| Danemarca - DBU Pokalen | 09/09/2026 | Nykobing | 4 - 4 | Middelfart | 1 - 3 | 5 - 4 | 9 | E |
| Danemarca - Divizia 2 | 06/09/2026 | Thisted FC | 0 - 3 | Nykobing | 0 - 3 | 1 - 9 | 10 | V |
| Danemarca - Divizia 2 | 28/08/2026 | Nykobing | 2 - 2 | FC Roskilde | 1 - 0 | 4 - 10 | 14 | E |
Ultimele 5 meciuri ale Hobro IK
| Ligă | Data | Gazde | Scor | Oaspeți | Pauză | Cornere | Total cornere | Rezultat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Danemarca - Divizia 1 | 21/09/2026 | HB Køge | 5 - 2 | Hobro IK | 1 - 1 | 6 - 2 | 8 | Î |
| Danemarca - Divizia 1 | 11/09/2026 | Hobro IK | 0 - 0 | Vejle | 0 - 0 | 3 - 5 | 8 | E |
| Danemarca - Divizia 1 | 04/09/2026 | Hobro IK | 1 - 3 | Hvidovre IF | 0 - 1 | 4 - 6 | 10 | Î |
| Danemarca - Divizia 1 | 30/08/2026 | Hillerød | 3 - 1 | Hobro IK | 2 - 0 | 4 - 5 | 9 | Î |
| Danemarca - Divizia 1 | 21/08/2026 | Hobro IK | 2 - 1 | AaB | 1 - 0 | 3 - 4 | 7 | V |
Meciurile Nykobing
| Ligă | Data | Gazde | Scor | Oaspeți | Pauză | Cornere | Total cornere |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Danemarca - Divizia 2 | 26/09/2026 | Brabrand | vs | Nykobing | - | - | - |
Meciurile Hobro IK
| Ligă | Data | Gazde | Scor | Oaspeți | Pauză | Cornere | Total cornere |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fără date | |||||||
Mai multe dueluri cu Nykobing și Hobro IK
- Nykobing vs HIK Confruntări directe
- Nykobing vs FA 2000 Confruntări directe
- Nykobing vs Middelfart Confruntări directe
- Thisted FC vs Nykobing Confruntări directe
- Nykobing vs FC Roskilde Confruntări directe
- HB Køge vs Hobro IK Confruntări directe
- Hobro IK vs Vejle Confruntări directe
- Hobro IK vs Hvidovre IF Confruntări directe
- Hillerød vs Hobro IK Confruntări directe
- Hobro IK vs AaB Confruntări directe