Whitehawk vs Hemel Hempstead Confruntări directe
Ultima întâlnire
Whitehawk 0 - 5
Hemel Hempstead
Whitehawk vs Hemel Hempstead: bilanț direct
5
Întâlniri
0 - 0 - 5
V - E - Î
11.2
Medie cornere
80%
Peste 9,5 cornere
3.2
Medie goluri
Procent victorii H2H
Whitehawk Victorie 0%0
Egal 0%0
Hemel Hempstead Victorie 100%5
În ultimele 5 întâlniri dintre Whitehawk și Hemel Hempstead, Whitehawk a câștigat 0, 0 s-au încheiat la egalitate, iar Hemel Hempstead a câștigat 5. Întâlnirile au avut în medie 11.2 cornere, iar 80% dintre meciuri au depășit 9,5. Cu Whitehawk gazdă, media a fost de 10.3 cornere. Media golurilor totale pe întâlnire: 3.2.
Statisticile Whitehawk vs Hemel Hempstead au fost actualizate la 23/09/2026 23:34.
Istoricul Whitehawk vs Hemel Hempstead
| Ligă | Data | Gazde | Scor | Oaspeți | Pauză | Cornere | Total cornere | Rezultat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Anglia - National League South | 09/12/2017 | Whitehawk | 0 - 5 | Hemel Hempstead | 0 - 2 | 2 - 11 | 13 | Î |
| Anglia - National League South | 05/08/2017 | Hemel Hempstead | 3 - 0 | Whitehawk | 1 - 0 | 9 - 2 | 11 | Î |
| Anglia - National League South | 01/03/2017 | Whitehawk | 1 - 4 | Hemel Hempstead | 0 - 1 | 6 - 2 | 8 | Î |
| Anglia - National League South | 27/09/2016 | Hemel Hempstead | 2 - 0 | Whitehawk | 1 - 0 | 7 - 7 | 14 | Î |
| Anglia - National League South | 22/03/2016 | Whitehawk | 0 - 1 | Hemel Hempstead | 0 - 1 | 5 - 5 | 10 | Î |
Forma recentă
Whitehawk
Î
E
Î
Î
E
Goluri marcate / meci0.4
Goluri primite / meci2.2
Cornere pentru / meci2.4
Cornere contra / meci2.8
Peste 2,5 goluri40%
Hemel Hempstead
Î
E
E
E
E
Goluri marcate / meci0.8
Goluri primite / meci1
Cornere pentru / meci6.8
Cornere contra / meci5.2
Peste 2,5 goluri20%
Ultimele 5 meciuri ale Whitehawk
| Ligă | Data | Gazde | Scor | Oaspeți | Pauză | Cornere | Total cornere | Rezultat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Anglia - Isthmian Premier Division | 29/08/2026 | Enfield Town | 5 - 1 | Whitehawk | 3 - 1 | 1 - 1 | 2 | Î |
| Anglia - Isthmian Premier Division | 11/08/2026 | Whitehawk | 0 - 0 | Lewes | 0 - 0 | 1 - 2 | 3 | E |
| Anglia - Isthmian Premier Division | 18/04/2026 | Billericay | 2 - 0 | Whitehawk | 1 - 0 | 7 - 3 | 10 | Î |
| Anglia - Isthmian Premier Division | 06/04/2026 | Lewes | 3 - 0 | Whitehawk | 1 - 0 | 1 - 5 | 6 | Î |
| Anglia - Isthmian Premier Division | 04/04/2026 | Whitehawk | 1 - 1 | Wingate & Finchley | 0 - 1 | 2 - 3 | 5 | E |
Ultimele 5 meciuri ale Hemel Hempstead
| Ligă | Data | Gazde | Scor | Oaspeți | Pauză | Cornere | Total cornere | Rezultat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Anglia - FA Cup - Calificari | 22/09/2026 | Wingate & Finchley | 2 - 1 | Hemel Hempstead | 1 - 0 | 7 - 9 | 16 | Î |
| Anglia - FA Cup - Calificari | 19/09/2026 | Hemel Hempstead | 1 - 1 | Wingate & Finchley | 0 - 0 | 11 - 1 | 12 | E |
| Anglia - National League South | 12/09/2026 | Hemel Hempstead | 1 - 1 | Tonbridge Angels | 0 - 1 | 2 - 5 | 7 | E |
| Anglia - National League South | 08/09/2026 | Ebbsfleet United | 0 - 0 | Hemel Hempstead | 0 - 0 | 7 - 1 | 8 | E |
| Anglia - National League South | 05/09/2026 | Hemel Hempstead | 1 - 1 | Farnham Town | 1 - 1 | 11 - 6 | 17 | E |
Meciurile Whitehawk
| Ligă | Data | Gazde | Scor | Oaspeți | Pauză | Cornere | Total cornere |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fără date | |||||||
Meciurile Hemel Hempstead
| Ligă | Data | Gazde | Scor | Oaspeți | Pauză | Cornere | Total cornere |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Anglia - National League South | 26/09/2026 | Slough | vs | Hemel Hempstead | - | - | - |
Mai multe dueluri cu Whitehawk și Hemel Hempstead
- Enfield Town vs Whitehawk Confruntări directe
- Whitehawk vs Lewes Confruntări directe
- Billericay vs Whitehawk Confruntări directe
- Whitehawk vs Wingate & Finchley Confruntări directe
- Wingate & Finchley vs Hemel Hempstead Confruntări directe
- Hemel Hempstead vs Tonbridge Angels Confruntări directe
- Ebbsfleet United vs Hemel Hempstead Confruntări directe
- Hemel Hempstead vs Farnham Town Confruntări directe