Fluminense U20 vs Santos U20 Confruntări directe
Ultima întâlnire
Fluminense U20 0 - 2
Santos U20
Fluminense U20 vs Santos U20: bilanț direct
8
Întâlniri
4 - 1 - 3
V - E - Î
11.6
Medie cornere
63%
Peste 9,5 cornere
3.3
Medie goluri
Procent victorii H2H
Fluminense U20 Victorie 50%4
Egal 13%1
Santos U20 Victorie 38%3
În ultimele 8 întâlniri dintre Fluminense U20 și Santos U20, Fluminense U20 a câștigat 4, 1 s-au încheiat la egalitate, iar Santos U20 a câștigat 3. Întâlnirile au avut în medie 11.6 cornere, iar 63% dintre meciuri au depășit 9,5. Cu Fluminense U20 gazdă, media a fost de 9.3 cornere. Media golurilor totale pe întâlnire: 3.3.
Statisticile Fluminense U20 vs Santos U20 au fost actualizate la 22/09/2026 03:35.
Istoricul Fluminense U20 vs Santos U20
| Ligă | Data | Gazde | Scor | Oaspeți | Pauză | Cornere | Total cornere | Rezultat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilia - Serie A U20 | 29/04/2026 | Fluminense U20 | 0 - 2 | Santos U20 | 0 - 0 | 6 - 4 | 10 | Î |
| Brazilia - Serie A U20 | 16/04/2025 | Santos U20 | 1 - 2 | Fluminense U20 | 1 - 1 | 13 - 6 | 19 | V |
| Brazilia - Serie A U20 | 30/04/2024 | Santos U20 | 3 - 1 | Fluminense U20 | 3 - 1 | 6 - 7 | 13 | Î |
| Brazilia - Serie A U20 | 16/07/2022 | Santos U20 | 3 - 0 | Fluminense U20 | 1 - 0 | 9 - 6 | 15 | Î |
| Brazil - Liga U20 | 08/08/2021 | Fluminense U20 | 4 - 3 | Santos U20 | 1 - 2 | 5 - 2 | 7 | V |
| Brazil - Liga U20 | 30/09/2020 | Fluminense U20 | 2 - 0 | Santos U20 | 1 - 0 | 5 - 0 | 5 | V |
| Brazil - Liga U20 | 31/07/2019 | Fluminense U20 | 1 - 1 | Santos U20 | 1 - 0 | 11 - 4 | 15 | E |
| Turneul de Tineret | 13/12/2016 | Santos U20 | 0 - 3 | Fluminense U20 | 0 - 1 | 4 - 5 | 9 | V |
Forma recentă
Fluminense U20
V
V
V
V
E
Goluri marcate / meci2.6
Goluri primite / meci0.8
Cornere pentru / meci7
Cornere contra / meci4.4
Peste 2,5 goluri80%
Santos U20
V
E
V
V
V
Goluri marcate / meci2.4
Goluri primite / meci0.2
Cornere pentru / meci7.2
Cornere contra / meci4
Peste 2,5 goluri20%
Ultimele 5 meciuri ale Fluminense U20
| Ligă | Data | Gazde | Scor | Oaspeți | Pauză | Cornere | Total cornere | Rezultat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilia - Campeonato Carioca U20 | 19/09/2026 | Fluminense U20 | 5 - 1 | Sampaio Correa RJ U20 | 0 - 0 | 7 - 2 | 9 | V |
| Brazilia - Campeonato Carioca U20 | 16/09/2026 | Fluminense U20 | 3 - 0 | Botafogo U20 | 1 - 0 | 9 - 7 | 16 | V |
| Brazilia - Campeonato Carioca U20 | 05/09/2026 | Volta Redonda U20 | 0 - 1 | Fluminense U20 | 0 - 1 | 5 - 11 | 16 | V |
| Brazilia - Campeonato Carioca U20 | 29/08/2026 | Fluminense U20 | 2 - 1 | Bangu U20 | 1 - 0 | 5 - 2 | 7 | V |
| Brazilia - Campeonato Carioca U20 | 22/08/2026 | Madureira U20 | 2 - 2 | Fluminense U20 | 2 - 2 | 6 - 3 | 9 | E |
Ultimele 5 meciuri ale Santos U20
| Ligă | Data | Gazde | Scor | Oaspeți | Pauză | Cornere | Total cornere | Rezultat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilia - Campeonato Paulista U20 | 12/09/2026 | Santos U20 | 2 - 0 | Mirassol U20 | 1 - 0 | 6 - 6 | 12 | V |
| Brazilia - Cupa U20 | 10/09/2026 | Santos U20 | 1 - 1 | Cuiaba U20 | 1 - 0 | 8 - 2 | 10 | E |
| Brazilia - Campeonato Paulista U20 | 04/09/2026 | Portuguesa Santista U20 | 0 - 1 | Santos U20 | 0 - 0 | 5 - 13 | 18 | V |
| Brazilia - Campeonato Paulista U20 | 21/08/2026 | Santos U20 | 7 - 0 | America SP U20 | 3 - 0 | 6 - 2 | 8 | V |
| Brazilia - Campeonato Paulista U20 | 14/08/2026 | Itapirense U20 | 0 - 1 | Santos U20 | 0 - 1 | 5 - 3 | 8 | V |
Meciurile Fluminense U20
| Ligă | Data | Gazde | Scor | Oaspeți | Pauză | Cornere | Total cornere |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fără date | |||||||
Meciurile Santos U20
| Ligă | Data | Gazde | Scor | Oaspeți | Pauză | Cornere | Total cornere |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fără date | |||||||
Mai multe dueluri cu Fluminense U20 și Santos U20
- Fluminense U20 vs Sampaio Correa RJ U20 Confruntări directe
- Fluminense U20 vs Botafogo U20 Confruntări directe
- Volta Redonda U20 vs Fluminense U20 Confruntări directe
- Fluminense U20 vs Bangu U20 Confruntări directe
- Madureira U20 vs Fluminense U20 Confruntări directe
- Santos U20 vs Mirassol U20 Confruntări directe
- Santos U20 vs Cuiaba U20 Confruntări directe
- Portuguesa Santista U20 vs Santos U20 Confruntări directe
- Santos U20 vs America SP U20 Confruntări directe
- Itapirense U20 vs Santos U20 Confruntări directe