England (FORCE) vs Morocco (TEMPEST) Confruntări directe
Ultima întâlnire
England (FORCE) 2 - 2
Morocco (TEMPEST)
England (FORCE) vs Morocco (TEMPEST): bilanț direct
2
Întâlniri
0 - 2 - 0
V - E - Î
0.5
Medie cornere
0%
Peste 9,5 cornere
3
Medie goluri
Procent victorii H2H
England (FORCE) Victorie 0%0
Egal 100%2
Morocco (TEMPEST) Victorie 0%0
În ultimele 2 întâlniri dintre England (FORCE) și Morocco (TEMPEST), England (FORCE) a câștigat 0, 2 s-au încheiat la egalitate, iar Morocco (TEMPEST) a câștigat 0. Întâlnirile au avut în medie 0.5 cornere, iar 0% dintre meciuri au depășit 9,5. Cu England (FORCE) gazdă, media a fost de 1 cornere. Media golurilor totale pe întâlnire: 3.
Statisticile England (FORCE) vs Morocco (TEMPEST) au fost actualizate la 23/09/2026 02:50.
Istoricul England (FORCE) vs Morocco (TEMPEST)
Forma recentă
England (FORCE)
V
Î
V
Î
Î
Goluri marcate / meci1.6
Goluri primite / meci1.2
Cornere pentru / meci1.2
Cornere contra / meci1.4
Peste 2,5 goluri40%
Morocco (TEMPEST)
V
Î
E
Î
Î
Goluri marcate / meci0.8
Goluri primite / meci2.2
Cornere pentru / meci0.8
Cornere contra / meci0.6
Peste 2,5 goluri40%
Ultimele 5 meciuri ale England (FORCE)
| Ligă | Data | Gazde | Scor | Oaspeți | Pauză | Cornere | Total cornere | Rezultat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Esoccer H2H GG League - Joc de 8 minute | 17/09/2026 | Portugal (DOMINATOR) | 0 - 6 | England (FORCE) | 0 - 6 | 0 - 1 | 1 | V |
| Esoccer H2H GG League - Joc de 8 minute | 17/09/2026 | Spain (REALIST) | 1 - 0 | England (FORCE) | 1 - 0 | 1 - 1 | 2 | Î |
| Esoccer H2H GG League - Joc de 8 minute | 17/09/2026 | Portugal (DOMINATOR) | 0 - 1 | England (FORCE) | 0 - 1 | 4 - 2 | 6 | V |
| Esoccer H2H GG League - Joc de 8 minute | 17/09/2026 | Spain (REALIST) | 1 - 0 | England (FORCE) | 1 - 0 | 0 - 2 | 2 | Î |
| Esoccer H2H GG League - Joc de 8 minute | 17/09/2026 | Portugal (DOMINATOR) | 4 - 1 | England (FORCE) | 4 - 1 | 2 - 0 | 2 | Î |
Ultimele 5 meciuri ale Morocco (TEMPEST)
| Ligă | Data | Gazde | Scor | Oaspeți | Pauză | Cornere | Total cornere | Rezultat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Esoccer H2H GG League - Joc de 8 minute | 18/07/2026 | Spain (FORCE) | 1 - 2 | Morocco (TEMPEST) | 1 - 2 | 2 - 0 | 2 | V |
| Esoccer H2H GG League - Joc de 8 minute | 18/07/2026 | Morocco (TEMPEST) | 0 - 2 | Argentina (AGENT) | 0 - 2 | 1 - 0 | 1 | Î |
| Esoccer H2H GG League - Joc de 8 minute | 17/07/2026 | Norway (EMPEROR) | 1 - 1 | Morocco (TEMPEST) | 1 - 1 | 0 - 3 | 3 | E |
| Esoccer H2H GG League - Joc de 8 minute | 17/07/2026 | Morocco (TEMPEST) | 1 - 6 | Spain (FORCE) | 1 - 6 | 0 - 0 | 0 | Î |
| Esoccer H2H GG League - Joc de 8 minute | 17/07/2026 | Argentina (AGENT) | 1 - 0 | Morocco (TEMPEST) | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 | Î |
Meciurile England (FORCE)
| Ligă | Data | Gazde | Scor | Oaspeți | Pauză | Cornere | Total cornere |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fără date | |||||||
Meciurile Morocco (TEMPEST)
| Ligă | Data | Gazde | Scor | Oaspeți | Pauză | Cornere | Total cornere |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fără date | |||||||