Doncaster vs Man City U21 Confruntări directe
Ultima întâlnire
Doncaster 2 - 1
Man City U21
Doncaster vs Man City U21: bilanț direct
1
Întâlniri
1 - 0 - 0
V - E - Î
9
Medie cornere
0%
Peste 9,5 cornere
3
Medie goluri
Procent victorii H2H
Doncaster Victorie 100%1
Egal 0%0
Man City U21 Victorie 0%0
În ultimele 1 întâlniri dintre Doncaster și Man City U21, Doncaster a câștigat 1, 0 s-au încheiat la egalitate, iar Man City U21 a câștigat 0. Întâlnirile au avut în medie 9 cornere, iar 0% dintre meciuri au depășit 9,5. Cu Doncaster gazdă, media a fost de 9 cornere. Media golurilor totale pe întâlnire: 3.
Statisticile Doncaster vs Man City U21 au fost actualizate la 19/10/2026 21:19.
Istoricul Doncaster vs Man City U21
| Ligă | Data | Gazde | Scor | Oaspeți | Pauză | Cornere | Total cornere | Rezultat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Anglia - EFL Trophy | 21/09/2021 | Doncaster | 2 - 1 | Man City U21 | 1 - 1 | 6 - 3 | 9 | V |
Forma recentă
Doncaster
Î
V
V
V
Î
Goluri marcate / meci1
Goluri primite / meci0.6
Cornere pentru / meci5.2
Cornere contra / meci7.6
Peste 2,5 goluri20%
Man City U21
Î
Î
Î
V
V
Goluri marcate / meci2.8
Goluri primite / meci2.4
Cornere pentru / meci5.2
Cornere contra / meci4.4
Peste 2,5 goluri100%
Ultimele 5 meciuri ale Doncaster
| Ligă | Data | Gazde | Scor | Oaspeți | Pauză | Cornere | Total cornere | Rezultat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Anglia - League 1 | 17/10/2026 | Leicester | 2 - 1 | Doncaster | 1 - 0 | 6 - 7 | 13 | Î |
| Anglia - League 1 | 10/10/2026 | Doncaster | 1 - 0 | Burton Albion | 1 - 0 | 3 - 12 | 15 | V |
| Anglia - EFL Trophy | 06/10/2026 | Doncaster | 1 - 0 | Liverpool U21 | 1 - 0 | 7 - 6 | 13 | V |
| Anglia - League 1 | 19/09/2026 | Peterborough | 0 - 2 | Doncaster | 0 - 1 | 8 - 3 | 11 | V |
| Anglia - League 1 | 12/09/2026 | AFC Wimbledon | 1 - 0 | Doncaster | 1 - 0 | 6 - 6 | 12 | Î |
Ultimele 5 meciuri ale Man City U21
| Ligă | Data | Gazde | Scor | Oaspeți | Pauză | Cornere | Total cornere | Rezultat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Anglia - Premier League 2 | 19/09/2026 | Tottenham U21 | 4 - 2 | Man City U21 | 3 - 1 | 6 - 4 | 10 | Î |
| Anglia - EFL Trophy | 15/09/2026 | Chesterfield | 5 - 3 | Man City U21 | 2 - 2 | 2 - 4 | 6 | Î |
| Anglia - Premier League 2 | 28/08/2026 | Nottm Forest U21 | 2 - 1 | Man City U21 | 1 - 0 | 4 - 8 | 12 | Î |
| Anglia - Premier League 2 | 24/08/2026 | Man City U21 | 4 - 0 | Wolverhampton U21 | 3 - 0 | 6 - 1 | 7 | V |
| Anglia - EFL Trophy | 19/08/2026 | Mansfield | 1 - 4 | Man City U21 | 0 - 3 | 9 - 4 | 13 | V |
Meciurile Doncaster
| Ligă | Data | Gazde | Scor | Oaspeți | Pauză | Cornere | Total cornere |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Anglia - League 1 | 20/10/2026 | Doncaster | vs | Stockport | - | - | - |
| Anglia - League 1 | 24/10/2026 | Doncaster | vs | Sheff Wed | - | - | - |
Meciurile Man City U21
| Ligă | Data | Gazde | Scor | Oaspeți | Pauză | Cornere | Total cornere |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fără date | |||||||
Mai multe dueluri cu Doncaster și Man City U21
- Leicester vs Doncaster Confruntări directe
- Doncaster vs Burton Albion Confruntări directe
- Doncaster vs Liverpool U21 Confruntări directe
- Peterborough vs Doncaster Confruntări directe
- AFC Wimbledon vs Doncaster Confruntări directe
- Tottenham U21 vs Man City U21 Confruntări directe
- Chesterfield vs Man City U21 Confruntări directe
- Nottm Forest U21 vs Man City U21 Confruntări directe
- Man City U21 vs Wolverhampton U21 Confruntări directe
- Mansfield vs Man City U21 Confruntări directe
