Jumilla vs Don Benito Confruntări directe
Ultima întâlnire
Jumilla 0 - 2
Don Benito
Jumilla vs Don Benito: bilanț direct
2
Întâlniri
0 - 0 - 2
V - E - Î
8
Medie cornere
0%
Peste 9,5 cornere
2
Medie goluri
Procent victorii H2H
Jumilla Victorie 0%0
Egal 0%0
Don Benito Victorie 100%2
În ultimele 2 întâlniri dintre Jumilla și Don Benito, Jumilla a câștigat 0, 0 s-au încheiat la egalitate, iar Don Benito a câștigat 2. Întâlnirile au avut în medie 8 cornere, iar 0% dintre meciuri au depășit 9,5. Cu Jumilla gazdă, media a fost de 8 cornere. Media golurilor totale pe întâlnire: 2.
Statisticile Jumilla vs Don Benito au fost actualizate la 22/09/2026 06:21.
Istoricul Jumilla vs Don Benito
Forma recentă
Jumilla
Î
E
V
V
Î
Goluri marcate / meci1
Goluri primite / meci1.6
Cornere pentru / meci3
Cornere contra / meci4.8
Peste 2,5 goluri40%
Don Benito
E
V
V
V
Î
Goluri marcate / meci2.6
Goluri primite / meci0.6
Cornere pentru / meci2.2
Cornere contra / meci6.4
Peste 2,5 goluri60%
Ultimele 5 meciuri ale Jumilla
| Ligă | Data | Gazde | Scor | Oaspeți | Pauză | Cornere | Total cornere | Rezultat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Spania - Segunda B - Play-off | 02/06/2019 | Real Union | 2 - 0 | Jumilla | 1 - 0 | 6 - 2 | 8 | Î |
| Spania - Segunda B - Play-off | 26/05/2019 | Jumilla | 2 - 2 | Real Union | 0 - 1 | 2 - 2 | 4 | E |
| Spania - Segunda B - Grupa 4 | 12/05/2019 | San Fernando CD | 0 - 1 | Jumilla | 0 - 1 | 10 - 3 | 13 | V |
| Spania - Segunda B - Grupa 4 | 05/05/2019 | Jumilla | 1 - 0 | CD El Ejido | 1 - 0 | 4 - 5 | 9 | V |
| Spania - Segunda B - Grupa 4 | 28/04/2019 | UD Ibiza | 4 - 1 | Jumilla | 2 - 0 | 1 - 4 | 5 | Î |
Ultimele 5 meciuri ale Don Benito
| Ligă | Data | Gazde | Scor | Oaspeți | Pauză | Cornere | Total cornere | Rezultat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Spania - Segunda Division RFEF - Grupa 4 | 20/09/2026 | Xerez CD | 0 - 0 | Don Benito | 0 - 0 | 8 - 1 | 9 | E |
| Spania - Segunda Division RFEF - Grupa 4 | 13/09/2026 | Don Benito | 3 - 0 | Las Palmas B | 2 - 0 | 3 - 10 | 13 | V |
| Spania - Segunda Division RFEF - Grupa 4 | 06/09/2026 | CA Antoniano | 1 - 2 | Don Benito | 1 - 0 | 6 - 0 | 6 | V |
| Spania - Tercera - Grupa 14 | 03/05/2026 | Don Benito | 8 - 1 | CD Diocesano | 4 - 0 | 4 - 3 | 7 | V |
| Spania - Tercera - Grupa 14 | 26/04/2026 | SP Villafranca | 1 - 0 | Don Benito | 1 - 0 | 5 - 3 | 8 | Î |
Meciurile Jumilla
| Ligă | Data | Gazde | Scor | Oaspeți | Pauză | Cornere | Total cornere |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fără date | |||||||
Meciurile Don Benito
| Ligă | Data | Gazde | Scor | Oaspeți | Pauză | Cornere | Total cornere |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fără date | |||||||
Mai multe dueluri cu Jumilla și Don Benito
- Real Union vs Jumilla Confruntări directe
- San Fernando CD vs Jumilla Confruntări directe
- Jumilla vs CD El Ejido Confruntări directe
- UD Ibiza vs Jumilla Confruntări directe
- Xerez CD vs Don Benito Confruntări directe
- Don Benito vs Las Palmas B Confruntări directe
- CA Antoniano vs Don Benito Confruntări directe
- Don Benito vs CD Diocesano Confruntări directe
- SP Villafranca vs Don Benito Confruntări directe