Didcot Town vs Halesowen Confruntări directe
Halesowen vs
Didcot Town
Didcot Town vs Halesowen: bilanț direct
Didcot Town și Halesowen nu au încă întâlniri directe înregistrate.
Statisticile Didcot Town vs Halesowen au fost actualizate la 19/10/2026 19:23.
Forma recentă
Didcot Town
V
Î
V
E
E
Goluri marcate / meci0.8
Goluri primite / meci0.6
Cornere pentru / meci4.2
Cornere contra / meci4
Peste 2,5 goluri20%
Halesowen
V
E
Î
E
V
Goluri marcate / meci1.2
Goluri primite / meci1
Cornere pentru / meci4.2
Cornere contra / meci3.4
Peste 2,5 goluri40%
Ultimele 5 meciuri ale Didcot Town
| Ligă | Data | Gazde | Scor | Oaspeți | Pauză | Cornere | Total cornere | Rezultat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Anglia - Southern League Div One | 15/09/2026 | Barton Rovers | 0 - 1 | Didcot Town | 0 - 1 | 8 - 6 | 14 | V |
| Anglia - Southern League Div One | 28/03/2026 | Frome Town | 2 - 0 | Didcot Town | 2 - 0 | 3 - 4 | 7 | Î |
| Anglia - Southern League Div One | 29/09/2025 | Melksham Town | 1 - 3 | Didcot Town | 0 - 0 | 2 - 5 | 7 | V |
| Anglia - Southern League Div One | 01/04/2025 | Didcot Town | 0 - 0 | Willand Rovers | 0 - 0 | 3 - 5 | 8 | E |
| Anglia - Southern League Div One | 18/02/2025 | Didcot Town | 0 - 0 | Bashley | 0 - 0 | 3 - 2 | 5 | E |
Ultimele 5 meciuri ale Halesowen
| Ligă | Data | Gazde | Scor | Oaspeți | Pauză | Cornere | Total cornere | Rezultat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Anglia - Southern Premier League Central | 17/10/2026 | Halesowen | 2 - 1 | Hitchin | 1 - 0 | 3 - 5 | 8 | V |
| Anglia - Southern Premier League Central | 13/10/2026 | Halesowen | 1 - 1 | Alvechurch | 0 - 0 | 3 - 2 | 5 | E |
| Anglia - FA Cup - Calificari | 06/10/2026 | Halesowen | 1 - 2 | Stafford Rangers | 0 - 1 | 6 - 5 | 11 | Î |
| Anglia - FA Cup - Calificari | 03/10/2026 | Stafford Rangers | 1 - 1 | Halesowen | 0 - 0 | 1 - 4 | 5 | E |
| Anglia - Southern Premier League Central | 29/09/2026 | Halesowen | 1 - 0 | Rushall Olympic | 1 - 0 | 5 - 4 | 9 | V |
Meciurile Didcot Town
| Ligă | Data | Gazde | Scor | Oaspeți | Pauză | Cornere | Total cornere |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fără date | |||||||
Meciurile Halesowen
| Ligă | Data | Gazde | Scor | Oaspeți | Pauză | Cornere | Total cornere |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Anglia - Southern Premier League Central | 20/10/2026 | Racing Club Warwick | vs | Halesowen | - | - | - |
Mai multe dueluri cu Didcot Town și Halesowen
- Barton Rovers vs Didcot Town Confruntări directe
- Frome Town vs Didcot Town Confruntări directe
- Melksham Town vs Didcot Town Confruntări directe
- Didcot Town vs Willand Rovers Confruntări directe
- Didcot Town vs Bashley Confruntări directe
- Halesowen vs Hitchin Confruntări directe
- Halesowen vs Alvechurch Confruntări directe
- Halesowen vs Stafford Rangers Confruntări directe
- Halesowen vs Rushall Olympic Confruntări directe
