Cuiaba vs Operario Ltda Confruntări directe
Ultima întâlnire
Cuiaba 4 - 0
Operario Ltda
Cuiaba vs Operario Ltda: bilanț direct
3
Întâlniri
3 - 0 - 0
V - E - Î
6.7
Medie cornere
0%
Peste 9,5 cornere
4.3
Medie goluri
Procent victorii H2H
Cuiaba Victorie 100%3
Egal 0%0
Operario Ltda Victorie 0%0
În ultimele 3 întâlniri dintre Cuiaba și Operario Ltda, Cuiaba a câștigat 3, 0 s-au încheiat la egalitate, iar Operario Ltda a câștigat 0. Întâlnirile au avut în medie 6.7 cornere, iar 0% dintre meciuri au depășit 9,5. Cu Cuiaba gazdă, media a fost de 7.5 cornere. Media golurilor totale pe întâlnire: 4.3.
Statisticile Cuiaba vs Operario Ltda au fost actualizate la 23/10/2026 05:19.
Istoricul Cuiaba vs Operario Ltda
| Ligă | Data | Gazde | Scor | Oaspeți | Pauză | Cornere | Total cornere | Rezultat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilia - Campeonato Matogrossense | 05/02/2017 | Cuiaba | 4 - 0 | Operario Ltda | 3 - 0 | 8 - 0 | 8 | V |
| Brazilia - Campeonato Matogrossense | 06/03/2016 | Operario Ltda | 0 - 6 | Cuiaba | 0 - 4 | 0 - 5 | 5 | V |
| Brazilia - Campeonato Matogrossense | 10/02/2016 | Cuiaba | 3 - 0 | Operario Ltda | 1 - 0 | 2 - 5 | 7 | V |
Forma recentă
Cuiaba
Î
Î
E
V
V
Goluri marcate / meci0.8
Goluri primite / meci0.4
Cornere pentru / meci7.2
Cornere contra / meci4
Peste 2,5 goluri0%
Operario Ltda
Î
Î
Î
Î
Î
Goluri marcate / meci0.4
Goluri primite / meci3.6
Cornere pentru / meci3.2
Cornere contra / meci4.8
Peste 2,5 goluri100%
Ultimele 5 meciuri ale Cuiaba
| Ligă | Data | Gazde | Scor | Oaspeți | Pauză | Cornere | Total cornere | Rezultat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilia - Serie B | 20/10/2026 | Londrina | 1 - 0 | Cuiaba | 1 - 0 | 2 - 8 | 10 | Î |
| Brazilia - Serie B | 11/10/2026 | Cuiaba | 0 - 1 | Avai | 0 - 1 | 13 - 5 | 18 | Î |
| Brazilia - Serie B | 08/10/2026 | Vila Nova | 0 - 0 | Cuiaba | 0 - 0 | 8 - 4 | 12 | E |
| Brazilia - Serie B | 03/10/2026 | Cuiaba | 2 - 0 | Ponte Preta | 1 - 0 | 7 - 0 | 7 | V |
| Brazilia - Meciuri | 01/10/2026 | Cuiaba | 2 - 0 | Cacerense | 1 - 0 | 4 - 5 | 9 | V |
Ultimele 5 meciuri ale Operario Ltda
| Ligă | Data | Gazde | Scor | Oaspeți | Pauză | Cornere | Total cornere | Rezultat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilia - Campeonato Matogrossense | 08/02/2019 | Operario Ltda | 1 - 2 | Sinop FC | 0 - 1 | 4 - 4 | 8 | Î |
| Brazilia - Campeonato Matogrossense | 05/02/2017 | Cuiaba | 4 - 0 | Operario Ltda | 3 - 0 | 8 - 0 | 8 | Î |
| Brazilia - Campeonato Matogrossense | 01/02/2017 | Operario Ltda | 0 - 3 | CE Dom Bosco | 0 - 2 | 1 - 4 | 5 | Î |
| Brazilia - Campeonato Matogrossense | 19/03/2016 | Operario Ltda | 0 - 4 | Araguaia | 0 - 2 | 4 - 4 | 8 | Î |
| Brazilia - Campeonato Matogrossense | 16/03/2016 | CE Dom Bosco | 5 - 1 | Operario Ltda | 3 - 0 | 4 - 7 | 11 | Î |
Meciurile Cuiaba
| Ligă | Data | Gazde | Scor | Oaspeți | Pauză | Cornere | Total cornere |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilia - Serie B | 26/10/2026 | America MG | vs | Cuiaba | - | - | - |
Meciurile Operario Ltda
| Ligă | Data | Gazde | Scor | Oaspeți | Pauză | Cornere | Total cornere |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fără date | |||||||
Mai multe dueluri cu Cuiaba și Operario Ltda
- Londrina vs Cuiaba Confruntări directe
- Cuiaba vs Avai Confruntări directe
- Vila Nova vs Cuiaba Confruntări directe
- Cuiaba vs Ponte Preta Confruntări directe
- Cuiaba vs Cacerense Confruntări directe
- Operario Ltda vs Sinop FC Confruntări directe
- Operario Ltda vs CE Dom Bosco Confruntări directe
- Operario Ltda vs Araguaia Confruntări directe
