Laredo vs CD Colindres Confruntări directe
Ultima întâlnire
Laredo 3 - 1
CD Colindres
Laredo vs CD Colindres: bilanț direct
2
Întâlniri
2 - 0 - 0
V - E - Î
9
Medie cornere
50%
Peste 9,5 cornere
3.5
Medie goluri
Procent victorii H2H
Laredo Victorie 100%2
Egal 0%0
CD Colindres Victorie 0%0
În ultimele 2 întâlniri dintre Laredo și CD Colindres, Laredo a câștigat 2, 0 s-au încheiat la egalitate, iar CD Colindres a câștigat 0. Întâlnirile au avut în medie 9 cornere, iar 50% dintre meciuri au depășit 9,5. Cu Laredo gazdă, media a fost de 12 cornere. Media golurilor totale pe întâlnire: 3.5.
Statisticile Laredo vs CD Colindres au fost actualizate la 23/10/2026 06:13.
Istoricul Laredo vs CD Colindres
Forma recentă
Laredo
V
V
V
Î
Î
Goluri marcate / meci1.8
Goluri primite / meci1.2
Cornere pentru / meci6.2
Cornere contra / meci2.8
Peste 2,5 goluri40%
CD Colindres
E
V
V
Î
Î
Goluri marcate / meci1.4
Goluri primite / meci2
Cornere pentru / meci5.4
Cornere contra / meci7
Peste 2,5 goluri60%
Ultimele 5 meciuri ale Laredo
| Ligă | Data | Gazde | Scor | Oaspeți | Pauză | Cornere | Total cornere | Rezultat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Spania - Tercera - Grupa 3 | 17/10/2026 | Laredo | 4 - 2 | CD Guarnizo | 1 - 2 | 6 - 2 | 8 | V |
| Spania - Tercera - Grupa 3 | 10/10/2026 | Vimenor | 0 - 2 | Laredo | 0 - 1 | 5 - 5 | 10 | V |
| Spania - Tercera - Grupa 3 | 20/09/2026 | Laredo | 2 - 0 | Escobedo | 2 - 0 | 11 - 3 | 14 | V |
| Spania - Tercera - Grupa 3 | 06/09/2026 | Laredo | 1 - 2 | Tropezon | 0 - 1 | 4 - 0 | 4 | Î |
| Europa - Amicale | 27/08/2026 | Laredo | 0 - 2 | Rayo Cantabria | 0 - 1 | 5 - 4 | 9 | Î |
Ultimele 5 meciuri ale CD Colindres
| Ligă | Data | Gazde | Scor | Oaspeți | Pauză | Cornere | Total cornere | Rezultat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Spania - Tercera - Grupa 3 | 12/04/2026 | Noja | 2 - 2 | CD Colindres | 1 - 1 | 4 - 4 | 8 | E |
| Spania - Tercera - Grupa 3 | 29/03/2026 | CD Cayon | 1 - 2 | CD Colindres | 0 - 0 | 12 - 3 | 15 | V |
| Spania - Tercera - Grupa 3 | 22/03/2026 | CD Colindres | 2 - 0 | Montanas del Pas | 1 - 0 | 7 - 5 | 12 | V |
| Spania - Tercera - Grupa 3 | 18/02/2026 | At. Albericia | 1 - 0 | CD Colindres | 1 - 0 | 6 - 9 | 15 | Î |
| Spania - Tercera - Grupa 3 | 15/02/2026 | Gimnastica de Torrelavega | 6 - 1 | CD Colindres | 4 - 0 | 8 - 4 | 12 | Î |
Meciurile Laredo
| Ligă | Data | Gazde | Scor | Oaspeți | Pauză | Cornere | Total cornere |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fără date | |||||||
Meciurile CD Colindres
| Ligă | Data | Gazde | Scor | Oaspeți | Pauză | Cornere | Total cornere |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fără date | |||||||
Mai multe dueluri cu Laredo și CD Colindres
- Laredo vs CD Guarnizo Confruntări directe
- Vimenor vs Laredo Confruntări directe
- Laredo vs Escobedo Confruntări directe
- Laredo vs Tropezon Confruntări directe
- Laredo vs Rayo Cantabria Confruntări directe
- Noja vs CD Colindres Confruntări directe
- CD Cayon vs CD Colindres Confruntări directe
- CD Colindres vs Montanas del Pas Confruntări directe
- At. Albericia vs CD Colindres Confruntări directe
- Gimnastica de Torrelavega vs CD Colindres Confruntări directe
