BVSC Zuglo vs Csakvari TK Confruntări directe
Ultima întâlnire
BVSC Zuglo 0 - 0
Csakvari TK
BVSC Zuglo vs Csakvari TK: bilanț direct
7
Întâlniri
2 - 2 - 3
V - E - Î
9.7
Medie cornere
57%
Peste 9,5 cornere
1.7
Medie goluri
Procent victorii H2H
BVSC Zuglo Victorie 29%2
Egal 29%2
Csakvari TK Victorie 43%3
În ultimele 7 întâlniri dintre BVSC Zuglo și Csakvari TK, BVSC Zuglo a câștigat 2, 2 s-au încheiat la egalitate, iar Csakvari TK a câștigat 3. Întâlnirile au avut în medie 9.7 cornere, iar 57% dintre meciuri au depășit 9,5. Cu BVSC Zuglo gazdă, media a fost de 10.6 cornere. Media golurilor totale pe întâlnire: 1.7.
Statisticile BVSC Zuglo vs Csakvari TK au fost actualizate la 22/09/2026 22:26.
Istoricul BVSC Zuglo vs Csakvari TK
| Ligă | Data | Gazde | Scor | Oaspeți | Pauză | Cornere | Total cornere | Rezultat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Europa - Amicale | 11/07/2026 | BVSC Zuglo | 0 - 0 | Csakvari TK | 0 - 0 | 6 - 1 | 7 | E |
| Ungaria - NB II | 07/02/2026 | BVSC Zuglo | 1 - 1 | Csakvari TK | 0 - 1 | 7 - 5 | 12 | E |
| Ungaria - NB II | 03/08/2025 | Csakvari TK | 2 - 0 | BVSC Zuglo | 1 - 0 | 3 - 7 | 10 | Î |
| Europa - Amicale | 12/07/2025 | BVSC Zuglo | 1 - 2 | Csakvari TK | 0 - 1 | 5 - 8 | 13 | Î |
| Ungaria - NB II | 16/02/2025 | BVSC Zuglo | 1 - 2 | Csakvari TK | 0 - 1 | 10 - 5 | 15 | Î |
| Ungaria - NB II | 28/04/2024 | BVSC Zuglo | 1 - 0 | Csakvari TK | 0 - 0 | 3 - 3 | 6 | V |
| Ungaria - NB II | 29/10/2023 | Csakvari TK | 0 - 1 | BVSC Zuglo | 0 - 0 | 3 - 2 | 5 | V |
Forma recentă
BVSC Zuglo
Î
E
Î
V
Î
Goluri marcate / meci1.2
Goluri primite / meci1.8
Cornere pentru / meci6.2
Cornere contra / meci3.8
Peste 2,5 goluri60%
Csakvari TK
Î
E
Î
Î
Î
Goluri marcate / meci0.8
Goluri primite / meci2.8
Cornere pentru / meci3.4
Cornere contra / meci6.8
Peste 2,5 goluri60%
Ultimele 5 meciuri ale BVSC Zuglo
| Ligă | Data | Gazde | Scor | Oaspeți | Pauză | Cornere | Total cornere | Rezultat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ungaria - NB II | 20/09/2026 | Szentlorinc SE | 2 - 1 | BVSC Zuglo | 1 - 0 | 1 - 11 | 12 | Î |
| Ungaria - Cupa | 12/09/2026 | FC Ajka | 2 - 2 | BVSC Zuglo | 1 - 0 | 8 - 3 | 11 | E |
| Ungaria - NB II | 05/09/2026 | BVSC Zuglo | 0 - 1 | FC Nagykanizsa | 0 - 1 | 9 - 2 | 11 | Î |
| Ungaria - NB II | 29/08/2026 | Diosgyori VTK | 0 - 2 | BVSC Zuglo | 0 - 1 | 7 - 2 | 9 | V |
| Ungaria - NB II | 22/08/2026 | BVSC Zuglo | 1 - 4 | Karcagi SE | 1 - 1 | 6 - 1 | 7 | Î |
Ultimele 5 meciuri ale Csakvari TK
| Ligă | Data | Gazde | Scor | Oaspeți | Pauză | Cornere | Total cornere | Rezultat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ungaria - Cupa | 12/09/2026 | Gyirmot SE | 1 - 0 | Csakvari TK | 1 - 0 | 5 - 1 | 6 | Î |
| Ungaria - NB II | 06/09/2026 | Csakvari TK | 2 - 2 | Szeged-Csanad Grosics | 1 - 2 | 6 - 7 | 13 | E |
| Ungaria - NB II | 30/08/2026 | Soroksar | 6 - 0 | Csakvari TK | 3 - 0 | 4 - 1 | 5 | Î |
| Ungaria - NB II | 23/08/2026 | Csakvari TK | 0 - 2 | Kazincbarcika SC | 0 - 1 | 4 - 9 | 13 | Î |
| Ungaria - NB II | 16/08/2026 | Szentlorinc SE | 3 - 2 | Csakvari TK | 3 - 1 | 9 - 5 | 14 | Î |
Meciurile BVSC Zuglo
| Ligă | Data | Gazde | Scor | Oaspeți | Pauză | Cornere | Total cornere |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fără date | |||||||
Meciurile Csakvari TK
| Ligă | Data | Gazde | Scor | Oaspeți | Pauză | Cornere | Total cornere |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fără date | |||||||
Mai multe dueluri cu BVSC Zuglo și Csakvari TK
- Szentlorinc SE vs BVSC Zuglo Confruntări directe
- FC Ajka vs BVSC Zuglo Confruntări directe
- BVSC Zuglo vs FC Nagykanizsa Confruntări directe
- Diosgyori VTK vs BVSC Zuglo Confruntări directe
- BVSC Zuglo vs Karcagi SE Confruntări directe
- Gyirmot SE vs Csakvari TK Confruntări directe
- Csakvari TK vs Szeged-Csanad Grosics Confruntări directe
- Soroksar vs Csakvari TK Confruntări directe
- Csakvari TK vs Kazincbarcika SC Confruntări directe
- Szentlorinc SE vs Csakvari TK Confruntări directe