Barcelona (EXECUTOR) vs Napoli (MATRIX) Confruntări directe
Ultima întâlnire
Barcelona (EXECUTOR) 1 - 2
Napoli (MATRIX)
Barcelona (EXECUTOR) vs Napoli (MATRIX): bilanț direct
2
Întâlniri
0 - 0 - 2
V - E - Î
1.5
Medie cornere
0%
Peste 9,5 cornere
3
Medie goluri
Procent victorii H2H
Barcelona (EXECUTOR) Victorie 0%0
Egal 0%0
Napoli (MATRIX) Victorie 100%2
În ultimele 2 întâlniri dintre Barcelona (EXECUTOR) și Napoli (MATRIX), Barcelona (EXECUTOR) a câștigat 0, 0 s-au încheiat la egalitate, iar Napoli (MATRIX) a câștigat 2. Întâlnirile au avut în medie 1.5 cornere, iar 0% dintre meciuri au depășit 9,5. Cu Barcelona (EXECUTOR) gazdă, media a fost de 2 cornere. Media golurilor totale pe întâlnire: 3.
Statisticile Barcelona (EXECUTOR) vs Napoli (MATRIX) au fost actualizate la 25/10/2026 00:32.
Istoricul Barcelona (EXECUTOR) vs Napoli (MATRIX)
Forma recentă
Barcelona (EXECUTOR)
V
Î
Î
Î
Î
Goluri marcate / meci0.6
Goluri primite / meci2.4
Cornere pentru / meci0.4
Cornere contra / meci1
Peste 2,5 goluri80%
Napoli (MATRIX)
E
E
V
Î
V
Goluri marcate / meci1.4
Goluri primite / meci1.2
Cornere pentru / meci0.6
Cornere contra / meci0
Peste 2,5 goluri60%
Ultimele 5 meciuri ale Barcelona (EXECUTOR)
| Ligă | Data | Gazde | Scor | Oaspeți | Pauză | Cornere | Total cornere | Rezultat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Esoccer H2H GG League - Joc de 8 minute | 24/10/2026 | A.Madrid (PLUTO) | 1 - 2 | Barcelona (EXECUTOR) | 1 - 2 | 1 - 1 | 2 | V |
| Esoccer H2H GG League - Joc de 8 minute | 24/10/2026 | Barcelona (EXECUTOR) | 1 - 2 | Napoli (MATRIX) | 1 - 2 | 0 - 2 | 2 | Î |
| Esoccer H2H GG League - Joc de 8 minute | 24/10/2026 | A.Madrid (PLUTO) | 2 - 0 | Barcelona (EXECUTOR) | 2 - 0 | 1 - 1 | 2 | Î |
| Esoccer H2H GG League - Joc de 8 minute | 24/10/2026 | Napoli (MATRIX) | 3 - 0 | Barcelona (EXECUTOR) | 3 - 0 | 1 - 0 | 1 | Î |
| Esoccer H2H GG League - Joc de 8 minute | 24/10/2026 | Barcelona (EXECUTOR) | 0 - 4 | A.Madrid (PLUTO) | 0 - 4 | 0 - 0 | 0 | Î |
Ultimele 5 meciuri ale Napoli (MATRIX)
| Ligă | Data | Gazde | Scor | Oaspeți | Pauză | Cornere | Total cornere | Rezultat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Esoccer H2H GG League - Joc de 8 minute | 24/10/2026 | A.Madrid (PLUTO) | 1 - 1 | Napoli (MATRIX) | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 | E |
| Esoccer H2H GG League - Joc de 8 minute | 24/10/2026 | A.Madrid (PLUTO) | 1 - 1 | Napoli (MATRIX) | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 | E |
| Esoccer H2H GG League - Joc de 8 minute | 24/10/2026 | Barcelona (EXECUTOR) | 1 - 2 | Napoli (MATRIX) | 1 - 2 | 0 - 2 | 2 | V |
| Esoccer H2H GG League - Joc de 8 minute | 24/10/2026 | A.Madrid (PLUTO) | 3 - 0 | Napoli (MATRIX) | 3 - 0 | 0 - 0 | 0 | Î |
| Esoccer H2H GG League - Joc de 8 minute | 24/10/2026 | Napoli (MATRIX) | 3 - 0 | Barcelona (EXECUTOR) | 3 - 0 | 1 - 0 | 1 | V |
Meciurile Barcelona (EXECUTOR)
| Ligă | Data | Gazde | Scor | Oaspeți | Pauză | Cornere | Total cornere |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fără date | |||||||
Meciurile Napoli (MATRIX)
| Ligă | Data | Gazde | Scor | Oaspeți | Pauză | Cornere | Total cornere |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fără date | |||||||
