wt., Apr 24, 2018 · 19:45
NajstarszeOstatnie
WPRPPP
2.87
2.87
3.00
OstatnieNajstarsze
WWPPWP
Darmowe typy
(na podstawie statystyk historycznych, tylko do wglądu)
Poniżej 2.25
Gole łącznie
Powyżej 9.5
Rożne łącznie
0.0
Forest Green
Yeovil vs Forest Green Profil drużyn
Yeovil
PPRWWPRPPPOstatnieW dół-1.2 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 25
Powyżej 9.5 rożnychPowyżej8/10
Powyżej 2.5 goliPoniżej4/10
Handicap azjatyckiNie pokrywa4/10
Forest Green
WRPPPWPPWWOstatnieW górę+0.8 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 25
Powyżej 9.5 rożnychPoniżej3/10
Powyżej 2.5 goliPowyżej6/10
Handicap azjatyckiWyrównane5/10
Ostatnie
| Yeovil | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Forest Green | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
Łączne rożne powyżej 7.5 - 13.5| Yeovil | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
| Forest Green | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
Rozkład goliLinia 2.0, 2.5
Rozkład rożnychLinia 9.5
Rozkład kartek
Mecze drużyny gospodarzy
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Mecze drużyny gości
Razem: 40,
Śr.: 2.65,
Odch. std.: 1.59, Mediana: 2,
Dominanta: 2,
Powyżej: 43%
Mecze drużyny gospodarzy u siebie
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Mecze drużyny gości na wyjeździe
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Ostatnie mecze drużyny gospodarzy
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Ostatnie mecze drużyny gości
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Yeovil vs Forest Green Rozkład czasowy goli/rożnych
Yeovil vs Forest Green Bezpośrednie pojedynki
Yeovil vs Forest Green Zobacz pełne H2H →| Yeovil Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Anglia - EFL Trophy | 2018-01-09 | 2 Yeovil |
2 - 0
2 - 0
|
Forest Green 1 | W | -0.5, -1.0 | Poniżej | 9.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2017-08-19 | 2 Forest Green |
2 - 3
4 - 3
|
Yeovil 1 | P | -0.5 | Powyżej | 9.5 |
|
|||||
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Yeovil Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| England League 2 | 2018-04-21 | 1 Notts County |
1 - 0
4 - 1
|
Yeovil 1 | P | -0.5, -1.0 | Powyżej | 10.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2018-04-17 | 1 Accrington Stanley |
2 - 0
2 - 0
|
Yeovil | P | -1.0, -1.5 | Poniżej | 11.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2018-04-14 | Yeovil |
0 - 0
0 - 1
|
Wycombe 2 | P | +0.5, +1.0 | Poniżej | 9.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2018-04-10 | 1 Swindon |
1 - 0
2 - 2
|
Yeovil 2 | R | -0.5, -1.0 | Powyżej | 10.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2018-04-07 | 2 Yeovil |
0 - 3
0 - 3
|
Luton 3 | P | +0.5, +1.0 | Powyżej | 10.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2018-04-02 | Coventry |
0 - 3
2 - 6
|
Yeovil 1 | W | -0.5, -1.0 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
12-4 (16) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 3 (2-1) |
| England League 2 | 2018-03-17 | 1 Colchester |
0 - 1
0 - 1
|
Yeovil | W | -0.5 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
11-4 (15) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 5 (5-0) |
| England League 2 | 2018-03-13 | 1 Exeter |
0 - 0
0 - 0
|
Yeovil 2 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2018-03-10 | 1 Yeovil |
0 - 0
0 - 2
|
Newport County 2 | P | 0.0 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
5-8 (13) | 5-6 (11) | 4 (2-2) | 1 (0-1) |
| Anglia - EFL Trophy | 2018-03-06 | 1 Shrewsbury |
0 - 0
1 - 0
|
Yeovil 2 | P | -1.0 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
4-4 (8) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2018-02-24 | 1 Yeovil |
0 - 0
0 - 1
|
Carlisle | P | 0.0, +0.5 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
4-8 (12) | 2-6 (8) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| England League 2 | 2018-02-17 | 1 Stevenage |
2 - 0
4 - 1
|
Yeovil 2 | P | -0.5 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
4-4 (8) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2018-02-13 | 1 Yeovil |
1 - 0
2 - 0
|
Barnet 1 | W | 0.0 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
1-3 (4) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2018-02-10 | Crewe |
0 - 0
0 - 0
|
Yeovil 2 | R | 0.0 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
8-4 (12) | 7-2 (9) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Anglia - EFL Trophy | 2018-02-06 | Yeovil |
1 - 1
3 - 2
|
Fleetwood Town 3 | W | 0.0 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
3-4 (7) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2018-02-03 | 1 Yeovil |
0 - 0
2 - 0
|
Cambridge Utd | W | 0.0 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
2-5 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2018-01-30 | Yeovil |
1 - 0
3 - 0
|
Grimsby 3 2 | W | 0.0 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
6-0 (6) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Anglia - FA Cup | 2018-01-26 | 3 Yeovil |
0 - 1
0 - 4
|
Man Utd 1 | P | +2.5 | Powyżej | 10.5 | Poniżej |
|
2-5 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2018-01-20 | 1 Yeovil |
0 - 0
1 - 2
|
Chesterfield 3 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2018-01-13 | 1 Port Vale |
0 - 1
1 - 1
|
Yeovil 2 | R | -0.5 | Poniżej | 10.0 | Push |
|
4-6 (10) | 2-2 (4) | 3 (1-2) | 2 (1-1) |
| Anglia - EFL Trophy | 2018-01-09 | 2 Yeovil |
2 - 0
2 - 0
|
Forest Green 1 | W | -0.5, -1.0 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
4-7 (11) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 4 (2-2) |
| Anglia - FA Cup | 2018-01-06 | 1 Yeovil |
0 - 0
2 - 0
|
Bradford 3 | W | +0.5, +1.0 | Poniżej | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2018-01-01 | 2 2 Yeovil |
1 - 1
1 - 2
|
Crawley Town 5 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
3-9 (12) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| England League 2 | 2017-12-29 | 3 Morecambe |
0 - 2
4 - 3
|
Yeovil 2 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
2-5 (7) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| England League 2 | 2017-12-26 | 2 Cheltenham |
0 - 0
0 - 2
|
Yeovil 3 | W | -0.5, -1.0 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
4-1 (5) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| England League 2 | 2017-12-23 | 3 Yeovil |
1 - 0
3 - 1
|
Exeter 2 | W | 0.0, +0.5 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
1-6 (7) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| England League 2 | 2017-12-16 | 3 Mansfield |
0 - 0
0 - 0
|
Yeovil 1 | R | -1.0 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
8-3 (11) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Anglia - FA Cup | 2017-12-12 | Yeovil |
1 - 0
1 - 1
|
Port Vale 2 2 | R | 0.0 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
5-3 (8) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| England League 2 | 2017-12-09 | Yeovil |
0 - 0
0 - 2
|
Lincoln City 1 | P | 0.0, +0.5 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
2-7 (9) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Anglia - FA Cup | 2017-12-02 | 1 Port Vale |
0 - 0
1 - 1
|
Yeovil 1 | R | -0.5 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
5-2 (7) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Forest Green Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| England League 2 | 2018-04-21 | 2 Forest Green |
1 - 1
4 - 1
|
Chesterfield | W | 0.0, -0.5 | Powyżej | 9.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2018-04-14 | 1 Cheltenham |
0 - 1
0 - 1
|
Forest Green 3 | W | -0.5 | Poniżej | 9.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2018-04-07 | 3 Barnet |
1 - 0
1 - 0
|
Forest Green 4 | P | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2018-04-02 | 2 Forest Green |
1 - 1
1 - 2
|
Colchester 3 | P | 0.0 | Powyżej | 10.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2018-03-24 | 4 Forest Green |
0 - 0
2 - 0
|
Mansfield 3 1 | W | +0.5 | Poniżej | 9.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2018-03-20 | 3 Crewe |
1 - 0
3 - 1
|
Forest Green | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
5-4 (9) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| England League 2 | 2018-03-17 | Accrington Stanley |
1 - 0
3 - 1
|
Forest Green | P | -0.5, -1.0 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
7-4 (11) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2018-03-10 | 2 Forest Green |
0 - 1
1 - 2
|
Notts County 2 | P | 0.0, +0.5 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
1-3 (4) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2018-03-06 | 1 Newport County |
3 - 2
3 - 3
|
Forest Green | R | 0.0, -0.5 | Powyżej | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 6-3 (9) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2018-02-24 | 1 Forest Green |
2 - 0
2 - 0
|
Crawley Town 2 | W | 0.0 | Poniżej | 9.0 | Powyżej |
|
3-13 (16) | 2-11 (13) | 4 (1-3) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2018-02-17 | 4 Morecambe |
0 - 1
1 - 1
|
Forest Green 2 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
7-6 (13) | 2-4 (6) | 3 (1-2) | 2 (1-1) |
| England League 2 | 2018-02-13 | 2 Forest Green |
1 - 1
3 - 1
|
Stevenage 2 1 | W | 0.0 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
6-1 (7) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2018-02-03 | Forest Green |
1 - 0
2 - 1
|
Coventry 1 | W | +0.5 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
6-8 (14) | 4-4 (8) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2018-01-31 | 1 Exeter |
0 - 0
2 - 0
|
Forest Green 2 | P | -0.5 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
4-6 (10) | 1-4 (5) | 3 (1-2) | 2 (0-2) |
| England League 2 | 2018-01-27 | 2 Carlisle |
1 - 0
1 - 0
|
Forest Green 4 | P | -0.5, -1.0 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
7-4 (11) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2018-01-20 | Forest Green |
2 - 2
5 - 2
|
Cambridge Utd 2 | W | 0.0, +0.5 | Powyżej | 9.0 | Poniżej |
|
4-3 (7) | 3-0 (3) | 3 (3-0) | 2 (1-1) |
| England League 2 | 2018-01-13 | 3 Swindon |
0 - 0
1 - 0
|
Forest Green 4 | P | -0.5, -1.0 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
5-3 (8) | 5-2 (7) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - EFL Trophy | 2018-01-09 | 2 Yeovil |
2 - 0
2 - 0
|
Forest Green 1 | P | -0.5, -1.0 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
4-7 (11) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 4 (2-2) |
| England League 2 | 2018-01-06 | Forest Green |
0 - 0
1 - 0
|
Port Vale 1 | W | +0.5 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
7-6 (13) | 3-4 (7) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2018-01-01 | 1 1 Forest Green |
0 - 2
1 - 2
|
Wycombe 3 | P | +0.5 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
3-6 (9) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| England League 2 | 2017-12-30 | 1 Lincoln City |
1 - 1
2 - 1
|
Forest Green 1 | P | -1.0 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
4-1 (5) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| England League 2 | 2017-12-23 | 3 Forest Green |
0 - 1
0 - 1
|
Carlisle 2 | P | 0.0, +0.5 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
4-7 (11) | 1-2 (3) | 3 (1-2) | 2 (0-2) |
| England League 2 | 2017-12-16 | 2 Forest Green |
0 - 1
0 - 2
|
Luton 2 1 | P | +1.0 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
7-8 (15) | 3-6 (9) | 3 (0-3) | 5 (3-2) |
| Anglia - FA Cup | 2017-12-12 | 1 5 Exeter |
0 - 1
1 - 1
|
Forest Green 2 | R | -1.0 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
3-5 (8) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| England League 2 | 2017-12-09 | 3 Grimsby |
1 - 0
1 - 0
|
Forest Green 2 1 | P | -0.5 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
9-5 (14) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Anglia - EFL Trophy | 2017-12-05 | 1 2 Swindon |
0 - 0
0 - 1
|
Forest Green 1 1 | W | -0.5, -1.0 | Poniżej |
|
11-3 (14) | 7-1 (8) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Anglia - FA Cup | 2017-12-02 | Forest Green |
1 - 0
3 - 3
|
Exeter 1 | R | 0.0, +0.5 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
5-8 (13) | 3-4 (7) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| England League 2 | 2017-11-25 | 2 Forest Green |
1 - 1
1 - 1
|
Cheltenham 4 | R | 0.0, +0.5 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
2-7 (9) | 2-3 (5) | 4 (1-3) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2017-11-21 | Chesterfield |
1 - 0
3 - 2
|
Forest Green 2 1 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
6-5 (11) | 6-3 (9) | 4 (3-1) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2017-11-18 | 2 Forest Green |
1 - 1
3 - 2
|
Crewe 2 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
3-2 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Cały | 2.87 | 2.87 | 3 |
| Połowa | 3.5 | 2 | 3.5 |
| Handicap azjatycki | ||
|---|---|---|
| Cały (0.0) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Połowa (0.0) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Rożne łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (9.5) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Połowa (4.5) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Gole łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (2.25) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Połowa (1.0) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
Wydarzenia na żywo
Status: Cały mecz , Wynik: 0 - 0 , Rożny: 6 - 3
Rożny: 9.5 , Handicap: 0.0 , Gole: 2.0, 2.5
Wynik: 0 - 0 , Rożny: 2 - 3 Połowa
Rożny: 4.5 , Handicap: 0.0 , Gole: 1.0
-
10' - 1st Corner - Forest Green -
12' - 2nd Corner - Forest Green -
18' - 3rd Corner - Forest Green - Race to 3 Corners - Forest Green
-
20' - 4th Corner - Yeovil -
22' - 5th Corner - Yeovil -
37' - 1st Yellow Card - Forest Green - 0-0: Score
-
0-0 score at the end of First Half -
48' - 6th Corner - Yeovil -
53' - 7th Corner - Yeovil - 59' Substitution - Belford for Collins - Forest Green
- 65' Substitution - Collins for Reid - Forest Green
- 75' Substitution - Browne for Green - Yeovil
-
77' - 8th Corner - Yeovil - Race to 5 Corners - Yeovil
-
77' - 9th Corner - Yeovil - 86' Substitution - Surridge for Fisher - Yeovil
- 87' Substitution - Brown for Grubb - Forest Green
-
0-0 score at the end of Second Half
Gole powyżej 0.5 - 4.5
Kartki powyżej 1.5 - 7.5

