Darmowe typy
(na podstawie statystyk historycznych, tylko do wglądu)
Poniżej 2.5
Gole łącznie
Poniżej 9.5
Rożne łącznie
+0.5
Schalke
Wolfsburg vs Schalke Profil drużyn
Wolfsburg
PPPPWWPPWWOstatnieStabilnie+0.4 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 18
Powyżej 9.5 rożnychWyrównane5/10
Powyżej 2.5 goliWyrównane5/10
Handicap azjatyckiNie pokrywa3/10
Schalke
RPRWWRWWPWOstatnieStabilnie+0.2 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 17
Powyżej 9.5 rożnychPowyżej6/10
Powyżej 2.5 goliPowyżej6/10
Handicap azjatyckiPokrywa6/10
Ostatnie
| Wolfsburg | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Schalke | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
Łączne rożne powyżej 7.5 - 13.5| Wolfsburg | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
| Schalke | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
Rozkład goliLinia 2.5
Rozkład rożnychLinia 9.5
Rozkład kartek
Mecze drużyny gospodarzy
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Mecze drużyny gości
Razem: 40,
Śr.: 3.25,
Odch. std.: 1.95, Mediana: 3,
Dominanta: 3,
Powyżej: 63%
Mecze drużyny gospodarzy u siebie
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Mecze drużyny gości na wyjeździe
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Ostatnie mecze drużyny gospodarzy
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Ostatnie mecze drużyny gości
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Wolfsburg vs Schalke Rozkład czasowy goli/rożnych
Wolfsburg vs Schalke Bezpośrednie pojedynki
Wolfsburg vs Schalke Zobacz pełne H2H →| Wolfsburg Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Niemcy - Bundesliga I | 2019-01-20 | 1 Schalke |
1 - 1
2 - 1
|
Wolfsburg | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 9.0 |
|
|||||
| Niemcy - Bundesliga I | 2018-08-25 | 5 Wolfsburg |
1 - 0
2 - 1
|
Schalke 3 1 | W | 0.0, +0.5 | Powyżej | 9.0 |
|
|||||
| Niemcy - Bundesliga I | 2018-03-17 | Wolfsburg |
0 - 0
0 - 1
|
Schalke 1 | P | +0.5 | Poniżej | 9.0 |
|
|||||
| Puchar Niemiec | 2018-02-07 | 3 Schalke |
1 - 0
1 - 0
|
Wolfsburg 3 | P | -0.5, -1.0 | Poniżej | 8.5 |
|
|||||
| Niemcy - Bundesliga I | 2017-10-28 | 4 Schalke |
1 - 0
1 - 1
|
Wolfsburg 3 | R | -0.5 | Poniżej | 8.5 |
|
|||||
| Niemcy - Bundesliga I | 2017-04-08 | 1 Schalke |
2 - 0
4 - 1
|
Wolfsburg 2 | P | -0.5 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
5-1 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Niemcy - Bundesliga I | 2016-11-19 | 2 Wolfsburg |
0 - 0
0 - 1
|
Schalke 2 | P | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
3-5 (8) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Niemcy - Bundesliga I | 2016-02-06 | 2 Schalke |
5 - 0
3 - 0
|
Wolfsburg 3 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 9.0 | Powyżej |
|
6-6 (12) | 4-2 (6) | 3 (1-2) | 2 (0-2) |
| Niemcy - Bundesliga I | 2015-08-28 | 1 Wolfsburg |
1 - 0
3 - 0
|
Schalke 2 | W | 0.0, -0.5 | Push | 9.5 | Poniżej |
|
2-3 (5) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Niemcy - Bundesliga I | 2015-04-19 | 2 Wolfsburg |
0 - 0
1 - 1
|
Schalke 2 | R | -1.0 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
7-1 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Niemcy - Bundesliga I | 2014-11-22 | Schalke |
3 - 1
3 - 2
|
Wolfsburg | P | 0.0, +0.5 | Powyżej | 9.0 | Push |
|
2-7 (9) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Wolfsburg Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Niemcy - Bundesliga I | 2019-12-15 | 3 Wolfsburg |
1 - 1
2 - 1
|
Borussia M'gladbach 3 | W | 0.0 | Powyżej | 10.5 |
|
|||||
| UEFA Europa League | 2019-12-12 | 2 Wolfsburg |
0 - 0
1 - 0
|
St Etienne 2 | W | -0.5, -1.0 | Poniżej | 9.5 |
|
|||||
| Niemcy - Bundesliga I | 2019-12-07 | SC Freiburg |
0 - 0
1 - 0
|
Wolfsburg 2 | P | 0.0, +0.5 | Poniżej | 9.5 |
|
|||||
| Niemcy - Bundesliga I | 2019-12-01 | 1 Wolfsburg |
1 - 2
2 - 3
|
Werder Bremen 4 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 10.0 |
|
|||||
| UEFA Europa League | 2019-11-28 | 2 PFC Oleksandria |
0 - 1
0 - 1
|
Wolfsburg 3 | W | +1.0, +1.5 | Poniżej | 10.0 |
|
|||||
| Niemcy - Bundesliga I | 2019-11-23 | 3 Eintracht Frankfurt |
0 - 1
0 - 2
|
Wolfsburg 4 1 | W | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
12-1 (13) | 7-0 (7) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Niemcy - Bundesliga I | 2019-11-10 | 2 Wolfsburg |
0 - 1
0 - 2
|
Bayer Leverkusen 2 | P | 0.0, +0.5 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
9-0 (9) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| UEFA Europa League | 2019-11-07 | 3 Wolfsburg |
0 - 0
1 - 3
|
Gent 2 | P | -0.5 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
8-3 (11) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Niemcy - Bundesliga I | 2019-11-02 | 1 Borussia Dortmund |
0 - 0
3 - 0
|
Wolfsburg 3 | P | -1.0 | Powyżej | 10.5 | Poniżej |
|
7-2 (9) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Puchar Niemiec | 2019-10-30 | 3 Wolfsburg |
0 - 1
1 - 6
|
RB Leipzig 2 | P | 0.0, +0.5 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
6-5 (11) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Niemcy - Bundesliga I | 2019-10-27 | Wolfsburg |
0 - 0
0 - 0
|
Augsburg | R | -1.0 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
5-3 (8) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| UEFA Europa League | 2019-10-24 | 4 Gent |
1 - 2
2 - 2
|
Wolfsburg 3 | R | 0.0 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
1-7 (8) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Niemcy - Bundesliga I | 2019-10-19 | 1 RB Leipzig |
0 - 0
1 - 1
|
Wolfsburg 3 | R | -1.0 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
3-3 (6) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Europa - Towarzyskie | 2019-10-10 | Wolfsburg |
0 - 1
1 - 1
|
Holstein Kiel | R | -1.0 | Poniżej |
|
8-5 (13) | 3-3 (6) | 3 (3-0) | 2 (1-1) | ||
| Niemcy - Bundesliga I | 2019-10-06 | 2 Wolfsburg |
0 - 0
1 - 0
|
Union Berlin 2 | W | -0.5 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
5-4 (9) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| UEFA Europa League | 2019-10-03 | 1 St Etienne |
1 - 1
1 - 1
|
Wolfsburg 2 | R | 0.0 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
3-2 (5) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Niemcy - Bundesliga I | 2019-09-28 | 2 Mainz |
0 - 1
0 - 1
|
Wolfsburg 3 | W | 0.0 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
10-1 (11) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 5 (5-0) |
| Niemcy - Bundesliga I | 2019-09-23 | 2 Wolfsburg |
1 - 2
1 - 1
|
TSG Hoffenheim 4 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
4-6 (10) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| UEFA Europa League | 2019-09-19 | Wolfsburg |
2 - 0
3 - 1
|
PFC Oleksandria 2 | W | -1.5, -2.0 | Powyżej | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 4 (3-1) |
| Niemcy - Bundesliga I | 2019-09-13 | Fortuna Dusseldorf |
0 - 1
1 - 1
|
Wolfsburg 2 | R | 0.0, +0.5 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
3-8 (11) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Europa - Towarzyskie | 2019-09-05 | 1 Wolfsburg |
0 - 0
1 - 1
|
Hamburg | R | -0.5, -1.0 | Poniżej |
|
6-4 (10) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 4 (0-4) | ||
| Niemcy - Bundesliga I | 2019-08-31 | Wolfsburg |
0 - 1
1 - 1
|
Paderborn 3 | R | -1.0, -1.5 | Poniżej | 10.5 | Powyżej |
|
8-3 (11) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Niemcy - Bundesliga I | 2019-08-25 | 1 Hertha Berlin |
0 - 1
0 - 3
|
Wolfsburg | W | 0.0 | Powyżej | 10.5 | Poniżej |
|
2-5 (7) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Niemcy - Bundesliga I | 2019-08-17 | 1 Wolfsburg |
1 - 0
2 - 1
|
FC Köln 3 | W | -0.5 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
2-6 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Puchar Niemiec | 2019-08-12 | 1 Hallescher FC |
1 - 1
3 - 3
|
Wolfsburg 3 1 | R | +1.0 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
2-6 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Europa - Towarzyskie | 2019-07-22 | 2 Wolfsburg |
0 - 1
1 - 1
|
Fenerbahce 2 | R | -0.5, -1.0 | Poniżej | 8.5 | Poniżej |
|
4-1 (5) | 3-1 (4) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Europa - Towarzyskie | 2019-07-17 | PSV |
0 - 2
0 - 2
|
Wolfsburg 3 1 | W | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.0 | Poniżej |
|
3-3 (6) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Europa - Towarzyskie | 2019-07-13 | 2 Wolfsburg |
0 - 1
2 - 2
|
VVV 1 | R | -1.5 | Powyżej | 9.0 | Poniżej |
|
4-0 (4) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Europa - Towarzyskie | 2019-07-09 | 1 Wolfsburg |
1 - 1
2 - 1
|
Caen 1 | W | -1.0, -1.5 | Push | 8.5 | Poniżej |
|
7-1 (8) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Europa - Towarzyskie | 2019-07-06 | 1 Wolfsburg |
2 - 0
2 - 1
|
Hansa Rostock 1 | W | -1.0, -1.5 | Push | 9.0 | Powyżej |
|
0-10 (10) | 0-7 (7) | 4 (0-4) | 0 (0-0) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Schalke Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Niemcy - Bundesliga I | 2019-12-15 | 1 1 Schalke |
0 - 0
1 - 0
|
Eintracht Frankfurt 4 | W | -0.5 | Poniżej | 9.5 |
|
|||||
| Niemcy - Bundesliga I | 2019-12-07 | 2 Bayer Leverkusen |
1 - 0
2 - 1
|
Schalke 2 | P | 0.0, -0.5 | Push | 9.5 |
|
|||||
| Niemcy - Bundesliga I | 2019-11-29 | 1 Schalke |
1 - 1
2 - 1
|
Union Berlin 4 | W | -0.5, -1.0 | Powyżej | 9.0 |
|
|||||
| Niemcy - Bundesliga I | 2019-11-23 | 3 Werder Bremen |
0 - 1
1 - 2
|
Schalke 2 | W | 0.0 | Push | 10.0 |
|
|||||
| Niemcy - Bundesliga I | 2019-11-09 | 2 Schalke |
1 - 0
3 - 3
|
Fortuna Dusseldorf 4 | R | -0.5, -1.0 | Powyżej | 9.5 |
|
|||||
| Niemcy - Bundesliga I | 2019-11-03 | 3 Augsburg |
1 - 1
2 - 3
|
Schalke 5 | W | +0.5, +1.0 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
1-6 (7) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Puchar Niemiec | 2019-10-29 | Arminia Bielefeld |
0 - 3
2 - 3
|
Schalke | W | +0.5 | Powyżej | 9.0 | Powyżej |
|
4-6 (10) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Niemcy - Bundesliga I | 2019-10-26 | 3 Schalke |
0 - 0
0 - 0
|
Borussia Dortmund 2 | R | 0.0, +0.5 | Poniżej | 10.0 | Push |
|
8-2 (10) | 5-1 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Niemcy - Bundesliga I | 2019-10-20 | 2 TSG Hoffenheim |
0 - 0
2 - 0
|
Schalke 2 | P | 0.0 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
3-8 (11) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Niemcy - Bundesliga I | 2019-10-05 | 4 Schalke |
0 - 0
1 - 1
|
FC Köln 4 | R | -1.0 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
6-4 (10) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Niemcy - Bundesliga I | 2019-09-28 | 1 RB Leipzig |
0 - 2
1 - 3
|
Schalke 1 | W | -1.0 | Powyżej | 9.0 | Powyżej |
|
8-4 (12) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Niemcy - Bundesliga I | 2019-09-20 | 1 Schalke |
1 - 0
2 - 1
|
Mainz 1 | W | -0.5, -1.0 | Push | 9.5 | Powyżej |
|
5-5 (10) | 4-3 (7) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Niemcy - Bundesliga I | 2019-09-15 | 2 Paderborn |
1 - 1
1 - 5
|
Schalke 1 | W | 0.0, +0.5 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
3-5 (8) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Europa - Towarzyskie | 2019-09-06 | Schalke |
2 - 2
2 - 4
|
FC Viktoria Köln | P | -1.0, -1.5 | Powyżej | 9.0 | Powyżej |
|
12-2 (14) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Niemcy - Bundesliga I | 2019-08-31 | 1 Schalke |
1 - 0
3 - 0
|
Hertha Berlin 1 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej | 9.0 | Poniżej |
|
5-3 (8) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Niemcy - Bundesliga I | 2019-08-24 | Schalke |
0 - 1
0 - 3
|
Bayern Monachium | P | +1.5 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
3-4 (7) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Niemcy - Bundesliga I | 2019-08-17 | 3 Borussia M'gladbach |
0 - 0
0 - 0
|
Schalke 2 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
8-3 (11) | 5-1 (6) | 6 (5-1) | 0 (0-0) |
| Puchar Niemiec | 2019-08-10 | 3 SV Drochtersen-Assel |
0 - 1
0 - 5
|
Schalke 2 | W | +2.0 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
3-6 (9) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Elita - Klubowe mecze towarzyskie | 2019-08-02 | 1 Schalke |
1 - 1
3 - 1
|
Villarreal | W | 0.0, +0.5 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
4-7 (11) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Europa - Towarzyskie | 2019-08-02 | Schalke |
1 - 0
2 - 0
|
Alanyaspor | W | -0.5 | Poniżej |
|
5-5 (10) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Europa - Towarzyskie | 2019-07-29 | 1 Schalke |
1 - 2
2 - 3
|
Bologna 4 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
7-5 (12) | 3-4 (7) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Europa - Towarzyskie | 2019-07-23 | FC Twente |
0 - 0
1 - 1
|
Schalke | R | +0.5 | Poniżej | 9.0 | Powyżej |
|
4-12 (16) | 2-8 (10) | 5 (1-4) | 2 (0-2) |
| Elita - Klubowe mecze towarzyskie | 2019-07-19 | Schalke |
0 - 1
1 - 2
|
Norwich 1 | P | -0.5 | Push | 8.5 | Powyżej |
|
4-6 (10) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Europa - Towarzyskie | 2019-07-14 | Wattenscheid 09 |
0 - 1
2 - 2
|
Schalke 1 | R | +4.0 | Poniżej | 10.5 | Powyżej |
|
5-7 (12) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Europa - Towarzyskie | 2019-07-07 | Rot-Weiss Oberhausen |
0 - 1
1 - 3
|
Schalke | W | +1.5, +2.0 | Powyżej | 8.5 | Powyżej |
|
2-8 (10) | 1-6 (7) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Niemcy - Bundesliga I | 2019-05-18 | Schalke |
0 - 0
0 - 0
|
VfB Stuttgart 1 | R | -1.0 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
7-5 (12) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Niemcy - Bundesliga I | 2019-05-11 | 2 Bayer Leverkusen |
1 - 0
1 - 1
|
Schalke 1 | R | -1.5 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
4-4 (8) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Niemcy - Bundesliga I | 2019-05-05 | 1 Schalke |
0 - 0
0 - 0
|
Augsburg | R | -0.5, -1.0 | Poniżej | 9.0 | Powyżej |
|
7-4 (11) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 3 (3-0) |
| Niemcy - Bundesliga I | 2019-04-27 | 2 Borussia Dortmund |
1 - 2
2 - 4
|
Schalke 6 | W | -1.0, -1.5 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
2-4 (6) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Niemcy - Bundesliga I | 2019-04-20 | 2 Schalke |
0 - 2
2 - 5
|
TSG Hoffenheim 3 | P | +0.5 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
6-1 (7) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Cały | 2 | 3.6 | 3.5 |
| Połowa | 2.625 | 2.2 | 4 |
| Handicap azjatycki | ||
|---|---|---|
| Cały (-0.5) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Połowa (-0.25) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Rożne łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (9.5) | Powyżej@2 | Poniż[email protected] |
| Połowa (4.5) | Powyżej@2 | Poniż[email protected] |
| Gole łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (2.5) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Połowa (1.0) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
Wydarzenia na żywo
Status: Cały mecz , Wynik: 1 - 1 , Rożny: 12 - 5
Rożny: 9.5 , Handicap: -0.5 , Gole: 2.5
Wynik: 0 - 0 , Rożny: 9 - 3 Połowa
Rożny: 4.5 , Handicap: 0.0, -0.5 , Gole: 1.0
-
10' - 1st Corner - Schalke -
12' - 2nd Corner - Wolfsburg -
16' - 3rd Corner - Schalke -
18' - 4th Corner - Wolfsburg - Race to 3 Corners - Wolfsburg
-
20' - 5th Corner - Wolfsburg -
23' - 6th Corner - Wolfsburg - Race to 5 Corners - Wolfsburg
-
25' - 7th Corner - Wolfsburg -
27' - 8th Corner - Wolfsburg -
34' - 9th Corner - Wolfsburg - Race to 7 Corners - Wolfsburg
-
36' - 10th Corner - Schalke -
43' - 11th Corner - Wolfsburg - Race to 9 Corners - Wolfsburg
-
44' - 12th Corner - Wolfsburg -
0-0 score at the end of First Half -
47' - 13th Corner - Wolfsburg -
50' - 14th Corner - Schalke -
51' - 1st Goal - Schalke -
54' - 15th Corner - Schalke -
60' - 1st Yellow Card - Wolfsburg - 65' Substitution - Steffen for Brekalo - Wolfsburg
-
69' - 16th Corner - Wolfsburg - 70' Substitution - Raman for Reese - Schalke
-
81' - 17th Corner - Wolfsburg -
82' - 2nd Goal - Wolfsburg - 81' Substitution - Boujellab for Harit - Schalke
- 89' Substitution - Ginczek for Victor - Wolfsburg
-
90+3' - 2nd Yellow Card - Schalke - 90+3' Substitution - Becker for Kenny - Schalke
-
1-1 score at the end of Second Half
Gole powyżej 0.5 - 4.5
Kartki powyżej 1.5 - 7.5

