niedz., Feb 2, 2020 · 13:29
NajstarszeOstatnie
P
7.50
6.00
1.22
OstatnieNajstarsze
WWRWRW
Darmowe typy
(na podstawie statystyk historycznych, tylko do wglądu)
Poniżej 4.0
Gole łącznie
–
Rożne łącznie
+1.75
Wasquehal U19
Wasquehal U19 vs Niort U19 Profil drużyn
Wasquehal U19
Brak danych
Handicap azjatyckiPokrywa1/1
Niort U19
PWPWRWRWWOstatnie
Powyżej 9.5 rożnychPoniżej2/9
Powyżej 2.5 goliPowyżej6/9
Handicap azjatyckiWyrównane5/9
Ostatnie
| Wasquehal U19 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Niort U19 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
Łączne rożne powyżej 7.5 - 13.5| Wasquehal U19 | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
| Niort U19 | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
Rozkład goliLinia 4.0
Rozkład rożnych
Rozkład kartek
Mecze drużyny gospodarzy
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Mecze drużyny gości
Razem: 13,
Śr.: 4.00,
Odch. std.: 2.04, Mediana: 4,
Dominanta: 2,
Powyżej: 45%
Mecze drużyny gospodarzy u siebie
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Mecze drużyny gości na wyjeździe
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Ostatnie mecze drużyny gospodarzy
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Ostatnie mecze drużyny gości
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Wasquehal U19 vs Niort U19 Rozkład czasowy goli/rożnych
Wasquehal U19 vs Niort U19 Bezpośrednie pojedynki
Wasquehal U19 vs Niort U19 Zobacz pełne H2H →Brak danych
| Wasquehal U19 Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Francja - Puchar Francji U19 | 2016-01-10 | 1 Wasquehal U19 |
0 - 1
0 - 2
|
Lens U19 3 | P | +3.5 |
|
|||||||
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Niort U19 Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Francja - Liga U19 | 2020-01-26 | 1 Niort U19 |
2 - 0
4 - 0
|
Laval U19 3 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
||||||
| Francja - Liga U19 | 2019-11-24 | 2 Niort U19 |
2 - 0
5 - 2
|
Le Mans U19 1 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
||||||
| Francja - Liga U19 | 2019-09-22 | 2 Niort U19 |
1 - 1
2 - 2
|
Trelissac FC U19 | R | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
||||||
| Francja - Liga U19 | 2019-05-12 | Niort U19 |
4 - 0
7 - 1
|
Trelissac FC U19 2 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
||||||
| Francja - Liga U19 | 2019-04-21 | 1 Niort U19 |
1 - 1
1 - 1
|
Tours U19 1 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej |
|
||||||
| Francja - Liga U19 | 2019-03-24 | 1 3 Rennes U19 |
1 - 0
1 - 2
|
Niort U19 1 | W | -1.5 | Poniżej |
|
4-2 (6) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Francja - Liga U19 | 2019-02-17 | 3 Laval U19 |
1 - 0
1 - 0
|
Niort U19 | P | -0.5, -1.0 | Poniżej |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Francja - Liga U19 | 2019-02-10 | 2 Niort U19 |
1 - 0
2 - 0
|
Brest U19 | W | -0.5, -1.0 | Poniżej |
|
6-5 (11) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 3 (0-3) | ||
| Francja - Liga U19 | 2019-01-20 | Niort U19 |
0 - 1
1 - 2
|
Nantes U19 1 | P | 0.0, -0.5 | Push | 9.0 | Poniżej |
|
4-4 (8) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Francja - Liga U19 | 2018-10-20 | 1 Bordeaux U19 |
2 - 0
6 - 0
|
Niort U19 1 | P |
|
4-3 (7) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||||
| Francja - Liga U19 | 2018-09-02 | Niort U19 |
3 - 0
4 - 1
|
Pau FC U19 2 | W | -1.0, -1.5 | Powyżej |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Francja - Liga U19 | 2018-08-26 | Niort U19 |
4 - 0
4 - 1
|
Chateauroux U19 1 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
6-1 (7) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Francja - Liga U19 | 2018-05-13 | 1 Niort U19 |
0 - 0
1 - 1
|
Le Mans U19 2 | R | -1.0 | Poniżej |
|
7-5 (12) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 3 (3-0) | ||
| Francja - Liga U19 | 2018-01-28 | Niort U19 |
2 - 0
4 - 1
|
Angers Vaillante U19 | W | -1.0 | Powyżej |
|
3-1 (4) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Francja - Liga U19 | 2018-01-21 | 1 Nantes U19 |
2 - 0
4 - 1
|
Niort U19 | P | 8.5 | Powyżej |
|
12-5 (17) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 4 (2-2) | ||
| Francja - Liga U19 | 2017-10-08 | 1 Niort U19 |
3 - 3
4 - 3
|
Brest U19 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
8-3 (11) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Francja - Liga U19 | 2017-10-01 | 1 2 Niort U19 |
0 - 1
0 - 3
|
Guingamp U19 | P | -0.5 | Poniżej |
|
6-4 (10) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 3 (3-0) | ||
| Francja - Liga U19 | 2017-09-03 | 1 Niort U19 |
2 - 1
2 - 1
|
Tours U19 3 | W | -0.5, -1.0 | Poniżej |
|
1-3 (4) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Francja - Liga U19 | 2017-08-20 | 1 Niort U19 |
2 - 1
4 - 2
|
Alencon US U19 1 | W | -1.5 | Powyżej |
|
9-2 (11) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Francja - Liga U19 | 2017-05-07 | Bordeaux U19 |
0 - 1
0 - 1
|
Niort U19 1 | W | -1.0 | Poniżej |
|
5-4 (9) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 3 (3-0) | ||
| Francja - Liga U19 | 2017-02-12 | Niort U19 |
0 - 1
1 - 3
|
Laval U19 1 | P | -0.5 | Powyżej | 9.0 | Poniżej |
|
3-2 (5) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Francja - Liga U19 | 2017-01-22 | 3 Niort U19 |
1 - 1
2 - 2
|
Nantes U19 1 | R | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
8-3 (11) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 3 (2-1) | ||
| Francja - Liga U19 | 2016-05-15 | 3 Niort U19 |
0 - 0
0 - 0
|
Nantes U19 | R | -0.5 | Poniżej |
|
2-1 (3) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Francja - Liga U19 | 2016-02-14 | 1 2 Laval U19 |
0 - 0
1 - 0
|
Niort U19 2 1 | P | +0.5 | Poniżej |
|
4-8 (12) | 2-6 (8) | 2 (0-2) | 2 (2-0) | ||
| Francja - Liga U19 | 2016-02-07 | Niort U19 |
2 - 0
4 - 1
|
Le Mans U19 1 | W | -1.0, -1.5 | Powyżej |
|
5-4 (9) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Francja - Liga U19 | 2015-08-26 | 2 Nantes U19 |
0 - 2
2 - 2
|
Niort U19 1 | R | -1.5 | Powyżej |
|
6-2 (8) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Francja - Liga U19 | 2015-04-01 | 2 1 Niort U19 |
0 - 0
1 - 1
|
Tours U19 3 1 | R | +0.5 | Poniżej |
|
8-3 (11) | 6-2 (8) | 3 (2-1) | 0 (0-0) | ||
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Cały | 7.5 | 6 | 1.222 |
| Połowa | 5.5 | 3 | 1.667 |
| Handicap azjatycki | ||
|---|---|---|
| Cały (+1.75) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Połowa (+0.75) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Gole łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (4.0) | Powyżej@2 | Poniż[email protected] |
| Połowa (1.5) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
Wydarzenia na żywo
Status: Cały mecz , Wynik: 1 - 2 , Rożny: 3 - 3
Rożny: , Handicap: +1.5, +2.0 , Gole: 4.0
Wynik: 1 - 1 , Rożny: 2 - 1 Połowa
Rożny: , Handicap: +0.5, +1.0 , Gole: 1.5
-
3' - 1st Corner - Wasquehal U19 -
8' - 1st Goal - Niort U19 -
23' - 2nd Corner - Wasquehal U19 -
34' - 3rd Corner - Niort U19 -
37' - Red Card - Wasquehal U19 -
40' - 2nd Goal - Wasquehal U19 -
1-1 score at the end of First Half -
65' - 4th Corner - Niort U19 -
68' - 5th Corner - Niort U19 - Race to 3 Corners - Niort U19
-
70' - 1st Yellow Card - Niort U19 -
74' - 2nd Yellow Card - Niort U19 -
90' - 6th Corner - Wasquehal U19 -
90+1' - 3rd Goal - Niort U19 -
1-2 score at the end of Second Half
Gole powyżej 0.5 - 4.5
Kartki powyżej 1.5 - 7.5

