niedz., Nov 8, 2026 · 14:00
NajstarszeOstatnie
RRWPRP
3.00
3.10
2.35
OstatnieNajstarsze
RWWPWW
Darmowe typy
(na podstawie statystyk historycznych, tylko do wglądu)
Poniżej 2.25
Gole łącznie
Poniżej 9.0
Rożne łącznie
0.0
Modena
Virtus Entella vs Modena Profil drużyn
59Ogółem
Virtus EntellaWłochy - Serie B · Siła na tle 27 drużyn ligi, ostatnie 365 dni
Mocna stronaObronaSłaba stronaAtak
PPRWRRWPRPOstatnieStabilnie-0.2 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 22
Powyżej 9.5 rożnychPoniżej1/10
Powyżej 2.5 goliPoniżej4/10
Handicap azjatyckiNie pokrywaPokryte 3/10
81Ogółem
ModenaWłochy - Serie B · Siła na tle 27 drużyn ligi, ostatnie 365 dni
Mocna stronaOstatnia formaSłaba stronaAtak
WWPRWWPWWROstatnieW górę+0.7 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 23
Powyżej 9.5 rożnychWyrównane5/10
Powyżej 2.5 goliPowyżej7/10
Handicap azjatyckiWyrównanePokryte 5/10
Drużyna drugiej połowyDrużyna odrabiająca straty · zdobywa punkty w 4 z 6 meczów po stracie pierwszego golaPowyżej 2.5 kartki w 10 z ostatnich 10Gol w 1. połowie w 9 z ostatnich 10
Virtus Entella vs Modena Fakty o meczu
Virtus Entella
2W-4R-4P w ostatnich 10 meczach, z 11 golami zdobytymi i 12 straconymi. Średnie gole: 1.1 dla, 1.2 przeciw. Wygrane 20%, AH wygrane 30%, gole Over 40%, rożne Over 10%.
Wynik końcowy
Wygrana 20%2
Remis 40%4
Przegrana 40%4
Gole łącznie 2.0, 2.5
Powyżej 40%4
Anulowane 0%0
Poniżej 60%6
Rożne łącznie 9.0
Powyżej 10%1
Anulowane 10%1
Poniżej 80%8
Handicap azjatycki
Wygrana 30%3
Anulowane 0%0
Przegrana 70%7
Modena
6W-2R-2P w ostatnich 10 meczach, z 18 golami zdobytymi i 10 straconymi. Średnie gole: 1.8 dla, 1.0 przeciw. Wygrane 60%, AH wygrane 50%, gole Over 70%, rożne Over 50%.
Wynik końcowy
Wygrana 60%6
Remis 20%2
Przegrana 20%2
Gole łącznie 2.0, 2.5
Powyżej 70%7
Anulowane 0%0
Poniżej 30%3
Rożne łącznie 9.0
Powyżej 50%5
Anulowane 10%1
Poniżej 40%4
Handicap azjatycki
Wygrana 50%5
Anulowane 0%0
Przegrana 50%5
Ostatnie
| Virtus Entella | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Modena | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
Łączne rożne powyżej 7.5 - 13.5| Virtus Entella | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
| Modena | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
Rozkład goliLinia 2.0, 2.5
Rozkład rożnychLinia 9.0
Rozkład kartek
Mecze drużyny gospodarzy
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Mecze drużyny gości
Razem: 40,
Śr.: 2.35,
Odch. std.: 1.24, Mediana: 3,
Dominanta: 3,
Powyżej: 55%
Mecze drużyny gospodarzy u siebie
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Mecze drużyny gości na wyjeździe
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Ostatnie mecze drużyny gospodarzy
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Ostatnie mecze drużyny gości
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Virtus Entella vs Modena Rozkład czasowy goli/rożnych
Virtus Entella vs Modena Bezpośrednie pojedynki
Virtus Entella vs Modena Zobacz pełne H2H →| Virtus Entella Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Włochy - Serie B | 2026-03-03 | 1 2 Virtus Entella |
1 - 1
2 - 1
|
Modena 1 | W | 0.0, +0.5 | Powyżej | 9.0 |
|
|||||
| Włochy - Serie B | 2025-10-05 | 1 Modena |
0 - 0
2 - 0
|
Virtus Entella | P | -0.5 | Push | 8.5 |
|
|||||
| Włochy - Serie C - Grupa B | 2022-01-30 | 1 3 Virtus Entella |
0 - 0
0 - 2
|
Modena 3 | P | 0.0 | Poniżej |
|
||||||
| Włochy - Serie C - Grupa B | 2021-09-25 | 1 3 Modena |
0 - 1
1 - 2
|
Virtus Entella 3 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej | 8.5 |
|
|||||
| Włochy - Serie B | 2016-04-16 | 2 Virtus Entella |
1 - 0
1 - 0
|
Modena 3 | W | -0.5 | Poniżej | 10.0 |
|
|||||
| Włochy - Serie B | 2015-11-28 | 4 Modena |
0 - 0
0 - 1
|
Virtus Entella 2 | W | -0.5 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
3-1 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Włochy - Serie B - Play-offy | 2015-06-06 | 1 4 Modena |
1 - 1
1 - 1
|
Virtus Entella 3 1 | R | -0.5 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
4-5 (9) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Włochy - Serie B - Play-offy | 2015-05-30 | 2 Virtus Entella |
2 - 1
2 - 2
|
Modena 3 | R | 0.0 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
5-6 (11) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Włochy - Serie B | 2015-04-11 | 1 1 Modena |
1 - 0
2 - 0
|
Virtus Entella 1 | P | -0.5 | Push | 9.5 | Poniżej |
|
5-4 (9) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Włochy - Serie B | 2014-12-16 | 2 Virtus Entella |
1 - 1
1 - 1
|
Modena 2 | R | 0.0, +0.5 | Push | 9.5 | Powyżej |
|
10-2 (12) | 8-1 (9) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Virtus Entella Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Włochy - Serie B | 2026-10-31 | 2 Sampdoria |
2 - 0
2 - 0
|
Virtus Entella 4 | P | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.0 |
|
|||||
| Włochy - Serie B | 2026-10-27 | 2 Virtus Entella |
1 - 0
1 - 1
|
Avellino 3 | R | -0.5 | Poniżej | 8.5 |
|
|||||
| Włochy - Serie B | 2026-10-24 | 5 Virtus Entella |
0 - 1
0 - 1
|
Mantova 5 | P | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.0 |
|
|||||
| Włochy - Serie B | 2026-10-17 | 1 Padova |
1 - 0
1 - 2
|
Virtus Entella 1 | W | 0.0 | Powyżej | 9.0 |
|
|||||
| Włochy - Serie B | 2026-10-10 | 2 Virtus Entella |
0 - 0
1 - 1
|
Juve Stabia 2 | R | -0.5 | Poniżej | 9.0 |
|
|||||
| Włochy - Serie B | 2026-09-19 | 1 Cremonese |
0 - 0
0 - 0
|
Virtus Entella | R | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.0 | Poniżej |
|
1-3 (4) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Włochy - Serie B | 2026-09-11 | 1 1 Pisa |
0 - 3
1 - 4
|
Virtus Entella 2 | W | -0.5, -1.0 | Powyżej | 8.5 | Powyżej |
|
7-2 (9) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Włochy - Serie B | 2026-09-06 | 3 Virtus Entella |
1 - 1
2 - 2
|
Vicenza 2 | R | 0.0, -0.5 | Powyżej | 9.0 | Poniżej |
|
4-4 (8) | 3-2 (5) | 3 (3-0) | 2 (1-1) |
| Włochy - Serie B | 2026-08-29 | 1 Virtus Entella |
1 - 2
1 - 2
|
Cesena 2 | P | -0.5 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
6-2 (8) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Włochy - Serie B | 2026-08-22 | 1 3 Sudtirol |
0 - 0
1 - 0
|
Virtus Entella 1 | P | 0.0, -0.5 | Poniżej | 8.5 | Poniżej |
|
1-5 (6) | 1-2 (3) | 3 (1-2) | 2 (0-2) |
| Włochy - Coppa Italia | 2026-08-16 | Verona |
2 - 1
2 - 2
|
Virtus Entella 3 | R | -0.5, -1.0 | Powyżej | 9.0 | Powyżej |
|
6-7 (13) | 2-2 (4) | 3 (2-1) | 3 (1-2) |
| Europa - Towarzyskie | 2026-08-08 | 1 Virtus Entella |
0 - 0
0 - 1
|
Carrarese | P | 0.0, -0.5 | Poniżej |
|
4-2 (6) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Europa - Towarzyskie | 2026-08-05 | Virtus Entella |
0 - 1
2 - 1
|
Novara | W | -0.5 | Powyżej | 8.5 | Poniżej |
|
4-2 (6) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Europa - Towarzyskie | 2026-07-25 | 1 Empoli |
1 - 0
1 - 0
|
Virtus Entella | P | -0.5 | Poniżej | 8.5 | Poniżej |
|
3-3 (6) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Włochy - Serie B | 2026-05-08 | 3 Virtus Entella |
1 - 0
2 - 1
|
Carrarese 2 | W | -0.5, -1.0 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
5-5 (10) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Włochy - Serie B | 2026-05-01 | 1 2 Bari |
1 - 0
2 - 0
|
Virtus Entella 2 1 | P | 0.0 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
1-4 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Włochy - Serie B | 2026-04-25 | 1 Virtus Entella |
0 - 0
1 - 0
|
Padova 3 | W | -0.5 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
5-3 (8) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 4 (2-2) |
| Włochy - Serie B | 2026-04-19 | 1 Empoli |
0 - 1
1 - 1
|
Virtus Entella 3 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
6-5 (11) | 4-3 (7) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Włochy - Serie B | 2026-04-11 | 3 Virtus Entella |
0 - 1
1 - 1
|
Venezia 4 1 | R | +0.5, +1.0 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
4-2 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Włochy - Serie B | 2026-04-06 | 4 Mantova |
0 - 0
1 - 0
|
Virtus Entella 3 | P | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.0 | Poniżej |
|
4-2 (6) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Włochy - Serie B | 2026-03-22 | 2 Virtus Entella |
1 - 0
3 - 0
|
AC Reggiana 6 1 | W | -0.5 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
8-3 (11) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Włochy - Serie B | 2026-03-18 | 1 Pescara |
2 - 0
3 - 0
|
Virtus Entella 2 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 9.0 | Poniżej |
|
2-1 (3) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Włochy - Serie B | 2026-03-15 | 1 Virtus Entella |
0 - 2
1 - 2
|
Avellino 1 | P | 0.0 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
7-5 (12) | 4-4 (8) | 2 (1-1) | 4 (3-1) |
| Włochy - Serie B | 2026-03-07 | 1 Sudtirol |
0 - 0
0 - 1
|
Virtus Entella 2 | W | -0.5, -1.0 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
6-2 (8) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Włochy - Serie B | 2026-03-03 | 1 2 Virtus Entella |
1 - 1
2 - 1
|
Modena 1 | W | 0.0, +0.5 | Powyżej | 9.0 | Poniżej |
|
1-6 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Włochy - Serie B | 2026-02-27 | 2 Monza |
0 - 0
2 - 0
|
Virtus Entella | P | -1.0 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
1-2 (3) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Włochy - Serie B | 2026-02-21 | 2 Virtus Entella |
0 - 1
1 - 3
|
Catanzaro 1 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
5-3 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Włochy - Serie B | 2026-02-14 | Palermo |
2 - 0
3 - 0
|
Virtus Entella | P | -1.0 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
3-8 (11) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Włochy - Serie B | 2026-02-10 | 2 Virtus Entella |
1 - 0
3 - 1
|
Cesena 3 | W | 0.0 | Powyżej | 9.0 | Powyżej |
|
5-5 (10) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 4 (2-2) |
| Włochy - Serie B | 2026-02-07 | 2 Spezia |
1 - 1
1 - 1
|
Virtus Entella 3 1 | R | -0.5 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
6-6 (12) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 7 (2-5) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Modena Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Włochy - Serie B | 2026-10-31 | 3 Modena |
0 - 0
1 - 1
|
Mantova 2 | R | -0.5 | Poniżej | 9.0 |
|
|||||
| Włochy - Serie B | 2026-10-27 | 5 Vicenza |
1 - 1
1 - 2
|
Modena 1 | W | +0.5 | Powyżej | 9.5 |
|
|||||
| Włochy - Serie B | 2026-10-24 | Modena |
3 - 0
3 - 0
|
Cesena 1 1 | W | -1.0 | Powyżej | 9.5 |
|
|||||
| Włochy - Serie B | 2026-10-17 | 4 Carrarese |
1 - 0
2 - 1
|
Modena 2 | P | +0.5 | Powyżej | 10.0 |
|
|||||
| Włochy - Serie B | 2026-10-11 | 2 Modena |
1 - 2
3 - 2
|
Verona 2 1 | W | -0.5 | Powyżej | 9.5 |
|
|||||
| Włochy - Serie B | 2026-09-20 | 2 Modena |
0 - 1
2 - 1
|
Empoli 2 | W | -1.0, -1.5 | Powyżej | 9.0 | Poniżej |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Włochy - Serie B | 2026-09-12 | 3 Sudtirol |
1 - 0
1 - 1
|
Modena 1 | R | 0.0, +0.5 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
5-7 (12) | 3-4 (7) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Włochy - Serie B | 2026-09-06 | 3 Modena |
0 - 1
0 - 1
|
Avellino 2 | P | -0.5, -1.0 | Poniżej | 9.0 | Powyżej |
|
12-2 (14) | 5-1 (6) | 3 (3-0) | 2 (2-0) |
| Włochy - Serie B | 2026-08-28 | 2 Cremonese |
0 - 2
0 - 3
|
Modena 1 | W | 0.0 | Powyżej | 9.0 | Powyżej |
|
8-2 (10) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 5 (5-0) |
| Włochy - Serie B | 2026-08-22 | 1 Benevento |
1 - 0
1 - 2
|
Modena 2 | W | 0.0 | Powyżej |
|
8-4 (12) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Włochy - Coppa Italia | 2026-08-15 | 1 Venezia |
1 - 2
3 - 2
|
Modena 2 | P | -1.0 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
10-3 (13) | 5-0 (5) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Europa - Towarzyskie | 2026-08-01 | Trento |
0 - 0
0 - 1
|
Modena | W | +0.5 | Poniżej | 8.0 | Poniżej |
|
3-4 (7) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Europa - Towarzyskie | 2026-07-28 | Cagliari |
0 - 0
1 - 0
|
Modena | P | -0.5, -1.0 | Poniżej | 8.0 | Push |
|
0-8 (8) | 0-7 (7) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Włochy - Serie B | 2026-05-12 | 3 Modena |
0 - 0
0 - 1
|
Juve Stabia 1 | P | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.0 | Poniżej |
|
2-4 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Włochy - Serie B | 2026-05-08 | 1 Avellino |
1 - 0
1 - 0
|
Modena 1 | P | -1.0 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
6-0 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Włochy - Serie B | 2026-05-01 | 1 3 Modena |
1 - 0
2 - 1
|
AC Reggiana 3 | W | -0.5, -1.0 | Powyżej | 9.0 | Poniżej |
|
2-4 (6) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Włochy - Serie B | 2026-04-24 | 1 Monza |
1 - 0
1 - 0
|
Modena 2 | P | -1.0 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
5-4 (9) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Włochy - Serie B | 2026-04-18 | 3 Modena |
1 - 0
1 - 2
|
Frosinone 4 | P | 0.0 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
2-6 (8) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Włochy - Serie B | 2026-04-14 | 2 Catanzaro |
2 - 1
2 - 2
|
Modena 1 | R | 0.0 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
5-5 (10) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Włochy - Serie B | 2026-04-11 | 1 Sudtirol |
0 - 1
1 - 1
|
Modena 1 | R | 0.0 | Poniżej | 9.0 | Powyżej |
|
7-9 (16) | 3-7 (10) | 5 (1-4) | 2 (0-2) |
| Włochy - Serie B | 2026-04-06 | 2 Bari |
2 - 0
3 - 1
|
Modena 2 | P | +0.5, +1.0 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
4-7 (11) | 4-5 (9) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Włochy - Serie B | 2026-03-21 | 1 Modena |
1 - 0
2 - 1
|
Mantova 4 | W | -1.0 | Powyżej | 9.0 | Poniżej |
|
1-4 (5) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Włochy - Serie B | 2026-03-13 | Modena |
1 - 0
3 - 0
|
Spezia 2 | W | -0.5, -1.0 | Powyżej | 9.0 | Poniżej |
|
3-3 (6) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Włochy - Serie B | 2026-03-07 | 1 Modena |
0 - 0
0 - 0
|
Cesena | R | -0.5 | Poniżej | 8.5 | Poniżej |
|
7-1 (8) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Włochy - Serie B | 2026-03-03 | 1 2 Virtus Entella |
1 - 1
2 - 1
|
Modena 1 | P | 0.0, +0.5 | Powyżej | 9.0 | Poniżej |
|
1-6 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Włochy - Serie B | 2026-02-28 | 2 Modena |
0 - 2
1 - 2
|
Padova 3 | P | -1.0, -1.5 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Włochy - Serie B | 2026-02-22 | 4 Juve Stabia |
0 - 2
1 - 2
|
Modena 3 1 | W | 0.0, +0.5 | Powyżej | 9.0 | Powyżej |
|
19-3 (22) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 6 (6-0) |
| Włochy - Serie B | 2026-02-14 | 5 Modena |
1 - 0
2 - 0
|
Carrarese 4 | W | -1.0 | Poniżej | 9.0 | Powyżej |
|
6-5 (11) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Włochy - Serie B | 2026-02-10 | 2 Venezia |
0 - 2
0 - 2
|
Modena 3 | W | -0.5, -1.0 | Poniżej | 9.0 | Poniżej |
|
1-5 (6) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Włochy - Serie B | 2026-02-07 | 1 Modena |
0 - 0
1 - 2
|
Sampdoria 5 | P | -0.5, -1.0 | Powyżej | 8.5 | Poniżej |
|
4-1 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Cały | 3 | 3.1 | 2.35 |
| Handicap azjatycki | ||
|---|---|---|
| Cały (0.0) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Połowa (0.0) | Gospodarze@2 | Goś[email protected] |
| Rożne łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (9.0) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Połowa (4.0) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Gole łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (2.25) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Połowa (1.0) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
Wydarzenia na żywo
Status: , Wynik: 0 - 0 , Rożny: 0 - 0
Rożny: 9.0 , Handicap: 0.0 , Gole: 2.0, 2.5
Gole powyżej 0.5 - 4.5
Kartki powyżej 1.5 - 7.5

