Unterhaching vs Wacker Burghausen Profil drużyn
Unterhaching vs Wacker Burghausen Fakty o meczu
2W-3R-5P w ostatnich 10 meczach, z 8 golami zdobytymi i 12 straconymi. Średnie gole: 0.8 dla, 1.2 przeciw. Wygrane 20%, AH wygrane 40%, gole Over 20%, rożne Over 20%.
2W-3R-5P w ostatnich 10 meczach, z 13 golami zdobytymi i 20 straconymi. Średnie gole: 1.3 dla, 2.0 przeciw. Wygrane 20%, AH wygrane 30%, gole Over 70%, rożne Over 80%.
| Unterhaching | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Wacker Burghausen | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
Łączne rożne powyżej 7.5 - 13.5| Unterhaching | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
| Wacker Burghausen | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
Unterhaching vs Wacker Burghausen Rozkład czasowy goli/rożnych
Unterhaching vs Wacker Burghausen Bezpośrednie pojedynki
Unterhaching vs Wacker Burghausen Zobacz pełne H2H →| Unterhaching Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Niemcy - Landespokal | 2018-09-04 | 1 Wacker Burghausen |
0 - 0
0 - 0
|
Unterhaching 3 | R | +1.0 | Poniżej |
|
||||||
| Niemcy - Regionalliga Bayern | 2017-05-01 | 1 Wacker Burghausen |
0 - 0
0 - 1
|
Unterhaching 2 | W | +0.5 | Poniżej | 9.5 |
|
|||||
| Niemcy - Landespokal | 2017-03-29 | 1 Wacker Burghausen |
1 - 0
1 - 0
|
Unterhaching 3 | P | 0.0, +0.5 | Poniżej |
|
||||||
| Niemcy - Regionalliga Bayern | 2016-09-24 | 2 Unterhaching |
0 - 0
2 - 0
|
Wacker Burghausen 3 | W | -1.0, -1.5 | Poniżej |
|
||||||
| Niemcy - Regionalliga Bayern | 2015-11-28 | 2 Unterhaching |
0 - 1
0 - 1
|
Wacker Burghausen 5 | P | 0.0, -0.5 | Poniżej |
|
||||||
| Niemcy - Regionalliga Bayern | 2015-07-31 | 1 Wacker Burghausen |
1 - 0
1 - 0
|
Unterhaching 3 1 | P | -1.0 | Poniżej | 9.0 | Poniżej |
|
1-5 (6) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Unterhaching Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Niemcy - Regionalliga Bayern | 2021-07-15 | 4 TSV Aubstadt |
0 - 0
0 - 0
|
Unterhaching 3 | R | 0.0, +0.5 | Poniżej | 10.0 |
|
|||||
| Niemcy - 3. Liga | 2021-05-22 | 1 Magdeburg |
0 - 0
1 - 1
|
Unterhaching 2 | R | -1.0 | Poniżej | 9.0 |
|
|||||
| Niemcy - 3. Liga | 2021-05-15 | 4 Unterhaching |
0 - 1
0 - 1
|
Hansa Rostock 1 | P | +1.0 | Poniżej | 9.0 |
|
|||||
| Niemcy - 3. Liga | 2021-05-09 | 3 Bayern Monachium II |
0 - 1
1 - 2
|
Unterhaching 2 | W | -1.0, -1.5 | Push | 9.5 |
|
|||||
| Niemcy - 3. Liga | 2021-05-05 | 1 Unterhaching |
0 - 1
0 - 2
|
Waldhof Mannheim 1 | P | 0.0, +0.5 | Poniżej | 10.0 |
|
|||||
| Niemcy - 3. Liga | 2021-04-24 | Kaiserslautern |
2 - 1
3 - 2
|
Unterhaching 3 | P | -0.5, -1.0 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
6-2 (8) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Niemcy - 3. Liga | 2021-04-21 | 3 Unterhaching |
0 - 1
0 - 2
|
Turkgucu Munchen 2 | P | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
3-4 (7) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Niemcy - 3. Liga | 2021-04-18 | 3 Wehen SV |
1 - 0
1 - 0
|
Unterhaching 2 | P | -0.5 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
8-7 (15) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Niemcy - 3. Liga | 2021-04-11 | 1 Unterhaching |
1 - 0
2 - 0
|
Dynamo Dresden 2 | W | +0.5 | Poniżej | 9.0 | Push |
|
2-7 (9) | 0-5 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Niemcy - 3. Liga | 2021-04-05 | 1 2 FC Viktoria Köln |
0 - 1
1 - 1
|
Unterhaching 2 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.0 | Push |
|
7-2 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Niemcy - 3. Liga | 2021-03-20 | 3 Unterhaching |
0 - 2
2 - 3
|
KFC Uerdingen 05 2 | P | 0.0 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
4-2 (6) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Niemcy - 3. Liga | 2021-03-14 | 2 Verl |
2 - 1
2 - 1
|
Unterhaching 3 | P | -0.5 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
4-3 (7) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Niemcy - 3. Liga | 2021-03-07 | 3 Unterhaching |
1 - 0
3 - 0
|
Hallescher FC 1 | W | 0.0 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
3-4 (7) | 3-3 (6) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Niemcy - 3. Liga | 2021-02-20 | 3 MSV Duisburg |
1 - 1
2 - 1
|
Unterhaching 4 | P | 0.0 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
4-4 (8) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Niemcy - 3. Liga | 2021-02-14 | 2 Unterhaching |
0 - 1
0 - 1
|
Saarbrucken 1 | P | 0.0 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
7-2 (9) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Niemcy - 3. Liga | 2021-02-06 | 2 SV Meppen |
2 - 2
3 - 2
|
Unterhaching 1 | P | 0.0 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
7-4 (11) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Niemcy - 3. Liga | 2021-01-30 | 6 Unterhaching |
0 - 1
0 - 1
|
FC Ingolstadt 1 | P | +0.5 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
7-5 (12) | 4-3 (7) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Niemcy - 3. Liga | 2021-01-27 | 1 Vfb Lubeck |
1 - 0
1 - 0
|
Unterhaching 4 1 | P | 0.0 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
8-7 (15) | 6-2 (8) | 2 (1-1) | 3 (2-1) |
| Niemcy - 3. Liga | 2021-01-23 | 1 Unterhaching |
1 - 1
1 - 2
|
Zwickau 1 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
8-5 (13) | 6-2 (8) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Niemcy - 3. Liga | 2021-01-19 | 3 Turkgucu Munchen |
0 - 0
0 - 0
|
Unterhaching 1 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
0-2 (2) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Niemcy - 3. Liga | 2021-01-16 | 2 Unterhaching |
0 - 1
0 - 2
|
Magdeburg 2 | P | 0.0, -0.5 | Poniżej |
|
5-10 (15) | 4-6 (10) | 3 (2-1) | 0 (0-0) | ||
| Niemcy - 3. Liga | 2021-01-12 | 1 Unterhaching |
1 - 1
3 - 4
|
Verl 2 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
7-4 (11) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Niemcy - 3. Liga | 2021-01-09 | 1 Hansa Rostock |
0 - 0
1 - 0
|
Unterhaching | P | -0.5 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
4-5 (9) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Niemcy - 3. Liga | 2020-12-19 | 4 Unterhaching |
1 - 1
1 - 1
|
Bayern Monachium II 1 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
4-2 (6) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Niemcy - 3. Liga | 2020-12-15 | 3 Waldhof Mannheim |
1 - 3
1 - 4
|
Unterhaching 1 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
7-3 (10) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Niemcy - 3. Liga | 2020-12-11 | 2 Unterhaching |
0 - 0
2 - 0
|
Kaiserslautern 2 | W | 0.0 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
2-4 (6) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Niemcy - 3. Liga | 2020-12-02 | Hallescher FC |
1 - 0
2 - 0
|
Unterhaching | P | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
3-3 (6) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Niemcy - 3. Liga | 2020-11-28 | 4 Unterhaching |
1 - 1
2 - 1
|
Wehen SV 4 | W | 0.0, +0.5 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
1-6 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Niemcy - 3. Liga | 2020-11-25 | 1 Dynamo Dresden |
2 - 0
2 - 0
|
Unterhaching 3 | P | -0.5 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
2-4 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Niemcy - 3. Liga | 2020-11-22 | Unterhaching |
1 - 2
2 - 2
|
FC Viktoria Köln | R | -0.5 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
6-3 (9) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Wacker Burghausen Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Niemcy - Regionalliga Bayern | 2021-07-16 | 2 Wacker Burghausen |
0 - 1
0 - 1
|
SV Schalding-Heining 7 | P | -0.5, -1.0 | Poniżej |
|
||||||
| Europa - Towarzyskie | 2021-07-11 | 2 1860 Monachium |
3 - 1
4 - 2
|
Wacker Burghausen | P | -1.5,-2.0 | Powyżej |
|
||||||
| Niemcy - Landespokal | 2021-06-08 | 2 Schweinfurt 05 |
0 - 0
1 - 2
|
Wacker Burghausen 1 1 | W | -0.5 | Poniżej |
|
||||||
| Niemcy - Regionalliga Bayern | 2020-03-07 | 2 Viktoria Aschaffenburg |
1 - 1
1 - 2
|
Wacker Burghausen 2 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
||||||
| Europa - Towarzyskie | 2020-01-23 | Wacker Burghausen |
1 - 0
3 - 3
|
SV Ried | R | +0.5, +1.0 | Powyżej | 9.0 |
|
|||||
| Niemcy - Regionalliga Bayern | 2019-11-29 | 5 Wacker Burghausen |
0 - 0
0 - 0
|
SV Schalding-Heining 1 1 | R | -0.5 | Poniżej |
|
4-0 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 3 (3-0) | ||
| Niemcy - Regionalliga Bayern | 2019-11-22 | 3 SV Heimstetten |
1 - 2
2 - 2
|
Wacker Burghausen 2 | R | 0.0, +0.5 | Powyżej | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 1-5 (6) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Niemcy - Regionalliga Bayern | 2019-11-16 | Wacker Burghausen |
0 - 3
0 - 3
|
Schweinfurt 05 2 | P | +0.5 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
2-7 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Niemcy - Regionalliga Bayern | 2019-11-09 | 3 Rain am Lech |
0 - 0
4 - 2
|
Wacker Burghausen 3 1 | P | +0.5 | Powyżej |
|
6-10 (16) | 0-8 (8) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Niemcy - Regionalliga Bayern | 2019-11-02 | 2 Wacker Burghausen |
0 - 0
0 - 1
|
TSV 1860 Rosenheim 5 | P | -0.5, -1.0 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
9-4 (13) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Niemcy - Regionalliga Bayern | 2019-10-26 | 2 2 Greuther Furth II |
1 - 2
2 - 2
|
Wacker Burghausen 2 | R | 0.0 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
7-1 (8) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Niemcy - Regionalliga Bayern | 2019-10-19 | 2 Wacker Burghausen |
0 - 0
0 - 2
|
TSV Aubstadt 2 | P | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
8-5 (13) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Niemcy - Regionalliga Bayern | 2019-10-12 | 1 4 VfB Eichstätt |
2 - 0
2 - 1
|
Wacker Burghausen 5 1 | P | 0.0 | Powyżej |
|
1-6 (7) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 3 (0-3) | ||
| Niemcy - Regionalliga Bayern | 2019-10-07 | 8 Wacker Burghausen |
1 - 2
1 - 2
|
SV Turkgucu Ataspor 4 | P | 0.0, +0.5 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
1-6 (7) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Niemcy - Regionalliga Bayern | 2019-09-14 | 5 FV Illertissen |
1 - 0
2 - 0
|
Wacker Burghausen 3 2 | P | 0.0 | Poniżej |
|
2-6 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Niemcy - Regionalliga Bayern | 2019-09-07 | 2 Wacker Burghausen |
1 - 0
3 - 2
|
Augsburg II 2 | W | -0.5 | Powyżej |
|
3-5 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Niemcy - Regionalliga Bayern | 2019-08-24 | 5 Wacker Burghausen |
0 - 1
1 - 2
|
Memmingen 4 | P | -0.5, -1.0 | Push | 10.0 | Powyżej |
|
8-6 (14) | 5-4 (9) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Niemcy - Landespokal | 2019-08-20 | 1 1 VfR Garching |
1 - 0
2 - 1
|
Wacker Burghausen 5 | P | +0.5 | Poniżej |
|
5-10 (15) | 4-5 (9) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Niemcy - Regionalliga Bayern | 2019-08-17 | 1 VfR Garching |
0 - 1
0 - 2
|
Wacker Burghausen 3 1 | W | 0.0, +0.5 | Poniżej | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Niemcy - Regionalliga Bayern | 2019-08-10 | 2 Wacker Burghausen |
0 - 0
0 - 0
|
Viktoria Aschaffenburg 3 | R | -1.0 | Poniżej |
|
5-4 (9) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Niemcy - Regionalliga Bayern | 2019-08-02 | 4 SV Schalding-Heining |
0 - 0
0 - 3
|
Wacker Burghausen 4 | W | 0.0, +0.5 | Powyżej |
|
5-11 (16) | 2-5 (7) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Niemcy - Regionalliga Bayern | 2019-07-27 | 1 Wacker Burghausen |
2 - 0
3 - 0
|
SV Heimstetten 1 | W | -1.0 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
4-4 (8) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Niemcy - Regionalliga Bayern | 2019-07-23 | 1 Schweinfurt 05 |
2 - 0
3 - 1
|
Wacker Burghausen 2 | P | -0.5, -1.0 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
5-2 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Niemcy - Regionalliga Bayern | 2019-07-19 | 3 Wacker Burghausen |
0 - 1
0 - 1
|
Rain am Lech 2 | P | -1.0 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
2-3 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Niemcy - Regionalliga Bayern | 2019-07-14 | 1 TSV 1860 Rosenheim |
2 - 0
4 - 2
|
Wacker Burghausen 2 | P | +0.5 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
4-7 (11) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Europa - Towarzyskie | 2019-06-16 | 2 Wacker Burghausen |
0 - 0
2 - 0
|
FC Ingolstadt II | W | -0.5, -1.0 | Poniżej |
|
10-0 (10) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Niemcy - Regionalliga Bayern | 2019-05-18 | Wacker Burghausen |
1 - 0
2 - 1
|
Bayern Monachium II | W | +0.5 | Push | 9.5 | Powyżej |
|
7-7 (14) | 3-4 (7) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Niemcy - Regionalliga Bayern | 2019-05-04 | 2 Wacker Burghausen |
0 - 0
2 - 0
|
Nurnberg II | W | 0.0 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
4-2 (6) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Niemcy - Regionalliga Bayern | 2019-04-27 | 2 Wacker Burghausen |
1 - 0
1 - 1
|
Greuther Furth II 2 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej |
|
10-4 (14) | 6-1 (7) | 0 (0-0) | 3 (1-2) | ||
| Niemcy - Regionalliga Bayern | 2019-04-22 | 3 Schweinfurt 05 |
1 - 2
2 - 3
|
Wacker Burghausen 2 | W | -0.5, -1.0 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
4-4 (8) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Cały | 1.615 | 3.8 | 4.333 |
| Połowa | 2.2 | 2.375 | 4.333 |
| Handicap azjatycki | ||
|---|---|---|
| Cały (-0.75) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Połowa (-0.25) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Rożne łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (9.5) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Połowa (4.5) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Gole łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (2.75) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Połowa (1.25) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
Status: Cały mecz , Wynik: 1 - 2 , Rożny: 6 - 3
Rożny: 9.5 , Handicap: -0.5, -1.0 , Gole: 2.5, 3.0
Wynik: 0 - 0 , Rożny: 5 - 2 Połowa
Rożny: 4.5 , Handicap: 0.0, -0.5 , Gole: 1.0, 1.5
-
21' - 1st Corner - Unterhaching -
22' - 2nd Corner - Unterhaching - Race to 3 Corners - Unterhaching
-
22' - 3rd Corner - Unterhaching -
23' - 4th Corner - Unterhaching -
25' - 5th Corner - Wacker Burghausen -
26' - 1st Yellow Card - Wacker Burghausen -
27' - 6th Corner - Wacker Burghausen - Race to 5 Corners - Unterhaching
-
36' - 7th Corner - Unterhaching -
0-0 score at the end of First Half -
52' - 1st Goal - Wacker Burghausen -
62' - 2nd Yellow Card - Unterhaching -
67' - 2nd Goal - Wacker Burghausen -
79' - 8th Corner - Wacker Burghausen -
82' - 3rd Goal - Unterhaching -
83' - 9th Corner - Unterhaching -
90+5' - 3rd Yellow Card - Unterhaching -
1-2 score at the end of Second Half
Gole powyżej 0.5 - 4.5
Kartki powyżej 1.5 - 7.5
