niedz., Nov 8, 2020 · 12:00
NajstarszeOstatnie
WWWPPP
2.25
3.40
3.10
OstatnieNajstarsze
WWPPWW
Darmowe typy
(na podstawie statystyk historycznych, tylko do wglądu)
Powyżej 2.5
Gole łącznie
Poniżej 10.0
Rożne łącznie
+0.25
Verl
Unterhaching vs Verl Profil drużyn
Unterhaching
Trwa obliczanie ocen
PRPPWWWPPPOstatnieStabilnie+0.1 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 23
Powyżej 9.5 rożnychPoniżej4/10
Powyżej 2.5 goliPowyżej6/10
Handicap azjatyckiNie pokrywa4/10
Verl
Trwa obliczanie ocen
WRRRWWPPWWOstatnieStabilnie-0.1 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 18
Powyżej 9.5 rożnychWyrównane5/10
Powyżej 2.5 goliPowyżej8/10
Handicap azjatyckiWyrównane5/10
Unterhaching vs Verl Fakty o meczu
Unterhaching
3W-2R-5P w ostatnich 10 meczach, z 10 golami zdobytymi i 16 straconymi. Średnie gole: 1.0 dla, 1.6 przeciw. Wygrane 30%, AH wygrane 40%, gole Over 60%, rożne Over 50%.
Wynik końcowy
Wygrana 30%3
Remis 20%2
Przegrana 50%5
Gole łącznie 2.5
Powyżej 60%6
Anulowane 0%0
Poniżej 40%4
Rożne łącznie 10.0
Powyżej 50%5
Anulowane 0%0
Poniżej 50%5
Handicap azjatycki
Wygrana 40%4
Anulowane 0%0
Przegrana 60%6
Verl
4W-3R-3P w ostatnich 10 meczach, z 16 golami zdobytymi i 15 straconymi. Średnie gole: 1.6 dla, 1.5 przeciw. Wygrane 40%, AH wygrane 50%, gole Over 80%, rożne Over 30%.
Wynik końcowy
Wygrana 40%4
Remis 30%3
Przegrana 30%3
Gole łącznie 2.5
Powyżej 80%8
Anulowane 0%0
Poniżej 20%2
Rożne łącznie 10.0
Powyżej 30%3
Anulowane 10%1
Poniżej 60%6
Handicap azjatycki
Wygrana 50%5
Anulowane 10%1
Przegrana 40%4
Ostatnie
| Unterhaching | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Verl | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
Łączne rożne powyżej 7.5 - 13.5| Unterhaching | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
| Verl | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
Rozkład goliLinia 2.5
Rozkład rożnychLinia 10.0
Rozkład kartek
Mecze drużyny gospodarzy
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Mecze drużyny gości
Razem: 40,
Śr.: 2.90,
Odch. std.: 1.66, Mediana: 3,
Dominanta: ,
Powyżej: 58%
Mecze drużyny gospodarzy u siebie
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Mecze drużyny gości na wyjeździe
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Ostatnie mecze drużyny gospodarzy
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Ostatnie mecze drużyny gości
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Unterhaching vs Verl Rozkład czasowy goli/rożnych
Unterhaching vs Verl Bezpośrednie pojedynki
Unterhaching vs Verl Zobacz pełne H2H →Brak danych
| Unterhaching Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Niemcy - 3. Liga | 2020-10-26 | 4 Unterhaching |
0 - 1
0 - 2
|
1860 Monachium 2 | P | 0.0 | Poniżej | 9.0 |
|
|||||
| Niemcy - 3. Liga | 2020-10-21 | 2 Unterhaching |
0 - 1
0 - 1
|
MSV Duisburg 4 | P | -0.5 | Poniżej | 9.5 |
|
|||||
| Niemcy - 3. Liga | 2020-10-18 | 3 Saarbrucken |
0 - 0
2 - 1
|
Unterhaching 3 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 9.5 |
|
|||||
| Niemcy - 3. Liga | 2020-10-11 | 4 Unterhaching |
1 - 1
2 - 1
|
SV Meppen 1 | W | -0.5 | Powyżej | 10.0 |
|
|||||
| Niemcy - 3. Liga | 2020-10-03 | 3 FC Ingolstadt |
0 - 0
0 - 1
|
Unterhaching 2 | W | -0.5 | Poniżej | 9.5 |
|
|||||
| Niemcy - 3. Liga | 2020-09-25 | 1 Unterhaching |
1 - 0
1 - 0
|
Vfb Lubeck 3 | W | 0.0 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
4-3 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Niemcy - 3. Liga | 2020-09-19 | 3 Zwickau |
1 - 0
2 - 1
|
Unterhaching 1 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 10.5 | Poniżej |
|
2-1 (3) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Europa - Towarzyskie | 2020-08-19 | 1 Unterhaching |
1 - 1
2 - 2
|
Karlsruher SC 1 | R | +0.5 | Powyżej |
|
6-6 (12) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 2 (1-1) | ||
| Niemcy - 3. Liga | 2020-07-04 | 2 MSV Duisburg |
1 - 0
4 - 0
|
Unterhaching 2 | P | -1.0 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
5-2 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Niemcy - 3. Liga | 2020-07-01 | 1 Unterhaching |
0 - 0
2 - 2
|
Carl Zeiss Jena 5 | R | -1.0 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
7-4 (11) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Niemcy - 3. Liga | 2020-06-27 | 2 1860 Monachium |
1 - 0
3 - 0
|
Unterhaching 2 1 | P | -0.5 | Push | 9.0 | Poniżej |
|
3-3 (6) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Niemcy - 3. Liga | 2020-06-24 | 2 Unterhaching |
0 - 0
0 - 0
|
Magdeburg 2 1 | R | 0.0, +0.5 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
7-5 (12) | 4-3 (7) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Niemcy - 3. Liga | 2020-06-21 | 2 SV Meppen |
1 - 0
3 - 0
|
Unterhaching 2 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
9-4 (13) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Niemcy - 3. Liga | 2020-06-17 | 2 Unterhaching |
0 - 0
0 - 0
|
Waldhof Mannheim | R | 0.0 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
7-8 (15) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 4 (1-3) |
| Niemcy - 3. Liga | 2020-06-14 | 3 Zwickau |
2 - 2
3 - 3
|
Unterhaching 2 | R | 0.0 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
9-2 (11) | 6-1 (7) | 3 (3-0) | 3 (3-0) |
| Niemcy - 3. Liga | 2020-06-10 | 5 Unterhaching |
1 - 3
1 - 3
|
Eintracht Braunschweig 1 | P | -0.5 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
16-1 (17) | 8-1 (9) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Niemcy - 3. Liga | 2020-06-07 | 2 SC Preussen Munster |
2 - 0
2 - 1
|
Unterhaching 2 | P | 0.0 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
0-16 (16) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 4 (0-4) |
| Niemcy - 3. Liga | 2020-06-02 | 2 Unterhaching |
1 - 1
1 - 2
|
FC Ingolstadt 1 | P | 0.0 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
5-4 (9) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Niemcy - 3. Liga | 2020-05-30 | 5 SG Sonnenhof Grossaspach |
0 - 1
0 - 2
|
Unterhaching 3 | W | +0.5 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
5-3 (8) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Niemcy - 3. Liga | 2020-03-07 | 2 Chemnitzer |
1 - 0
1 - 0
|
Unterhaching 4 | P | -0.5 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
3-9 (12) | 1-6 (7) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Niemcy - 3. Liga | 2020-02-28 | 5 Unterhaching |
0 - 1
0 - 1
|
Bayern Monachium II 3 | P | 0.0, +0.5 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
2-5 (7) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Niemcy - 3. Liga | 2020-02-23 | 1 Hallescher FC |
1 - 2
3 - 5
|
Unterhaching 1 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
9-4 (13) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 3 (3-0) |
| Niemcy - 3. Liga | 2020-02-15 | 2 Unterhaching |
0 - 1
1 - 1
|
FC Viktoria Köln 5 | R | -0.5 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
4-6 (10) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Niemcy - 3. Liga | 2020-02-08 | 1 Hansa Rostock |
0 - 0
1 - 1
|
Unterhaching 2 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
8-2 (10) | 5-1 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Niemcy - 3. Liga | 2020-02-01 | 4 Unterhaching |
1 - 0
1 - 0
|
KFC Uerdingen 05 2 | W | -0.5 | Poniżej | 10.0 | Push |
|
2-8 (10) | 1-5 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Niemcy - 3. Liga | 2020-01-25 | 1 2 Wurzburger Kickers |
0 - 0
1 - 2
|
Unterhaching 2 1 | W | -0.5 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
13-2 (15) | 8-2 (10) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Europa - Towarzyskie | 2020-01-14 | Erzgebirge Aue |
2 - 1
2 - 3
|
Unterhaching 2 | W | -0.5, -1.0 | Powyżej | 8.5 | Poniżej |
|
1-4 (5) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Niemcy - 3. Liga | 2019-12-21 | 2 Unterhaching |
1 - 0
1 - 1
|
Kaiserslautern 4 | R | 0.0, +0.5 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
6-7 (13) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 5 (2-3) |
| Niemcy - 3. Liga | 2019-12-15 | 1 Unterhaching |
2 - 2
2 - 2
|
MSV Duisburg 4 | R | 0.0 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
4-3 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Niemcy - 3. Liga | 2019-12-07 | 3 Carl Zeiss Jena |
0 - 2
0 - 3
|
Unterhaching 4 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej | 9.0 | Powyżej |
|
4-6 (10) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 4 (1-3) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Verl Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Niemcy - 3. Liga | 2020-10-25 | 4 Saarbrucken |
0 - 1
1 - 2
|
Verl 2 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej | 9.5 |
|
|||||
| Niemcy - 3. Liga | 2020-10-20 | 2 Verl |
1 - 0
3 - 1
|
Magdeburg 2 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej | 9.5 |
|
|||||
| Niemcy - 3. Liga | 2020-10-17 | 2 FC Ingolstadt |
1 - 1
2 - 1
|
Verl 3 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 9.5 |
|
|||||
| Niemcy - 3. Liga | 2020-10-10 | 2 Verl |
1 - 3
2 - 3
|
Hansa Rostock 3 1 | P | 0.0, +0.5 | Powyżej | 9.5 |
|
|||||
| Niemcy - 3. Liga | 2020-10-03 | 4 SV Meppen |
0 - 2
1 - 2
|
Verl 4 | W | 0.0 | Powyżej | 10.0 |
|
|||||
| Niemcy - 3. Liga | 2020-09-26 | 6 Verl |
2 - 0
3 - 0
|
Bayern Monachium II 2 | W | 0.0 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
4-4 (8) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Niemcy - 3. Liga | 2020-09-19 | Wehen SV |
0 - 0
0 - 0
|
Verl 1 | R | -0.5 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
6-5 (11) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Europa - Towarzyskie | 2020-08-12 | Borussia M'gladbach |
1 - 0
4 - 0
|
Verl | P | -2.5 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
5-4 (9) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Niemcy - Regionalliga - Play-offy | 2020-06-30 | 3 Verl |
0 - 1
1 - 1
|
FC Lok Leipzig 5 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
4-5 (9) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 4 (2-2) |
| Niemcy - Regionalliga - Play-offy | 2020-06-25 | 5 FC Lok Leipzig |
1 - 1
2 - 2
|
Verl | R | 0.0 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
2-5 (7) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Niemcy - Regionalliga West | 2020-02-29 | 4 Borussia M'gladbach II |
0 - 2
1 - 3
|
Verl | W | 0.0, +0.5 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
3-9 (12) | 1-7 (8) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Niemcy - Regionalliga West | 2020-02-22 | 1 Verl |
0 - 0
0 - 0
|
Fortuna Dusseldorf II 4 1 | R | -1.0, -1.5 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
7-4 (11) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Niemcy - Regionalliga West | 2020-02-16 | Verl |
1 - 1
2 - 1
|
Schalke II 2 | W | -1.0, -1.5 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
9-3 (12) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Niemcy - Regionalliga West | 2020-02-08 | 1 6 Bonner SC |
0 - 1
0 - 3
|
Verl 3 | W | +0.5, +1.0 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
8-3 (11) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Puchar Niemiec | 2020-02-05 | 2 Verl |
0 - 0
0 - 1
|
Union Berlin 2 | P | +0.5, +1.0 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
2-6 (8) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Niemcy - Regionalliga West | 2020-01-31 | 1 Verl |
1 - 0
1 - 0
|
SV Lippstadt 08 2 1 | W | -1.5 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
7-2 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Niemcy - Regionalliga West | 2019-11-30 | 5 SV Rodinghausen |
0 - 0
1 - 1
|
Verl 3 | R | -0.5 | Poniżej |
|
4-3 (7) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 3 (3-0) | ||
| Niemcy - Regionalliga West | 2019-11-22 | 2 Verl |
1 - 0
2 - 0
|
Borussia Dortmund II 4 | W | -0.5 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
4-6 (10) | 2-3 (5) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Niemcy - Regionalliga West | 2019-11-15 | 1 Verl |
1 - 0
2 - 1
|
FC Köln II 2 | W | 0.0, -0.5 | Push | 9.5 | Poniżej |
|
3-6 (9) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Niemcy - Regionalliga West | 2019-11-09 | 3 VfB Homberg |
0 - 0
1 - 0
|
Verl 1 | P | +1.5, +2.0 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
2-4 (6) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Puchar Niemiec | 2019-10-30 | 1 Verl |
1 - 1
1 - 1
|
Holstein Kiel 2 | R | +0.5 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
4-6 (10) | 4-2 (6) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| Niemcy - Regionalliga West | 2019-10-25 | 1 Verl |
2 - 0
2 - 0
|
TuS Haltern 3 | W | -1.0, -1.5 | Poniżej |
|
3-4 (7) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Niemcy - Regionalliga West | 2019-10-18 | 4 Verl |
0 - 0
0 - 0
|
Alemannia Aachen 3 | R | -0.5, -1.0 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
3-9 (12) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Niemcy - Regionalliga West | 2019-10-12 | Wuppertaler |
0 - 4
2 - 5
|
Verl 1 | W | +1.0 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
2-6 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Niemcy - Regionalliga West | 2019-10-04 | 4 Verl |
1 - 0
1 - 1
|
Sportfreunde Lotte 1 | R | -0.5, -1.0 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
13-3 (16) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Niemcy - Regionalliga West | 2019-09-29 | 1 Rot-Weiss Essen |
1 - 2
1 - 4
|
Verl 3 | W | -0.5 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
13-1 (14) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Niemcy - Regionalliga West | 2019-09-24 | 1 Verl |
1 - 0
3 - 0
|
Bergisch Gladbach 09 | W | -1.5, -2.0 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
7-3 (10) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Niemcy - Regionalliga West | 2019-09-20 | 4 Fortuna Cologne |
0 - 2
0 - 2
|
Verl 1 | W | 0.0, +0.5 | Poniżej | 9.0 | Powyżej |
|
3-9 (12) | 1-6 (7) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Niemcy - Regionalliga West | 2019-09-13 | 4 Verl |
3 - 1
5 - 3
|
Borussia M'gladbach II 2 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej | 9.0 | Powyżej |
|
10-3 (13) | 6-2 (8) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Niemcy - Regionalliga West | 2019-09-07 | 2 Fortuna Dusseldorf II |
0 - 1
0 - 4
|
Verl | W | +0.5 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
6-5 (11) | 5-2 (7) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Cały | 2.25 | 3.4 | 3.1 |
| Połowa | 2.875 | 2.3 | 3.5 |
| Handicap azjatycki | ||
|---|---|---|
| Cały (-0.25) | Gospodarze@2 | Goś[email protected] |
| Połowa (0.0) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Rożne łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (10.0) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Połowa (4.5) | Powyż[email protected] | Poniżej@2 |
| Gole łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (2.5) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Połowa (1.0) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
Wydarzenia na żywo
Status: , Wynik: 0 - 0 , Rożny: 0 - 0
Rożny: 10.0 , Handicap: 0.0, -0.5 , Gole: 2.5
Gole powyżej 0.5 - 4.5
Kartki powyżej 1.5 - 7.5

