niedz., Feb 3, 2019 · 13:00
NajstarszeOstatnie
RRWWWR
1.50
4.33
6.50
OstatnieNajstarsze
PPWPRP
Darmowe typy
(na podstawie statystyk historycznych, tylko do wglądu)
Powyżej 2.75
Gole łącznie
Poniżej 8.5
Rożne łącznie
-1.0
Unterhaching
Unterhaching vs Cottbus Profil drużyn
Unterhaching
Trwa obliczanie ocen
RRRRWWWRRWOstatnieW gazie+0.6 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 19
Powyżej 9.5 rożnychPoniżej3/10
Powyżej 2.5 goliWyrównane5/10
Handicap azjatyckiWyrównane5/9
Cottbus
Trwa obliczanie ocen
PWWRPPRPWPOstatnieW dół-0.8 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 22
Powyżej 9.5 rożnychPoniżej4/10
Powyżej 2.5 goliPowyżej6/10
Handicap azjatyckiNie pokrywa4/10
Unterhaching vs Cottbus Fakty o meczu
Unterhaching
6W-4R-0P w ostatnich 10 meczach, z 30 golami zdobytymi i 8 straconymi. Średnie gole: 3.0 dla, 0.8 przeciw. Wygrane 60%, AH wygrane 55%, gole Over 70%, rożne Over 40%.
Wynik końcowy
Wygrana 60%6
Remis 40%4
Przegrana 0%0
Gole łącznie 2.5, 3.0
Powyżej 70%7
Anulowane 0%0
Poniżej 30%3
Rożne łącznie 8.5
Powyżej 40%4
Anulowane 0%0
Poniżej 60%6
Handicap azjatycki
Wygrana 55%5
Anulowane 11%1
Przegrana 33%3
Cottbus
3W-2R-5P w ostatnich 10 meczach, z 14 golami zdobytymi i 17 straconymi. Średnie gole: 1.4 dla, 1.7 przeciw. Wygrane 30%, AH wygrane 40%, gole Over 50%, rożne Over 50%.
Wynik końcowy
Wygrana 30%3
Remis 20%2
Przegrana 50%5
Gole łącznie 2.5, 3.0
Powyżej 50%5
Anulowane 0%0
Poniżej 50%5
Rożne łącznie 8.5
Powyżej 50%5
Anulowane 0%0
Poniżej 50%5
Handicap azjatycki
Wygrana 40%4
Anulowane 0%0
Przegrana 60%6
Ostatnie
| Unterhaching | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Cottbus | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
Łączne rożne powyżej 7.5 - 13.5| Unterhaching | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
| Cottbus | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
Rozkład goliLinia 2.5, 3.0
Rozkład rożnychLinia 8.5
Rozkład kartek
Mecze drużyny gospodarzy
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Mecze drużyny gości
Razem: 40,
Śr.: 2.65,
Odch. std.: 1.37, Mediana: 2,
Dominanta: 2,
Powyżej: 50%
Mecze drużyny gospodarzy u siebie
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Mecze drużyny gości na wyjeździe
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Ostatnie mecze drużyny gospodarzy
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Ostatnie mecze drużyny gości
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Unterhaching vs Cottbus Rozkład czasowy goli/rożnych
Unterhaching vs Cottbus Bezpośrednie pojedynki
Unterhaching vs Cottbus Zobacz pełne H2H →| Unterhaching Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Niemcy - 3. Liga | 2018-08-08 | 1 2 Cottbus |
0 - 1
2 - 2
|
Unterhaching 6 | R | -0.5 | Powyżej | 8.5 |
|
|||||
| Niemcy - 3. Liga | 2015-05-02 | Unterhaching |
1 - 2
3 - 3
|
Cottbus 4 | R | 0.0 | Powyżej | 9.0 |
|
|||||
| Niemcy - 3. Liga | 2014-11-01 | 1 Cottbus |
0 - 0
3 - 0
|
Unterhaching | P | -0.5, -1.0 | Powyżej | 9.0 |
|
|||||
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Unterhaching Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Europa - Towarzyskie | 2019-01-24 | Unterhaching |
0 - 0
0 - 0
|
WSG Swarovski Wattens 1 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej |
|
||||||
| Europa - Towarzyskie | 2019-01-23 | Unterhaching |
1 - 0
5 - 0
|
FC Juniors OO 1 | W | -1.0 | Powyżej |
|
||||||
| Europa - Towarzyskie | 2019-01-18 | 1 Union Berlin |
0 - 1
1 - 2
|
Unterhaching | W | 8.5 |
|
|||||||
| Niemcy - 3. Liga | 2018-12-23 | 1 Unterhaching |
3 - 0
4 - 0
|
KFC Uerdingen 05 3 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej | 9.0 |
|
|||||
| Niemcy - 3. Liga | 2018-12-15 | 3 Unterhaching |
0 - 0
1 - 1
|
VfL Osnabruck 4 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.5 |
|
|||||
| Niemcy - 3. Liga | 2018-12-09 | 4 Sportfreunde Lotte |
0 - 0
0 - 0
|
Unterhaching | R | 0.0, +0.5 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
4-2 (6) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Niemcy - 3. Liga | 2018-11-30 | 1 Unterhaching |
2 - 0
5 - 0
|
Kaiserslautern 1 | W | -0.5 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
2-6 (8) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Niemcy - 3. Liga | 2018-11-24 | 3 Carl Zeiss Jena |
2 - 2
4 - 5
|
Unterhaching 6 | W | 0.0 | Powyżej | 9.0 | Push |
|
5-4 (9) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Niemcy - 3. Liga | 2018-11-11 | 1 Unterhaching |
3 - 0
6 - 0
|
Fortuna Cologne 4 1 | W | -0.5 | Powyżej |
|
4-0 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Niemcy - 3. Liga | 2018-11-03 | 1 Zwickau |
1 - 1
2 - 2
|
Unterhaching 2 | R | 0.0 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
3-4 (7) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Niemcy - 3. Liga | 2018-10-27 | 1 Unterhaching |
0 - 0
0 - 0
|
Karlsruher SC 2 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
4-8 (12) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Niemcy - 3. Liga | 2018-10-20 | 3 Hallescher FC |
0 - 0
1 - 1
|
Unterhaching 2 | R | -0.5 | Poniżej | 9.0 | Powyżej |
|
7-3 (10) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Niemcy - 3. Liga | 2018-10-06 | Unterhaching |
1 - 0
1 - 1
|
SC Preussen Munster 2 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
5-6 (11) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 3 (1-2) |
| Niemcy - 3. Liga | 2018-09-29 | 5 SG Sonnenhof Grossaspach |
1 - 0
1 - 1
|
Unterhaching 3 | R | 0.0, +0.5 | Poniżej | 9.0 | Powyżej |
|
4-8 (12) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 5 (2-3) |
| Niemcy - 3. Liga | 2018-09-26 | 5 Unterhaching |
0 - 0
1 - 1
|
1860 Monachium 4 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.0 | Push |
|
5-4 (9) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Niemcy - 3. Liga | 2018-09-22 | 2 SV Meppen |
1 - 1
3 - 3
|
Unterhaching 1 | R | 0.0, +0.5 | Powyżej | 9.0 | Powyżej |
|
4-8 (12) | 4-3 (7) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Niemcy - 3. Liga | 2018-09-16 | 4 Unterhaching |
0 - 0
0 - 1
|
Wurzburger Kickers 2 | P | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.0 | Powyżej |
|
5-7 (12) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Niemcy - Landespokal | 2018-09-04 | 1 Wacker Burghausen |
0 - 0
0 - 0
|
Unterhaching 3 | R | +1.0 | Poniżej |
|
7-5 (12) | 3-1 (4) | 3 (2-1) | 5 (3-2) | ||
| Niemcy - 3. Liga | 2018-09-01 | 2 Unterhaching |
1 - 0
3 - 0
|
Eintracht Braunschweig 3 | W | -0.5 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
2-5 (7) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Niemcy - 3. Liga | 2018-08-25 | 2 1 Wehen SV |
1 - 0
1 - 2
|
Unterhaching 3 | W | -0.5 | Powyżej | 9.0 | Poniżej |
|
4-4 (8) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Niemcy - Landespokal | 2018-08-21 | 1 VfR Garching |
0 - 1
0 - 5
|
Unterhaching | W | +1.0 | Powyżej |
|
1-5 (6) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Niemcy - 3. Liga | 2018-08-11 | 2 Unterhaching |
1 - 0
2 - 1
|
Hansa Rostock | W | 0.0, -0.5 | Powyżej | 9.0 | Push |
|
2-7 (9) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Niemcy - 3. Liga | 2018-08-08 | 1 2 Cottbus |
0 - 1
2 - 2
|
Unterhaching 6 | R | -0.5 | Powyżej | 8.5 | Powyżej |
|
6-4 (10) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Niemcy - 3. Liga | 2018-08-04 | 1 5 Unterhaching |
0 - 0
0 - 0
|
VfR Aalen 2 | R | -0.5 | Poniżej | 9.0 | Powyżej |
|
6-6 (12) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Niemcy - 3. Liga | 2018-07-29 | 1 KFC Uerdingen 05 |
0 - 1
1 - 3
|
Unterhaching 3 | W | -0.5 | Powyżej | 9.0 | Poniżej |
|
4-2 (6) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Europa - Towarzyskie | 2018-07-21 | Jahn Regensburg |
1 - 0
1 - 0
|
Unterhaching 1 | P | -0.5 | Poniżej |
|
4-4 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Europa - Towarzyskie | 2018-07-18 | FC Ingolstadt |
0 - 0
1 - 1
|
Unterhaching | R | -1.0 | Poniżej | 9.0 | Push |
|
9-0 (9) | 3-0 (3) | 3 (3-0) | 3 (3-0) |
| Europa - Towarzyskie | 2018-07-13 | Unterhaching |
0 - 3
0 - 3
|
TSG Hoffenheim | P | +1.5 | Poniżej |
|
2-7 (9) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Niemcy - 3. Liga | 2018-05-12 | 2 Unterhaching |
2 - 0
4 - 1
|
VfL Osnabruck 2 | W | -0.5, -1.0 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
2-4 (6) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Niemcy - 3. Liga | 2018-05-05 | 3 Carl Zeiss Jena |
1 - 1
2 - 1
|
Unterhaching 1 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 9.0 | Powyżej |
|
6-7 (13) | 2-5 (7) | 3 (0-3) | 4 (3-1) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Cottbus Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Niemcy - 3. Liga | 2019-01-26 | 3 Cottbus |
0 - 3
2 - 3
|
Wehen SV 3 | P | +0.5, +1.0 | Powyżej | 8.5 |
|
|||||
| Europa - Towarzyskie | 2019-01-12 | 1 Cottbus |
0 - 1
0 - 2
|
Sparta Praga | P | +1.0 | Poniżej | 8.5 |
|
|||||
| Niemcy - 3. Liga | 2018-12-22 | 3 Hansa Rostock |
0 - 1
0 - 2
|
Cottbus 2 | W | -0.5, -1.0 | Poniżej | 8.5 |
|
|||||
| Niemcy - 3. Liga | 2018-12-15 | 2 Cottbus |
0 - 0
0 - 1
|
Eintracht Braunschweig 3 | P | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.0 |
|
|||||
| Niemcy - 3. Liga | 2018-12-09 | 2 VfR Aalen |
1 - 1
3 - 3
|
Cottbus 2 | R | 0.0, -0.5 | Powyżej | 8.5 |
|
|||||
| Niemcy - 3. Liga | 2018-12-01 | 2 Cottbus |
0 - 0
0 - 2
|
KFC Uerdingen 05 3 | P | 0.0 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
2-5 (7) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Niemcy - 3. Liga | 2018-11-24 | 2 VfL Osnabruck |
1 - 0
3 - 1
|
Cottbus 2 | P | -0.5, -1.0 | Powyżej | 9.0 | Poniżej |
|
2-1 (3) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Niemcy - 3. Liga | 2018-11-10 | 3 Cottbus |
0 - 1
2 - 2
|
Sportfreunde Lotte 2 | R | 0.0, -0.5 | Powyżej | 8.5 | Poniżej |
|
5-1 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Niemcy - 3. Liga | 2018-11-02 | 3 Kaiserslautern |
0 - 0
0 - 2
|
Cottbus 5 | W | -0.5, -1.0 | Poniżej | 8.5 | Powyżej |
|
10-2 (12) | 4-2 (6) | 3 (3-0) | 3 (3-0) |
| Niemcy - 3. Liga | 2018-10-27 | Cottbus |
1 - 0
2 - 1
|
Carl Zeiss Jena | W | 0.0, -0.5 | Powyżej | 8.5 | Powyżej |
|
11-3 (14) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 5 (4-1) |
| Niemcy - 3. Liga | 2018-10-20 | 3 Fortuna Cologne |
2 - 0
3 - 1
|
Cottbus 2 1 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 9.0 | Push |
|
3-6 (9) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Niemcy - Landespokal | 2018-10-14 | 2 Union Furstenwalde |
0 - 0
0 - 1
|
Cottbus 1 | W | +1.0 | Poniżej |
|
1-4 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Niemcy - 3. Liga | 2018-10-10 | 1 4 Cottbus |
1 - 2
1 - 2
|
Hallescher FC 4 | P | 0.0, +0.5 | Powyżej | 8.0 | Push |
|
5-3 (8) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Niemcy - 3. Liga | 2018-10-06 | 2 Cottbus |
1 - 1
2 - 1
|
Zwickau 4 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej | 9.0 | Powyżej |
|
6-6 (12) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Niemcy - 3. Liga | 2018-09-21 | 1 3 SC Preussen Munster |
2 - 0
3 - 0
|
Cottbus 4 | P | -0.5 | Powyżej | 8.5 | Poniżej |
|
1-5 (6) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Niemcy - 3. Liga | 2018-09-15 | 2 Cottbus |
0 - 0
0 - 0
|
SG Sonnenhof Grossaspach 2 | R | -0.5 | Poniżej |
|
1-2 (3) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Niemcy - 3. Liga | 2018-08-31 | 3 1860 Monachium |
1 - 0
2 - 0
|
Cottbus 4 | P | -0.5 | Poniżej | 8.5 | Poniżej |
|
0-8 (8) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 4 (0-4) |
| Niemcy - 3. Liga | 2018-08-25 | 1 Cottbus |
1 - 0
1 - 1
|
SV Meppen 4 | R | -0.5 | Poniżej | 9.0 | Poniżej |
|
1-6 (7) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Puchar Niemiec | 2018-08-20 | 2 Cottbus |
0 - 0
1 - 1
|
SC Freiburg 2 | R | +0.5, +1.0 | Poniżej | 8.0 | Powyżej |
|
2-7 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Niemcy - 3. Liga | 2018-08-12 | 2 Wurzburger Kickers |
2 - 0
3 - 1
|
Cottbus 3 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 8.5 | Poniżej |
|
1-2 (3) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Niemcy - 3. Liga | 2018-08-08 | 1 2 Cottbus |
0 - 1
2 - 2
|
Unterhaching 6 | R | -0.5 | Powyżej | 8.5 | Powyżej |
|
6-4 (10) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Niemcy - 3. Liga | 2018-08-05 | 1 Wehen SV |
0 - 1
0 - 2
|
Cottbus 4 | W | -0.5 | Poniżej | 8.5 | Poniżej |
|
4-1 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Niemcy - 3. Liga | 2018-07-29 | 2 Cottbus |
2 - 0
3 - 0
|
Hansa Rostock 1 | W | 0.0 | Powyżej | 8.5 | Powyżej |
|
4-6 (10) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Europa - Towarzyskie | 2018-07-11 | VfB 1921 Krieschow |
0 - 1
0 - 3
|
Cottbus | W | +4.0, +4.5 | Poniżej |
|
0-15 (15) | 0-7 (7) | 3 (0-3) | 5 (0-5) | ||
| Europa - Towarzyskie | 2018-07-08 | 1 Cottbus |
0 - 0
2 - 0
|
Dukla Praha 2 | W | 9.0 | Powyżej |
|
7-4 (11) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Niemcy - Regionalliga - Play-offy | 2018-05-27 | 2 Cottbus |
0 - 0
0 - 0
|
SC Weiche Flensburg 08 2 | R | -1.0 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
4-1 (5) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Niemcy - Regionalliga - Play-offy | 2018-05-24 | 5 SC Weiche Flensburg 08 |
0 - 3
2 - 3
|
Cottbus 4 | W | +0.5 | Powyżej | 9.0 | Poniżej |
|
5-2 (7) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Niemcy - Regionalliga Nordost | 2018-05-12 | 1 FC Oberlausitz Neugersdorf |
0 - 2
0 - 3
|
Cottbus 1 | W | +1.0, +1.5 | Powyżej | 8.5 | Poniżej |
|
2-3 (5) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Niemcy - Regionalliga Nordost | 2018-05-06 | Cottbus |
3 - 0
3 - 0
|
VSG Altglienicke 1 1 | W | -1.5 | Powyżej | 8.5 | Poniżej |
|
4-1 (5) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Niemcy - Regionalliga Nordost | 2018-04-29 | 1 Viktoria 89 Berlin |
0 - 0
0 - 2
|
Cottbus 1 | W | +0.5, +1.0 | Poniżej | 8.5 | Poniżej |
|
0-8 (8) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Cały | 1.5 | 4.33 | 6.5 |
| Połowa | 2.05 | 2.37 | 6 |
| Handicap azjatycki | ||
|---|---|---|
| Cały (-1.0) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Połowa (-0.25) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Rożne łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (8.5) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Połowa (4.0) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Gole łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (2.75) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Połowa (1.0) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
Wydarzenia na żywo
Status: , Wynik: 0 - 0 , Rożny: 0 - 0
Rożny: 8.5 , Handicap: -1.0 , Gole: 2.5, 3.0
Gole powyżej 0.5 - 4.5
Kartki powyżej 1.5 - 7.5

