pt., Oct 31, 2014 · 19:00
NajstarszeOstatnie
WPPWPP
2.50
3.50
2.62
OstatnieNajstarsze
WPPPPR
Darmowe typy
(na podstawie statystyk historycznych, tylko do wglądu)
Poniżej 3.0
Gole łącznie
Poniżej 10.0
Rożne łącznie
0.0
Maastricht
Telstar vs Maastricht Profil drużyn
Telstar
PPWWPPWPPOstatnie
Powyżej 9.5 rożnychPoniżej2/9
Powyżej 2.5 goliWyrównane5/9
Handicap azjatyckiNie pokrywaPokryte 1/5
Maastricht
WPWPRPPPPWOstatnie
Powyżej 9.5 rożnychPowyżej8/10
Powyżej 2.5 goliWyrównane5/10
Handicap azjatyckiNie pokrywaPokryte 1/7
Telstar vs Maastricht Fakty o meczu
Telstar
3W-0R-7P w ostatnich 10 meczach, z 11 golami zdobytymi i 18 straconymi. Średnie gole: 1.1 dla, 1.8 przeciw. Wygrane 30%, AH wygrane 20%, gole Over 20%, rożne Over 20%.
Wynik końcowy
Wygrana 30%3
Remis 0%0
Przegrana 70%7
Gole łącznie 3.0
Powyżej 20%2
Anulowane 30%3
Poniżej 50%5
Rożne łącznie 10.0
Powyżej 20%2
Anulowane 0%0
Poniżej 80%8
Handicap azjatycki
Wygrana 20%1
Anulowane 20%1
Przegrana 60%3
Maastricht
3W-1R-6P w ostatnich 10 meczach, z 7 golami zdobytymi i 20 straconymi. Średnie gole: 0.7 dla, 2.0 przeciw. Wygrane 30%, AH wygrane 14%, gole Over 20%, rożne Over 70%.
Wynik końcowy
Wygrana 30%3
Remis 10%1
Przegrana 60%6
Gole łącznie 3.0
Powyżej 20%2
Anulowane 30%3
Poniżej 50%5
Rożne łącznie 10.0
Powyżej 70%7
Anulowane 10%1
Poniżej 20%2
Handicap azjatycki
Wygrana 14%1
Anulowane 14%1
Przegrana 71%5
Ostatnie
| Telstar | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Maastricht | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
Łączne rożne powyżej 7.5 - 13.5| Telstar | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
| Maastricht | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
Rozkład goliLinia 3.0
Rozkład rożnychLinia 10.0
Rozkład kartek
Mecze drużyny gospodarzy
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Mecze drużyny gości
Razem: 12,
Śr.: 2.83,
Odch. std.: 1.67, Mediana: 2,
Dominanta: 2,
Powyżej: 33%
Mecze drużyny gospodarzy u siebie
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Mecze drużyny gości na wyjeździe
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Ostatnie mecze drużyny gospodarzy
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Ostatnie mecze drużyny gości
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Telstar vs Maastricht Rozkład czasowy goli/rożnych
Telstar vs Maastricht Bezpośrednie pojedynki
Telstar vs Maastricht Zobacz pełne H2H →Brak danych
| Telstar Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Holandia - Eerste Divisie | 2014-10-24 | 1 Telstar |
0 - 2
0 - 2
|
FC Eindhoven | P | +0.5 | Poniżej | 9.0 |
|
|||||
| Holandia - Eerste Divisie | 2014-10-17 | RKC |
2 - 0
2 - 0
|
Telstar | P | -0.5 | Poniżej | 10.0 |
|
|||||
| Holandia - Eerste Divisie | 2014-10-03 | 3 Telstar |
2 - 2
4 - 3
|
Sparta Rotterdam 2 | W | +0.5 | Powyżej | 10.0 |
|
|||||
| Holandia - Eerste Divisie | 2014-09-27 | 2 FC Oss |
2 - 0
2 - 1
|
Telstar 1 | P | -0.5, -1.0 | Poniżej | 10.0 |
|
|||||
| Holandia - Eerste Divisie | 2014-09-13 | De Graafschap |
1 - 2
3 - 2
|
Telstar 3 1 | P | -1.0 | Powyżej | 10.5 |
|
|||||
| Holandia - Eerste Divisie | 2014-08-25 | Fortuna Sittard |
0 - 0
0 - 1
|
Telstar | W | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
4-1 (5) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | |
| Holandia - Eerste Divisie | 2014-08-22 | Telstar |
1 - 0
2 - 0
|
Achilles 29 | W | Poniżej | 10.5 | Powyżej |
|
9-6 (15) | 6-2 (8) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | |
| Holandia - Eerste Divisie | 2014-08-15 | Telstar |
1 - 0
1 - 2
|
Roda JC | P |
|
3-12 (15) | 3-3 (6) | (-) | (-) | ||||
| Holandia - Eerste Divisie | 2014-08-11 | Ajax - Rezerwa |
1 - 0
3 - 0
|
Telstar | P | Push | 10.0 | Poniżej |
|
6-3 (9) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | |
| Europa - Towarzyskie | 2014-08-02 | Telstar |
0 - 0
0 - 1
|
Excelsior | P | Poniżej |
|
4-2 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | |||
| Europa - Towarzyskie | 2014-07-11 | Heerenveen |
2 - 0
3 - 0
|
Telstar | P | Poniżej |
|
9-3 (12) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 6 (5-1) | |||
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Maastricht Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Holandia - Eerste Divisie | 2014-10-25 | 2 Maastricht |
2 - 0
3 - 2
|
Achilles 29 | W | -0.5, -1.0 | Powyżej | 10.5 |
|
|||||
| Holandia - Eerste Divisie | 2014-10-18 | FC Emmen |
3 - 0
6 - 0
|
Maastricht 1 1 | P | -0.5, -1.0 | Powyżej | 10.5 |
|
|||||
| Holandia - Eerste Divisie | 2014-10-03 | 1 Maastricht |
0 - 0
0 - 2
|
FC Oss 2 | P | 0.0 | Poniżej | 10.5 |
|
|||||
| Holandia - Eerste Divisie | 2014-09-28 | 1 FC Volendam |
2 - 0
3 - 0
|
Maastricht 1 | P | -0.5, -1.0 | Push | 10.5 |
|
|||||
| Holandia - Eerste Divisie | 2014-09-19 | Maastricht |
1 - 0
0 - 1
|
De Graafschap | P | 0.0, +0.5 | Poniżej | 10.5 |
|
|||||
| Holandia - Eerste Divisie | 2014-09-12 | 1 Maastricht |
0 - 0
0 - 0
|
VVV 1 1 | R | 0.0 | Poniżej | 10.5 | Powyżej |
|
11-2 (13) | 6-2 (8) | 4 (3-1) | 1 (1-0) |
| Holandia - Eerste Divisie | 2014-08-31 | Roda JC |
2 - 0
2 - 0
|
Maastricht | P | -1.0 | Poniżej | 10.5 | Powyżej |
|
10-10 (20) | 6-2 (8) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Holandia - Eerste Divisie | 2014-08-25 | FC Twente - Rezerwa |
0 - 1
1 - 2
|
Maastricht | W | Powyżej | 10.5 | Poniżej |
|
4-3 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | |
| Holandia - Eerste Divisie | 2014-08-22 | Maastricht |
0 - 1
0 - 2
|
Sparta Rotterdam | P | Poniżej |
|
3-11 (14) | 0-6 (6) | 1 (0-1) | 3 (2-1) | |||
| Holandia - Eerste Divisie | 2014-08-15 | Maastricht |
2 - 1
2 - 1
|
PSV - Rezerwa | W |
|
7-6 (13) | 4-3 (7) | (-) | (-) | ||||
| Holandia - Eerste Divisie | 2014-08-08 | Almere City FC |
2 - 0
5 - 0
|
Maastricht | P | Powyżej | 10.5 | Poniżej |
|
3-4 (7) | 2-2 (4) | 3 (2-1) | 1 (0-1) | |
| Europa - Towarzyskie | 2014-07-18 | Heerenveen |
1 - 0
2 - 0
|
Maastricht | P | Poniżej |
|
8-1 (9) | 4-1 (5) | 3 (3-0) | 1 (1-0) | |||
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Cały | 2.5 | 3.5 | 2.62 |
| Handicap azjatycki | ||
|---|---|---|
| Cały (0.0) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Rożne łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (10.0) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Gole łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (3.0) | Powyżej@2 | Poniż[email protected] |
Wydarzenia na żywo
Status: Cały mecz , Wynik: 2 - 0 , Rożny: 7 - 2
Rożny: 10.0 , Handicap: 0.0 , Gole: 3.0
-
12' - 1st Corner - Telstar -
22' - 1st Yellow Card - Maastricht -
23' - 2nd Corner - Telstar - Race to 3 Corners - Telstar
-
25' - 3rd Corner - Telstar -
32' - 1st Goal - Telstar -
39' - 4th Corner - Maastricht -
1-0 score at the end of First Half -
56' - 2nd Yellow Card - Telstar -
64' - 5th Corner - Maastricht -
66' - 6th Corner - Telstar -
71' - 2nd Goal - Telstar - Race to 5 Corners - Telstar
-
83' - 7th Corner - Telstar -
84' - 8th Corner - Telstar - Race to 7 Corners - Telstar
-
88' - 9th Corner - Telstar -
2-0 score at the end of Second Half
Gole powyżej 0.5 - 4.5
Kartki powyżej 1.5 - 7.5

