Stjarnan vs Linfield Profil drużyn
Stjarnan vs Linfield Fakty o meczu
3W-2R-5P w ostatnich 10 meczach, z 19 golami zdobytymi i 23 straconymi. Średnie gole: 1.9 dla, 2.3 przeciw. Wygrane 30%, AH wygrane 40%, gole Over 60%, rożne Over 60%.
4W-5R-1P w ostatnich 10 meczach, z 16 golami zdobytymi i 14 straconymi. Średnie gole: 1.6 dla, 1.4 przeciw. Wygrane 40%, AH wygrane 30%, gole Over 40%, rożne Over 20%.
| Stjarnan | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Linfield | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
Łączne rożne powyżej 7.5 - 13.5| Stjarnan | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
| Linfield | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
Stjarnan vs Linfield Rozkład czasowy goli/rożnych
Stjarnan vs Linfield Bezpośrednie pojedynki
Stjarnan vs Linfield Zobacz pełne H2H →Brak danych
| Stjarnan Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Islandia - Premier League | 2024-07-06 | 2 KR Reykjavik |
0 - 1
1 - 1
|
Stjarnan 5 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej | 12.0 |
|
|||||
| Puchar Islandii | 2024-07-03 | 2 Vikingur Reykjavik |
1 - 0
1 - 1
|
Stjarnan 2 | R | -1.0 | Poniżej | 11.0 |
|
|||||
| Islandia - Premier League | 2024-06-27 | 2 Stjarnan |
0 - 2
0 - 4
|
Vikingur Reykjavik 3 | P | 0.0 | Powyżej | 11.5 |
|
|||||
| Islandia - Premier League | 2024-06-22 | 2 HK Kopavogur |
2 - 1
4 - 3
|
Stjarnan 2 | P | +1.0 | Powyżej | 12.0 |
|
|||||
| Islandia - Premier League | 2024-06-18 | Stjarnan |
1 - 1
4 - 2
|
FH Hafnarfjordur 4 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej | 11.0 |
|
|||||
| Puchar Islandii | 2024-06-12 | Thor Akureyri |
0 - 0
0 - 1
|
Stjarnan 1 | W | +1.0 | Poniżej |
|
3-6 (9) | 1-5 (6) | 4 (0-4) | 1 (1-0) | ||
| Islandia - Premier League | 2024-06-02 | 3 IF Vestri |
3 - 2
4 - 2
|
Stjarnan 2 | P | +0.5, +1.0 | Powyżej | 11.0 | Poniżej |
|
2-5 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Islandia - Premier League | 2024-05-30 | 5 Valur Reykjavik |
2 - 0
5 - 1
|
Stjarnan 2 | P | -0.5, -1.0 | Powyżej | 12.0 | Poniżej |
|
6-5 (11) | 5-3 (8) | 3 (3-0) | 1 (0-1) |
| Islandia - Premier League | 2024-05-26 | 1 Stjarnan |
2 - 0
5 - 0
|
KA Akureyri | W | -0.5, -1.0 | Powyżej | 11.5 | Powyżej |
|
7-7 (14) | 4-3 (7) | 3 (0-3) | 1 (0-1) |
| Islandia - Premier League | 2024-05-21 | 2 Breidablik |
2 - 1
2 - 1
|
Stjarnan 4 | P | -0.5, -1.0 | Poniżej | 11.0 | Powyżej |
|
7-7 (14) | 2-5 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Puchar Islandii | 2024-05-16 | 2 Stjarnan |
1 - 1
5 - 3
|
KR Reykjavik 2 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej | 11.5 | Poniżej |
|
1-7 (8) | 1-4 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Islandia - Premier League | 2024-05-10 | 2 Stjarnan |
1 - 0
1 - 1
|
Fram Reykjavik 3 | R | -0.5, -1.0 | Poniżej | 11.0 | Poniżej |
|
8-2 (10) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 3 (3-0) |
| Islandia - Premier League | 2024-05-05 | 3 Stjarnan |
1 - 1
4 - 1
|
IA Akranes 3 | W | -0.5, -1.0 | Powyżej | 11.5 | Poniżej |
|
9-0 (9) | 4-0 (4) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Islandia - Premier League | 2024-04-29 | 5 Fylkir Reykjavik |
0 - 0
0 - 1
|
Stjarnan 5 | W | +0.5, +1.0 | Poniżej | 11.5 | Powyżej |
|
7-6 (13) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Puchar Islandii | 2024-04-24 | 4 Augnablik Kopavogur |
0 - 1
1 - 2
|
Stjarnan 4 | W | +3.5, +4.0 | Poniżej | 11.5 | Poniżej |
|
0-8 (8) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Islandia - Premier League | 2024-04-19 | 3 Stjarnan |
1 - 0
1 - 0
|
Valur Reykjavik 5 1 | W | 0.0, +0.5 | Poniżej | 11.0 | Powyżej |
|
4-9 (13) | 1-5 (6) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Islandia - Premier League | 2024-04-12 | 3 Stjarnan |
1 - 1
1 - 3
|
KR Reykjavik 1 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 11.5 | Powyżej |
|
11-7 (18) | 6-4 (10) | 3 (3-0) | 2 (1-1) |
| Islandia - Premier League | 2024-04-06 | 4 Vikingur Reykjavik |
1 - 0
2 - 0
|
Stjarnan 2 | P | -1.0 | Poniżej | 11.0 | Powyżej |
|
6-7 (13) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 4 (0-4) |
| Islandia - Puchar Ligi | 2024-03-08 | 3 KR Reykjavik |
1 - 0
1 - 1
|
Stjarnan 4 | R | -0.5 | Poniżej | 12.0 | Powyżej |
|
5-10 (15) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 3 (0-3) |
| Islandia - Puchar Ligi | 2024-02-29 | Stjarnan |
2 - 0
4 - 0
|
HK Kopavogur 1 | W | -1.5 | Powyżej | 11.5 | Poniżej |
|
7-4 (11) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Islandia - Puchar Ligi | 2024-02-22 | Fjolnir |
0 - 1
1 - 1
|
Stjarnan 4 | R | +1.0, +1.5 | Poniżej | 11.0 | Powyżej |
|
8-7 (15) | 3-4 (7) | 3 (3-0) | 3 (1-2) |
| Europa - Towarzyskie | 2024-02-12 | 1 Stjarnan |
1 - 0
3 - 1
|
Brentford B | W | -2.0, -2.5 | Poniżej | 8.5 | Poniżej |
|
1-1 (2) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Europa - Towarzyskie | 2024-02-07 | 3 Polissia Żytomierz |
0 - 0
1 - 1
|
Stjarnan | R | -0.5, -1.0 | Poniżej | 9.0 | Poniżej |
|
1-1 (2) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Europa - Towarzyskie | 2024-02-05 | Viborg |
1 - 1
2 - 1
|
Stjarnan | P | 0.0, -0.5 | Poniżej |
|
0-0 (0) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Europa - Towarzyskie | 2024-01-20 | 1 IF Vestri |
1 - 1
1 - 4
|
Stjarnan 3 | W | +1.5,+2.0 | Powyżej |
|
4-4 (8) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 1 (1-0) | ||
| Islandia - Pre-Season Cup | 2024-01-13 | 2 Stjarnan |
1 - 0
1 - 2
|
IA Akranes 1 | P | -1.5 | Poniżej |
|
7-8 (15) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Islandia - Pre-Season Cup | 2023-12-09 | 1 Stjarnan |
0 - 2
2 - 2
|
KR Reykjavik 1 | R | -1.0 | Powyżej |
|
5-8 (13) | 3-3 (6) | 3 (2-1) | 4 (1-3) | ||
| Islandia - Premier League | 2023-10-08 | 2 Breidablik |
0 - 1
0 - 2
|
Stjarnan 1 | W | 0.0 | Poniżej | 11.0 | Poniżej |
|
6-3 (9) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 5 (4-1) |
| Islandia - Premier League | 2023-10-02 | 1 Stjarnan |
2 - 0
3 - 1
|
Vikingur Reykjavik 3 | W | 0.0, +0.5 | Powyżej | 11.0 | Powyżej |
|
6-7 (13) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Islandia - Premier League | 2023-09-28 | Stjarnan |
2 - 0
2 - 0
|
KR Reykjavik 4 | W | -0.5 | Poniżej | 11.0 | Powyżej |
|
3-12 (15) | 1-6 (7) | 2 (1-1) | 3 (0-3) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Linfield Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Europa - Towarzyskie | 2024-07-06 | Linfield |
1 - 0
1 - 0
|
Galway United | W | 0.0, -0.5 | Poniżej |
|
||||||
| Europa - Towarzyskie | 2024-06-29 | 1 Arka Gdynia |
1 - 2
5 - 2
|
Linfield 2 1 | P | -0.5, -1.0 | Powyżej |
|
||||||
| Puchar Irlandii Północnej | 2024-05-04 | 3 Cliftonville |
0 - 1
1 - 1
|
Linfield 5 | R | +0.5 | Poniżej | 9.5 |
|
|||||
| Irlandia Północna - Premiership | 2024-04-27 | Linfield |
0 - 0
1 - 1
|
Cliftonville | R | -1.0, -1.5 | Poniżej |
|
||||||
| Irlandia Północna - Premiership | 2024-04-22 | 2 Linfield |
1 - 1
1 - 1
|
Larne 5 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.5 |
|
|||||
| Irlandia Północna - Premiership | 2024-04-16 | 2 Linfield |
0 - 1
2 - 2
|
Coleraine 3 | R | -1.5 | Powyżej |
|
5-3 (8) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Irlandia Północna - Premiership | 2024-04-12 | 6 Crusaders |
0 - 1
1 - 2
|
Linfield 4 | W | +0.5 | Powyżej |
|
2-5 (7) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Irlandia Północna - Premiership | 2024-04-06 | 3 Glentoran |
0 - 0
0 - 0
|
Linfield 1 | R | 0.0, +0.5 | Poniżej |
|
1-7 (8) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Irlandia Północna - Premiership | 2024-04-02 | 1 Carrick Rangers |
1 - 1
2 - 3
|
Linfield 3 | W | +1.0 | Powyżej | 8.5 | Powyżej |
|
3-11 (14) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 4 (1-3) |
| Puchar Irlandii Północnej | 2024-03-29 | 4 Glentoran |
0 - 1
1 - 3
|
Linfield 2 | W | 0.0, +0.5 | Powyżej |
|
2-6 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Irlandia Północna - Premiership | 2024-03-16 | Linfield |
4 - 0
6 - 0
|
Newry City 1 | W | -2.5 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
11-2 (13) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 7 (7-0) |
| Irlandia Północna - Puchar Ligi | 2024-03-10 | Linfield |
2 - 0
3 - 1
|
Portadown 2 | W | -2.0, -2.5 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
6-3 (9) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Puchar Irlandii Północnej | 2024-03-03 | 4 Institute |
0 - 1
1 - 3
|
Linfield 3 | W | +2.5 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
1-5 (6) | 1-5 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Irlandia Północna - Premiership | 2024-02-24 | Linfield |
0 - 0
2 - 0
|
Ballymena Utd | W | -1.5, -2.0 | Poniżej | 10.5 | Powyżej |
|
9-2 (11) | 5-1 (6) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Irlandia Północna - Premiership | 2024-02-20 | 2 Cliftonville |
0 - 0
0 - 3
|
Linfield 4 | W | 0.0 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
2-3 (5) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Irlandia Północna - Premiership | 2024-02-16 | 2 Coleraine |
0 - 0
3 - 0
|
Linfield 2 | P | +0.5 | Powyżej |
|
2-3 (5) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Irlandia Północna - Premiership | 2024-02-10 | 2 Glenavon |
1 - 1
2 - 2
|
Linfield 2 | R | +1.0 | Powyżej |
|
4-7 (11) | 4-3 (7) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Puchar Irlandii Północnej | 2024-02-03 | 1 Linfield |
1 - 0
2 - 0
|
Ballymena Utd 3 | W | -2.0 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
7-2 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Irlandia Północna - Premiership | 2024-01-27 | 3 Linfield |
0 - 0
1 - 2
|
Dungannon Swifts 2 | P | -1.0, -1.5 | Poniżej |
|
10-6 (16) | 7-2 (9) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Irlandia Północna - Premiership | 2024-01-20 | 2 Linfield |
1 - 0
1 - 0
|
Crusaders 1 | W | -0.5, -1.0 | Poniżej | 11.0 | Push |
|
5-6 (11) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Puchar Irlandii Północnej | 2024-01-16 | 2 Dungannon Swifts |
0 - 1
1 - 2
|
Linfield 2 1 | W | +1.0, +1.5 | Powyżej |
|
5-4 (9) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 2 (2-0) | ||
| Irlandia Północna - Premiership | 2024-01-13 | 2 Loughgall |
0 - 0
1 - 2
|
Linfield | W | +1.5, +2.0 | Poniżej |
|
3-11 (14) | 0-6 (6) | 3 (0-3) | 3 (2-1) | ||
| Puchar Irlandii Północnej | 2024-01-06 | 1 Linfield |
1 - 2
4 - 2
|
Warrenpoint Town 1 | W | -4.0 | Powyżej |
|
16-0 (16) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Irlandia Północna - Premiership | 2024-01-02 | 4 Crusaders |
0 - 1
0 - 1
|
Linfield 3 | W | 0.0, +0.5 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
7-5 (12) | 4-3 (7) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Irlandia Północna - Premiership | 2023-12-26 | 3 Linfield |
1 - 0
2 - 0
|
Glentoran 3 | W | -0.5 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
5-1 (6) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Irlandia Północna - Premiership | 2023-12-22 | 2 Linfield |
0 - 0
2 - 1
|
Coleraine 2 | W | -1.5 | Push | 10.5 | Powyżej |
|
9-6 (15) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Irlandia Północna - Premiership | 2023-12-16 | 1 5 Glenavon |
0 - 1
0 - 2
|
Linfield 3 | W | +1.0, +1.5 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
3-11 (14) | 2-5 (7) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Irlandia Północna - Premiership | 2023-12-09 | 1 Linfield |
1 - 3
4 - 3
|
Dungannon Swifts 3 1 | W | -1.5, -2.0 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
10-2 (12) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Irlandia Północna - Puchar Ligi | 2023-12-05 | 4 Larne |
0 - 0
0 - 0
|
Linfield 5 | R | 0.0 | Poniżej |
|
6-3 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Irlandia Północna - Premiership | 2023-12-01 | 2 Glentoran |
3 - 0
4 - 0
|
Linfield 1 | P | +0.5 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
4-3 (7) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Cały | 1.9 | 3.7 | 3.2 |
| Połowa | 2.4 | 2.4 | 3.5 |
| Handicap azjatycki | ||
|---|---|---|
| Cały (-0.5) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Połowa (-0.25) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Rożne łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (10.5) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Połowa (5.0) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Gole łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (3.25) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Połowa (1.25) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
Status: Cały mecz , Wynik: 2 - 0 , Rożny: 5 - 11
Rożny: 10.5 , Handicap: -0.5 , Gole: 3.0, 3.5
Wynik: 1 - 0 , Rożny: 4 - 3 Połowa
Rożny: 5.0 , Handicap: 0.0, -0.5 , Gole: 1.0, 1.5
-
10' - 1st Corner - Stjarnan -
10' - 2nd Corner - Stjarnan -
20' - 1st Yellow Card - Linfield -
22' - 1st Goal - Stjarnan -
25' - 2nd Yellow Card - Stjarnan - 27' - Missed Penalty - Linfield
- Race to 3 Corners - Stjarnan
-
30' - 3rd Corner - Stjarnan -
38' - 4th Corner - Stjarnan -
44' - 5th Corner - Linfield -
45' - 6th Corner - Linfield -
45' - 7th Corner - Linfield -
1-0 score at the end of First Half -
47' - 8th Corner - Linfield -
60' - 2nd Goal - Stjarnan -
68' - 9th Corner - Linfield - Race to 5 Corners - Linfield
-
71' - 10th Corner - Linfield - Race to 7 Corners - Linfield
-
72' - 11th Corner - Linfield -
72' - 12th Corner - Linfield -
73' - 13th Corner - Linfield - Race to 9 Corners - Linfield
-
81' - 14th Corner - Linfield -
90' - 15th Corner - Stjarnan -
90+2' - 16th Corner - Linfield -
2-0 score at the end of Second Half
Gole powyżej 0.5 - 4.5
Kartki powyżej 1.5 - 7.5

