Standard Liege vs Anderlecht Profil drużyn
Standard Liege vs Anderlecht Fakty o meczu
4W-3R-3P w ostatnich 10 meczach, z 15 golami zdobytymi i 14 straconymi. Średnie gole: 1.5 dla, 1.4 przeciw. Wygrane 40%, AH wygrane 30%, gole Over 60%, rożne Over 80%.
5W-2R-3P w ostatnich 10 meczach, z 12 golami zdobytymi i 15 straconymi. Średnie gole: 1.2 dla, 1.5 przeciw. Wygrane 50%, AH wygrane 30%, gole Over 50%, rożne Over 30%.
| Standard Liege | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Anderlecht | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
Łączne rożne powyżej 7.5 - 13.5| Standard Liege | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
| Anderlecht | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
Standard Liege vs Anderlecht Rozkład czasowy goli/rożnych
Standard Liege vs Anderlecht Bezpośrednie pojedynki
Standard Liege vs Anderlecht Zobacz pełne H2H →| Standard Liege Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Puchar Belgii | 2017-11-29 | 4 Anderlecht |
0 - 1
0 - 1
|
Standard Liege 2 | W | -0.5, -1.0 | Poniżej | 10.0 |
|
|||||
| Belgia - First Division A | 2017-10-01 | 2 Anderlecht |
0 - 0
1 - 0
|
Standard Liege 1 | P | -0.5, -1.0 | Poniżej | 10.0 |
|
|||||
| Belgia - First Division A | 2017-01-29 | 3 Anderlecht |
0 - 0
0 - 0
|
Standard Liege 2 2 | R | -0.5, -1.0 | Poniżej | 10.0 |
|
|||||
| Belgia - First Division A | 2016-10-02 | 1 Standard Liege |
0 - 0
0 - 1
|
Anderlecht 2 | P | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.5 |
|
|||||
| Belgia - First Division A | 2016-02-28 | 3 Anderlecht |
1 - 2
3 - 3
|
Standard Liege 3 | R | -0.5 | Powyżej | 10.0 |
|
|||||
| Belgia - First Division A | 2015-11-08 | 1 3 Standard Liege |
1 - 0
1 - 0
|
Anderlecht 2 | W | 0.0, +0.5 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
8-6 (14) | 5-5 (10) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Belgia – Play-offy | 2015-05-17 | 1 4 Anderlecht |
1 - 1
1 - 1
|
Standard Liege 1 1 | R | -0.5, -1.0 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
9-1 (10) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Belgia – Play-offy | 2015-04-12 | 1 Standard Liege |
1 - 0
3 - 1
|
Anderlecht 2 | W | 0.0 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
3-10 (13) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 4 (1-3) |
| Belgia - First Division A | 2015-01-25 | 3 Standard Liege |
0 - 0
2 - 0
|
Anderlecht 2 1 | W | 0.0 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
5-2 (7) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Belgia - First Division A | 2014-10-26 | 1 Anderlecht |
0 - 0
0 - 2
|
Standard Liege 2 | W | -0.5, -1.0 | Poniżej | 10.5 | Powyżej |
|
10-3 (13) | 7-0 (7) | 3 (3-0) | 3 (2-1) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Standard Liege Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Belgia - First Division A | 2018-01-23 | 2 Zulte-Waregem |
1 - 0
2 - 1
|
Standard Liege 3 1 | P | 0.0 | Powyżej | 9.5 |
|
|||||
| Belgia - First Division A | 2018-01-20 | 1 Standard Liege |
2 - 2
3 - 2
|
Eupen 3 1 | W | -1.0 | Powyżej | 9.5 |
|
|||||
| Europa - Towarzyskie | 2018-01-09 | 1 Fortuna Dusseldorf |
1 - 2
1 - 3
|
Standard Liege | W | 0.0, -0.5 | Powyżej | 9.0 |
|
|||||
| Belgia - First Division A | 2017-12-27 | 3 KV Kortrijk |
0 - 0
2 - 1
|
Standard Liege 4 1 | P | +0.5 | Powyżej | 9.5 |
|
|||||
| Belgia - First Division A | 2017-12-23 | 5 Standard Liege |
0 - 0
1 - 1
|
Sint-Truidense 4 | R | -1.0 | Poniżej | 9.0 |
|
|||||
| Belgia - First Division A | 2017-12-16 | 3 Standard Liege |
0 - 0
0 - 0
|
Gent 6 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
8-7 (15) | 4-5 (9) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Puchar Belgii | 2017-12-12 | KV Oostende |
1 - 1
2 - 3
|
Standard Liege 4 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
6-7 (13) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Belgia - First Division A | 2017-12-08 | 1 Waasland-Beveren |
1 - 1
3 - 1
|
Standard Liege 2 | P | 0.0 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
4-6 (10) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Belgia - First Division A | 2017-12-03 | 2 Standard Liege |
1 - 0
1 - 1
|
Antwerp 1 | R | -0.5, -1.0 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
4-4 (8) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Puchar Belgii | 2017-11-29 | 4 Anderlecht |
0 - 1
0 - 1
|
Standard Liege 2 | W | -0.5, -1.0 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
10-1 (11) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Belgia - First Division A | 2017-11-26 | 3 Genk |
0 - 1
0 - 2
|
Standard Liege 2 | W | -0.5 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
4-1 (5) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Belgia - First Division A | 2017-11-18 | 1 1 Standard Liege |
0 - 0
0 - 0
|
KV Oostende 2 2 | R | -0.5, -1.0 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
8-3 (11) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 4 (3-1) |
| Belgia - First Division A | 2017-11-03 | 2 Gent |
0 - 0
1 - 0
|
Standard Liege 2 | P | -0.5 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
10-5 (15) | 7-2 (9) | 2 (1-1) | 3 (1-2) |
| Belgia - First Division A | 2017-10-29 | 1 Standard Liege |
3 - 0
3 - 1
|
Waasland-Beveren 4 | W | -1.0 | Powyżej | 9.0 | Push |
|
5-4 (9) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Belgia - First Division A | 2017-10-26 | 3 Antwerp |
0 - 0
0 - 0
|
Standard Liege 2 | R | 0.0, +0.5 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
7-3 (10) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Belgia - First Division A | 2017-10-20 | 2 Mouscron-Peruwelz |
0 - 1
1 - 3
|
Standard Liege 3 | W | +0.5 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
3-2 (5) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Belgia - First Division A | 2017-10-15 | 1 2 Standard Liege |
3 - 1
3 - 1
|
KV Kortrijk 3 1 | W | -1.0, -1.5 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
4-1 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Belgia - First Division A | 2017-10-01 | 2 Anderlecht |
0 - 0
1 - 0
|
Standard Liege 1 | P | -0.5, -1.0 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
4-3 (7) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Belgia - First Division A | 2017-09-24 | 1 2 Standard Liege |
0 - 1
2 - 1
|
Lokeren 4 1 | W | -1.0 | Powyżej | 9.0 | Poniżej |
|
5-3 (8) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Puchar Belgii | 2017-09-20 | 1 2 Standard Liege |
2 - 0
4 - 0
|
KSK Heist 4 | W | -2.0, -2.5 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
3-4 (7) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Belgia - First Division A | 2017-09-17 | 3 Eupen |
1 - 1
1 - 1
|
Standard Liege 5 | R | 0.0, +0.5 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
3-7 (10) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Belgia - First Division A | 2017-09-10 | 3 Standard Liege |
0 - 0
0 - 0
|
Charleroi 2 | R | -0.5 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
5-3 (8) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Belgia - First Division A | 2017-08-27 | 2 Club Brugge |
2 - 0
4 - 0
|
Standard Liege 3 | P | -0.5, -1.0 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
1-12 (13) | 1-8 (9) | 5 (1-4) | 0 (0-0) |
| Belgia - First Division A | 2017-08-18 | Standard Liege |
0 - 0
0 - 4
|
Zulte-Waregem 2 | P | -0.5, -1.0 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
3-5 (8) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Belgia - First Division A | 2017-08-13 | 3 Sint-Truidense |
0 - 0
1 - 0
|
Standard Liege 3 2 | P | +0.5 | Poniżej | 9.0 | Poniżej |
|
2-3 (5) | 1-2 (3) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Belgia - First Division A | 2017-08-04 | 3 Standard Liege |
0 - 1
2 - 1
|
Genk 4 | W | -0.5 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
5-6 (11) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Belgia - First Division A | 2017-07-30 | 3 KV Mechelen |
1 - 1
1 - 1
|
Standard Liege 3 | R | 0.0, +0.5 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
2-3 (5) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Elita - Klubowe mecze towarzyskie | 2017-07-22 | 1 Standard Liege |
1 - 1
1 - 1
|
Metz 2 1 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.0 | Poniżej |
|
4-0 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Europa - Towarzyskie | 2017-07-16 | 2 Lens |
0 - 1
0 - 2
|
Standard Liege 3 | W | +0.5 | Poniżej |
|
6-4 (10) | 3-3 (6) | 3 (1-2) | 2 (2-0) | ||
| Elita - Klubowe mecze towarzyskie | 2017-07-14 | 1 Standard Liege |
1 - 0
1 - 0
|
Mouscron-Peruwelz 2 | W | -1.0, -1.5 | Poniżej | 9.0 | Poniżej |
|
4-3 (7) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Anderlecht Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Belgia - First Division A | 2018-01-24 | Anderlecht |
1 - 1
2 - 2
|
Waasland-Beveren 3 | R | -1.0, -1.5 | Powyżej | 9.5 |
|
|||||
| Belgia - First Division A | 2018-01-21 | 1 2 Genk |
0 - 1
0 - 1
|
Anderlecht 5 | W | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.5 |
|
|||||
| Europa - Towarzyskie | 2018-01-11 | 2 Heerenveen |
0 - 0
0 - 0
|
Anderlecht 2 | R | 0.0, +0.5 | Poniżej | 9.0 |
|
|||||
| Europa - Towarzyskie | 2018-01-10 | 1 FC Utrecht |
1 - 0
4 - 3
|
Anderlecht 3 | P | +0.5 | Powyżej |
|
||||||
| Belgia - First Division A | 2017-12-26 | 3 Anderlecht |
0 - 0
1 - 0
|
Gent 2 1 | W | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.0 |
|
|||||
| Belgia - First Division A | 2017-12-22 | Anderlecht |
1 - 0
1 - 0
|
Eupen | W | -1.5 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
10-3 (13) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Belgia - First Division A | 2017-12-17 | Club Brugge |
2 - 0
5 - 0
|
Anderlecht 2 | P | -0.5 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
7-2 (9) | 7-1 (8) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Belgia - First Division A | 2017-12-10 | 2 3 Anderlecht |
0 - 1
1 - 3
|
Charleroi 3 1 | P | -0.5, -1.0 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
5-2 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| UEFA Champions League | 2017-12-05 | 1 Celtic |
0 - 0
0 - 1
|
Anderlecht | W | -0.5 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
4-2 (6) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Belgia - First Division A | 2017-12-02 | 2 Lokeren |
1 - 1
1 - 2
|
Anderlecht 5 | W | +1.0 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
3-2 (5) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Puchar Belgii | 2017-11-29 | 4 Anderlecht |
0 - 1
0 - 1
|
Standard Liege 2 | P | -0.5, -1.0 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
10-1 (11) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Belgia - First Division A | 2017-11-26 | 2 Anderlecht |
2 - 0
4 - 0
|
KV Kortrijk 2 | W | -1.5, -2.0 | Powyżej | 11.0 | Poniżej |
|
7-2 (9) | 4-1 (5) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| UEFA Champions League | 2017-11-22 | 2 Anderlecht |
0 - 0
1 - 2
|
Bayern Monachium 3 | P | +1.5, +2.0 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
2-2 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Belgia - First Division A | 2017-11-18 | Mouscron-Peruwelz |
0 - 1
1 - 2
|
Anderlecht 1 | W | +0.5, +1.0 | Powyżej | 10.5 | Poniżej |
|
5-4 (9) | 5-3 (8) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Belgia - First Division A | 2017-11-05 | 2 Anderlecht |
0 - 0
0 - 0
|
Club Brugge 4 | R | -0.5 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
4-4 (8) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| UEFA Champions League | 2017-10-31 | PSG |
2 - 0
5 - 0
|
Anderlecht | P | -3.0, -3.5 | Powyżej | 11.0 | Poniżej |
|
7-3 (10) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Belgia - First Division A | 2017-10-28 | 3 Eupen |
0 - 3
2 - 3
|
Anderlecht | W | +0.5, +1.0 | Powyżej | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Belgia - First Division A | 2017-10-25 | 1 Anderlecht |
0 - 0
2 - 0
|
Zulte-Waregem 1 | W | -1.0, -1.5 | Poniżej | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Belgia - First Division A | 2017-10-22 | 4 Anderlecht |
0 - 0
0 - 1
|
Genk 2 | P | -0.5, -1.0 | Poniżej | 10.5 | Powyżej |
|
8-4 (12) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 5 (4-1) |
| UEFA Champions League | 2017-10-18 | 2 Anderlecht |
0 - 2
0 - 4
|
PSG 2 | P | +2.0 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
6-1 (7) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Belgia - First Division A | 2017-10-13 | 1 KV Mechelen |
1 - 4
3 - 4
|
Anderlecht 4 | W | +0.5 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
6-3 (9) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Belgia - First Division A | 2017-10-01 | 2 Anderlecht |
0 - 0
1 - 0
|
Standard Liege 1 | W | -0.5, -1.0 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
4-3 (7) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| UEFA Champions League | 2017-09-27 | Anderlecht |
0 - 1
0 - 3
|
Celtic | P | 0.0 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
3-1 (4) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Belgia - First Division A | 2017-09-23 | 2 Waasland-Beveren |
1 - 0
1 - 2
|
Anderlecht 4 | W | +0.5 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
12-5 (17) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 7 (5-2) |
| Puchar Belgii | 2017-09-20 | 2 Westerlo |
0 - 0
0 - 1
|
Anderlecht 1 | W | +1.5 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
5-4 (9) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Belgia - First Division A | 2017-09-16 | 2 KV Kortrijk |
0 - 1
2 - 2
|
Anderlecht 3 | R | +1.0 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
4-11 (15) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 3 (2-1) |
| UEFA Champions League | 2017-09-12 | 2 Bayern Monachium |
1 - 0
3 - 0
|
Anderlecht 2 1 | P | -2.5, -3.0 | Poniżej | 10.5 | Powyżej |
|
13-1 (14) | 5-0 (5) | 3 (3-0) | 2 (2-0) |
| Belgia - First Division A | 2017-09-08 | 1 Anderlecht |
1 - 2
3 - 2
|
Lokeren 2 | W | -1.5, -2.0 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
15-2 (17) | 7-1 (8) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| Belgia - First Division A | 2017-08-27 | 3 Gent |
0 - 0
0 - 0
|
Anderlecht 3 | R | 0.0 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
10-3 (13) | 6-1 (7) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Belgia - First Division A | 2017-08-20 | Anderlecht |
1 - 1
2 - 3
|
Sint-Truidense 2 | P | -1.5 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
9-2 (11) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Cały | 2.4 | 3.4 | 2.8 |
| Połowa | 3.1 | 2.1 | 3.5 |
| Handicap azjatycki | ||
|---|---|---|
| Cały (0.0) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Połowa (0.0) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Rożne łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (9.5) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Połowa (4.5) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Gole łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (2.25) | Powyż[email protected] | Poniżej@2 |
| Połowa (1.0) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
Status: Cały mecz , Wynik: 3 - 3 , Rożny: 12 - 0
Rożny: 9.5 , Handicap: 0.0 , Gole: 2.0, 2.5
Wynik: 2 - 3 , Rożny: 4 - 0 Połowa
Rożny: 4.5 , Handicap: 0.0 , Gole: 1.0
-
6' - 1st Corner - Standard Liege -
6' - 1st Goal - Standard Liege -
14' - 2nd Goal - Anderlecht -
24' - 2nd Corner - Standard Liege -
24' - 3rd Goal - Standard Liege - Race to 3 Corners - Standard Liege
-
30' - 3rd Corner - Standard Liege -
35' - 4th Corner - Standard Liege -
41' - 4th Goal - Anderlecht -
44' - 5th Goal - Anderlecht -
2-3 score at the end of First Half -
61' - 1st Yellow Card - Anderlecht - Race to 5 Corners - Standard Liege
-
62' - 5th Corner - Standard Liege -
63' - 6th Goal - Standard Liege -
66' - 2nd Yellow Card - Anderlecht -
70' - 6th Corner - Standard Liege - Race to 7 Corners - Standard Liege
-
72' - 7th Corner - Standard Liege -
76' - 8th Corner - Standard Liege -
76' - 9th Corner - Standard Liege - Race to 9 Corners - Standard Liege
-
77' - 10th Corner - Standard Liege -
88' - 11th Corner - Standard Liege -
90+2' - 3rd Yellow Card - Anderlecht -
90+3' - 12th Corner - Standard Liege -
3-3 score at the end of Second Half
Gole powyżej 0.5 - 4.5
Kartki powyżej 1.5 - 7.5

