śr., Apr 3, 2019 · 19:00
NajstarszeOstatnie
RWPPPP
1.75
4.00
4.00
OstatnieNajstarsze
RPPPRP
Darmowe typy
(na podstawie statystyk historycznych, tylko do wglądu)
Powyżej 2.75
Gole łącznie
Poniżej 10.0
Rożne łącznie
-0.5
St Gallen
St Gallen vs Grasshoppers Profil drużyn
St Gallen
WPWRPRWPPPOstatnieW dół-0.6 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 20
Powyżej 9.5 rożnychPowyżej6/10
Powyżej 2.5 goliPowyżej8/10
Handicap azjatyckiPokrywa6/10
Grasshoppers
PPPPPRPPPROstatnieW dół-0.6 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 19
Powyżej 9.5 rożnychPowyżej7/10
Powyżej 2.5 goliPoniżej4/10
Handicap azjatyckiNie pokrywa3/10
Ostatnie
| St Gallen | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Grasshoppers | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
Łączne rożne powyżej 7.5 - 13.5| St Gallen | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
| Grasshoppers | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
Rozkład goliLinia 2.5, 3.0
Rozkład rożnychLinia 10.0
Rozkład kartek
Mecze drużyny gospodarzy
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Mecze drużyny gości
Razem: 40,
Śr.: 2.85,
Odch. std.: 1.44, Mediana: 3,
Dominanta: ,
Powyżej: 58%
Mecze drużyny gospodarzy u siebie
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Mecze drużyny gości na wyjeździe
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Ostatnie mecze drużyny gospodarzy
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Ostatnie mecze drużyny gości
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
St Gallen vs Grasshoppers Rozkład czasowy goli/rożnych
St Gallen vs Grasshoppers Bezpośrednie pojedynki
St Gallen vs Grasshoppers Zobacz pełne H2H →| St Gallen Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Szwajcaria - Super League | 2018-11-25 | 3 Grasshoppers |
2 - 0
2 - 1
|
St Gallen 3 | P | 0.0 | Powyżej | 9.5 |
|
|||||
| Szwajcaria - Super League | 2018-09-29 | St Gallen |
0 - 1
2 - 1
|
Grasshoppers 1 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej | 9.5 |
|
|||||
| Szwajcaria - Super League | 2018-04-14 | Grasshoppers |
0 - 0
1 - 2
|
St Gallen 1 | W | -0.5 | Powyżej | 9.5 |
|
|||||
| Szwajcaria - Super League | 2018-03-17 | 2 St Gallen |
0 - 0
2 - 1
|
Grasshoppers 5 | W | 0.0 | Powyżej | 9.0 |
|
|||||
| Szwajcaria - Super League | 2017-10-29 | 2 St Gallen |
1 - 1
3 - 1
|
Grasshoppers 1 | W | 0.0 | Powyżej | 10.0 |
|
|||||
| Szwajcaria - Super League | 2017-08-20 | 1 Grasshoppers |
0 - 0
2 - 0
|
St Gallen 2 | P | 0.0 | Poniżej | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Szwajcaria - Super League | 2017-05-21 | 1 1 St Gallen |
1 - 1
4 - 1
|
Grasshoppers 2 1 | W | 0.0 | Powyżej | 10.5 | Poniżej |
|
7-1 (8) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Szwajcaria - Super League | 2017-04-08 | 2 Grasshoppers |
1 - 1
3 - 1
|
St Gallen 3 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
8-4 (12) | 5-3 (8) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Szwajcaria - Super League | 2016-11-26 | 2 Grasshoppers |
1 - 1
2 - 2
|
St Gallen 2 | R | -0.5 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
8-5 (13) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Szwajcaria - Super League | 2016-08-07 | 4 St Gallen |
1 - 0
2 - 1
|
Grasshoppers 3 | W | 0.0, +0.5 | Push | 10.0 | Poniżej |
|
4-4 (8) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Szwajcaria - Super League | 2016-04-23 | 3 Grasshoppers |
1 - 0
2 - 0
|
St Gallen 2 | P | -1.0 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
8-7 (15) | 6-2 (8) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Szwajcaria - Super League | 2016-03-07 | 1 3 St Gallen |
2 - 0
2 - 0
|
Grasshoppers 3 | W | 0.0, +0.5 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
3-9 (12) | 3-4 (7) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Szwajcaria - Super League | 2015-09-26 | 1 Grasshoppers |
1 - 0
1 - 1
|
St Gallen 2 | R | -0.5, -1.0 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
8-2 (10) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Szwajcaria - Super League | 2015-08-23 | 1 St Gallen |
0 - 1
0 - 2
|
Grasshoppers 2 | P | 0.0, +0.5 | Poniżej | 9.0 | Powyżej |
|
11-3 (14) | 6-3 (9) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Szwajcaria - Super League | 2015-05-17 | 1 Grasshoppers |
0 - 0
2 - 0
|
St Gallen | P | -0.5 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
4-3 (7) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| St Gallen Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Szwajcaria - Super League | 2019-03-31 | 4 Young Boys |
1 - 1
3 - 2
|
St Gallen 1 | P | -1.5, -2.0 | Powyżej | 10.0 |
|
|||||
| Europa - Towarzyskie | 2019-03-21 | Heidenheim |
2 - 1
3 - 1
|
St Gallen | P | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
||||||
| Szwajcaria - Super League | 2019-03-16 | 4 St Gallen |
0 - 1
0 - 2
|
Lugano 5 | P | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.5 |
|
|||||
| Szwajcaria - Super League | 2019-03-10 | 3 Lucerne |
1 - 0
3 - 0
|
St Gallen 1 | P | -0.5 | Push | 10.0 |
|
|||||
| Szwajcaria - Super League | 2019-03-03 | 1 1 St Gallen |
1 - 0
3 - 0
|
Neuchatel Xamax 4 | W | -0.5 | Push | 10.0 |
|
|||||
| Szwajcaria - Super League | 2019-02-23 | 2 FC Sion |
1 - 1
2 - 2
|
St Gallen 3 | R | -0.5 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
8-8 (16) | 4-5 (9) | 3 (1-2) | 4 (4-0) |
| Szwajcaria - Super League | 2019-02-16 | 3 St Gallen |
0 - 1
1 - 3
|
FC Thun 2 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
10-5 (15) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Szwajcaria - Super League | 2019-02-09 | 4 Basel |
0 - 0
1 - 1
|
St Gallen 6 | R | -1.0, -1.5 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
9-2 (11) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Szwajcaria - Super League | 2019-02-06 | 2 St Gallen |
1 - 0
3 - 1
|
FC Zurich 3 | W | 0.0, +0.5 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
3-7 (10) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Europa - Towarzyskie | 2019-01-14 | 1 Hamburg |
0 - 2
0 - 3
|
St Gallen | W | -1.0 | Poniżej | 8.5 | Poniżej |
|
2-1 (3) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Europa - Towarzyskie | 2019-01-11 | FC Schaffhausen |
0 - 1
1 - 1
|
St Gallen | R | +0.5 | Poniżej | 8.5 | Poniżej |
|
1-6 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Szwajcaria - Super League | 2018-12-16 | 3 Lucerne |
2 - 0
2 - 1
|
St Gallen 3 | P | -0.5 | Push | 10.0 | Poniżej |
|
3-2 (5) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Szwajcaria - Super League | 2018-12-08 | 1 St Gallen |
2 - 1
3 - 2
|
Neuchatel Xamax 3 1 | W | -0.5 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
10-2 (12) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Szwajcaria - Super League | 2018-12-01 | 3 FC Thun |
0 - 0
2 - 0
|
St Gallen | P | -0.5 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
7-5 (12) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Szwajcaria - Super League | 2018-11-25 | 3 Grasshoppers |
2 - 0
2 - 1
|
St Gallen 3 | P | 0.0 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
3-9 (12) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Europa - Towarzyskie | 2018-11-16 | 1 FC Vaduz |
0 - 0
0 - 3
|
St Gallen | W | +0.5 | Push |
|
1-6 (7) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Szwajcaria - Super League | 2018-11-11 | 2 St Gallen |
1 - 3
2 - 3
|
Young Boys 5 | P | +1.0 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
6-2 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Szwajcaria - Super League | 2018-11-04 | 4 FC Sion |
0 - 1
0 - 1
|
St Gallen 3 | W | -0.5 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
3-7 (10) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Puchar Szwajcarii | 2018-11-01 | 2 St Gallen |
0 - 0
1 - 1
|
FC Sion 2 | R | 0.0 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
3-4 (7) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Szwajcaria - Super League | 2018-10-28 | 2 St Gallen |
1 - 0
3 - 2
|
FC Zurich 4 | W | 0.0, +0.5 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
2-3 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Szwajcaria - Super League | 2018-10-21 | 3 Lugano |
2 - 0
3 - 1
|
St Gallen 1 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 9.0 | Poniżej |
|
5-2 (7) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Szwajcaria - Super League | 2018-10-06 | 2 St Gallen |
1 - 1
1 - 3
|
Basel 4 | P | +0.5, +1.0 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
3-6 (9) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Szwajcaria - Super League | 2018-09-29 | St Gallen |
0 - 1
2 - 1
|
Grasshoppers 1 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
7-3 (10) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Szwajcaria - Super League | 2018-09-26 | 1 Young Boys |
2 - 0
2 - 0
|
St Gallen 1 1 | P | -1.5 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
5-7 (12) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Szwajcaria - Super League | 2018-09-23 | 2 St Gallen |
2 - 0
2 - 2
|
Lugano 4 | R | 0.0, +0.5 | Powyżej | 9.0 | Poniżej |
|
4-1 (5) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Puchar Szwajcarii | 2018-09-16 | 1 3 FC Muri |
0 - 5
0 - 7
|
St Gallen 1 | W | +3.5 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
5-8 (13) | 1-6 (7) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Europa - Towarzyskie | 2018-09-06 | 3 FC Ingolstadt |
1 - 0
1 - 1
|
St Gallen | R | 0.0, -0.5 | Poniżej |
|
3-4 (7) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Szwajcaria - Super League | 2018-09-02 | 1 Neuchatel Xamax |
1 - 0
2 - 3
|
St Gallen 2 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
5-11 (16) | 4-5 (9) | 3 (1-2) | 5 (1-4) |
| Szwajcaria - Super League | 2018-08-26 | 1 St Gallen |
0 - 0
0 - 1
|
Lucerne 3 | P | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
7-0 (7) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Puchar Szwajcarii | 2018-08-19 | FC Ueberstorf |
0 - 2
0 - 6
|
St Gallen 1 | W | +4.0 | Powyżej | 10.5 | Poniżej |
|
0-6 (6) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Grasshoppers Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Szwajcaria - Super League | 2019-03-31 | 4 Grasshoppers |
1 - 1
1 - 1
|
Lugano 2 | R | 0.0, +0.5 | Poniżej | 10.0 |
|
|||||
| Szwajcaria - Super League | 2019-03-16 | FC Sion |
2 - 0
2 - 0
|
Grasshoppers 2 | P | -0.5 | Poniżej | 10.0 |
|
|||||
| Szwajcaria - Super League | 2019-03-09 | 3 Grasshoppers |
0 - 0
0 - 1
|
Young Boys 2 | P | +1.0 | Poniżej | 10.0 |
|
|||||
| Szwajcaria - Super League | 2019-03-02 | 2 Grasshoppers |
0 - 2
1 - 3
|
Lucerne 1 | P | 0.0, +0.5 | Powyżej | 10.5 |
|
|||||
| Szwajcaria - Super League | 2019-02-24 | 1 FC Thun |
1 - 1
1 - 1
|
Grasshoppers 4 | R | -0.5, -1.0 | Poniżej | 10.0 |
|
|||||
| Szwajcaria - Super League | 2019-02-17 | 1 Grasshoppers |
0 - 1
0 - 1
|
Neuchatel Xamax 1 | P | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Szwajcaria - Super League | 2019-02-09 | 4 FC Zurich |
1 - 1
3 - 1
|
Grasshoppers 3 | P | -0.5, -1.0 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
4-4 (8) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Szwajcaria - Super League | 2019-02-03 | 1 1 Grasshoppers |
0 - 2
0 - 4
|
Basel 2 | P | +0.5, +1.0 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
0-12 (12) | 0-7 (7) | 5 (0-5) | 3 (0-3) |
| Europa - Towarzyskie | 2019-01-24 | 1 Grasshoppers |
2 - 0
2 - 2
|
Chemnitzer 1 | R | -0.5, -1.0 | Powyżej |
|
2-1 (3) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Europa - Towarzyskie | 2019-01-22 | 2 Vendsyssel FF |
0 - 0
0 - 3
|
Grasshoppers | W | 0.0 | Powyżej |
|
5-3 (8) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Europa - Towarzyskie | 2019-01-20 | Grasshoppers |
0 - 0
0 - 0
|
Dynamo Dresden | R | 0.0, +0.5 | Poniżej |
|
6-8 (14) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Europa - Towarzyskie | 2019-01-19 | 1 Grasshoppers |
0 - 0
1 - 0
|
Hajduk Split 1 | W | 0.0, +0.5 | Poniżej |
|
4-8 (12) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Szwajcaria - Super League | 2018-12-15 | FC Thun |
0 - 0
1 - 0
|
Grasshoppers 4 | P | -0.5, -1.0 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
6-6 (12) | 3-4 (7) | 4 (3-1) | 3 (2-1) |
| Szwajcaria - Super League | 2018-12-09 | 3 Grasshoppers |
2 - 2
2 - 3
|
Lucerne 3 | P | 0.0, +0.5 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
4-9 (13) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Szwajcaria - Super League | 2018-12-02 | 4 FC Zurich |
0 - 0
2 - 0
|
Grasshoppers 5 | P | -0.5, -1.0 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
7-4 (11) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Szwajcaria - Super League | 2018-11-25 | 3 Grasshoppers |
2 - 0
2 - 1
|
St Gallen 3 | W | 0.0 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
3-9 (12) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Europa - Towarzyskie | 2018-11-14 | Rayo Vallecano |
2 - 1
3 - 1
|
Grasshoppers | P | -1.0 | Powyżej | 9.0 | Push |
|
1-8 (9) | 1-6 (7) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Szwajcaria - Super League | 2018-11-11 | 4 Neuchatel Xamax |
0 - 1
2 - 3
|
Grasshoppers 2 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
11-9 (20) | 4-7 (11) | 5 (2-3) | 4 (3-1) |
| Szwajcaria - Super League | 2018-11-03 | Grasshoppers |
0 - 0
0 - 3
|
Young Boys 2 | P | +1.0, +1.5 | Push | 10.0 | Poniżej |
|
4-2 (6) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Szwajcaria - Super League | 2018-10-27 | 5 Grasshoppers |
0 - 3
1 - 3
|
Basel 1 | P | +0.5 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
3-6 (9) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Szwajcaria - Super League | 2018-10-21 | 3 FC Sion |
0 - 0
0 - 0
|
Grasshoppers 1 | R | -0.5 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
8-4 (12) | 3-3 (6) | 3 (0-3) | 1 (1-0) |
| Szwajcaria - Super League | 2018-10-07 | 1 Grasshoppers |
2 - 1
2 - 1
|
Lugano 4 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
8-4 (12) | 6-1 (7) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Szwajcaria - Super League | 2018-09-29 | St Gallen |
0 - 1
2 - 1
|
Grasshoppers 1 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
7-3 (10) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Szwajcaria - Super League | 2018-09-25 | 1 Grasshoppers |
0 - 0
0 - 2
|
FC Thun 1 | P | 0.0 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
2-9 (11) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Szwajcaria - Super League | 2018-09-22 | 3 Grasshoppers |
1 - 0
3 - 1
|
Neuchatel Xamax 3 | W | -0.5 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
6-5 (11) | 6-3 (9) | 4 (4-0) | 2 (0-2) |
| Puchar Szwajcarii | 2018-09-16 | 1 Stade Nyonnais |
1 - 1
3 - 1
|
Grasshoppers 2 1 | P | +1.5 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
6-4 (10) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Europa - Towarzyskie | 2018-09-05 | Union Berlin |
2 - 2
3 - 3
|
Grasshoppers 1 | R | -0.5, -1.0 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
9-5 (14) | 5-3 (8) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Szwajcaria - Super League | 2018-09-02 | 1 Lucerne |
0 - 1
2 - 1
|
Grasshoppers 6 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
10-4 (14) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Szwajcaria - Super League | 2018-08-25 | 3 Grasshoppers |
0 - 0
2 - 1
|
FC Sion 3 | W | 0.0 | Powyżej | 9.0 | Powyżej |
|
5-5 (10) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Puchar Szwajcarii | 2018-08-19 | 1 SC Buochs |
0 - 1
0 - 2
|
Grasshoppers 2 | W | +1.5 | Poniżej | 10.5 | Powyżej |
|
7-7 (14) | 2-5 (7) | 1 (0-1) | 4 (3-1) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Cały | 1.75 | 4 | 4 |
| Połowa | 2.4 | 2.37 | 4 |
| Handicap azjatycki | ||
|---|---|---|
| Cały (-0.5) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Połowa (-0.25) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Rożne łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (10.0) | Powyżej@2 | Poniż[email protected] |
| Połowa (4.5) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Gole łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (2.75) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Połowa (1.25) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
Wydarzenia na żywo
Status: Cały mecz , Wynik: 0 - 0 , Rożny: 9 - 1
Rożny: 10.0 , Handicap: -0.5 , Gole: 2.5, 3.0
Wynik: 0 - 0 , Rożny: 1 - 1 Połowa
Rożny: 4.5 , Handicap: 0.0, -0.5 , Gole: 1.0, 1.5
-
21' - 1st Corner - St Gallen -
43' - 2nd Corner - Grasshoppers -
44' - 1st Yellow Card - Grasshoppers -
0-0 score at the end of First Half -
53' - 3rd Corner - St Gallen -
57' - 2nd Yellow Card - St Gallen -
64' - 4th Corner - St Gallen - Race to 3 Corners - St Gallen
-
71' - 5th Corner - St Gallen - Race to 5 Corners - St Gallen
-
71' - 6th Corner - St Gallen -
78' - 7th Corner - St Gallen -
80' - 8th Corner - St Gallen - Race to 7 Corners - St Gallen
-
81' - 3rd Yellow Card - Grasshoppers -
87' - 9th Corner - St Gallen - Race to 9 Corners - St Gallen
-
90' - 10th Corner - St Gallen -
90+3' - 4th Yellow Card - Grasshoppers -
0-0 score at the end of Second Half
Gole powyżej 0.5 - 4.5
Kartki powyżej 1.5 - 7.5

