Darmowe typy
(na podstawie statystyk historycznych, tylko do wglądu)
Poniżej 3.25
Gole łącznie
Powyżej 10.5
Rożne łącznie
-0.75
St Gallen
St Gallen vs Basel Profil drużyn
St Gallen
RPPPRPWRRWOstatnieW gazie+0.7 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 16
Powyżej 9.5 rożnychPowyżej9/10
Powyżej 2.5 goliWyrównane5/10
Handicap azjatyckiPokrywa6/10
Basel
PWWPWPPRRWOstatnieW dół-0.4 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 22
Powyżej 9.5 rożnychWyrównane5/10
Powyżej 2.5 goliPowyżej7/10
Handicap azjatyckiWyrównane5/10
Ostatnie
| St Gallen | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Basel | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
Łączne rożne powyżej 7.5 - 13.5| St Gallen | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
| Basel | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
Rozkład goliLinia 3.0, 3.5
Rozkład rożnychLinia 10.5
Rozkład kartek
Mecze drużyny gospodarzy
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Mecze drużyny gości
Razem: 40,
Śr.: 2.90,
Odch. std.: 1.85, Mediana: 2,
Dominanta: 2,
Powyżej: 38%
Mecze drużyny gospodarzy u siebie
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Mecze drużyny gości na wyjeździe
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Ostatnie mecze drużyny gospodarzy
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Ostatnie mecze drużyny gości
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
St Gallen vs Basel Rozkład czasowy goli/rożnych
St Gallen vs Basel Bezpośrednie pojedynki
St Gallen vs Basel Zobacz pełne H2H →| St Gallen Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Szwajcaria - Super League | 2023-05-14 | 1 St Gallen |
3 - 0
6 - 1
|
Basel 2 | W | -1.0 | Powyżej | 10.5 |
|
|||||
| Szwajcaria - Super League | 2023-03-12 | 1 Basel |
0 - 0
1 - 1
|
St Gallen 2 | R | -0.5 | Poniżej | 10.5 |
|
|||||
| Puchar Szwajcarii | 2023-03-01 | 1 St Gallen |
1 - 0
1 - 1
|
Basel 1 | R | 0.0 | Poniżej | 10.5 |
|
|||||
| Szwajcaria - Super League | 2023-01-22 | 3 St Gallen |
1 - 1
1 - 1
|
Basel 3 1 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.0 |
|
|||||
| Szwajcaria - Super League | 2022-10-01 | 5 Basel |
2 - 1
3 - 2
|
St Gallen 5 1 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 10.0 |
|
|||||
| Szwajcaria - Super League | 2022-04-10 | 3 St Gallen |
1 - 1
2 - 2
|
Basel 3 | R | -0.5 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
6-8 (14) | 2-6 (8) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Szwajcaria - Super League | 2022-03-03 | 2 Basel |
0 - 2
2 - 2
|
St Gallen 5 | R | -0.5 | Powyżej | 11.0 | Poniżej |
|
6-1 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Szwajcaria - Super League | 2021-11-07 | 3 Basel |
0 - 0
0 - 1
|
St Gallen 2 | W | -1.0 | Poniżej | 10.5 | Powyżej |
|
8-8 (16) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Szwajcaria - Super League | 2021-09-22 | 1 2 St Gallen |
0 - 1
0 - 2
|
Basel 3 | P | 0.0 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
5-4 (9) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Szwajcaria - Super League | 2021-05-01 | 2 Basel |
0 - 0
1 - 0
|
St Gallen | P | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
6-10 (16) | 1-8 (9) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Szwajcaria - Super League | 2021-02-27 | 2 St Gallen |
1 - 0
3 - 1
|
Basel 1 | W | -0.5 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
7-4 (11) | 4-4 (8) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Szwajcaria - Super League | 2020-12-19 | 1 Basel |
0 - 0
0 - 0
|
St Gallen 1 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.5 | Powyżej |
|
6-8 (14) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 4 (2-2) |
| Szwajcaria - Super League | 2020-11-01 | 2 St Gallen |
1 - 2
1 - 3
|
Basel 1 | P | 0.0 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
4-0 (4) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Szwajcaria - Super League | 2020-07-22 | 3 St Gallen |
0 - 2
0 - 5
|
Basel 2 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
9-2 (11) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Szwajcaria - Super League | 2020-02-02 | 4 Basel |
1 - 1
1 - 2
|
St Gallen 4 | W | -0.5, -1.0 | Push | 10.0 | Poniżej |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| St Gallen Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Europa - Towarzyskie | 2023-07-15 | St Gallen |
4 - 1
6 - 1
|
Villarreal | W | +0.5 | Powyżej | 9.5 |
|
|||||
| Europa - Towarzyskie | 2023-07-04 | St Gallen |
1 - 0
1 - 2
|
Austria Lustenau | P | -1.0, -1.5 | Poniżej |
|
||||||
| Europa - Towarzyskie | 2023-06-28 | FC Dornbirn 1913 |
0 - 1
0 - 4
|
St Gallen | W | +2.0 | Push | 9.5 |
|
|||||
| Europa - Towarzyskie | 2023-06-25 | St Gallen |
1 - 1
2 - 1
|
FC Schaffhausen 1 | W | -1.0 | Poniżej |
|
||||||
| Szwajcaria - Super League | 2023-05-29 | 1 St Gallen |
3 - 0
4 - 0
|
FC Sion 2 | W | -1.0, -1.5 | Powyżej | 11.0 |
|
|||||
| Szwajcaria - Super League | 2023-05-25 | 6 Grasshoppers |
1 - 1
2 - 2
|
St Gallen 4 | R | +0.5 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
6-6 (12) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 4 (2-2) |
| Szwajcaria - Super League | 2023-05-20 | 1 2 Lucerne |
1 - 1
1 - 1
|
St Gallen 2 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej | 11.5 | Powyżej |
|
5-9 (14) | 5-5 (10) | 3 (1-2) | 3 (0-3) |
| Szwajcaria - Super League | 2023-05-14 | 1 St Gallen |
3 - 0
6 - 1
|
Basel 2 | W | -1.0 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
10-4 (14) | 5-3 (8) | 2 (1-1) | 3 (3-0) |
| Szwajcaria - Super League | 2023-05-06 | 3 St Gallen |
0 - 0
0 - 2
|
Young Boys 2 | P | 0.0 | Poniżej | 10.5 | Powyżej |
|
4-9 (13) | 2-7 (9) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| Szwajcaria - Super League | 2023-04-29 | 3 Servette |
1 - 1
1 - 1
|
St Gallen 2 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.5 | Powyżej |
|
9-3 (12) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Szwajcaria - Super League | 2023-04-26 | 4 St Gallen |
1 - 0
1 - 2
|
Lugano 1 | P | -0.5 | Push | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 4 (2-2) |
| Szwajcaria - Super League | 2023-04-23 | 1 FC Zurich |
0 - 0
1 - 0
|
St Gallen 2 1 | P | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
9-7 (16) | 6-1 (7) | 2 (2-0) | 6 (1-5) |
| Szwajcaria - Super League | 2023-04-16 | 4 St Gallen |
2 - 3
2 - 3
|
Winterthur 5 | P | -1.0, -1.5 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
11-1 (12) | 7-0 (7) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Szwajcaria - Super League | 2023-04-10 | 3 Lugano |
1 - 0
1 - 1
|
St Gallen 3 | R | 0.0 | Poniżej | 10.5 | Powyżej |
|
2-9 (11) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Szwajcaria - Super League | 2023-04-02 | 1 3 St Gallen |
1 - 1
2 - 2
|
FC Zurich 5 1 | R | 0.0, -0.5 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
9-3 (12) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Europa - Towarzyskie | 2023-03-23 | Augsburg |
2 - 2
4 - 2
|
St Gallen | P | -0.5 | Powyżej |
|
2-2 (4) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Szwajcaria - Super League | 2023-03-19 | 2 Winterthur |
0 - 0
1 - 0
|
St Gallen 2 1 | P | +0.5 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
7-8 (15) | 5-2 (7) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Szwajcaria - Super League | 2023-03-12 | 1 Basel |
0 - 0
1 - 1
|
St Gallen 2 | R | -0.5 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
1-3 (4) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Szwajcaria - Super League | 2023-03-05 | 2 St Gallen |
1 - 1
1 - 1
|
Grasshoppers 4 | R | -0.5, -1.0 | Poniżej | 10.5 | Powyżej |
|
7-4 (11) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 5 (2-3) |
| Puchar Szwajcarii | 2023-03-01 | 1 St Gallen |
1 - 0
1 - 1
|
Basel 1 | R | 0.0 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
4-4 (8) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Szwajcaria - Super League | 2023-02-25 | 2 FC Sion |
0 - 1
0 - 4
|
St Gallen 3 | W | 0.0, +0.5 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
5-2 (7) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Szwajcaria - Super League | 2023-02-19 | 1 1 St Gallen |
1 - 1
2 - 2
|
Lucerne 3 | R | -0.5 | Powyżej | 11.0 | Poniżej |
|
2-6 (8) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Szwajcaria - Super League | 2023-02-12 | Young Boys |
2 - 1
5 - 1
|
St Gallen 1 | P | -0.5, -1.0 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
6-13 (19) | 2-11 (13) | 6 (0-6) | 1 (0-1) |
| Szwajcaria - Super League | 2023-02-04 | 2 St Gallen |
2 - 0
3 - 0
|
Servette 3 1 | W | -0.5 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
7-7 (14) | 5-3 (8) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Szwajcaria - Super League | 2023-01-29 | 1 2 FC Zurich |
0 - 0
1 - 0
|
St Gallen 2 | P | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
3-7 (10) | 1-3 (4) | 3 (0-3) | 3 (2-1) |
| Szwajcaria - Super League | 2023-01-22 | 3 St Gallen |
1 - 1
1 - 1
|
Basel 3 1 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
10-6 (16) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 4 (3-1) |
| Europa - Towarzyskie | 2023-01-15 | 1 St Gallen |
0 - 1
0 - 1
|
SCR Altach 2 | P | -1.5 | Poniżej |
|
5-3 (8) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Europa - Towarzyskie | 2023-01-11 | St Gallen |
1 - 0
1 - 0
|
Paderborn 2 | W | 0.0 | Poniżej | 9.0 | Poniżej |
|
2-5 (7) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Europa - Towarzyskie | 2023-01-08 | St Gallen |
0 - 2
2 - 2
|
Werder Bremen | R | +0.5, +1.0 | Powyżej |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Europa - Towarzyskie | 2022-12-17 | Union Berlin |
2 - 1
4 - 1
|
St Gallen | P | -1.0 | Powyżej | 8.5 | Powyżej |
|
13-5 (18) | 7-3 (10) | 2 (1-1) | 5 (5-0) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Basel Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Europa - Towarzyskie | 2023-07-16 | 1 Basel |
0 - 3
1 - 3
|
Benfica 1 | P | +1.0, +1.5 | Powyżej | 9.5 |
|
|||||
| Europa - Towarzyskie | 2023-07-08 | FC Vaduz |
0 - 1
1 - 2
|
Basel | W | +0.5 | Push | 9.0 |
|
|||||
| Europa - Towarzyskie | 2023-07-01 | 1 CSKA Sofia |
0 - 0
1 - 0
|
Basel | P | +0.5 | Poniżej |
|
||||||
| Szwajcaria - Super League | 2023-05-29 | 1 Basel |
0 - 0
3 - 1
|
Grasshoppers 3 | W | -1.0 | Powyżej | 10.0 |
|
|||||
| Szwajcaria - Super League | 2023-05-25 | 4 Servette |
1 - 1
3 - 3
|
Basel 1 | R | -0.5, -1.0 | Powyżej | 10.5 |
|
|||||
| Szwajcaria - Super League | 2023-05-21 | 1 4 Basel |
1 - 0
1 - 1
|
Lugano 3 | R | 0.0, +0.5 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
2-7 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Liga Konferencji Europy UEFA | 2023-05-18 | 1 Basel |
0 - 1
1 - 2
|
Fiorentina 3 | P | +0.5, +1.0 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
2-12 (14) | 1-4 (5) | 2 (1-1) | 4 (0-4) |
| Szwajcaria - Super League | 2023-05-14 | 1 St Gallen |
3 - 0
6 - 1
|
Basel 2 | P | -1.0 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
10-4 (14) | 5-3 (8) | 2 (1-1) | 3 (3-0) |
| Liga Konferencji Europy UEFA | 2023-05-11 | Fiorentina |
1 - 0
1 - 2
|
Basel 3 | W | -1.5 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
9-4 (13) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Szwajcaria - Super League | 2023-05-07 | 3 2 Basel |
0 - 0
0 - 2
|
FC Zurich 6 | P | -0.5 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
6-2 (8) | 3-2 (5) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Szwajcaria - Super League | 2023-04-30 | 3 Winterthur |
1 - 2
1 - 4
|
Basel 2 | W | 0.0, +0.5 | Powyżej | 10.5 | Poniżej |
|
0-5 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Szwajcaria - Super League | 2023-04-27 | 3 FC Sion |
1 - 2
1 - 2
|
Basel 2 | W | +0.5 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
7-7 (14) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 4 (3-1) |
| Szwajcaria - Super League | 2023-04-23 | 3 Basel |
0 - 0
0 - 2
|
Lucerne 4 | P | 0.0 | Poniżej | 11.0 | Poniżej |
|
2-7 (9) | 1-6 (7) | 4 (0-4) | 0 (0-0) |
| Liga Konferencji Europy UEFA | 2023-04-20 | 5 Nicea |
1 - 0
1 - 1
|
Basel 1 | R | -0.5, -1.0 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
6-1 (7) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Szwajcaria - Super League | 2023-04-16 | 2 Basel |
0 - 1
1 - 1
|
Young Boys 2 | R | +0.5 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
5-3 (8) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 4 (2-2) |
| Liga Konferencji Europy UEFA | 2023-04-13 | 1 Basel |
1 - 2
2 - 2
|
Nicea 2 | R | 0.0, +0.5 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
7-5 (12) | 5-3 (8) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Szwajcaria - Super League | 2023-04-08 | 3 FC Zurich |
1 - 1
1 - 1
|
Basel 1 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
3-1 (4) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Puchar Szwajcarii | 2023-04-04 | 4 Basel |
0 - 2
2 - 4
|
Young Boys 3 | P | +0.5 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
9-5 (14) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Szwajcaria - Super League | 2023-04-01 | 2 Basel |
1 - 0
2 - 0
|
Winterthur 1 | W | -1.0 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
4-3 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Szwajcaria - Super League | 2023-03-19 | 3 Young Boys |
0 - 0
3 - 0
|
Basel 2 | P | -1.0 | Push | 10.0 | Powyżej |
|
13-3 (16) | 8-1 (9) | 3 (2-1) | 2 (1-1) |
| Liga Konferencji Europy UEFA | 2023-03-16 | 2 Slovan Bratysława |
2 - 0
2 - 2
|
Basel 1 | R | 0.0 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
5-6 (11) | 4-3 (7) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Szwajcaria - Super League | 2023-03-12 | 1 Basel |
0 - 0
1 - 1
|
St Gallen 2 | R | -0.5 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
1-3 (4) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Szwajcaria - Super League | 2023-03-04 | 1 4 Lucerne |
0 - 1
0 - 1
|
Basel 6 | W | 0.0 | Poniżej | 10.5 | Powyżej |
|
6-6 (12) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Puchar Szwajcarii | 2023-03-01 | 1 St Gallen |
1 - 0
1 - 1
|
Basel 1 | R | 0.0 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
4-4 (8) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Szwajcaria - Super League | 2023-02-26 | 2 Lugano |
2 - 0
2 - 2
|
Basel 5 | R | 0.0 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
3-4 (7) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Liga Konferencji Europy UEFA | 2023-02-23 | 4 Basel |
1 - 0
2 - 0
|
Trabzonspor 2 | W | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
2-9 (11) | 1-4 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Szwajcaria - Super League | 2023-02-19 | 1 2 Basel |
0 - 1
2 - 2
|
Servette 3 | R | -0.5, -1.0 | Powyżej | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Liga Konferencji Europy UEFA | 2023-02-16 | 1 Trabzonspor |
0 - 0
1 - 0
|
Basel | P | -0.5, -1.0 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
8-1 (9) | 4-0 (4) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Szwajcaria - Super League | 2023-02-11 | Basel |
1 - 1
3 - 1
|
FC Sion 1 | W | -1.0 | Powyżej | 10.5 | Poniżej |
|
6-4 (10) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Szwajcaria - Super League | 2023-02-04 | 3 Grasshoppers |
0 - 0
1 - 0
|
Basel | P | 0.0, +0.5 | Poniżej | 10.5 | Powyżej |
|
6-11 (17) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Cały | 1.75 | 4 | 4.2 |
| Połowa | 2.3 | 2.5 | 4 |
| Handicap azjatycki | ||
|---|---|---|
| Cały (-0.75) | Gospodarze@2 | Goś[email protected] |
| Połowa (-0.25) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Rożne łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (10.5) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Połowa (5.0) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Gole łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (3.25) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Połowa (1.25) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
Wydarzenia na żywo
Status: Cały mecz , Wynik: 2 - 1 , Rożny: 9 - 2
Rożny: 10.5 , Handicap: -0.5, -1.0 , Gole: 3.0, 3.5
Wynik: 1 - 1 , Rożny: 6 - 2 Połowa
Rożny: 5.0 , Handicap: 0.0, -0.5 , Gole: 1.0, 1.5
-
6' - 1st Corner - Basel - 15' ~ 1st Yellow Card ~ ~(St Gallen)
-
20' - 2nd Corner - St Gallen -
23' - 3rd Corner - St Gallen -
23' - 4th Corner - St Gallen - Race to 3 Corners - St Gallen
-
27' - 5th Corner - St Gallen - 34' ~ 2nd Yellow Card ~ ~(Basel)
- Race to 5 Corners - St Gallen
-
38' - 6th Corner - St Gallen -
38' - 7th Corner - St Gallen -
38' - 1st Goal - St Gallen -
42' - 8th Corner - Basel -
45+1' - 2nd Goal - Basel -
1-1 score at the end of First Half - 46' ~ Substitution ~ Lang ~ Lopez ~(Basel)
- Race to 7 Corners - St Gallen
-
53' - 9th Corner - St Gallen -
54' - 10th Corner - St Gallen -
58' - 11th Corner - St Gallen - Race to 9 Corners - St Gallen
- 69' ~ 1st Red Card ~ ~(Basel)
- 71' ~ 3rd Yellow Card ~ ~(St Gallen)
- 72' ~ 4th Yellow Card ~ ~(St Gallen)
- 78' ~ 5th Yellow Card ~ ~(St Gallen)
-
87' - 3rd Goal - St Gallen - 90+3' ~ 6th Yellow Card ~ ~(St Gallen)
-
2-1 score at the end of Second Half
Gole powyżej 0.5 - 4.5
Kartki powyżej 1.5 - 7.5

