Slovan Liberec vs Slavia Praga Profil drużyn
Slovan Liberec vs Slavia Praga Fakty o meczu
5W-3R-2P w ostatnich 10 meczach, z 16 golami zdobytymi i 10 straconymi. Średnie gole: 1.6 dla, 1.0 przeciw. Wygrane 50%, AH wygrane 50%, gole Over 40%, rożne Over 30%.
8W-0R-2P w ostatnich 10 meczach, z 21 golami zdobytymi i 5 straconymi. Średnie gole: 2.1 dla, 0.5 przeciw. Wygrane 80%, AH wygrane 60%, gole Over 50%, rożne Over 60%.
| Slovan Liberec | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Slavia Praga | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
Łączne rożne powyżej 7.5 - 13.5| Slovan Liberec | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
| Slavia Praga | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
Slovan Liberec vs Slavia Praga Rozkład czasowy goli/rożnych
Slovan Liberec vs Slavia Praga Bezpośrednie pojedynki
Slovan Liberec vs Slavia Praga Zobacz pełne H2H →| Slovan Liberec Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Czechy - 1. Liga | 2018-04-22 | 1 4 Slovan Liberec |
0 - 0
0 - 0
|
Slavia Praga 8 | R | 0.0, +0.5 | Poniżej | 10.5 |
|
|||||
| Czechy - Puchar Czech | 2018-03-07 | 4 Slavia Praga |
2 - 0
2 - 0
|
Slovan Liberec 4 | P | -1.0, -1.5 | Poniżej | 10.0 |
|
|||||
| Czechy - 1. Liga | 2017-10-22 | 2 Slavia Praga |
0 - 1
1 - 2
|
Slovan Liberec 4 | W | -1.0, -1.5 | Powyżej | 10.0 |
|
|||||
| Czechy - 1. Liga | 2017-03-18 | 1 3 Slovan Liberec |
1 - 1
1 - 1
|
Slavia Praga 3 | R | +0.5 | Poniżej | 9.5 |
|
|||||
| Czechy - 1. Liga | 2016-09-19 | 1 Slavia Praga |
0 - 0
1 - 0
|
Slovan Liberec | P | -0.5 | Poniżej | 10.5 |
|
|||||
| Czechy - 1. Liga | 2015-12-06 | 2 Slovan Liberec |
0 - 1
2 - 1
|
Slavia Praga 2 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej | 11.0 | Poniżej |
|
5-5 (10) | 2-3 (5) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Czechy - 1. Liga | 2015-08-02 | 2 Slavia Praga |
2 - 1
2 - 2
|
Slovan Liberec 1 | R | 0.0, -0.5 | Powyżej | 11.5 | Poniżej |
|
6-5 (11) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Czechy - 1. Liga | 2015-02-21 | 1 Slovan Liberec |
1 - 3
1 - 3
|
Slavia Praga 5 | P | -0.5 | Powyżej | 11.0 | Powyżej |
|
8-5 (13) | 5-2 (7) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Czechy - 1. Liga | 2014-08-10 | Slavia Praga |
1 - 1
4 - 1
|
Slovan Liberec | P | Powyżej | 10.5 | Poniżej |
|
2-5 (7) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Slovan Liberec Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Czechy - 1. Liga | 2018-10-05 | 1 3 FC Fastav Zlín |
0 - 0
0 - 1
|
Slovan Liberec 5 | W | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.0 |
|
|||||
| Czechy - 1. Liga | 2018-09-29 | 1 Slovan Liberec |
1 - 0
3 - 0
|
Sigma Ołomuniec 1 1 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej | 10.5 |
|
|||||
| Czechy - Puchar Czech | 2018-09-26 | 3 FC Brno |
0 - 1
0 - 1
|
Slovan Liberec 4 | W | +0.5 | Poniżej |
|
||||||
| Czechy - 1. Liga | 2018-09-22 | 1 Sparta Praga |
3 - 0
4 - 1
|
Slovan Liberec 3 1 | P | -1.0, -1.5 | Powyżej | 10.0 |
|
|||||
| Czechy - 1. Liga | 2018-09-16 | Dukla Praha |
0 - 0
2 - 0
|
Slovan Liberec 1 | P | 0.0, +0.5 | Poniżej | 10.0 |
|
|||||
| Czechy - Puchar Czech | 2018-09-05 | 3 Stechovice |
1 - 3
1 - 5
|
Slovan Liberec | W | +2.0 | Powyżej |
|
1-11 (12) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Czechy - 1. Liga | 2018-09-01 | 3 Slovan Liberec |
0 - 0
0 - 0
|
Banik Ostrawa 4 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
4-3 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Czechy - 1. Liga | 2018-08-25 | FK Pribram |
0 - 1
1 - 3
|
Slovan Liberec 1 | W | 0.0 | Powyżej |
|
1-4 (5) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Czechy - 1. Liga | 2018-08-18 | 3 Slovan Liberec |
0 - 1
1 - 1
|
Bohemians 1905 2 | R | -0.5, -1.0 | Poniżej | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Czechy - 1. Liga | 2018-08-11 | 3 Opawa |
0 - 0
1 - 1
|
Slovan Liberec 4 | R | 0.0 | Poniżej | 10.0 | Push |
|
3-7 (10) | 1-5 (6) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Czechy - 1. Liga | 2018-08-04 | 2 Slovan Liberec |
1 - 1
2 - 2
|
FK Teplice 5 | R | -0.5 | Powyżej | 10.5 | Poniżej |
|
4-3 (7) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Czechy - 1. Liga | 2018-07-30 | Viktoria Plzen |
0 - 0
1 - 0
|
Slovan Liberec 3 | P | -1.5 | Poniżej | 10.5 | Powyżej |
|
10-4 (14) | 6-2 (8) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Czechy - 1. Liga | 2018-07-21 | 1 Slovan Liberec |
0 - 0
1 - 0
|
MFK Karvina 6 | W | -0.5, -1.0 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
2-0 (2) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Europa - Towarzyskie | 2018-07-15 | Slovan Liberec |
0 - 1
1 - 1
|
Śląsk Wrocław 1 | R | -0.5, -1.0 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
6-2 (8) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Europa - Towarzyskie | 2018-07-09 | 1 3 ACS Sepsi |
0 - 0
0 - 1
|
Slovan Liberec 3 | W | +0.5, +1.0 | Poniżej |
|
4-4 (8) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Europa - Towarzyskie | 2018-07-06 | SV Ried |
0 - 0
0 - 2
|
Slovan Liberec 2 | W | +0.5 | Poniżej |
|
4-3 (7) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Europa - Towarzyskie | 2018-07-03 | Slovan Liberec |
2 - 0
4 - 0
|
Apollon Limassol | W | 0.0, +0.5 | Powyżej |
|
3-2 (5) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Europa - Towarzyskie | 2018-06-29 | 1 FC Oberlausitz Neugersdorf |
0 - 0
0 - 1
|
Slovan Liberec | W | +1.0 | Poniżej | 9.0 | Powyżej |
|
3-8 (11) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Europa - Towarzyskie | 2018-06-29 | 1 Slovan Liberec |
1 - 1
2 - 4
|
Varnsdorf 1 | P | -1.0 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
5-3 (8) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Europa - Towarzyskie | 2018-06-23 | Slovan Liberec |
0 - 1
1 - 2
|
FK Usti nad Labem | P | -0.5, -1.0 | Poniżej | 10.5 | Powyżej |
|
5-10 (15) | 1-9 (10) | 4 (1-3) | 2 (2-0) |
| Czechy - 1. Liga | 2018-05-26 | 3 FC Fastav Zlín |
1 - 0
3 - 1
|
Slovan Liberec 1 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 10.5 | Poniżej |
|
3-4 (7) | 2-2 (4) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Czechy - 1. Liga | 2018-05-19 | 3 Slovan Liberec |
0 - 0
1 - 0
|
Bohemians 1905 1 | W | -0.5 | Poniżej | 10.5 | Powyżej |
|
7-9 (16) | 4-4 (8) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Czechy - 1. Liga | 2018-05-12 | 2 Banik Ostrawa |
0 - 1
1 - 1
|
Slovan Liberec 2 | R | -0.5 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
5-4 (9) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Czechy - 1. Liga | 2018-05-05 | 3 Slovan Liberec |
1 - 0
1 - 3
|
Vysocina Jihlava 1 | P | -1.0 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
5-7 (12) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Czechy - 1. Liga | 2018-04-29 | 2 FK Baumit Jablonec |
1 - 0
2 - 0
|
Slovan Liberec 2 | P | -0.5 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
3-5 (8) | 1-4 (5) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Czechy - 1. Liga | 2018-04-22 | 1 4 Slovan Liberec |
0 - 0
0 - 0
|
Slavia Praga 8 | R | 0.0, +0.5 | Poniżej | 10.5 | Powyżej |
|
5-6 (11) | 5-3 (8) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Czechy - 1. Liga | 2018-04-14 | 2 Dukla Praha |
0 - 0
2 - 0
|
Slovan Liberec 2 | P | 0.0, +0.5 | Poniżej | 10.5 | Powyżej |
|
6-6 (12) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Czechy - 1. Liga | 2018-04-07 | 2 Slovan Liberec |
0 - 0
1 - 2
|
FK Teplice 2 | P | -0.5, -1.0 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
5-6 (11) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 4 (3-1) |
| Czechy - 1. Liga | 2018-03-31 | 3 Slovacko |
0 - 1
0 - 1
|
Slovan Liberec 4 | W | 0.0 | Poniżej | 10.5 | Powyżej |
|
2-9 (11) | 2-3 (5) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Czechy - 1. Liga | 2018-03-16 | 3 Slovan Liberec |
2 - 0
2 - 0
|
FC Brno 1 | W | -1.0 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
10-0 (10) | 6-0 (6) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Slavia Praga Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Czechy - 1. Liga | 2018-10-07 | 1 Slavia Praga |
3 - 1
4 - 1
|
FK Pribram 1 | W | -2.0 | Powyżej |
|
||||||
| UEFA Europa League | 2018-10-04 | 1 Zenit St Petersburg |
0 - 0
1 - 0
|
Slavia Praga 2 | P | -0.5 | Poniżej | 9.5 |
|
|||||
| Czechy - 1. Liga | 2018-09-30 | 1 3 Banik Ostrawa |
2 - 1
2 - 1
|
Slavia Praga 6 | P | +0.5 | Powyżej | 10.5 |
|
|||||
| Czechy - Puchar Czech | 2018-09-26 | Slavia Praga |
1 - 0
2 - 0
|
FK Usti nad Labem 1 | W | -2.0 | Poniżej |
|
||||||
| Czechy - 1. Liga | 2018-09-23 | 2 Slavia Praga |
1 - 0
1 - 0
|
Bohemians 1905 1 | W | -1.5, -2.0 | Poniżej | 10.0 |
|
|||||
| UEFA Europa League | 2018-09-20 | 1 Slavia Praga |
1 - 0
1 - 0
|
Bordeaux 3 | W | -0.5 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
10-1 (11) | 5-1 (6) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Czechy - 1. Liga | 2018-09-16 | 3 Slovacko |
0 - 2
1 - 3
|
Slavia Praga 1 | W | +1.0 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
3-5 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Europa - Towarzyskie | 2018-09-07 | FC Nitra |
0 - 0
0 - 2
|
Slavia Praga | W | 0.0 | Poniżej |
|
5-3 (8) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Czechy - 1. Liga | 2018-09-01 | 2 Slavia Praga |
2 - 0
4 - 0
|
Viktoria Plzen 3 1 | W | -0.5 | Powyżej | 10.5 | Poniżej |
|
3-4 (7) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Czechy - 1. Liga | 2018-08-25 | 1 FK Teplice |
0 - 2
0 - 3
|
Slavia Praga 1 | W | +1.0 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
2-10 (12) | 0-8 (8) | 5 (0-5) | 0 (0-0) |
| Czechy - 1. Liga | 2018-08-18 | 4 Slavia Praga |
0 - 1
0 - 2
|
FK Baumit Jablonec | P | -1.0 | Poniżej |
|
7-7 (14) | 3-5 (8) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| UEFA Champions League - Kwalifikacje | 2018-08-14 | Dynamo Kijów |
1 - 0
2 - 0
|
Slavia Praga 4 | P | 0.0, -0.5 | Push | 9.5 | Poniżej |
|
3-5 (8) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Czechy - 1. Liga | 2018-08-10 | 1 Mlada Boleslav |
0 - 1
0 - 1
|
Slavia Praga | W | +0.5, +1.0 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
2-9 (11) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| UEFA Champions League - Kwalifikacje | 2018-08-07 | 2 Slavia Praga |
0 - 0
1 - 1
|
Dynamo Kijów 2 | R | 0.0, -0.5 | Push |
|
6-4 (10) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Czechy - 1. Liga | 2018-08-03 | 1 Slavia Praga |
1 - 0
3 - 1
|
Opawa 1 | W | -2.0, -2.5 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
9-2 (11) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Czechy - 1. Liga | 2018-07-28 | Slavia Praga |
2 - 0
4 - 0
|
MFK Karvina | W | -2.0 | Powyżej | 10.5 | Poniżej |
|
8-1 (9) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Czechy - 1. Liga | 2018-07-22 | Sigma Ołomuniec |
0 - 2
0 - 3
|
Slavia Praga 2 | W | 0.0, +0.5 | Powyżej | 10.5 | Poniżej |
|
6-4 (10) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Europa - Towarzyskie | 2018-07-14 | Rostov |
0 - 1
1 - 2
|
Slavia Praga | W | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
7-9 (16) | 4-5 (9) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Europa - Towarzyskie | 2018-07-07 | 2 Mezokovesd Zsory |
0 - 1
2 - 1
|
Slavia Praga | P | +0.5, +1.0 | Poniżej |
|
2-10 (12) | 2-6 (8) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Europa - Towarzyskie | 2018-07-04 | Rapid Wiedeń |
0 - 2
0 - 2
|
Slavia Praga 3 | W | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.0 | Poniżej |
|
3-4 (7) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Europa - Towarzyskie | 2018-06-29 | Slavia Praga |
0 - 0
0 - 1
|
Slovan Bratysława 4 | P | -0.5, -1.0 | Poniżej |
|
5-2 (7) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Europa - Towarzyskie | 2018-06-29 | 1 Slavia Praga |
2 - 0
4 - 0
|
Viktoria Zizkov 2 | W | -1.0, -1.5 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
4-3 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Czechy - 1. Liga | 2018-05-26 | 1 FK Teplice |
0 - 1
0 - 3
|
Slavia Praga 1 | W | +0.5, +1.0 | Powyżej | 10.5 | Poniżej |
|
4-4 (8) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Czechy - 1. Liga | 2018-05-19 | 2 Slavia Praga |
0 - 3
1 - 3
|
FK Baumit Jablonec 1 | P | -0.5, -1.0 | Powyżej | 10.5 | Poniżej |
|
3-4 (7) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Czechy - 1. Liga | 2018-05-14 | 2 Dukla Praha |
0 - 1
0 - 2
|
Slavia Praga 2 | W | +1.0 | Poniżej | 10.5 | Powyżej |
|
7-4 (11) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Czechy - Puchar Czech | 2018-05-09 | 4 Slavia Praga |
2 - 1
3 - 1
|
FK Baumit Jablonec 1 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
7-4 (11) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Czechy - 1. Liga | 2018-05-05 | 3 Slavia Praga |
1 - 0
2 - 0
|
Viktoria Plzen 5 | W | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.5 | Powyżej |
|
10-4 (14) | 5-2 (7) | 2 (1-1) | 4 (3-1) |
| Czechy - 1. Liga | 2018-04-29 | 2 Slavia Praga |
0 - 0
0 - 0
|
Slovacko 3 | R | -1.5 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
4-1 (5) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Czechy - 1. Liga | 2018-04-22 | 1 4 Slovan Liberec |
0 - 0
0 - 0
|
Slavia Praga 8 | R | 0.0, +0.5 | Poniżej | 10.5 | Powyżej |
|
5-6 (11) | 5-3 (8) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Czechy - Puchar Czech | 2018-04-17 | 1 Slavia Praga |
0 - 0
2 - 0
|
Mlada Boleslav 1 | W | -1.5 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
4-2 (6) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Cały | 5 | 3.5 | 1.72 |
| Połowa | 5.5 | 2.05 | 2.5 |
| Handicap azjatycki | ||
|---|---|---|
| Cały (+0.5) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Połowa (+0.25) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Rożne łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (10.0) | Powyżej@2 | Poniż[email protected] |
| Połowa (4.5) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Gole łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (2.25) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Połowa (1.0) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
Status: Cały mecz , Wynik: 0 - 1 , Rożny: 3 - 6
Rożny: 10.0 , Handicap: +0.5 , Gole: 2.0, 2.5
Wynik: 0 - 1 , Rożny: 1 - 4 Połowa
Rożny: 4.5 , Handicap: 0.0, +0.5 , Gole: 1.0
-
2' - 1st Yellow Card - Slovan Liberec -
3' - 1st Goal - Slavia Praga -
5' - 1st Corner - Slavia Praga -
12' - Red Card - Slovan Liberec -
17' - 2nd Yellow Card - Slovan Liberec -
29' - 3rd Yellow Card - Slavia Praga -
33' - 2nd Corner - Slovan Liberec -
35' - 3rd Corner - Slavia Praga -
38' - 4th Yellow Card - Slavia Praga -
44' - 4th Corner - Slavia Praga - Race to 3 Corners - Slavia Praga
-
45+4' - 5th Corner - Slavia Praga -
0-1 score at the end of First Half -
51' - 6th Corner - Slavia Praga - Race to 5 Corners - Slavia Praga
-
57' - 5th Yellow Card - Slavia Praga -
64' - 6th Yellow Card - Slavia Praga -
74' - 7th Yellow Card - Slavia Praga -
77' - 7th Corner - Slavia Praga -
88' - 8th Corner - Slovan Liberec -
90+1' - 9th Corner - Slovan Liberec -
90+1' - 8th Yellow Card - Slavia Praga -
90+4' - 9th Yellow Card - Slavia Praga -
90+6' - 10th Yellow Card - Slavia Praga -
0-1 score at the end of Second Half
Gole powyżej 0.5 - 4.5
Kartki powyżej 1.5 - 7.5

