Scheveningen vs Cambuur Leeuwarden Profil drużyn
Scheveningen vs Cambuur Leeuwarden Fakty o meczu
2W-0R-8P w ostatnich 10 meczach, z 10 golami zdobytymi i 29 straconymi. Średnie gole: 1.0 dla, 2.9 przeciw. Wygrane 20%, AH wygrane 22%, gole Over 40%, rożne Over 30%.
6W-3R-1P w ostatnich 10 meczach, z 15 golami zdobytymi i 8 straconymi. Średnie gole: 1.5 dla, 0.8 przeciw. Wygrane 60%, AH wygrane 60%, gole Over 20%, rożne Over 40%.
| Scheveningen | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Cambuur Leeuwarden | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
Łączne rożne powyżej 7.5 - 13.5| Scheveningen | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
| Cambuur Leeuwarden | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
Scheveningen vs Cambuur Leeuwarden Rozkład czasowy goli/rożnych
Scheveningen vs Cambuur Leeuwarden Bezpośrednie pojedynki
Scheveningen vs Cambuur Leeuwarden Zobacz pełne H2H →| Scheveningen Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Puchar Holandii | 2014-10-29 | 1 Cambuur Leeuwarden |
0 - 1
0 - 0
|
Scheveningen | R | -2.5 | Poniżej | 10.0 |
|
|||||
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Scheveningen Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Holandia - Tweede Divisie | 2018-09-15 | 3 Barendrecht |
1 - 0
3 - 0
|
Scheveningen 2 | P | -0.5 | Powyżej |
|
||||||
| Europa - Towarzyskie | 2018-07-07 | Scheveningen |
0 - 2
1 - 3
|
ADO Den Haag | P | +2.0 | Push | 9.0 |
|
|||||
| Holandia - Tweede Divisie | 2018-06-09 | 1 1 SV TEC Tiel |
2 - 0
2 - 1
|
Scheveningen | P | -0.5 | Poniżej |
|
||||||
| Holandia - Derde Divisie | 2018-06-06 | 2 Scheveningen |
2 - 0
2 - 0
|
SV TEC Tiel 1 | W | 0.0, -0.5 | Poniżej |
|
||||||
| Puchar Holandii | 2017-09-20 | 1 Scheveningen |
0 - 2
1 - 5
|
Ajax | P | +3.5 | Powyżej | 11.0 |
|
|||||
| Europa - Towarzyskie | 2017-07-05 | 1 Scheveningen |
0 - 2
0 - 7
|
ADO Den Haag | P | +1.5 | Powyżej | 9.0 | Powyżej |
|
2-10 (12) | 1-7 (8) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Puchar Holandii | 2016-09-20 | 1 7 Scheveningen |
1 - 2
1 - 2
|
FC Emmen 2 | P | +0.5, +1.0 | Push |
|
1-9 (10) | 1-3 (4) | 3 (0-3) | 1 (0-1) | ||
| Holandia - Derde Divisie | 2016-08-13 | 2 Scheveningen |
0 - 1
2 - 1
|
FC Groningen U23 3 | W | 0.0 | Push |
|
4-5 (9) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Europa - Towarzyskie | 2016-07-06 | Scheveningen |
0 - 1
0 - 2
|
ADO Den Haag | P | 9.0 | Poniżej |
|
1-4 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Holandia - Topklasse | 2016-05-14 | 2 Lisse |
1 - 1
4 - 2
|
Scheveningen | P | -1.0 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
7-5 (12) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Holandia - Topklasse | 2016-02-13 | 1 5 Scheveningen |
2 - 0
3 - 0
|
IJsselmeervogels 6 2 | W | 0.0 | Push |
|
2-1 (3) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Holandia - Topklasse | 2016-01-23 | 1 Scheveningen |
1 - 1
2 - 4
|
Kozakken Boys 2 | P | 0.0, +0.5 | Powyżej |
|
3-5 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Holandia - Topklasse | 2016-01-16 | 2 Katwijk |
1 - 1
2 - 1
|
Scheveningen 1 | P | -0.5, -1.0 | Poniżej |
|
8-1 (9) | 6-1 (7) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Holandia - Topklasse | 2015-12-19 | 1 Scheveningen |
0 - 0
1 - 1
|
Spakenburg 3 | R | +0.5 | Poniżej |
|
3-5 (8) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Holandia - Topklasse | 2015-12-05 | 3 Scheveningen |
0 - 0
0 - 1
|
Excelsior Maassluis 3 | P | 0.0, -0.5 | Poniżej |
|
9-5 (14) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Holandia - Topklasse | 2015-11-14 | 1 RVVH |
0 - 1
0 - 4
|
Scheveningen | W | 0.0 | Powyżej |
|
4-3 (7) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Holandia - Topklasse | 2015-11-07 | 2 Scheveningen |
1 - 0
4 - 0
|
SteDoco 1 | W | -0.5 | Powyżej |
|
2-3 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Puchar Holandii | 2015-09-22 | 1 1 Scheveningen |
0 - 0
0 - 0
|
SC Telstar 1 | R | +0.5 | Poniżej |
|
4-12 (16) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Holandia - Topklasse | 2015-09-19 | 2 Scheveningen |
1 - 3
3 - 3
|
Katwijk 2 | R | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
7-1 (8) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Holandia - Topklasse | 2015-08-22 | 2 Scheveningen |
0 - 1
2 - 2
|
Capelle 1 | R | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
4-4 (8) | 4-1 (5) | 3 (3-0) | 1 (0-1) | ||
| Europa - Towarzyskie | 2015-07-08 | 1 Scheveningen |
0 - 0
0 - 2
|
ADO Den Haag | P | +1.5,+2.0 | Poniżej |
|
2-4 (6) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Puchar Holandii | 2014-10-29 | 1 Cambuur Leeuwarden |
0 - 1
0 - 0
|
Scheveningen | R | -2.5 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
2-0 (2) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Puchar Holandii | 2014-09-23 | 1 Scheveningen |
1 - 0
4 - 1
|
Lisse 1 | W | 0.0, -0.5 |
|
6-7 (13) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 5 (0-5) | |||
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Cambuur Leeuwarden Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Holandia - Eerste Divisie | 2018-09-21 | 2 FC Utrecht - Rezerwa |
0 - 0
0 - 0
|
Cambuur Leeuwarden 2 | R | +1.0, +1.5 | Poniżej | 9.5 |
|
|||||
| Holandia - Liga rezerwowa | 2018-09-17 | Cambuur Leeuwarden |
1 - 0
2 - 1
|
FC Twente - Rezerwa | W | -0.5 | Poniżej | 9.0 |
|
|||||
| Holandia - Eerste Divisie | 2018-09-14 | 2 Cambuur Leeuwarden |
1 - 0
2 - 0
|
Telstar 4 1 | W | -0.5, -1.0 | Poniżej | 9.5 |
|
|||||
| Holandia - Eerste Divisie | 2018-09-07 | Cambuur Leeuwarden |
1 - 0
2 - 0
|
RKC 2 | W | -0.5, -1.0 | Poniżej | 10.0 |
|
|||||
| Holandia - Eerste Divisie | 2018-08-31 | 1 FC Oss |
1 - 0
1 - 3
|
Cambuur Leeuwarden 1 | W | 0.0, +0.5 | Powyżej | 9.5 |
|
|||||
| Holandia - Eerste Divisie | 2018-08-24 | 3 Cambuur Leeuwarden |
1 - 0
2 - 1
|
AZ - Rezerwa 1 | W | -1.0, -1.5 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
9-5 (14) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 5 (3-2) |
| Holandia - Eerste Divisie | 2018-08-17 | 2 NEC |
1 - 0
2 - 2
|
Cambuur Leeuwarden 2 | R | -1.0, -1.5 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
7-2 (9) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Europa - Towarzyskie | 2018-08-04 | Sparta Rotterdam |
0 - 1
0 - 2
|
Cambuur Leeuwarden | W | -1.0 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
6-8 (14) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Europa - Towarzyskie | 2018-07-24 | Cambuur Leeuwarden |
0 - 0
0 - 0
|
Vitesse - Rezerwa | R | -1.5 | Poniżej |
|
5-6 (11) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Europa - Towarzyskie | 2018-07-20 | Cambuur Leeuwarden |
0 - 1
0 - 3
|
De Graafschap | P | +0.5 | Push | 9.0 | Poniżej |
|
4-4 (8) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Europa - Towarzyskie | 2018-07-14 | Cambuur Leeuwarden |
1 - 0
2 - 0
|
Almere City FC 1 | W | -0.5 | Poniżej | 9.0 | Poniżej |
|
2-5 (7) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Holandia - Eerste Divisie - Play-offy | 2018-05-05 | Cambuur Leeuwarden |
1 - 0
1 - 4
|
FC Dordrecht 1 | P | -1.0 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
5-6 (11) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Holandia - Eerste Divisie - Play-offy | 2018-05-01 | FC Dordrecht |
0 - 1
1 - 4
|
Cambuur Leeuwarden | W | 0.0, +0.5 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
3-7 (10) | 1-5 (6) | 3 (0-3) | 4 (2-2) |
| Holandia - Eerste Divisie | 2018-04-28 | 1 Telstar |
0 - 1
0 - 1
|
Cambuur Leeuwarden 4 | W | 0.0, +0.5 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
4-3 (7) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Holandia - Eerste Divisie | 2018-04-20 | Cambuur Leeuwarden |
0 - 0
4 - 1
|
Helmond Sport 1 | W | -1.0, -1.5 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
7-8 (15) | 2-5 (7) | 4 (2-2) | 3 (3-0) |
| Holandia - Eerste Divisie | 2018-04-13 | 3 FC Dordrecht |
0 - 1
0 - 3
|
Cambuur Leeuwarden | W | +0.5 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
5-7 (12) | 3-4 (7) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Holandia - Eerste Divisie | 2018-04-09 | Cambuur Leeuwarden |
2 - 1
3 - 2
|
AZ - Rezerwa 2 | W | -1.0 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
3-6 (9) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Holandia - Eerste Divisie | 2018-04-06 | 1 FC Den Bosch |
0 - 0
1 - 2
|
Cambuur Leeuwarden 2 | W | 0.0 | Push | 9.5 | Powyżej |
|
6-4 (10) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Holandia - Eerste Divisie | 2018-04-02 | 1 Cambuur Leeuwarden |
0 - 1
3 - 2
|
FC Eindhoven | W | -1.0, -1.5 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
6-3 (9) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Holandia - Eerste Divisie | 2018-03-30 | 1 Cambuur Leeuwarden |
2 - 1
2 - 2
|
FC Volendam | R | -0.5 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
9-9 (18) | 5-7 (12) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Holandia - Eerste Divisie | 2018-03-23 | 2 Fortuna Sittard |
2 - 2
3 - 2
|
Cambuur Leeuwarden 1 | P | -0.5 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
4-4 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Holandia - Eerste Divisie | 2018-03-16 | 1 Cambuur Leeuwarden |
0 - 1
1 - 1
|
NEC 1 | R | +0.5 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
3-5 (8) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Holandia - Eerste Divisie | 2018-03-12 | 3 PSV - Rezerwa |
1 - 1
1 - 1
|
Cambuur Leeuwarden 2 | R | -0.5 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
8-1 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Holandia - Eerste Divisie | 2018-03-09 | 1 Cambuur Leeuwarden |
1 - 1
2 - 1
|
Almere City FC 2 | W | -0.5 | Push | 9.5 | Poniżej |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Holandia - Eerste Divisie | 2018-03-02 | FC Oss |
0 - 0
2 - 1
|
Cambuur Leeuwarden 2 | P | +0.5 | Push | 9.5 | Poniżej |
|
4-2 (6) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Holandia - Eerste Divisie | 2018-02-23 | 1 Cambuur Leeuwarden |
1 - 0
1 - 1
|
FC Emmen 1 | R | 0.0 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
7-4 (11) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Holandia - Eerste Divisie | 2018-02-16 | 1 2 RKC |
0 - 0
0 - 0
|
Cambuur Leeuwarden 1 | R | 0.0, +0.5 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
1-10 (11) | 0-8 (8) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Holandia - Eerste Divisie | 2018-02-09 | Cambuur Leeuwarden |
0 - 0
0 - 2
|
Maastricht 4 | P | -0.5, -1.0 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
0-5 (5) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Holandia - Eerste Divisie | 2018-02-02 | 1 Cambuur Leeuwarden |
2 - 0
2 - 1
|
Go Ahead Eagles 1 | W | -1.0, -1.5 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
8-4 (12) | 3-2 (5) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Puchar Holandii | 2018-01-30 | FC Twente |
0 - 1
3 - 1
|
Cambuur Leeuwarden | P | -1.0 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
7-3 (10) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Cały | 7.5 | 4.75 | 1.36 |
| Połowa | 6.5 | 2.5 | 1.9 |
| Handicap azjatycki | ||
|---|---|---|
| Cały (+1.25) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Rożne łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (10.5) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Gole łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (3.25) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
Status: Cały mecz , Wynik: 2 - 2 , Rożny: 5 - 6
Rożny: 10.5 , Handicap: +1.0, +1.5 , Gole: 3.0, 3.5
Wynik: 2 - 1 , Rożny: 4 - 4 Połowa
Rożny: , Handicap: , Gole:
-
4' - 1st Corner - Cambuur Leeuwarden -
18' - 2nd Corner - Cambuur Leeuwarden -
20' - 3rd Corner - Scheveningen -
22' - 4th Corner - Cambuur Leeuwarden - Race to 3 Corners - Cambuur Leeuwarden
-
24' - 5th Corner - Cambuur Leeuwarden -
27' - 1st Goal - Cambuur Leeuwarden -
30' - 6th Corner - Scheveningen -
31' - 2nd Goal - Scheveningen -
45+2' - 7th Corner - Scheveningen -
45+3' - 8th Corner - Scheveningen -
45+3' - 3rd Goal - Scheveningen -
2-1 score at the end of First Half -
70' - 9th Corner - Scheveningen - Race to 5 Corners - Scheveningen
-
71' - 10th Corner - Cambuur Leeuwarden -
75' - 1st Yellow Card - Cambuur Leeuwarden -
85' - 11th Corner - Cambuur Leeuwarden -
86' - 4th Goal - Cambuur Leeuwarden -
88' - 2nd Yellow Card - Scheveningen -
90+3' - 3rd Yellow Card - Scheveningen -
90+5' - 4th Yellow Card - Scheveningen -
2-2 score at the end of Second Half
Gole powyżej 0.5 - 4.5
Kartki powyżej 1.5 - 7.5

