sob., Sep 9, 2023 · 15:00
SC Cham
12 1
4 - 3
Cały mecz · HT 3-1
NajstarszeOstatnie
PRWPPR
1.45
4.50
4.75
OstatnieNajstarsze
PRWWRR

Notatki

Darmowe typy (na podstawie statystyk historycznych, tylko do wglądu)
Powyżej 3.25
Gole łącznie
–
Rożne łącznie
+1.0
Servette II
SC Cham
PRWWPPWPPROstatnie
Powyżej 9.5 rożnychPoniżej4/10
Powyżej 2.5 goliPowyżej9/10
Handicap azjatyckiNie pokrywa4/10
Servette II
WWRWWRWWRPOstatnie
Powyżej 9.5 rożnychPowyżej7/10
Powyżej 2.5 goliPowyżej7/10
Handicap azjatyckiNie pokrywa4/10
SC Cham

3W-3R-4P w ostatnich 10 meczach, z 19 golami zdobytymi i 18 straconymi. Średnie gole: 1.9 dla, 1.8 przeciw. Wygrane 30%, AH wygrane 40%, gole Over 60%, rożne Over 0%.

Wynik końcowy
Wygrana 30%3 Remis 30%3 Przegrana 40%4
Gole łącznie 3.0, 3.5
Powyżej 60%6 Anulowane 0%0 Poniżej 40%4
Handicap azjatycki
Wygrana 40%4 Anulowane 10%1 Przegrana 50%5
Servette II

5W-4R-1P w ostatnich 10 meczach, z 18 golami zdobytymi i 11 straconymi. Średnie gole: 1.8 dla, 1.1 przeciw. Wygrane 50%, AH wygrane 40%, gole Over 40%, rożne Over 0%.

Wynik końcowy
Wygrana 50%5 Remis 40%4 Przegrana 10%1
Gole łącznie 3.0, 3.5
Powyżej 40%4 Anulowane 0%0 Poniżej 60%6
Handicap azjatycki
Wygrana 40%4 Anulowane 0%0 Przegrana 60%6
Ostatnie
SC Cham
Cały Mecz Śr. suma Śr. zdob. Śr. strac. Wygrana Remis Przegrana Pr. wygr.
Razem
Gospodarze
Goście
Ostatnie 6
Połowa Mecz Śr. suma Śr. zdob. Śr. strac. Wygrana Remis Przegrana Pr. wygr.
Razem
Gospodarze
Goście
Ostatnie 6
Servette II
Cały Mecz Śr. suma Śr. zdob. Śr. strac. Wygrana Remis Przegrana Pr. wygr.
Razem
Gospodarze
Goście
Ostatnie 6
Połowa Mecz Śr. suma Śr. zdob. Śr. strac. Wygrana Remis Przegrana Pr. wygr.
Razem
Gospodarze
Goście
Ostatnie 6
Łączne rożne powyżej 7.5 - 13.5
SC Cham
Gospodarze– meczów Goście– meczów Razem– meczów
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5
Powyżej 13.5
Servette II
Gospodarze– meczów Goście– meczów Razem– meczów
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5
Powyżej 13.5

Brak danych

SC Cham Ostatnie
Liga Czas Gospodarze Wynik Goście Wynik Handicap Gole Pow./Pon. Linia rożnych Rożne Pow./Pon. Zdarzenia Rożne (cały) Rożne (połowa) 35-45 80-90
Szwajcaria - 1. Liga Promotion 2023-08-30 1 6 SC Cham
0 - 1
1 - 1
Kriens 2 R 0.0, -0.5 Poniżej
Puchar Szwajcarii 2023-08-20 3 SC Cham
1 - 2
1 - 3
FC Schaffhausen 2 P +0.5 Powyżej 10.5
Szwajcaria - 1. Liga Promotion 2023-08-12 6 Bavois
0 - 1
2 - 1
SC Cham 2 P 0.0, +0.5 Poniżej 10.5
Szwajcaria - 1. Liga Promotion 2023-08-05 2 SC Cham
1 - 1
3 - 1
FC Bulle 3 1 W -0.5 Powyżej
Europa - Towarzyskie 2023-07-01 1 Wil 1900
0 - 0
0 - 0
SC Cham R -1.0, -1.5 Poniżej
Szwajcaria - 1. Liga Promotion 2023-05-27 FC Baden
2 - 0
4 - 0
SC Cham 2 P 0.0, -0.5 Powyżej
3-4 (7) 2-3 (5) 2 (0-2) 1 (0-1)
Szwajcaria - 1. Liga Promotion 2023-04-19 1 SC Bruhl
1 - 1
2 - 1
SC Cham 2 P 0.0, -0.5 Push
7-2 (9) 3-1 (4) 1 (1-0) 2 (2-0)
Szwajcaria - 1. Liga Promotion 2023-03-04 1 SC Cham
5 - 1
5 - 1
YF Juventus 1 W -2.0 Powyżej
8-1 (9) 4-1 (5) 1 (1-0) 0 (0-0)
Szwajcaria - 1. Liga Promotion 2023-02-25 1 SC Cham
3 - 0
5 - 2
Young Boys II W -0.5 Powyżej
12-4 (16) 8-2 (10) 2 (1-1) 2 (2-0)
Szwajcaria - 1. Liga Promotion 2023-02-18 5 St Gallen II
2 - 1
2 - 2
SC Cham 3 R 0.0 Powyżej
3-3 (6) 1-2 (3) 2 (0-2) 1 (0-1)
Szwajcaria - 1. Liga Promotion 2022-10-01 3 SC Cham
0 - 1
1 - 3
FC Rapperswil-Jona 2 P 0.0, -0.5 Powyżej
11-6 (17) 3-2 (5) 0 (0-0) 5 (2-3)
Szwajcaria - 1. Liga Promotion 2022-08-31 1 5 Young Boys II
1 - 0
2 - 1
SC Cham 3 P 0.0, -0.5 Push
3-8 (11) 1-3 (4) 1 (0-1) 2 (0-2)
Puchar Szwajcarii 2022-08-21 1 SC Cham
0 - 2
0 - 4
FC Zurich P +2.5, +3.0 Powyżej
6-9 (15) 2-4 (6) 1 (1-0) 1 (0-1)
Szwajcaria - 1. Liga Promotion 2022-05-28 2 SC Cham
0 - 1
3 - 1
Young Boys II 1 W 0.0, -0.5 Powyżej
9-3 (12) 5-1 (6) 1 (0-1) 1 (0-1)
Szwajcaria - 1. Liga Promotion 2022-05-21 3 SC Cham
2 - 2
4 - 6
Basel II 1 P -0.5 Powyżej
15-4 (19) 9-2 (11) 6 (4-2) 3 (2-1)
Szwajcaria - 1. Liga Promotion 2022-05-14 5 Bavois
0 - 0
1 - 0
SC Cham 3 1 P 0.0, -0.5 Poniżej
1-3 (4) 1-2 (3) 2 (1-1) 0 (0-0)
Szwajcaria - 1. Liga Promotion 2022-04-30 1 SC Cham
1 - 1
2 - 3
Basel II P -0.5, -1.0 Powyżej
3-6 (9) 1-5 (6) 1 (0-1) 1 (1-0)
Szwajcaria - 1. Liga Promotion 2022-03-12 2 FC Rapperswil-Jona
0 - 1
1 - 1
SC Cham 1 R 0.0,-0.5 Poniżej 10.0 Powyżej
5-6 (11) 0-4 (4) 1 (0-1) 5 (4-1)
Szwajcaria - 1. Liga Promotion 2022-03-05 2 SC Cham
1 - 0
1 - 0
YF Juventus 2 W -0.5 Poniżej
6-4 (10) 2-0 (2) 1 (1-0) 2 (0-2)
Szwajcaria - 1. Liga Promotion 2022-02-26 3 SC Bruhl
1 - 2
2 - 2
SC Cham 4 R 0.0,-0.5 Powyżej
9-2 (11) 6-1 (7) 1 (1-0) 2 (1-1)
Szwajcaria - 1. Liga Promotion 2021-12-04 1 FC Zurich II
2 - 1
3 - 1
SC Cham 3 1 P 0.0 Powyżej
2-8 (10) 1-4 (5) 0 (0-0) 2 (0-2)
Szwajcaria - 1. Liga Promotion 2021-11-13 1 Basel II
1 - 2
3 - 4
SC Cham 5 W -1.0 Powyżej
5-7 (12) 4-1 (5) 1 (1-0) 4 (0-4)
Szwajcaria - 1. Liga Promotion 2021-11-06 2 SC Cham
0 - 2
2 - 2
Biel Bienne 2 R 0.0 Powyżej
4-3 (7) 4-1 (5) 1 (1-0) 0 (0-0)
Szwajcaria - 1. Liga Promotion 2021-10-31 2 FC Chiasso
1 - 0
3 - 0
SC Cham 4 1 P -1.0 Push
1-2 (3) 0-1 (1) 1 (0-1) 2 (1-1)
Szwajcaria - 1. Liga Promotion 2021-09-19 1 SC Cham
1 - 0
1 - 2
FC Rapperswil-Jona 4 P 0.0 Push
5-6 (11) 3-4 (7) 3 (0-3) 2 (1-1)
Szwajcaria - 1. Liga Promotion 2021-09-04 1 2 SC Cham
0 - 0
0 - 1
SC Bruhl 2 P -0.5 Poniżej
5-3 (8) 2-1 (3) 1 (1-0) 3 (2-1)
Szwajcaria - 1. Liga Promotion 2021-08-21 2 SC Cham
2 - 0
3 - 0
FC Zurich II 1 W -0.5, -1.0 Push
6-7 (13) 1-4 (5) 1 (0-1) 1 (0-1)
Puchar Szwajcarii 2021-08-15 2 SC Cham
0 - 1
0 - 1
Lucerne 2 P +2 Poniżej
9-9 (18) 5-5 (10) 4 (1-3) 2 (1-1)
Europa - Towarzyskie 2021-07-24 1 SC Cham
3 - 0
10 - 0
FC Thalwil 1 W
8-2 (10) 2-2 (4) 0 (0-0) 1 (1-0)
Europa - Towarzyskie 2021-07-17 SC Cham
1 - 1
2 - 5
Aarau P +1.0 Powyżej
5-6 (11) 5-3 (8) 1 (1-0) 1 (0-1)
Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.:
Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.:
Servette II Ostatnie
Liga Czas Gospodarze Wynik Goście Wynik Handicap Gole Pow./Pon. Linia rożnych Rożne Pow./Pon. Zdarzenia Rożne (cały) Rożne (połowa) 35-45 80-90
Szwajcaria - 1. Liga Promotion 2023-08-20 5 Servette II
2 - 1
2 - 3
FC Paradiso 4 P 0.0, -0.5 Powyżej
Szwajcaria - 1. Liga Promotion 2023-08-06 2 Servette II
0 - 0
1 - 1
FC Rapperswil-Jona 2 1 R 0.0, +0.5 Poniżej
Szwajcaria - 1. Liga Classic 2023-04-23 2 Servette II
3 - 0
4 - 1
Meyrin 3 W -0.5 Powyżej
Szwajcaria - 1. Liga Classic 2023-04-19 FC Grand-Saconnex
0 - 0
0 - 1
Servette II W +1.5 Poniżej
Szwajcaria - 1. Liga Classic 2023-02-25 1 2 CS Chênois
1 - 0
1 - 1
Servette II 1 R +1.5, +2.0 Poniżej
Europa - Towarzyskie 2023-01-20 Servette II
0 - 0
0 - 0
Lugano II R -0.5 Poniżej
4-3 (7) 1-0 (1) 1 (1-0) 2 (1-1)
Szwajcaria - 1. Liga Classic 2022-11-27 Servette II
0 - 0
2 - 1
La Chaux-de-Fonds 2 W -1.5 Poniżej
10-7 (17) 7-5 (12) 2 (1-1) 0 (0-0)
Szwajcaria - 1. Liga Classic 2022-11-02 4 Meyrin
1 - 2
1 - 3
Servette II 2 W 0.0, -0.5 Powyżej
8-3 (11) 3-0 (3) 1 (1-0) 2 (2-0)
Szwajcaria - 1. Liga Classic 2022-09-25 2 Servette II
0 - 0
2 - 2
FC Monthey 4 R 0.0, -0.5 Powyżej
7-3 (10) 4-1 (5) 2 (1-1) 2 (0-2)
Szwajcaria - 1. Liga Classic 2022-09-04 2 FC La Sarraz
0 - 0
1 - 2
Servette II 5 W 0.0, -0.5 Poniżej
2-9 (11) 0-4 (4) 1 (0-1) 2 (1-1)
Szwajcaria - 1. Liga Classic 2022-08-14 Servette II
3 - 2
4 - 2
CS Chênois 1 W 0.0, -0.5 Powyżej
15-4 (19) 5-1 (6) 1 (0-1) 2 (2-0)
Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.:
Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.:
Publikuj typy
1x2
Cały 1.45 4.5 4.75
Połowa 1.952 2.6 4.75
Handicap azjatycki
Cały (-1.0) [email protected] Goś[email protected]
Połowa (-0.5) Gospodarze@2 Goś[email protected]
Gole łącznie
Cały (3.25) Powyż[email protected] Poniż[email protected]
Połowa (1.25) Powyż[email protected] Poniżej@2


Czas Typ Wybór Stawka Wynik
Wydarzenia na żywo

Status: Cały mecz , Wynik: 4 - 3 , Rożny: 12 - 0

Rożny: , Handicap: -1.0 , Gole: 3.0, 3.5

12
Strzał celny
6
7
Strzał niecelny
8
99
Atak
89
44
Groźny atak
35
49
Posiadanie piłki %
51

Wynik: 3 - 1 , Rożny: 8 - 0 Połowa

Rożny: , Handicap: -0.5 , Gole: 1.0, 1.5

6
Strzał celny
1
3
Strzał niecelny
5
59
Atak
43
27
Groźny atak
13
53
Posiadanie piłki %
47
  • 4' - 1st Corner - SC Cham
  • 11' - 2nd Corner - SC Cham
  • Race to 3 Corners - SC Cham
  • 12' - 3rd Corner - SC Cham
  • 12' - 1st Goal - SC Cham
  • 15' - 2nd Goal - SC Cham
  • 18' - 4th Corner - SC Cham
  • 20' - 3rd Goal - Servette II
  • 27' - 4th Goal - SC Cham
  • Race to 5 Corners - SC Cham
  • 35' - 5th Corner - SC Cham
  • 37' - 6th Corner - SC Cham
  • 41' - 7th Corner - SC Cham
  • Race to 7 Corners - SC Cham
  • 45' - 8th Corner - SC Cham
  • 3-1 score at the end of First Half
  • 47' - 5th Goal - Servette II
  • 50' - 6th Goal - Servette II
  • Race to 9 Corners - SC Cham
  • 57' - 9th Corner - SC Cham
  • 60' - 10th Corner - SC Cham
  • 60' - 11th Corner - SC Cham
  • 60' - 1st Yellow Card - SC Cham
  • 63' - 2nd Yellow Card - Servette II
  • 78' - 12th Corner - SC Cham
  • 90' - 7th Goal - SC Cham
  • 90+2' - 3rd Yellow Card - Servette II
  • 4-3 score at the end of Second Half

Bądź na bieżąco z TotalCorner

Dołącz do naszego darmowego kanału z typami na Telegramie. Możesz też ustawić własne alerty meczowe.

Darmowe typy na Telegramie Alerty niestandardowe