niedz., Nov 29, 2015 · 14:00
NajstarszeOstatnie
PRWRPP
3.60
3.00
2.20
OstatnieNajstarsze
PWWWPR
Darmowe typy
(na podstawie statystyk historycznych, tylko do wglądu)
Powyżej 2.0
Gole łącznie
Poniżej 9.5
Rożne łącznie
+0.25
Santarcangelo
Santarcangelo vs Spal Profil drużyn
Santarcangelo
RRPWPRWRPPOstatnieStabilnie-0.3 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 22
Powyżej 9.5 rożnychPoniżej2/10
Powyżej 2.5 goliPoniżej4/10
Handicap azjatyckiWyrównane5/10
Spal
WWRRRPWWWPOstatnieW dół-0.6 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 23
Powyżej 9.5 rożnychPowyżej7/10
Powyżej 2.5 goliPoniżej3/10
Handicap azjatyckiWyrównane5/10
Wychodzi na prowadzeniePowyżej 2.5 kartki w 9 z ostatnich 10
Santarcangelo vs Spal Fakty o meczu
Santarcangelo
2W-4R-4P w ostatnich 10 meczach, z 11 golami zdobytymi i 12 straconymi. Średnie gole: 1.1 dla, 1.2 przeciw. Wygrane 20%, AH wygrane 50%, gole Over 40%, rożne Over 20%.
Wynik końcowy
Wygrana 20%2
Remis 40%4
Przegrana 40%4
Gole łącznie 2.0
Powyżej 40%4
Anulowane 40%4
Poniżej 20%2
Rożne łącznie 9.5
Powyżej 20%2
Anulowane 0%0
Poniżej 80%8
Handicap azjatycki
Wygrana 50%5
Anulowane 10%1
Przegrana 40%4
Spal
5W-3R-2P w ostatnich 10 meczach, z 11 golami zdobytymi i 5 straconymi. Średnie gole: 1.1 dla, 0.5 przeciw. Wygrane 50%, AH wygrane 50%, gole Over 30%, rożne Over 70%.
Wynik końcowy
Wygrana 50%5
Remis 30%3
Przegrana 20%2
Gole łącznie 2.0
Powyżej 30%3
Anulowane 20%2
Poniżej 50%5
Rożne łącznie 9.5
Powyżej 70%7
Anulowane 0%0
Poniżej 30%3
Handicap azjatycki
Wygrana 50%5
Anulowane 10%1
Przegrana 40%4
Ostatnie
| Santarcangelo | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Spal | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
Łączne rożne powyżej 7.5 - 13.5| Santarcangelo | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
| Spal | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
Rozkład goliLinia 2.0
Rozkład rożnychLinia 9.5
Rozkład kartek
Mecze drużyny gospodarzy
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Mecze drużyny gości
Razem: 40,
Śr.: 1.95,
Odch. std.: 1.36, Mediana: 2,
Dominanta: ,
Powyżej: 45%
Mecze drużyny gospodarzy u siebie
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Mecze drużyny gości na wyjeździe
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Ostatnie mecze drużyny gospodarzy
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Ostatnie mecze drużyny gości
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Santarcangelo vs Spal Rozkład czasowy goli/rożnych
Santarcangelo vs Spal Bezpośrednie pojedynki
Santarcangelo vs Spal Zobacz pełne H2H →| Santarcangelo Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Włochy - Serie C - Grupa B | 2015-01-24 | 2 Santarcangelo |
0 - 0
0 - 0
|
Spal 3 | R | 0.0, +0.5 | Poniżej | 9.5 |
|
|||||
| Włochy - Serie C - Grupa B | 2014-09-13 | 3 Spal |
2 - 0
3 - 0
|
Santarcangelo 4 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
||||||
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Santarcangelo Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Włochy - Serie C - Grupa B | 2015-11-21 | 2 Tuttocuoio |
1 - 0
1 - 0
|
Santarcangelo | P | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.0 |
|
|||||
| Włochy - Serie C - Grupa B | 2015-11-14 | 1 4 Santarcangelo |
0 - 1
0 - 1
|
Lupa Roma 2 | P | -1.0 | Poniżej | 9.0 |
|
|||||
| Włochy - Puchar Serie C | 2015-11-11 | 2 Pontedera |
1 - 0
1 - 1
|
Santarcangelo 2 | R | -0.5 | Poniżej | 9.0 |
|
|||||
| Włochy - Serie C - Grupa B | 2015-11-07 | 2 Ancona |
0 - 2
0 - 2
|
Santarcangelo 4 | W | -0.5, -1.0 | Poniżej | 8.5 |
|
|||||
| Włochy - Serie C - Grupa B | 2015-11-01 | 2 L'Aquila |
1 - 1
1 - 1
|
Santarcangelo 4 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.0 |
|
|||||
| Włochy - Serie C - Grupa B | 2015-10-28 | 1 2 Santarcangelo |
1 - 1
1 - 2
|
Teramo 2 | P | 0.0 | Powyżej | 8.5 | Poniżej |
|
4-2 (6) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Włochy - Serie C - Grupa B | 2015-10-24 | 4 Santarcangelo |
0 - 0
2 - 1
|
Lucchese 3 1 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
5-10 (15) | 1-6 (7) | 2 (1-1) | 3 (2-1) | ||
| Włochy - Serie C - Grupa B | 2015-10-18 | 3 Savona |
1 - 1
2 - 1
|
Santarcangelo 1 | P | 0.0 | Powyżej | 9.0 | Poniżej |
|
5-1 (6) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Włochy - Serie C - Grupa B | 2015-10-10 | 3 Santarcangelo |
1 - 0
1 - 1
|
Robur Siena 6 | R | 0.0 | Push | 9.0 | Poniżej |
|
3-3 (6) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Włochy - Serie C - Grupa B | 2015-10-04 | 4 Santarcangelo |
1 - 2
2 - 2
|
Pisa | R | 0.0, +0.5 | Powyżej | 9.0 | Poniżej |
|
5-0 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Włochy - Serie C - Grupa B | 2015-09-26 | 1 Pistoiese |
0 - 0
0 - 0
|
Santarcangelo 3 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej | 8.5 | Powyżej |
|
8-3 (11) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 4 (4-0) |
| Włochy - Serie C - Grupa B | 2015-09-13 | Carrarese |
0 - 1
1 - 1
|
Santarcangelo 4 1 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej |
|
12-5 (17) | 5-4 (9) | 4 (1-3) | 1 (1-0) | ||
| Włochy - Serie C - Grupa B | 2015-09-07 | 1 Santarcangelo |
1 - 0
1 - 1
|
Arezzo 1 | R | 0.0 | Push | 8.0 | Poniżej |
|
4-2 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Włochy - Puchar Serie C | 2015-08-30 | 3 Santarcangelo |
0 - 0
0 - 0
|
Maceratese | R | -0.5 | Poniżej | 9.0 | Poniżej |
|
2-3 (5) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Włochy - Puchar Serie C | 2015-08-13 | 1 1 Rimini |
0 - 1
1 - 2
|
Santarcangelo 2 | W | +0.5, +1.0 | Powyżej | 9.0 | Poniżej |
|
5-1 (6) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Europa - Towarzyskie | 2015-08-08 | Bologna |
3 - 0
3 - 0
|
Santarcangelo | P | -2.5 | Poniżej |
|
4-6 (10) | 1-4 (5) | 3 (0-3) | 2 (1-1) | ||
| Europa - Towarzyskie | 2015-08-05 | Santarcangelo |
1 - 1
1 - 1
|
San Marino Calcio | R | -0.5 | Poniżej |
|
5-7 (12) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 3 (1-2) | ||
| Europa - Towarzyskie | 2015-07-29 | Santarcangelo |
0 - 0
0 - 1
|
Cesena | P | +0.5, +1.0 | Poniżej |
|
1-8 (9) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Włochy - Serie C - Grupa B | 2015-05-09 | 2 Santarcangelo |
1 - 0
2 - 1
|
Pontedera 2 | W | -1.5 | Powyżej |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Włochy - Serie C - Grupa B | 2015-04-26 | 1 1 Santarcangelo |
0 - 2
1 - 2
|
Ascoli 1 | P | +0.5, +1.0 | Powyżej | 9.0 | Poniżej |
|
5-3 (8) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 5 (4-1) |
| Włochy - Serie C - Grupa B | 2015-04-19 | 3 Gubbio |
0 - 1
1 - 1
|
Santarcangelo 2 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej |
|
6-6 (12) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Włochy - Serie C - Grupa B | 2015-04-15 | 3 Pistoiese |
0 - 0
0 - 0
|
Santarcangelo | R | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.0 | Poniżej |
|
1-4 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Włochy - Serie C - Grupa B | 2015-04-10 | 3 Pro Piacenza |
1 - 0
1 - 1
|
Santarcangelo 3 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.0 | Push |
|
4-5 (9) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Włochy - Serie C - Grupa B | 2015-04-01 | 3 Santarcangelo |
1 - 0
2 - 1
|
Grosseto 2 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej | 9.0 | Poniżej |
|
3-2 (5) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Włochy - Serie C - Grupa B | 2015-03-29 | 3 L'Aquila |
2 - 0
2 - 1
|
Santarcangelo 2 | P | -0.5, -1.0 | Powyżej | 8.5 | Powyżej |
|
5-6 (11) | 4-3 (7) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Włochy - Serie C - Grupa B | 2015-03-22 | 1 6 Santarcangelo |
0 - 0
1 - 0
|
Ancona 1 | W | 0.0, +0.5 | Poniżej | 8.5 | Powyżej |
|
8-5 (13) | 5-2 (7) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Włochy - Serie C - Grupa B | 2015-03-14 | 2 Santarcangelo |
0 - 0
0 - 0
|
Carrarese 1 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej |
|
1-1 (2) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Włochy - Serie C - Grupa B | 2015-03-07 | 4 Santarcangelo |
0 - 0
1 - 0
|
Savona 4 | W | -0.5 |
|
1-2 (3) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | |||
| Włochy - Serie C - Grupa B | 2015-03-01 | Reggiana |
0 - 0
1 - 1
|
Santarcangelo | R | -1.0 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
13-3 (16) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Włochy - Serie C - Grupa B | 2015-02-20 | 3 Santarcangelo |
1 - 1
2 - 3
|
Tuttocuoio 2 | P | -0.5 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
6-4 (10) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 4 (3-1) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Spal Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Włochy - Serie C - Grupa B | 2015-11-23 | 3 Spal |
1 - 0
1 - 2
|
Pisa 3 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 9.0 |
|
|||||
| Włochy - Puchar Serie C | 2015-11-18 | 2 Reggiana |
0 - 0
0 - 1
|
Spal 1 | W | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.0 |
|
|||||
| Włochy - Serie C - Grupa B | 2015-11-15 | 1 2 Savona |
0 - 1
0 - 3
|
Spal 1 | W | 0.0, +0.5 | Powyżej | 9.0 |
|
|||||
| Włochy - Serie C - Grupa B | 2015-11-07 | 3 Spal |
0 - 0
1 - 0
|
Carrarese 1 | W | -0.5 | Poniżej | 9.0 |
|
|||||
| Włochy - Serie C - Grupa B | 2015-10-31 | 1 Maceratese |
0 - 0
1 - 0
|
Spal 2 | P | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.0 |
|
|||||
| Włochy - Puchar Serie C | 2015-10-28 | 1 Mantova |
1 - 1
1 - 1
|
Spal 2 | R | 0.0 | Poniżej | 9.0 | Powyżej |
|
7-7 (14) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Włochy - Serie C - Grupa B | 2015-10-17 | 3 Spal |
0 - 0
0 - 0
|
Robur Siena 4 | R | -0.5 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
8-1 (9) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Włochy - Serie C - Grupa B | 2015-10-10 | 2 Prato |
0 - 0
0 - 0
|
Spal 2 | R | 0.0, +0.5 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
2-13 (15) | 1-6 (7) | 0 (0-0) | 4 (1-3) |
| Włochy - Serie C - Grupa B | 2015-10-04 | 2 Spal |
1 - 0
2 - 1
|
L'Aquila 5 1 | W | -0.5 | Powyżej | 9.0 | Poniżej |
|
1-5 (6) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Włochy - Serie C - Grupa B | 2015-09-26 | Pontedera |
0 - 1
0 - 2
|
Spal 2 | W | 0.0, +0.5 | Poniżej |
|
8-6 (14) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 3 (0-3) | ||
| Włochy - Serie C - Grupa B | 2015-09-19 | 1 Spal |
2 - 1
2 - 1
|
Pistoiese 4 | W | -0.5, -1.0 | Powyżej | 9.0 | Powyżej |
|
7-4 (11) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Włochy - Serie C - Grupa B | 2015-09-13 | 3 Rimini |
0 - 0
0 - 1
|
Spal 1 1 | W | 0.0 | Poniżej |
|
3-5 (8) | 1-4 (5) | 3 (1-2) | 0 (0-0) | ||
| Włochy - Serie C - Grupa B | 2015-09-06 | 3 Spal |
1 - 0
3 - 0
|
Lucchese 3 1 | W | -0.5 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
1-4 (5) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Włochy - Coppa Italia | 2015-08-10 | 4 Catania |
0 - 0
0 - 1
|
Spal 2 | W | +0.5 | Poniżej | 9.0 | Push |
|
7-2 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Włochy - Coppa Italia | 2015-08-02 | 2 Spal |
1 - 0
1 - 0
|
Rende 3 1 | W | -1.5 | Poniżej |
|
5-3 (8) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Europa - Towarzyskie | 2015-07-25 | Vicenza |
0 - 1
0 - 2
|
Spal | W | -0.5,-1.0 | Poniżej |
|
12-7 (19) | 9-5 (14) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Europa - Towarzyskie | 2015-07-22 | Spal |
3 - 0
7 - 0
|
Tamai 1 | W | -2 | Powyżej |
|
4-1 (5) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Włochy - Serie C - Grupa B | 2015-05-09 | 1 Reggiana |
0 - 1
0 - 2
|
Spal 2 | W | 0.0, -0.5 | Poniżej |
|
2-7 (9) | 0-5 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Włochy - Serie C - Grupa B | 2015-05-02 | Spal |
1 - 0
1 - 1
|
Pistoiese 2 | R | -1.0 | Poniżej | 9.0 | Poniżej |
|
2-3 (5) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Włochy - Serie C - Grupa B | 2015-04-26 | 3 Carrarese |
1 - 0
1 - 2
|
Spal 2 | W | +0.5, +1.0 | Powyżej | 9.0 | Poniżej |
|
4-4 (8) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Włochy - Serie C - Grupa B | 2015-04-18 | 2 Spal |
1 - 0
3 - 1
|
Tuttocuoio 3 1 | W |
|
7-4 (11) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 5 (1-4) | ||||
| Włochy - Serie C - Grupa B | 2015-04-13 | 1 Pisa |
0 - 1
0 - 1
|
Spal 2 | W | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
3-3 (6) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Włochy - Serie C - Grupa B | 2015-04-02 | 2 Spal |
2 - 0
3 - 0
|
Forli 4 1 | W | -0.5, -1.0 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
4-4 (8) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Włochy - Serie C - Grupa B | 2015-03-29 | 1 4 Ancona |
0 - 0
0 - 3
|
Spal | W | 0.0, -0.5 | Powyżej | 8.5 | Powyżej |
|
5-7 (12) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 4 (1-3) |
| Włochy - Serie C - Grupa B | 2015-03-22 | 2 Spal |
1 - 0
4 - 0
|
Pro Piacenza 2 | W | -0.5 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
9-1 (10) | 6-1 (7) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Włochy - Serie C - Grupa B | 2015-03-18 | 2 L'Aquila |
0 - 1
0 - 1
|
Spal 1 | W | -0.5 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
8-2 (10) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Włochy - Serie C - Grupa B | 2015-03-14 | 3 Spal |
0 - 0
1 - 0
|
Grosseto 4 | W | 0.0, -0.5 | Poniżej |
|
3-0 (3) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Włochy - Serie C - Grupa B | 2015-03-08 | 3 Spal |
0 - 0
0 - 0
|
Prato 2 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
6-2 (8) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Włochy - Serie C - Grupa B | 2015-03-01 | 1 Teramo |
0 - 0
1 - 1
|
Spal 3 | R | -0.5 | Poniżej | 9.0 | Poniżej |
|
5-1 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Włochy - Puchar Serie C | 2015-02-25 | 3 Como |
0 - 0
0 - 0
|
Spal 1 | R | -0.5 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
3-5 (8) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Cały | 3.6 | 3 | 2.2 |
| Handicap azjatycki | ||
|---|---|---|
| Cały (+0.25) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Rożne łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (9.5) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Gole łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (2.0) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
Wydarzenia na żywo
Status: Cały mecz , Wynik: 0 - 2 , Rożny: 1 - 5
Rożny: 9.5 , Handicap: 0.0, +0.5 , Gole: 2.0
-
38' - 1st Corner - Spal -
41' - 1st Yellow Card - Santarcangelo -
42' - 1st Goal - Spal -
45+2' - 2nd Yellow Card - Spal -
0-1 score at the end of First Half -
51' - 3rd Yellow Card - Spal -
56' - 2nd Corner - Spal -
61' - 4th Yellow Card - Spal -
67' - 3rd Corner - Santarcangelo - Race to 3 Corners - Spal
-
76' - 4th Corner - Spal -
78' - 5th Yellow Card - Spal -
88' - 5th Corner - Spal -
88' - 2nd Goal - Spal - Race to 5 Corners - Spal
-
90+1' - 6th Corner - Spal -
90+2' - 6th Yellow Card - Santarcangelo -
0-2 score at the end of Second Half
Gole powyżej 0.5 - 4.5
Kartki powyżej 1.5 - 7.5
