sob., May 20, 2023 · 16:00
NajstarszeOstatnie
WWWPPW
1.80
3.25
3.80
OstatnieNajstarsze
RRWWWP
Darmowe typy
(na podstawie statystyk historycznych, tylko do wglądu)
Powyżej 2.5
Gole łącznie
–
Rożne łącznie
-0.5
RSC Internacional
RSC Internacional vs Getafe B Profil drużyn
RSC Internacional
Trwa obliczanie ocen
WWWRWWWPPWOstatnieW dół-0.5 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 20
Powyżej 9.5 rożnychPoniżej4/10
Powyżej 2.5 goliPowyżej6/10
Handicap azjatyckiPokrywa7/10
Getafe B
Trwa obliczanie ocen
PPRWPWWWRROstatnieW górę+0.6 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 25
Powyżej 9.5 rożnychPoniżej3/10
Powyżej 2.5 goliPoniżej4/10
Handicap azjatyckiNie pokrywa3/10
RSC Internacional vs Getafe B Fakty o meczu
RSC Internacional
7W-1R-2P w ostatnich 10 meczach, z 24 golami zdobytymi i 6 straconymi. Średnie gole: 2.4 dla, 0.6 przeciw. Wygrane 70%, AH wygrane 70%, gole Over 60%, rożne Over 0%.
Wynik końcowy
Wygrana 70%7
Remis 10%1
Przegrana 20%2
Gole łącznie 2.5
Powyżej 60%6
Anulowane 0%0
Poniżej 40%4
Handicap azjatycki
Wygrana 70%7
Anulowane 0%0
Przegrana 30%3
Getafe B
4W-3R-3P w ostatnich 10 meczach, z 11 golami zdobytymi i 10 straconymi. Średnie gole: 1.1 dla, 1.0 przeciw. Wygrane 40%, AH wygrane 30%, gole Over 40%, rożne Over 0%.
Wynik końcowy
Wygrana 40%4
Remis 30%3
Przegrana 30%3
Gole łącznie 2.5
Powyżej 40%4
Anulowane 0%0
Poniżej 60%6
Handicap azjatycki
Wygrana 30%3
Anulowane 0%0
Przegrana 70%7
Ostatnie
| RSC Internacional | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Getafe B | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
Łączne rożne powyżej 7.5 - 13.5| RSC Internacional | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
| Getafe B | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
Rozkład goliLinia 2.5
Rozkład rożnych
Rozkład kartek
Mecze drużyny gospodarzy
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Mecze drużyny gości
Razem: 40,
Śr.: 2.48,
Odch. std.: 1.75, Mediana: 2,
Dominanta: 1,
Powyżej: 48%
Mecze drużyny gospodarzy u siebie
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Mecze drużyny gości na wyjeździe
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Ostatnie mecze drużyny gospodarzy
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Ostatnie mecze drużyny gości
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
RSC Internacional vs Getafe B Rozkład czasowy goli/rożnych
RSC Internacional vs Getafe B Bezpośrednie pojedynki
RSC Internacional vs Getafe B Zobacz pełne H2H →| RSC Internacional Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Hiszpania - Tercera - Grupa 7 | 2023-01-29 | 5 Getafe B |
1 - 1
2 - 3
|
RSC Internacional 4 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
||||||
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| RSC Internacional Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Hiszpania - Tercera - Play-offy | 2023-05-07 | 4 RSC Internacional |
1 - 0
4 - 0
|
CD Mostoles URJC 4 1 | W | -0.5, -1.0 | Powyżej |
|
||||||
| Hiszpania - Tercera - Play-offy | 2023-04-30 | 6 CD Mostoles URJC |
1 - 0
2 - 1
|
RSC Internacional 1 | P | 0.0, +0.5 | Powyżej |
|
||||||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 7 | 2023-04-23 | RSC Internacional |
1 - 1
1 - 2
|
CD Paracuellos Antamira 5 | P | -1.5, -2.0 | Push |
|
||||||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 7 | 2023-04-09 | 2 Torrejon |
0 - 0
0 - 1
|
RSC Internacional 4 | W | +0.5, +1.0 | Poniżej |
|
||||||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 7 | 2023-04-02 | 1 RSC Internacional |
2 - 0
5 - 0
|
Trival Valderas 1 | W | -1.0, -1.5 | Powyżej |
|
||||||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 7 | 2023-03-26 | 1 6 CD Mostoles URJC |
0 - 0
0 - 1
|
RSC Internacional 2 | W | 0.0, +0.5 | Poniżej |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 7 | 2023-03-18 | 2 RSC Internacional |
0 - 0
0 - 0
|
Rayo Vallecano B 3 | R | -2.0 | Poniżej |
|
12-4 (16) | 5-3 (8) | 2 (2-0) | 2 (2-0) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 7 | 2023-03-12 | 3 Collado Villalba |
1 - 2
2 - 4
|
RSC Internacional 2 | W | +0.5, +1.0 | Powyżej |
|
1-6 (7) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 7 | 2023-03-05 | RSC Internacional |
3 - 0
5 - 0
|
CD Galapagar 1 | W | -1.5, -2.0 | Powyżej |
|
6-1 (7) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 7 | 2023-02-26 | 4 CD Canillas |
0 - 0
0 - 2
|
RSC Internacional 1 | W | +1.0 | Poniżej |
|
2-1 (3) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 7 | 2023-02-12 | 1 Pozuelo Alarcon |
0 - 1
2 - 3
|
RSC Internacional 4 | W | 0.0, +0.5 | Powyżej |
|
2-2 (4) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 7 | 2023-02-05 | 1 RSC Internacional |
1 - 0
4 - 0
|
RSD Alcala 2 | W | -0.5 | Powyżej |
|
3-7 (10) | 3-4 (7) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 7 | 2023-01-29 | 5 Getafe B |
1 - 1
2 - 3
|
RSC Internacional 4 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
2-4 (6) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 1 (1-0) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 7 | 2023-01-22 | 1 RSC Internacional |
1 - 0
1 - 1
|
Ursaria 3 1 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej |
|
3-3 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 7 | 2023-01-15 | 3 CF Fuenlabrada Promesas |
1 - 1
2 - 5
|
RSC Internacional 2 | W | +0.5 | Powyżej |
|
1-9 (10) | 0-4 (4) | 3 (0-3) | 0 (0-0) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 7 | 2023-01-07 | 3 CD Paracuellos Antamira |
0 - 1
1 - 1
|
RSC Internacional 4 | R | +0.5 | Poniżej |
|
0-6 (6) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 7 | 2022-12-18 | RSC Internacional |
2 - 1
4 - 1
|
Real Aranjuez 1 | W | -2.0 | Powyżej |
|
11-1 (12) | 7-0 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 7 | 2022-12-11 | 3 RSC Internacional |
2 - 1
4 - 2
|
Torrejon 3 1 | W | -0.5, -1.0 | Powyżej |
|
7-5 (12) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 7 | 2022-12-04 | 1 3 Trival Valderas |
1 - 0
2 - 1
|
RSC Internacional 4 | P | 0.0, +0.5 | Powyżej |
|
0-7 (7) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 7 | 2022-11-27 | 4 RSC Internacional |
2 - 0
2 - 1
|
CD Mostoles URJC 3 1 | W | -0.5 | Powyżej |
|
5-3 (8) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 7 | 2022-11-20 | 3 Rayo Vallecano B |
2 - 2
5 - 2
|
RSC Internacional 3 1 | P | 0.0, +0.5 | Powyżej |
|
8-3 (11) | 6-1 (7) | 5 (5-0) | 1 (0-1) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 7 | 2022-11-06 | 3 RSC Internacional |
0 - 1
1 - 1
|
Collado Villalba 3 | R | -1.0, -1.5 | Poniżej |
|
12-0 (12) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 4 (4-0) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 7 | 2022-10-30 | 4 CD Galapagar |
0 - 2
0 - 5
|
RSC Internacional 1 | W | +0.5 | Powyżej |
|
1-5 (6) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 3 (0-3) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 7 | 2022-10-16 | Las Rozas |
0 - 1
0 - 2
|
RSC Internacional 2 | W | 0.0, -0.5 | Poniżej |
|
1-5 (6) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 1 (1-0) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 7 | 2022-10-02 | 3 RSD Alcala |
0 - 1
0 - 2
|
RSC Internacional 4 1 | W | -0.5, -1.0 | Poniżej |
|
5-1 (6) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Getafe B Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Hiszpania - Tercera - Play-offy | 2023-05-07 | 1 2 Getafe B |
0 - 1
1 - 1
|
CD Paracuellos Antamira 1 | R | -0.5, -1.0 | Poniżej |
|
||||||
| Hiszpania - Tercera - Play-offy | 2023-04-30 | 2 CD Paracuellos Antamira |
2 - 2
2 - 2
|
Getafe B 3 | R | +0.5 | Powyżej |
|
||||||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 7 | 2023-04-16 | 4 Rayo Vallecano B |
0 - 1
1 - 2
|
Getafe B 4 | W | 0.0, +0.5 | Powyżej |
|
||||||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 7 | 2023-04-09 | 4 Getafe B |
0 - 0
1 - 0
|
CD Galapagar 5 | W | -1.0, -1.5 | Poniżej |
|
||||||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 7 | 2023-04-02 | 3 Las Rozas |
0 - 1
0 - 2
|
Getafe B 3 | W | 0.0 | Poniżej |
|
||||||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 7 | 2023-03-26 | 1 Getafe B |
0 - 0
0 - 1
|
RSD Alcala 4 | P | 0.0, -0.5 | Poniżej |
|
2-2 (4) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 7 | 2023-03-19 | 1 1 Ursaria |
0 - 0
0 - 1
|
Getafe B 4 | W | -0.5 | Poniżej |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 7 | 2023-03-12 | 6 Getafe B |
0 - 0
0 - 0
|
CD Paracuellos Antamira 3 | R | -0.5 | Poniżej |
|
8-3 (11) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 2 (1-1) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 7 | 2023-03-05 | 5 Torrejon |
1 - 0
2 - 1
|
Getafe B 2 | P | 0.0, +0.5 | Powyżej |
|
6-4 (10) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 7 | 2023-02-26 | 6 Getafe B |
0 - 2
1 - 3
|
CD Mostoles URJC 5 | P | -0.5 | Powyżej |
|
7-1 (8) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 7 | 2023-02-19 | 2 Collado Villalba |
0 - 3
0 - 6
|
Getafe B 3 | W | +0.5, +1.0 | Powyżej |
|
2-7 (9) | 1-3 (4) | 3 (0-3) | 2 (1-1) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 7 | 2023-02-11 | 3 Getafe B |
1 - 1
3 - 3
|
CD Canillas 5 | R | -1.0, -1.5 | Powyżej |
|
9-2 (11) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 3 (3-0) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 7 | 2023-02-05 | 2 Pozuelo Alarcon |
0 - 1
0 - 4
|
Getafe B 2 | W | 0.0 | Powyżej |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 7 | 2023-01-29 | 5 Getafe B |
1 - 1
2 - 3
|
RSC Internacional 4 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
2-4 (6) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 1 (1-0) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 7 | 2023-01-22 | 3 Getafe B |
1 - 0
2 - 1
|
CF Fuenlabrada Promesas 2 | W | -1.0 | Powyżej |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 7 | 2023-01-15 | 3 Real Aranjuez |
0 - 0
0 - 0
|
Getafe B 1 | R | +0.5, +1.0 | Poniżej |
|
2-6 (8) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 7 | 2023-01-08 | 2 Trival Valderas |
0 - 2
1 - 3
|
Getafe B 1 | W | 0.0 | Powyżej |
|
5-6 (11) | 3-3 (6) | 3 (2-1) | 1 (1-0) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 7 | 2022-12-17 | 3 Getafe B |
1 - 0
1 - 2
|
Rayo Vallecano B 8 | P | -0.5, -1.0 | Powyżej |
|
9-9 (18) | 5-4 (9) | 4 (3-1) | 4 (2-2) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 7 | 2022-12-11 | 3 CD Galapagar |
0 - 0
0 - 0
|
Getafe B 3 | R | +0.5 | Poniżej |
|
6-0 (6) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 7 | 2022-12-04 | 4 Getafe B |
2 - 0
3 - 1
|
Las Rozas 4 1 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
6-2 (8) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 7 | 2022-11-27 | 2 RSD Alcala |
0 - 0
0 - 0
|
Getafe B 2 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej |
|
5-5 (10) | 3-3 (6) | 4 (1-3) | 1 (1-0) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 7 | 2022-11-20 | 3 Getafe B |
0 - 0
0 - 0
|
Ursaria 1 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej |
|
0-5 (5) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 7 | 2022-11-06 | 2 CD Paracuellos Antamira |
0 - 0
1 - 0
|
Getafe B 3 | P | 0.0, +0.5 | Poniżej |
|
4-10 (14) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 7 | 2022-10-30 | 2 Getafe B |
0 - 0
3 - 0
|
Torrejon 2 | W | -0.5 | Powyżej |
|
4-5 (9) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 3 (0-3) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 7 | 2022-10-23 | 2 CD Mostoles URJC |
0 - 0
0 - 1
|
Getafe B 2 | W | 0.0 | Poniżej |
|
6-5 (11) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 7 | 2022-10-16 | 3 Getafe B |
0 - 0
1 - 1
|
Collado Villalba 4 | R | -0.5 | Poniżej |
|
7-1 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 7 | 2022-10-09 | 3 CD Canillas |
1 - 1
2 - 2
|
Getafe B 2 | R | 0.0, +0.5 | Powyżej |
|
3-8 (11) | 2-1 (3) | 3 (2-1) | 0 (0-0) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 7 | 2022-10-02 | 2 Getafe B |
0 - 1
1 - 1
|
Pozuelo Alarcon 2 | R | -0.5, -1.0 | Poniżej |
|
5-5 (10) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 7 | 2022-09-18 | 1 Fuenlabrada B |
0 - 0
0 - 1
|
Getafe B | W | 0.0, +0.5 | Poniżej |
|
3-5 (8) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 7 | 2022-09-11 | 2 Getafe B |
2 - 0
4 - 1
|
Real Aranjuez 4 1 | W | -1.0 | Powyżej |
|
4-2 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 3 (3-0) | ||
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Cały | 1.8 | 3.25 | 3.8 |
| Połowa | 2.4 | 2.2 | 4.333 |
| Handicap azjatycki | ||
|---|---|---|
| Cały (-0.5) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Połowa (-0.25) | Gospodarze@2 | Goś[email protected] |
| Gole łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (2.5) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Połowa (1.0) | Powyż[email protected] | Poniżej@2 |
Wydarzenia na żywo
Status: , Wynik: 0 - 0 , Rożny: 0 - 0
Rożny: , Handicap: -0.5 , Gole: 2.5
Gole powyżej 0.5 - 4.5
Kartki powyżej 1.5 - 7.5

