Rosenborg vs PSV Profil drużyn
Rosenborg vs PSV Fakty o meczu
4W-4R-2P w ostatnich 10 meczach, z 18 golami zdobytymi i 10 straconymi. Średnie gole: 1.8 dla, 1.0 przeciw. Wygrane 40%, AH wygrane 40%, gole Over 40%, rożne Over 60%.
8W-2R-0P w ostatnich 10 meczach, z 28 golami zdobytymi i 5 straconymi. Średnie gole: 2.8 dla, 0.5 przeciw. Wygrane 80%, AH wygrane 80%, gole Over 70%, rożne Over 70%.
| Rosenborg | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| PSV | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
Łączne rożne powyżej 7.5 - 13.5| Rosenborg | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
| PSV | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
Rosenborg vs PSV Rozkład czasowy goli/rożnych
Rosenborg vs PSV Bezpośrednie pojedynki
Rosenborg vs PSV Zobacz pełne H2H →Brak danych
| Rosenborg Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Norwegia - Eliteserien | 2019-09-28 | 1 Rosenborg |
0 - 0
0 - 0
|
SK Brann 2 | R | -1.0 | Poniżej | 10.5 |
|
|||||
| Norwegia - Eliteserien | 2019-09-22 | Mjondalen |
1 - 1
1 - 2
|
Rosenborg 1 | W | +0.5 | Powyżej | 10.5 |
|
|||||
| UEFA Europa League | 2019-09-19 | 2 LASK Linz |
1 - 0
1 - 0
|
Rosenborg 3 | P | -0.5 | Poniżej | 10.5 |
|
|||||
| Norwegia - Eliteserien | 2019-09-14 | 1 Rosenborg |
1 - 0
3 - 1
|
Lillestrom 3 | W | -1.0, -1.5 | Powyżej | 10.0 |
|
|||||
| Europa - Towarzyskie | 2019-09-10 | Rosenborg |
5 - 0
7 - 0
|
Strindheim | W | -4.0, -4.5 | Powyżej |
|
||||||
| Norwegia - Eliteserien | 2019-09-01 | 1 Valerenga |
0 - 0
1 - 1
|
Rosenborg 3 1 | R | +0.5 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
6-8 (14) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 7 (3-4) |
| UEFA Champions League - Kwalifikacje | 2019-08-27 | 1 Rosenborg |
1 - 0
1 - 1
|
Dinamo Zagrzeb 2 | R | 0.0 | Poniżej | 11.0 | Push |
|
4-7 (11) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Norwegia - Eliteserien | 2019-08-24 | 1 Rosenborg |
1 - 1
3 - 2
|
Stabaek 2 | W | -1.0, -1.5 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
15-4 (19) | 8-1 (9) | 5 (4-1) | 4 (2-2) |
| UEFA Champions League - Kwalifikacje | 2019-08-21 | 2 Dinamo Zagrzeb |
2 - 0
2 - 0
|
Rosenborg 2 | P | -1.0 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
5-8 (13) | 2-6 (8) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Norwegia - Eliteserien | 2019-08-17 | 2 Odd BK |
1 - 0
1 - 1
|
Rosenborg 3 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
5-3 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| UEFA Champions League - Kwalifikacje | 2019-08-13 | 2 Rosenborg |
0 - 1
3 - 1
|
NK Maribor | W | -0.5, -1.0 | Powyżej | 10.5 | Poniżej |
|
4-4 (8) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Norwegia - Eliteserien | 2019-08-10 | Rosenborg |
3 - 1
5 - 2
|
Tromso 3 | W | -1.0, -1.5 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
9-6 (15) | 7-4 (11) | 4 (2-2) | 2 (1-1) |
| UEFA Champions League - Kwalifikacje | 2019-08-07 | 2 NK Maribor |
0 - 0
1 - 3
|
Rosenborg 2 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Norwegia - Eliteserien | 2019-08-03 | 2 Sarpsborg |
1 - 1
1 - 1
|
Rosenborg 2 | R | 0.0, +0.5 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
2-5 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| UEFA Champions League - Kwalifikacje | 2019-07-31 | 2 Rosenborg |
0 - 0
2 - 0
|
BATE Borisov 3 | W | -1.0 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
4-3 (7) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| UEFA Champions League - Kwalifikacje | 2019-07-24 | 1 BATE Borisov |
1 - 1
2 - 1
|
Rosenborg 2 | P | 0.0 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
5-9 (14) | 4-4 (8) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| UEFA Champions League - Kwalifikacje | 2019-07-17 | Rosenborg |
1 - 0
4 - 0
|
Linfield 3 | W | -2.0, -2.5 | Powyżej | 10.5 | Poniżej |
|
3-1 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Norwegia - Eliteserien | 2019-07-13 | 1 Rosenborg |
2 - 1
5 - 1
|
Viking FK 1 | W | -1.0, -1.5 | Powyżej | 11.0 | Powyżej |
|
8-5 (13) | 5-3 (8) | 4 (2-2) | 1 (0-1) |
| UEFA Champions League - Kwalifikacje | 2019-07-10 | 5 Linfield |
0 - 1
0 - 2
|
Rosenborg 3 | W | +1.0, +1.5 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
1-5 (6) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Norwegia - Eliteserien | 2019-07-04 | 1 Ranheim |
1 - 1
2 - 3
|
Rosenborg | W | +0.5 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
9-5 (14) | 3-5 (8) | 3 (1-2) | 2 (2-0) |
| Norwegia - Eliteserien | 2019-06-29 | 3 Rosenborg |
1 - 0
1 - 0
|
Kristiansund BK 3 | W | -1.0 | Poniżej | 11.5 | Powyżej |
|
12-4 (16) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Puchar Norwegii | 2019-06-26 | 1 Rosenborg |
0 - 1
1 - 1
|
Aalesund 2 1 | R | -1.0 | Poniżej | 11.0 | Poniżej |
|
7-3 (10) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Norwegia - Eliteserien | 2019-06-23 | 2 Tromso |
0 - 0
1 - 0
|
Rosenborg 2 | P | +0.5 | Poniżej | 10.5 | Powyżej |
|
8-9 (17) | 3-4 (7) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Puchar Norwegii | 2019-06-19 | Ullensaker/Kisa |
0 - 0
1 - 1
|
Rosenborg | R | +1.0 | Poniżej |
|
5-9 (14) | 3-4 (7) | 2 (0-2) | 2 (2-0) | ||
| Norwegia - Eliteserien | 2019-06-16 | Rosenborg |
1 - 0
3 - 0
|
Valerenga | W | -0.5 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
10-4 (14) | 6-2 (8) | 3 (2-1) | 3 (2-1) |
| Norwegia - Eliteserien | 2019-05-26 | SK Brann |
0 - 0
0 - 1
|
Rosenborg 1 | W | -0.5, -1.0 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
6-9 (15) | 4-5 (9) | 4 (0-4) | 2 (0-2) |
| Puchar Norwegii | 2019-05-22 | 2 Tiller |
0 - 0
0 - 3
|
Rosenborg | W | +3.0 | Poniżej | 11.0 | Powyżej |
|
1-11 (12) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Norwegia - Eliteserien | 2019-05-19 | 2 Rosenborg |
2 - 1
3 - 2
|
Mjondalen 2 | W | -0.5, -1.0 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
5-8 (13) | 2-4 (6) | 3 (0-3) | 1 (0-1) |
| Norwegia - Eliteserien | 2019-05-16 | 2 Rosenborg |
0 - 1
0 - 2
|
Haugesund | P | -0.5 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
11-3 (14) | 4-3 (7) | 0 (0-0) | 4 (4-0) |
| Norwegia - Eliteserien | 2019-05-11 | 1 Lillestrom |
1 - 0
1 - 1
|
Rosenborg 1 | R | 0.0, +0.5 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
2-11 (13) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| PSV Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Holandia - Eredivisie | 2019-09-29 | 1 PEC Zwolle |
0 - 1
0 - 4
|
PSV 3 | W | +1.5 | Powyżej | 10.0 |
|
|||||
| Holandia - Eredivisie | 2019-09-25 | PSV |
2 - 0
3 - 1
|
FC Groningen 2 | W | -1.0, -1.5 | Powyżej | 10.0 |
|
|||||
| Holandia - Eredivisie | 2019-09-22 | 1 PSV |
0 - 0
1 - 1
|
Ajax 2 | R | 0.0, +0.5 | Poniżej | 10.5 |
|
|||||
| UEFA Europa League | 2019-09-19 | 1 PSV |
2 - 1
3 - 2
|
Sporting 5 | W | -1.0 | Powyżej | 10.0 |
|
|||||
| Holandia - Eredivisie | 2019-09-14 | PSV |
2 - 0
5 - 0
|
Vitesse 1 | W | -1.0, -1.5 | Powyżej | 10.5 |
|
|||||
| Holandia - Eredivisie | 2019-09-01 | 2 RKC |
1 - 0
1 - 3
|
PSV 2 | W | +1.5, +2.0 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
5-6 (11) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| UEFA Europa League - Kwalifikacje | 2019-08-29 | 2 Apollon Limassol |
0 - 0
0 - 4
|
PSV 1 | W | 0.0, +0.5 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
7-1 (8) | 3-1 (4) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| UEFA Europa League - Kwalifikacje | 2019-08-22 | 2 PSV |
0 - 0
3 - 0
|
Apollon Limassol 1 | W | -1.0, -1.5 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
8-6 (14) | 6-3 (9) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Holandia - Eredivisie | 2019-08-18 | 2 Heracles |
0 - 1
0 - 2
|
PSV 7 | W | +1.0, +1.5 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
6-2 (8) | 5-2 (7) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| UEFA Europa League - Kwalifikacje | 2019-08-15 | 1 PSV |
0 - 0
0 - 0
|
Haugesund | R | -2.0 | Poniżej | 10.5 | Powyżej |
|
10-6 (16) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 5 (2-3) |
| Holandia - Eredivisie | 2019-08-11 | 1 PSV |
1 - 1
3 - 1
|
ADO Den Haag | W | -2.5 | Powyżej | 11.0 | Powyżej |
|
12-1 (13) | 7-1 (8) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| UEFA Europa League - Kwalifikacje | 2019-08-08 | 1 Haugesund |
0 - 1
0 - 1
|
PSV 3 | W | +1.0, +1.5 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
6-6 (12) | 3-4 (7) | 3 (0-3) | 1 (0-1) |
| Holandia - Eredivisie | 2019-08-03 | 1 FC Twente |
1 - 0
1 - 1
|
PSV 1 | R | +1.0, +1.5 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
0-7 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| UEFA Champions League - Kwalifikacje | 2019-07-30 | 3 Basel |
1 - 1
2 - 1
|
PSV 2 | P | 0.0 | Push | 10.0 | Poniżej |
|
4-5 (9) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Superpuchar Holandii | 2019-07-27 | 2 Ajax |
1 - 0
2 - 0
|
PSV 3 | P | -0.5, -1.0 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
2-3 (5) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| UEFA Champions League - Kwalifikacje | 2019-07-23 | 2 PSV |
1 - 1
3 - 2
|
Basel 3 | W | -0.5, -1.0 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
4-1 (5) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Europa - Towarzyskie | 2019-07-17 | PSV |
0 - 2
0 - 2
|
Wolfsburg 3 1 | P | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.0 | Poniżej |
|
3-3 (6) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Europa - Towarzyskie | 2019-07-12 | PSV |
1 - 0
3 - 0
|
Aris Saloniki 1 | W | -1.5 | Push | 9.5 | Powyżej |
|
6-5 (11) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Europa - Towarzyskie | 2019-07-07 | 2 PSV |
1 - 2
2 - 3
|
Nicea 1 | P | -0.5 | Powyżej | 8.5 | Poniżej |
|
4-1 (5) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Europa - Towarzyskie | 2019-07-03 | 1 FC Sion |
0 - 0
0 - 0
|
PSV | R | +1.0 | Poniżej | 9.0 | Powyżej |
|
7-3 (10) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Holandia - Eredivisie | 2019-05-15 | 1 PSV |
1 - 1
3 - 1
|
Heracles 1 | W | -2.5, -3.0 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
8-2 (10) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Holandia - Eredivisie | 2019-05-12 | 1 AZ |
0 - 0
1 - 0
|
PSV 1 | P | +0.5 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
3-6 (9) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Holandia - Eredivisie | 2019-04-25 | 1 Willem II |
0 - 2
0 - 3
|
PSV 1 | W | +1.0, +1.5 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
0-7 (7) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Holandia - Eredivisie | 2019-04-21 | PSV |
1 - 0
3 - 1
|
ADO Den Haag | W | -2.5, -3.0 | Poniżej | 11.0 | Poniżej |
|
8-2 (10) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Holandia - Eredivisie | 2019-04-14 | 2 PSV |
0 - 1
2 - 1
|
De Graafschap 1 | W | -2.5, -3.0 | Poniżej | 11.0 | Powyżej |
|
9-3 (12) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 4 (2-2) |
| Holandia - Eredivisie | 2019-04-07 | 1 2 Vitesse |
1 - 1
3 - 3
|
PSV 3 | R | +0.5, +1.0 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
7-6 (13) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Holandia - Eredivisie | 2019-04-04 | PSV |
1 - 0
4 - 0
|
PEC Zwolle | W | -2.0 | Powyżej | 11.0 | Powyżej |
|
12-3 (15) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 4 (4-0) |
| Holandia - Eredivisie | 2019-03-31 | 1 3 Ajax |
1 - 0
3 - 1
|
PSV 2 | P | -0.5, -1.0 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
4-8 (12) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Holandia - Eredivisie | 2019-03-17 | VVV |
0 - 0
0 - 1
|
PSV | W | +1.5, +2.0 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
4-8 (12) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Holandia - Eredivisie | 2019-03-09 | 2 PSV |
1 - 0
2 - 0
|
NAC | W | -2.5 | Poniżej | 11.0 | Powyżej |
|
8-4 (12) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 4 (4-0) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Cały | 4.5 | 3.6 | 1.833 |
| Połowa | 4.5 | 2.25 | 2.5 |
| Handicap azjatycki | ||
|---|---|---|
| Cały (+0.5) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Połowa (+0.25) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Rożne łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (10.5) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Połowa (5.0) | Powyżej@2 | Poniż[email protected] |
| Gole łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (2.5) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Połowa (1.0) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
Status: Cały mecz , Wynik: 1 - 4 , Rożny: 5 - 3
Rożny: 10.5 , Handicap: +0.5 , Gole: 2.5
Wynik: 0 - 3 , Rożny: 2 - 2 Połowa
Rożny: 5.0 , Handicap: 0.0, +0.5 , Gole: 1.0
-
8' - 1st Corner - Rosenborg -
11' - 2nd Corner - PSV -
14' - 1st Goal - PSV -
31' - 3rd Corner - Rosenborg -
37' - 2nd Goal - PSV -
39' - 4th Corner - PSV -
41' - 3rd Goal - PSV -
0-3 score at the end of First Half -
56' - 5th Corner - Rosenborg - Race to 3 Corners - Rosenborg
-
59' - 6th Corner - PSV - 59' Substitution - Soderlund for Johnsen - Rosenborg
- 62' Substitution - Konradsen for Lundemo - Rosenborg
-
68' - 7th Corner - Rosenborg -
70' - 4th Goal - Rosenborg - 72' Substitution - Gutierrez for Hendrix - PSV
-
78' - 5th Goal - PSV -
80' - 1st Yellow Card - PSV - 80' Substitution - Tagseth for Trondsen - Rosenborg
- 79' Substitution - Mitroglou for Ihattaren - PSV
- 82' Substitution - Bruma for Doan - PSV
-
86' - 8th Corner - Rosenborg - Race to 5 Corners - Rosenborg
-
1-4 score at the end of Second Half
Gole powyżej 0.5 - 4.5
Kartki powyżej 1.5 - 7.5
