RKC vs Heracles Profil drużyn
RKC vs Heracles Fakty o meczu
2W-2R-6P w ostatnich 10 meczach, z 12 golami zdobytymi i 17 straconymi. Średnie gole: 1.2 dla, 1.7 przeciw. Wygrane 20%, AH wygrane 55%, gole Over 60%, rożne Over 60%.
1W-2R-7P w ostatnich 10 meczach, z 9 golami zdobytymi i 25 straconymi. Średnie gole: 0.9 dla, 2.5 przeciw. Wygrane 10%, AH wygrane 30%, gole Over 60%, rożne Over 40%.
| RKC | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Heracles | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
Łączne rożne powyżej 7.5 - 13.5| RKC | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
| Heracles | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
RKC vs Heracles Rozkład czasowy goli/rożnych
RKC vs Heracles Bezpośrednie pojedynki
RKC vs Heracles Zobacz pełne H2H →| RKC Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Holandia - Eredivisie | 2022-05-11 | 2 RKC |
1 - 0
2 - 0
|
Heracles | W | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.0 |
|
|||||
| Holandia - Eredivisie | 2021-09-26 | Heracles |
0 - 0
1 - 0
|
RKC 1 | P | -1.0 | Poniżej | 9.5 |
|
|||||
| Europa - Towarzyskie | 2021-07-30 | Heracles |
1 - 0
4 - 1
|
RKC 1 | P | -0.5 | Powyżej | 8.5 |
|
|||||
| Holandia - Eredivisie | 2021-02-21 | 1 RKC |
2 - 0
3 - 0
|
Heracles 2 | W | 0.0, +0.5 | Powyżej | 9.5 |
|
|||||
| Holandia - Eredivisie | 2020-10-17 | 1 Heracles |
0 - 1
0 - 1
|
RKC 1 | W | -1.0 | Poniżej | 9.5 |
|
|||||
| Holandia - Eredivisie | 2020-03-08 | 2 Heracles |
2 - 2
4 - 2
|
RKC 3 | P | -1.0, -1.5 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
7-4 (11) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Holandia - Eredivisie | 2019-11-02 | 5 RKC |
1 - 0
2 - 0
|
Heracles 3 | W | 0.0, +0.5 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
7-2 (9) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Puchar Holandii | 2019-10-30 | 2 Heracles |
2 - 1
4 - 3
|
RKC 2 | P | -1.0 | Powyżej | 10.5 | Poniżej |
|
1-7 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 4 (0-4) |
| Holandia - Eredivisie | 2014-01-24 | Heracles |
1 - 0
2 - 1
|
RKC | P |
|
8-3 (11) | 6-1 (7) | (-) | (-) | ||||
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| RKC Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Holandia - Eredivisie | 2023-12-16 | FC Utrecht |
1 - 1
1 - 1
|
RKC 4 | R | -0.5, -1.0 | Poniżej | 10.5 |
|
|||||
| Holandia - Eredivisie | 2023-12-10 | 2 Fortuna Sittard |
0 - 0
1 - 0
|
RKC 2 | P | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.0 |
|
|||||
| Holandia - Eredivisie | 2023-12-06 | 2 RKC |
1 - 2
2 - 3
|
Ajax | P |
|
||||||||
| Holandia - Eredivisie | 2023-12-02 | RKC |
1 - 0
2 - 2
|
Excelsior | R | -0.5 | Powyżej | 10.0 |
|
|||||
| Holandia - Eredivisie | 2023-11-25 | 1 PEC Zwolle |
1 - 1
1 - 2
|
RKC 2 | W | -0.5 | Powyżej | 9.5 |
|
|||||
| Holandia - Eredivisie | 2023-11-11 | 1 RKC |
0 - 1
0 - 1
|
Go Ahead Eagles | P | 0.0, +0.5 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
7-0 (7) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Holandia - Eredivisie | 2023-11-04 | 1 RKC |
1 - 1
1 - 2
|
Feyenoord 2 | P | +2.0, +2.5 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
2-10 (12) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Puchar Holandii | 2023-10-31 | 3 FC Utrecht |
3 - 1
3 - 2
|
RKC 3 | P | -1.0, -1.5 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
8-2 (10) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Holandia - Eredivisie | 2023-10-28 | 1 2 Sparta Rotterdam |
0 - 0
2 - 0
|
RKC 1 | P | -0.5, -1.0 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
8-4 (12) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Holandia - Eredivisie | 2023-10-21 | 2 RKC |
1 - 0
2 - 1
|
FC Volendam 2 | W | -0.5, -1.0 | Push | 10.5 | Poniżej |
|
3-4 (7) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Holandia - Eredivisie | 2023-10-07 | 1 Almere City FC |
1 - 0
1 - 0
|
RKC 1 | P | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
4-3 (7) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Holandia - Eredivisie | 2023-09-30 | 1 RKC |
1 - 2
2 - 3
|
Ajax | P | +1.0 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
8-9 (17) | 7-4 (11) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Holandia - Eredivisie | 2023-09-24 | 1 RKC |
0 - 0
1 - 0
|
FC Twente 1 | W | +1.0 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
1-6 (7) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 4 (0-4) |
| Holandia - Eredivisie | 2023-09-16 | 1 1 Vitesse |
0 - 1
0 - 2
|
RKC 5 | W | -1.0 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
8-6 (14) | 5-4 (9) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Holandia - Eredivisie | 2023-09-02 | RKC |
0 - 1
0 - 4
|
PSV | P | +1.5, +2.0 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
4-8 (12) | 1-6 (7) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Holandia - Eredivisie | 2023-08-26 | 1 NEC |
1 - 0
3 - 0
|
RKC 2 | P | -0.5, -1.0 | Push | 10.5 | Poniżej |
|
2-4 (6) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Holandia - Eredivisie | 2023-08-20 | 2 RKC |
1 - 0
1 - 3
|
AZ 1 | P | +0.5, +1.0 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
1-10 (11) | 1-6 (7) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Holandia - Eredivisie | 2023-08-12 | Heerenveen |
3 - 0
3 - 1
|
RKC 1 | P | -1.0 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
7-2 (9) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Europa - Towarzyskie | 2023-08-05 | Sparta Rotterdam |
0 - 0
1 - 0
|
RKC 1 | P | -0.5 | Poniżej | 8.5 | Powyżej |
|
5-4 (9) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Europa - Towarzyskie | 2023-07-27 | 2 RKC |
0 - 1
0 - 1
|
Marsylia | P | +1.0, +1.5 | Poniżej | 8.5 | Poniżej |
|
1-6 (7) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Europa - Towarzyskie | 2023-07-19 | NAC |
0 - 2
2 - 3
|
RKC 1 | W | 0.0 | Powyżej | 8.5 | Powyżej |
|
11-5 (16) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Europa - Towarzyskie | 2023-07-08 | RKC |
0 - 0
0 - 0
|
KV Kortrijk | R | 0.0, +0.5 | Poniżej | 9.0 | Poniżej |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Holandia - Eredivisie | 2023-05-28 | 1 Cambuur Leeuwarden |
2 - 0
4 - 0
|
RKC 1 | P | 0.0, +0.5 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
11-5 (16) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Holandia - Eredivisie | 2023-05-21 | 3 RKC |
0 - 2
0 - 5
|
FC Twente 1 | P | +0.5, +1.0 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
5-5 (10) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Holandia - Eredivisie | 2023-05-13 | 1 FC Utrecht |
0 - 0
2 - 0
|
RKC 2 | P | -1.0 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
4-4 (8) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 3 (2-1) |
| Holandia - Eredivisie | 2023-05-05 | 1 RKC |
2 - 0
4 - 1
|
FC Volendam 1 | W | -0.5 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
4-8 (12) | 3-5 (8) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| Holandia - Eredivisie | 2023-04-23 | AZ |
1 - 0
3 - 0
|
RKC 1 | P | -1.5 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
8-0 (8) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Holandia - Eredivisie | 2023-04-19 | Go Ahead Eagles |
2 - 1
3 - 2
|
RKC 1 | P | -0.5 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
10-1 (11) | 6-0 (6) | 3 (3-0) | 2 (2-0) |
| Holandia - Eredivisie | 2023-04-15 | RKC |
0 - 0
2 - 1
|
FC Groningen 1 | W | -0.5 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
3-2 (5) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Holandia - Eredivisie | 2023-04-09 | 1 Feyenoord |
3 - 0
5 - 1
|
RKC 1 | P | -2.0, -2.5 | Powyżej | 11.0 | Push |
|
7-4 (11) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Heracles Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Europa - Towarzyskie | 2024-01-07 | PSV |
1 - 0
1 - 1
|
Heracles | R | -0.5 | Poniżej | 9.0 |
|
|||||
| Holandia - Eredivisie | 2023-12-17 | 3 Heracles |
0 - 2
0 - 4
|
Feyenoord | P | +2.0 | Powyżej | 10.5 |
|
|||||
| Holandia - Eredivisie | 2023-12-10 | 2 Vitesse |
1 - 0
2 - 0
|
Heracles 1 | P | 0.0, -0.5 | Poniżej | 11.0 |
|
|||||
| Holandia - Eredivisie | 2023-12-02 | 1 Heracles |
0 - 0
0 - 1
|
Sparta Rotterdam | P | 0.0 | Poniżej | 10.0 |
|
|||||
| Holandia - Eredivisie | 2023-11-26 | Almere City FC |
0 - 1
0 - 5
|
Heracles 3 | W | -0.5 | Powyżej | 10.5 |
|
|||||
| Holandia - Eredivisie | 2023-11-10 | Fortuna Sittard |
4 - 0
4 - 1
|
Heracles 4 | P | -0.5, -1.0 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
9-7 (16) | 6-5 (11) | 5 (3-2) | 2 (1-1) |
| Holandia - Eredivisie | 2023-11-04 | 1 1 Heracles |
0 - 2
0 - 6
|
PSV | P | +2.0 | Powyżej | 10.5 | Poniżej |
|
1-7 (8) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Puchar Holandii | 2023-11-01 | HHC Hardenberg |
1 - 0
2 - 0
|
Heracles 1 | P | +1.0, +1.5 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
4-4 (8) | 2-3 (5) | 3 (1-2) | 2 (2-0) |
| Holandia - Eredivisie | 2023-10-28 | 2 Heerenveen |
2 - 0
3 - 0
|
Heracles 2 | P | -0.5, -1.0 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
10-4 (14) | 6-2 (8) | 2 (0-2) | 4 (3-1) |
| Holandia - Eredivisie | 2023-10-22 | 2 Heracles |
0 - 2
2 - 2
|
FC Twente 5 | R | +1.0 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
6-6 (12) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 6 (4-2) |
| Europa - Towarzyskie | 2023-10-12 | Schalke |
2 - 1
4 - 1
|
Heracles 1 | P | -0.5 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
3-2 (5) | 0-2 (2) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Holandia - Eredivisie | 2023-10-07 | Go Ahead Eagles |
2 - 0
4 - 0
|
Heracles 2 | P | -0.5, -1.0 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
9-5 (14) | 4-3 (7) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Holandia - Eredivisie | 2023-10-01 | 1 Heracles |
0 - 0
2 - 1
|
PEC Zwolle 3 | W | 0.0, -0.5 | Push | 10.0 | Poniżej |
|
2-2 (4) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Holandia - Eredivisie | 2023-09-28 | 1 AZ |
1 - 0
1 - 1
|
Heracles 3 | R | -1.5, -2.0 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
16-0 (16) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 5 (5-0) |
| Holandia - Eredivisie | 2023-09-23 | 1 FC Volendam |
0 - 0
2 - 2
|
Heracles 1 | R | 0.0, +0.5 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
5-7 (12) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 5 (3-2) |
| Holandia - Eredivisie | 2023-09-16 | 3 Heracles |
0 - 2
1 - 3
|
FC Utrecht 3 | P | 0.0 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
4-4 (8) | 2-2 (4) | 3 (2-1) | 2 (2-0) |
| Holandia - Eredivisie | 2023-09-02 | 1 Heracles |
0 - 1
3 - 1
|
Excelsior 3 1 | W | -0.5, -1.0 | Powyżej | 10.5 | Poniżej |
|
8-1 (9) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Holandia - Eredivisie | 2023-08-18 | 2 Heracles |
0 - 1
2 - 1
|
NEC 1 | W | 0.0 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
5-9 (14) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 4 (0-4) |
| Holandia - Eredivisie | 2023-08-12 | 2 Ajax |
1 - 1
4 - 1
|
Heracles 6 | P | -1.5, -2.0 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
13-4 (17) | 7-0 (7) | 2 (2-0) | 4 (3-1) |
| Europa - Towarzyskie | 2023-08-05 | Heracles |
0 - 0
2 - 0
|
Helmond Sport | W | -0.5, -1.0 | Poniżej |
|
4-3 (7) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Europa - Towarzyskie | 2023-08-05 | Heracles |
1 - 2
1 - 3
|
FC Volendam | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
4-4 (8) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Europa - Towarzyskie | 2023-07-25 | Heracles |
0 - 0
1 - 0
|
FC Emmen | W | -0.5, -1.0 | Poniżej | 9.0 | Powyżej |
|
9-5 (14) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Holandia - Eerste Divisie | 2023-05-19 | 1 Heracles |
1 - 0
2 - 0
|
Ajax - Rezerwa 1 | W | -2.0 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
8-5 (13) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 3 (2-1) |
| Holandia - Eerste Divisie | 2023-05-12 | 1 3 NAC |
0 - 0
0 - 3
|
Heracles 1 | W | +0.5 | Push | 10.0 | Poniżej |
|
5-4 (9) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Holandia - Eerste Divisie | 2023-05-05 | 1 3 FC Dordrecht |
1 - 1
1 - 3
|
Heracles 3 | W | +1.5, +2.0 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
2-6 (8) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Holandia - Eerste Divisie | 2023-04-28 | Heracles |
2 - 0
3 - 0
|
PSV - Rezerwa 1 | W | -2.0 | Poniżej | 9.0 | Push |
|
6-3 (9) | 3-2 (5) | 3 (1-2) | 2 (2-0) |
| Holandia - Eerste Divisie | 2023-04-21 | 2 Helmond Sport |
0 - 1
0 - 1
|
Heracles 5 | W | +1.0 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
3-13 (16) | 0-9 (9) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Holandia - Eerste Divisie | 2023-04-14 | 3 Heracles |
1 - 0
1 - 0
|
Roda JC 2 | W | -1.0, -1.5 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
9-5 (14) | 6-2 (8) | 4 (4-0) | 2 (0-2) |
| Holandia - Eerste Divisie | 2023-04-07 | 2 De Graafschap |
2 - 2
5 - 3
|
Heracles 4 | P | 0.0 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
6-7 (13) | 5-3 (8) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Holandia - Eerste Divisie | 2023-03-31 | 3 Heracles |
1 - 1
1 - 1
|
Almere City FC 3 | R | -1.0 | Poniżej | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 5-3 (8) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Cały | 1.95 | 3.4 | 3.8 |
| Połowa | 2.6 | 2.25 | 4 |
| Handicap azjatycki | ||
|---|---|---|
| Cały (-0.5) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Połowa (-0.25) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Rożne łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (10.5) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Połowa (5.0) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Gole łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (2.5) | Powyż[email protected] | Poniżej@2 |
| Połowa (1.0) | Powyż[email protected] | Poniżej@2 |
Status: Cały mecz , Wynik: 1 - 2 , Rożny: 7 - 4
Rożny: 10.5 , Handicap: -0.5 , Gole: 2.5
Wynik: 0 - 1 , Rożny: 1 - 2 Połowa
Rożny: 5.0 , Handicap: 0.0, -0.5 , Gole: 1.0
- 5' - 1st Shot Off Target - Stevanovic (RKC)]
-
13' - 1st Corner - RKC - 12' - 2nd Shot Off Target - Van den Buijs (RKC)]
-
21' - 2nd Corner - Heracles -
21' - 1st Yellow Card - Heracles - 26' - 1st Shot On Target - Lokesa (RKC)]
- 26' - 3rd Shot Off Target - Cleonise (RKC)]
- 29' - 2nd Shot On Target - Adewoye (RKC)]
-
32' - 3rd Corner - Heracles -
35' - 1st Goal - Heracles - 35' - 3rd Shot On Target - Hansson (Heracles)]
- 32' - 4th Shot Off Target - Sonnenberg (Heracles)]
- 32' - 5th Shot Off Target - Bultman (Heracles)]
- 32' - 6th Shot Off Target - Sankoh (Heracles)]
- 42' - 4th Shot On Target - Niemeijer (RKC)]
- 42' - 7th Shot Off Target - Cleonise (RKC)]
- 43' - 1st Offside - RKC
- 45' - 8th Shot Off Target - Kramer (RKC)]
- 45+2' - 5th Shot On Target - Niemeijer (RKC)]
-
0-1 score at the end of First Half - 46' ~ Substitution ~ Limbombe ~ Sankoh ~(Heracles)
-
52' - 2nd Yellow Card - Heracles -
53' - 2nd Goal - RKC - 53' - 6th Shot On Target - Kramer (RKC)]
-
58' - 4th Corner - RKC - 57' - 9th Shot Off Target - Stevanovic (RKC)]
-
59' - 3rd Goal - Heracles - 59' - 7th Shot On Target - Engels (Heracles)]
- 59' - 1st Assist - Hansson (Heracles)]
- Race to 3 Corners - RKC
-
65' - 5th Corner - RKC - 65' - 8th Shot On Target - Van den Buijs (RKC)]
- 65' ~ Substitution ~ Min ~ Stevanovic ~(RKC)
- 66' - 10th Shot Off Target - Willems (Heracles)]
- 72' - 9th Shot On Target - Niemeijer (RKC)]
- 73' - 11th Shot Off Target - Limbombe (Heracles)]
- 75' ~ Substitution ~ Hornkamp ~ Hansson ~(Heracles)
-
76' - 6th Corner - RKC - 76' - 12th Shot Off Target - Wieckhoff (Heracles)]
- 76' - 10th Shot On Target - Lokesa (RKC)]
-
76' - 7th Corner - RKC - Race to 5 Corners - RKC
- 76' - 13th Shot Off Target - Kramer (RKC)]
- 75' ~ Substitution ~ Bruns ~ Engels ~(Heracles)
- 75' ~ Substitution ~ Roosken ~ Willems ~(Heracles)
-
79' - 8th Corner - Heracles - 79' - 14th Shot Off Target - Hornkamp (Heracles)]
- 78' ~ Substitution ~ Lutonda ~ Meijers ~(RKC)
- 78' ~ Substitution ~ Bakkali ~ Lokesa ~(RKC)
- 78' ~ Substitution ~ Meir ~ Lelieveld ~(RKC)
- 80' - 15th Shot Off Target - Adewoye (RKC)]
-
84' - 9th Corner - Heracles - 86' ~ Substitution ~ Takidine ~ Niemeijer ~(RKC)
- 87' - 16th Shot Off Target - Min (RKC)]
- 88' - 2nd Offside - Heracles
-
90' - 2nd Yellow Card - RKC - 90+5' - 17th Shot Off Target - Takidine (RKC)]
-
90+7' - 10th Corner - RKC - Race to 7 Corners - RKC
-
90+8' - 11th Corner - RKC - 98' ~ Substitution ~ Cestic ~ Hoogma ~(Heracles)
-
1-2 score at the end of Second Half
Gole powyżej 0.5 - 4.5
Kartki powyżej 1.5 - 7.5

