pt., Jul 26, 2019 · 17:00
NajstarszeOstatnie
RRPPPW
1.44
4.33
5.75
OstatnieNajstarsze
PRRWWR
Darmowe typy
(na podstawie statystyk historycznych, tylko do wglądu)
–
Gole łącznie
Poniżej 8.5
Rożne łącznie
–
Handicap azjatycki
RB Leipzig vs Rennes Profil drużyn
RB Leipzig
Trwa obliczanie ocen
RWWWWWRRPPOstatnieW dół-1.2 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 20
Powyżej 9.5 rożnychPoniżej3/10
Powyżej 2.5 goliPowyżej7/10
Handicap azjatyckiNie pokrywa4/10
Rennes
Trwa obliczanie ocen
RPRPRRRRWWOstatnieW górę+0.3 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 22
Powyżej 9.5 rożnychPowyżej6/10
Powyżej 2.5 goliPowyżej7/10
Handicap azjatyckiPokrywa6/10
Słabnie pod koniecTraci prowadzeniaPowyżej 2.5 kartki w 10 z ostatnich 10Gol w 1. połowie w 9 z ostatnich 10
RB Leipzig vs Rennes Fakty o meczu
RB Leipzig
5W-2R-3P w ostatnich 10 meczach, z 17 golami zdobytymi i 17 straconymi. Średnie gole: 0 dla, 0 przeciw. Wygrane 50%, AH wygrane 40%, gole Over 0%, rożne Over 50%.
Wynik końcowy
Wygrana 50%5
Remis 20%2
Przegrana 30%3
Rożne łącznie 8.5
Powyżej 50%5
Anulowane 0%0
Poniżej 50%5
Handicap azjatycki
Wygrana 40%4
Anulowane 10%1
Przegrana 50%5
Rennes
2W-6R-2P w ostatnich 10 meczach, z 15 golami zdobytymi i 13 straconymi. Średnie gole: 0 dla, 0 przeciw. Wygrane 20%, AH wygrane 60%, gole Over 0%, rożne Over 80%.
Wynik końcowy
Wygrana 20%2
Remis 60%6
Przegrana 20%2
Rożne łącznie 8.5
Powyżej 80%8
Anulowane 0%0
Poniżej 20%2
Handicap azjatycki
Wygrana 60%6
Anulowane 0%0
Przegrana 40%4
Ostatnie
| RB Leipzig | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Rennes | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
Łączne rożne powyżej 7.5 - 13.5| RB Leipzig | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
| Rennes | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
Rozkład goli
Rozkład rożnychLinia 8.5
Rozkład kartek
Brak linii dla tego meczu
RB Leipzig vs Rennes Rozkład czasowy goli/rożnych
RB Leipzig vs Rennes Bezpośrednie pojedynki
RB Leipzig vs Rennes Zobacz pełne H2H →Brak danych
| RB Leipzig Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Elita - Klubowe mecze towarzyskie | 2019-07-19 | 2 RB Leipzig |
0 - 1
3 - 2
|
Galatasaray 2 | W | -1.0 | Powyżej | 8.5 |
|
|||||
| Elita - Klubowe mecze towarzyskie | 2019-07-12 | RB Leipzig |
0 - 3
1 - 4
|
FC Zurich | P | -1.0, -1.5 | Powyżej | 9.5 |
|
|||||
| Puchar Niemiec | 2019-05-25 | 1 RB Leipzig |
0 - 1
0 - 3
|
Bayern Monachium 1 | P | +1.0 | Push | 10.0 |
|
|||||
| Niemcy - Bundesliga I | 2019-05-18 | 2 Werder Bremen |
1 - 0
2 - 1
|
RB Leipzig 2 | P | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.0 |
|
|||||
| Niemcy - Bundesliga I | 2019-05-11 | RB Leipzig |
0 - 0
0 - 0
|
Bayern Monachium 2 | R | +1.0 | Poniżej | 10.0 |
|
|||||
| Niemcy - Bundesliga I | 2019-05-03 | 1 Mainz |
1 - 2
3 - 3
|
RB Leipzig 1 | R | +0.5, +1.0 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
6-4 (10) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Niemcy - Bundesliga I | 2019-04-27 | 3 RB Leipzig |
1 - 0
2 - 1
|
SC Freiburg 5 | W | -1.5, -2.0 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
5-4 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Puchar Niemiec | 2019-04-23 | Hamburg |
1 - 1
1 - 3
|
RB Leipzig 1 | W | +0.5, +1.0 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
1-5 (6) | 0-5 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Niemcy - Bundesliga I | 2019-04-20 | Borussia M'gladbach |
0 - 1
1 - 2
|
RB Leipzig 2 | W | 0.0, +0.5 | Powyżej | 10.5 | Poniżej |
|
2-4 (6) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Niemcy - Bundesliga I | 2019-04-13 | 1 RB Leipzig |
2 - 0
2 - 0
|
Wolfsburg 1 | W | -1.0 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
9-3 (12) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Niemcy - Bundesliga I | 2019-04-06 | 2 Bayer Leverkusen |
2 - 1
2 - 4
|
RB Leipzig 1 | W | 0.0 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 4 (3-1) |
| Puchar Niemiec | 2019-04-02 | 2 Augsburg |
0 - 0
1 - 1
|
RB Leipzig 1 | R | +1.0 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
2-5 (7) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Niemcy - Bundesliga I | 2019-03-30 | 1 RB Leipzig |
2 - 0
5 - 0
|
Hertha Berlin 1 | W | -1.0 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
6-3 (9) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Europa - Towarzyskie | 2019-03-21 | 1 RB Leipzig |
2 - 2
3 - 5
|
Pogoń Szczecin 2 | P | -0.5 | Powyżej | 8.5 | Poniżej |
|
0-6 (6) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Niemcy - Bundesliga I | 2019-03-16 | 1 Schalke |
0 - 1
0 - 1
|
RB Leipzig 1 | W | +0.5 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
0-6 (6) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Niemcy - Bundesliga I | 2019-03-09 | 1 RB Leipzig |
0 - 0
0 - 0
|
Augsburg 1 | R | -1.5 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
7-4 (11) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Niemcy - Bundesliga I | 2019-03-02 | 2 Nurnberg |
0 - 1
0 - 1
|
RB Leipzig 3 | W | +1.0 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
5-8 (13) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Niemcy - Bundesliga I | 2019-02-25 | RB Leipzig |
0 - 1
1 - 1
|
TSG Hoffenheim 1 | R | -0.5 | Poniżej | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 3 (1-2) |
| Niemcy - Bundesliga I | 2019-02-16 | 1 VfB Stuttgart |
1 - 1
1 - 3
|
RB Leipzig 1 | W | +1.0 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
5-4 (9) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Niemcy - Bundesliga I | 2019-02-09 | 4 RB Leipzig |
0 - 0
0 - 0
|
Eintracht Frankfurt 2 | R | -0.5, -1.0 | Poniżej | 9.0 | Powyżej |
|
7-4 (11) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Puchar Niemiec | 2019-02-06 | 1 RB Leipzig |
1 - 0
1 - 0
|
Wolfsburg 2 | W | -0.5, -1.0 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
5-4 (9) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Niemcy - Bundesliga I | 2019-02-01 | 2 Hannover 96 |
0 - 1
0 - 3
|
RB Leipzig 2 | W | +0.5, +1.0 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
0-7 (7) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Niemcy - Bundesliga I | 2019-01-27 | 1 Fortuna Dusseldorf |
0 - 3
0 - 4
|
RB Leipzig | W | 0.0, +0.5 | Powyżej | 10.0 | Push |
|
8-2 (10) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Niemcy - Bundesliga I | 2019-01-19 | 3 RB Leipzig |
0 - 1
0 - 1
|
Borussia Dortmund 2 | P | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
6-7 (13) | 3-4 (7) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Europa - Towarzyskie | 2019-01-13 | RB Leipzig |
1 - 0
1 - 0
|
Wolfsberger AC 1 | W | -1.5, -2.0 | Poniżej |
|
8-3 (11) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 2 (2-0) | ||
| Europa - Towarzyskie | 2019-01-12 | RB Leipzig |
1 - 0
1 - 1
|
Galatasaray 2 | R | -1.0 | Poniżej | 8.5 | Poniżej |
|
4-1 (5) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Niemcy - Bundesliga I | 2018-12-22 | 2 RB Leipzig |
2 - 0
3 - 2
|
Werder Bremen | W | -1.0, -1.5 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
4-4 (8) | 2-4 (6) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Niemcy - Bundesliga I | 2018-12-19 | 1 1 Bayern Monachium |
0 - 0
1 - 0
|
RB Leipzig 2 1 | P | -1.5, -2.0 | Poniżej | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Niemcy - Bundesliga I | 2018-12-16 | 3 RB Leipzig |
2 - 1
4 - 1
|
Mainz 3 | W | -1.0 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
6-2 (8) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| UEFA Europa League | 2018-12-13 | 1 RB Leipzig |
0 - 0
1 - 1
|
Rosenborg 3 | R | -2.0, -2.5 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
8-3 (11) | 5-2 (7) | 5 (5-0) | 1 (1-0) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Rennes Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Elita - Klubowe mecze towarzyskie | 2019-07-23 | 2 Brest |
0 - 0
1 - 0
|
Rennes 2 | P | 0.0, +0.5 | Poniżej |
|
||||||
| Europa - Towarzyskie | 2019-07-18 | Rennes |
0 - 1
1 - 1
|
Chelsea XI 2 | R | -0.5, -1.0 | Poniżej |
|
||||||
| Europa - Towarzyskie | 2019-07-13 | Celtic |
0 - 0
0 - 0
|
Rennes | R | -0.5 | Poniżej | 9.0 |
|
|||||
| Francja - Ligue 1 | 2019-05-24 | 1 Rennes |
1 - 1
3 - 1
|
Lille 2 1 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej | 9.5 |
|
|||||
| Francja - Ligue 1 | 2019-05-18 | 1 Strasbourg |
0 - 1
0 - 2
|
Rennes 2 | W | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.5 |
|
|||||
| Francja - Ligue 1 | 2019-05-12 | 1 2 Rennes |
1 - 0
1 - 1
|
Guingamp 1 | R | -0.5, -1.0 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
6-8 (14) | 4-2 (6) | 3 (1-2) | 2 (0-2) |
| Francja - Ligue 1 | 2019-05-05 | 3 Tuluza |
1 - 1
2 - 2
|
Rennes 3 | R | 0.0, -0.5 | Powyżej | 9.0 | Powyżej |
|
6-6 (12) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Francja - Ligue 1 | 2019-05-01 | 2 Rennes |
2 - 0
2 - 2
|
Monako 2 | R | 0.0, +0.5 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
5-9 (14) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Puchar Francji | 2019-04-27 | 3 Rennes |
1 - 2
2 - 2
|
PSG 3 | R | +2.0 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
3-5 (8) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Francja - Ligue 1 | 2019-04-19 | 2 Dijon |
1 - 0
3 - 2
|
Rennes 4 | P | 0.0 | Powyżej | 9.0 | Powyżej |
|
6-6 (12) | 3-6 (9) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Francja - Ligue 1 | 2019-04-14 | 2 Rennes |
0 - 0
0 - 0
|
Nicea 1 | R | -0.5 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
4-2 (6) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Francja - Ligue 1 | 2019-04-09 | 1 2 Nimes |
1 - 1
3 - 1
|
Rennes 2 1 | P | 0.0 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
5-3 (8) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Francja - Ligue 1 | 2019-04-06 | 3 Angers |
0 - 1
3 - 3
|
Rennes 4 | R | 0.0 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
4-2 (6) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Puchar Francji | 2019-04-02 | 1 Lyon |
0 - 1
2 - 3
|
Rennes 3 | W | -1.0 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
1-4 (5) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Francja - Ligue 1 | 2019-03-29 | 2 Rennes |
0 - 0
0 - 1
|
Lyon 3 | P | +0.5, +1.0 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
2-6 (8) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Francja - Ligue 1 | 2019-03-17 | 2 Bordeaux |
0 - 0
1 - 1
|
Rennes 3 | R | 0.0 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
3-9 (12) | 3-4 (7) | 3 (1-2) | 3 (0-3) |
| UEFA Europa League | 2019-03-14 | 4 Arsenal |
2 - 0
3 - 0
|
Rennes 4 | P | -1.5, -2.0 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
1-6 (7) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Francja - Ligue 1 | 2019-03-10 | 2 Rennes |
1 - 1
3 - 1
|
Caen 3 1 | W | -1.0 | Powyżej | 9.0 | Push |
|
5-4 (9) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 4 (2-2) |
| UEFA Europa League | 2019-03-07 | 2 Rennes |
1 - 1
3 - 1
|
Arsenal 2 1 | W | +0.5 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
3-3 (6) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Puchar Francji | 2019-02-27 | 2 Rennes |
0 - 0
2 - 0
|
US Orleans 45 4 | W | -1.0, -1.5 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
11-2 (13) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 6 (5-1) |
| Francja - Ligue 1 | 2019-02-24 | 4 Rennes |
1 - 0
1 - 1
|
Marsylia 3 1 | R | 0.0 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
7-2 (9) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| UEFA Europa League | 2019-02-21 | 3 Real Betis |
1 - 2
1 - 3
|
Rennes 3 | W | -1.0 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
5-5 (10) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Francja - Ligue 1 | 2019-02-17 | 1 Reims |
1 - 0
2 - 0
|
Rennes 1 | P | 0.0, -0.5 | Push | 9.5 | Poniżej |
|
2-4 (6) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| UEFA Europa League | 2019-02-14 | 3 Rennes |
3 - 1
3 - 3
|
Real Betis 2 | R | 0.0, -0.5 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
3-9 (12) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Francja - Ligue 1 | 2019-02-10 | Rennes |
1 - 0
3 - 0
|
St Etienne 3 1 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
6-8 (14) | 3-6 (9) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Puchar Francji | 2019-02-06 | 4 Rennes |
0 - 0
2 - 1
|
Lille 2 1 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
7-5 (12) | 2-1 (3) | 3 (2-1) | 3 (3-0) |
| Francja - Ligue 1 | 2019-02-02 | 1 Rennes |
0 - 0
1 - 0
|
Amiens 3 | W | -0.5, -1.0 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
7-4 (11) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Francja - Ligue 1 | 2019-01-27 | 1 PSG |
1 - 1
4 - 1
|
Rennes 2 | P | -2.0 | Powyżej | 10.5 | Poniżej |
|
2-1 (3) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Puchar Francji | 2019-01-23 | 2 St Pryve St Hilaire |
0 - 1
0 - 2
|
Rennes 1 | W | +1.5 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
4-0 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Francja - Ligue 1 | 2019-01-20 | 2 Rennes |
0 - 0
0 - 0
|
Montpellier 2 | R | -0.5 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
6-0 (6) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
Wydarzenia na żywo
Status: , Wynik: 0 - 0 , Rożny: 0 - 0
Rożny: 8.5 , Handicap: , Gole:
Gole powyżej 0.5 - 4.5
Kartki powyżej 1.5 - 7.5

