Rangers vs Celtic Profil drużyn
Rangers vs Celtic Fakty o meczu
5W-4R-1P w ostatnich 10 meczach, z 23 golami zdobytymi i 10 straconymi. Średnie gole: 2.3 dla, 1.0 przeciw. Wygrane 50%, AH wygrane 50%, gole Over 50%, rożne Over 60%.
7W-1R-2P w ostatnich 10 meczach, z 29 golami zdobytymi i 11 straconymi. Średnie gole: 2.9 dla, 1.1 przeciw. Wygrane 70%, AH wygrane 60%, gole Over 70%, rożne Over 40%.
| Rangers | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Celtic | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
Łączne rożne powyżej 7.5 - 13.5| Rangers | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
| Celtic | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
Rangers vs Celtic Rozkład czasowy goli/rożnych
Rangers vs Celtic Bezpośrednie pojedynki
Rangers vs Celtic Zobacz pełne H2H →| Rangers Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Szkocja - Premiership | 2017-04-29 | 2 Rangers |
0 - 2
1 - 5
|
Celtic 2 | P | +0.5, +1.0 | Powyżej | 10.5 |
|
|||||
| Szkocja - FA Cup | 2017-04-23 | 2 Celtic |
1 - 0
2 - 0
|
Rangers 3 | P | -1.0, -1.5 | Poniżej | 10.0 |
|
|||||
| Szkocja - Premiership | 2017-03-12 | 2 Celtic |
1 - 0
1 - 1
|
Rangers 4 | R | -1.5 | Poniżej | 11.0 |
|
|||||
| Szkocja - Premiership | 2016-12-31 | 3 Rangers |
1 - 1
1 - 2
|
Celtic 3 | P | +0.5, +1.0 | Powyżej | 10.5 |
|
|||||
| Szkocja - Puchar Ligi | 2016-10-23 | 1 Rangers |
0 - 0
0 - 1
|
Celtic 3 | P | +1.0 | Poniżej | 10.0 |
|
|||||
| Szkocja - Premiership | 2016-09-10 | 4 Celtic |
2 - 1
5 - 1
|
Rangers 3 1 | P | -1.0 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
3-1 (4) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Szkocja - FA Cup | 2016-04-17 | 2 Rangers |
1 - 0
1 - 1
|
Celtic 2 | R | +0.5, +1.0 | Poniżej | 11.0 | Powyżej |
|
9-6 (15) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Szkocja - Puchar Ligi | 2015-02-01 | 3 Celtic |
2 - 0
2 - 0
|
Rangers 2 | P | -1.0, -1.5 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
3-1 (4) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Rangers Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Szkocja - Puchar Ligi | 2017-09-19 | 1 Partick |
0 - 0
1 - 1
|
Rangers | R | +1.0 | Poniżej | 10.5 |
|
|||||
| Szkocja - Premiership | 2017-09-15 | 1 5 Partick |
0 - 1
2 - 2
|
Rangers | R | +1.0, +1.5 | Powyżej | 10.0 |
|
|||||
| Szkocja - Premiership | 2017-09-09 | 1 Rangers |
1 - 0
4 - 1
|
Dundee 2 | W | -1.5, -2.0 | Powyżej | 11.5 |
|
|||||
| Szkocja - Premiership | 2017-08-27 | 2 Ross County |
0 - 2
1 - 3
|
Rangers | W | +1.0 | Powyżej | 10.5 |
|
|||||
| Szkocja - Premiership | 2017-08-19 | 2 Rangers |
0 - 0
0 - 0
|
Hearts 1 | R | -1.0 | Poniżej | 10.0 |
|
|||||
| Szkocja - Premiership | 2017-08-12 | 1 6 Rangers |
1 - 2
2 - 3
|
Hibernian 3 | P | -0.5, -1.0 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
6-5 (11) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Szkocja - Puchar Ligi | 2017-08-09 | 2 Rangers |
4 - 0
6 - 0
|
Dunfermline 1 | W | -2.0 | Powyżej | 11.0 | Poniżej |
|
4-5 (9) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Szkocja - Premiership | 2017-08-06 | 4 Motherwell |
1 - 1
1 - 2
|
Rangers 2 | W | +1.0 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
7-5 (12) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 4 (4-0) |
| UK Friendlies | 2017-07-30 | Sheff Wed |
0 - 1
0 - 2
|
Rangers 1 | W | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.0 | Push |
|
8-2 (10) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 4 (3-1) |
| Europa - Towarzyskie | 2017-07-22 | 1 Rangers |
0 - 0
1 - 1
|
Marsylia | R | +0.5, +1.0 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
6-2 (8) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| UEFA Europa League - Kwalifikacje | 2017-07-04 | 2 Progres Niederkorn |
0 - 0
2 - 0
|
Rangers | P | +1.5 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
2-12 (14) | 0-5 (5) | 2 (0-2) | 5 (0-5) |
| UEFA Europa League - Kwalifikacje | 2017-06-29 | Rangers |
1 - 0
1 - 0
|
Progres Niederkorn 3 | W | -3.0 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
7-2 (9) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Szkocja - Premiership | 2017-05-21 | 1 St Johnstone |
0 - 1
1 - 2
|
Rangers 3 | W | 0.0, +0.5 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
7-4 (11) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Szkocja - Premiership | 2017-05-17 | 2 Rangers |
0 - 1
1 - 2
|
Aberdeen 2 1 | P | 0.0 | Powyżej | 10.5 | Poniżej |
|
3-6 (9) | 2-6 (8) | 4 (0-4) | 0 (0-0) |
| Szkocja - Premiership | 2017-05-13 | 1 Rangers |
1 - 0
2 - 1
|
Hearts 1 1 | W | -0.5, -1.0 | Powyżej | 11.0 | Poniżej |
|
6-4 (10) | 4-3 (7) | 4 (3-1) | 0 (0-0) |
| Szkocja - Premiership | 2017-05-07 | 1 Partick |
1 - 0
1 - 2
|
Rangers 1 | W | 0.0, +0.5 | Powyżej | 10.5 | Poniżej |
|
4-2 (6) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Szkocja - Premiership | 2017-04-29 | 2 Rangers |
0 - 2
1 - 5
|
Celtic 2 | P | +0.5, +1.0 | Powyżej | 10.5 | Poniżej |
|
1-5 (6) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Szkocja - FA Cup | 2017-04-23 | 2 Celtic |
1 - 0
2 - 0
|
Rangers 3 | P | -1.0, -1.5 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
6-3 (9) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Szkocja - Premiership | 2017-04-15 | Rangers |
1 - 0
2 - 0
|
Partick 2 | W | -1.0 | Poniżej | 10.5 | Powyżej |
|
10-1 (11) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Szkocja - Premiership | 2017-04-09 | 3 Aberdeen |
0 - 0
0 - 3
|
Rangers 2 | W | -0.5, -1.0 | Powyżej | 11.0 | Poniżej |
|
7-3 (10) | 3-3 (6) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Szkocja - Premiership | 2017-04-05 | 4 Kilmarnock |
0 - 0
0 - 0
|
Rangers 2 | R | +0.5, +1.0 | Poniżej | 11.0 | Powyżej |
|
6-13 (19) | 1-7 (8) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Szkocja - Premiership | 2017-04-01 | 2 Rangers |
0 - 1
1 - 1
|
Motherwell 4 | R | -1.5, -2.0 | Poniżej | 11.5 | Powyżej |
|
9-7 (16) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Szkocja - Premiership | 2017-03-18 | 2 Rangers |
2 - 0
4 - 0
|
Hamilton 2 | W | -1.5 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
8-4 (12) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 4 (1-3) |
| Szkocja - Premiership | 2017-03-12 | 2 Celtic |
1 - 0
1 - 1
|
Rangers 4 | R | -1.5 | Poniżej | 11.0 | Poniżej |
|
3-3 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Szkocja - FA Cup | 2017-03-04 | 1 Rangers |
1 - 0
6 - 0
|
Hamilton | W | -1.0, -1.5 | Powyżej | 12.0 | Poniżej |
|
7-2 (9) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Szkocja - Premiership | 2017-03-01 | 1 2 Rangers |
1 - 0
3 - 2
|
St Johnstone 3 | W | -0.5, -1.0 | Powyżej | 11.0 | Powyżej |
|
11-3 (14) | 6-0 (6) | 3 (3-0) | 2 (1-1) |
| Szkocja - Premiership | 2017-02-24 | 2 Inverness CT |
1 - 0
2 - 1
|
Rangers 2 | P | +0.5, +1.0 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
7-8 (15) | 3-4 (7) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Szkocja - Premiership | 2017-02-19 | 1 Dundee |
2 - 0
2 - 1
|
Rangers 1 | P | +0.5, +1.0 | Powyżej | 11.0 | Powyżej |
|
5-10 (15) | 3-5 (8) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Szkocja - FA Cup | 2017-02-12 | 1 Rangers |
1 - 1
2 - 1
|
Morton 1 | W | -1.5, -2.0 | Push | 11.5 | Powyżej |
|
11-1 (12) | 6-1 (7) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Szkocja - Premiership | 2017-02-04 | 3 Rangers |
0 - 1
1 - 1
|
Ross County 2 | R | -1.0, -1.5 | Poniżej | 11.5 | Powyżej |
|
15-1 (16) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Celtic Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Szkocja - Puchar Ligi | 2017-09-20 | 4 Dundee |
0 - 2
0 - 4
|
Celtic 1 | W | +2.0 | Powyżej | 11.0 |
|
|||||
| Szkocja - Premiership | 2017-09-16 | Celtic |
2 - 0
4 - 0
|
Ross County 1 | W | -2.0, -2.5 | Powyżej | 10.0 |
|
|||||
| UEFA Champions League | 2017-09-12 | 2 Celtic |
0 - 3
0 - 5
|
PSG 1 | P | +1.5, +2.0 | Powyżej | 10.0 |
|
|||||
| Szkocja - Premiership | 2017-09-08 | 1 Hamilton |
0 - 3
1 - 4
|
Celtic | W | +1.5, +2.0 | Powyżej | 10.0 |
|
|||||
| Szkocja - Premiership | 2017-08-26 | 2 Celtic |
0 - 1
1 - 1
|
St Johnstone 3 | R | -2.0 | Poniżej | 9.5 |
|
|||||
| UEFA Champions League - Kwalifikacje | 2017-08-22 | 3 FC Astana |
1 - 1
4 - 3
|
Celtic | P | 0.0, +0.5 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
5-3 (8) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Szkocja - Premiership | 2017-08-19 | 2 Kilmarnock |
0 - 1
0 - 2
|
Celtic | W | +1.5, +2.0 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
5-5 (10) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| UEFA Champions League - Kwalifikacje | 2017-08-16 | 2 Celtic |
2 - 0
5 - 0
|
FC Astana 3 | W | -1.0, -1.5 | Powyżej | 10.0 | Push |
|
4-6 (10) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Szkocja - Premiership | 2017-08-11 | 1 Partick |
0 - 1
0 - 1
|
Celtic 1 | W | +1.5, +2.0 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
3-11 (14) | 1-4 (5) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Szkocja - Puchar Ligi | 2017-08-08 | Celtic |
3 - 0
5 - 0
|
Kilmarnock 1 | W | -2.0 | Powyżej | 10.5 | Poniżej |
|
9-0 (9) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Szkocja - Premiership | 2017-08-05 | 1 Celtic |
1 - 0
4 - 1
|
Hearts 3 | W | -2.0 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
9-5 (14) | 6-3 (9) | 4 (3-1) | 1 (0-1) |
| UEFA Champions League - Kwalifikacje | 2017-08-02 | 2 Rosenborg |
0 - 0
0 - 1
|
Celtic | W | 0.0, +0.5 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
1-5 (6) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| UEFA Champions League - Kwalifikacje | 2017-07-26 | 1 Celtic |
0 - 0
0 - 0
|
Rosenborg 1 | R | -1.0 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
7-4 (11) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| UEFA Champions League - Kwalifikacje | 2017-07-19 | Celtic |
1 - 0
4 - 0
|
Linfield 2 | W | -3.0 | Push | 10.5 | Powyżej |
|
11-0 (11) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Elita - Klubowe mecze towarzyskie | 2017-07-15 | Celtic |
0 - 0
0 - 4
|
Lyon | P | +0.5, +1.0 | Powyżej | 9.0 | Push |
|
4-5 (9) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| UEFA Champions League - Kwalifikacje | 2017-07-14 | 3 Linfield |
0 - 2
0 - 2
|
Celtic 5 | W | +2.0, +2.5 | Poniżej | 10.5 | Powyżej |
|
3-15 (18) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 4 (0-4) |
| Europa - Towarzyskie | 2017-07-08 | 2 Shamrock Rovers |
0 - 4
0 - 9
|
Celtic | W | +1.5, +2.0 | Powyżej | 8.5 | Poniżej |
|
1-4 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Europa - Towarzyskie | 2017-07-04 | 2 Slavia Praga |
0 - 0
0 - 0
|
Celtic 1 | R | 0.0 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
4-3 (7) | 4-3 (7) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Europa - Towarzyskie | 2017-07-01 | 2 Rapid Wiedeń |
1 - 0
1 - 1
|
Celtic 2 | R | +0.5 | Poniżej | 9.0 | Poniżej |
|
5-3 (8) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Europa - Towarzyskie | 2017-06-28 | FC Blau Weiss Linz |
0 - 0
0 - 1
|
Celtic 1 | W | +1.5 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
3-9 (12) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Szkocja - FA Cup | 2017-05-27 | 1 Celtic |
1 - 1
2 - 1
|
Aberdeen 1 | W | -1.0 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
9-7 (16) | 2-5 (7) | 3 (1-2) | 2 (2-0) |
| Szkocja - Premiership | 2017-05-21 | Celtic |
0 - 0
2 - 0
|
Hearts 2 | W | -2.0, -2.5 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
3-4 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 5 (1-4) |
| Szkocja - Premiership | 2017-05-18 | Partick |
0 - 3
0 - 5
|
Celtic | W | +1.5 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
1-3 (4) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Szkocja - Premiership | 2017-05-12 | 2 Aberdeen |
1 - 3
1 - 3
|
Celtic 1 | W | +0.5, +1.0 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
10-4 (14) | 6-3 (9) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Szkocja - Premiership | 2017-05-06 | 1 Celtic |
0 - 0
4 - 1
|
St Johnstone 4 | W | -1.5, -2.0 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
6-0 (6) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Szkocja - Premiership | 2017-04-29 | 2 Rangers |
0 - 2
1 - 5
|
Celtic 2 | W | +0.5, +1.0 | Powyżej | 10.5 | Poniżej |
|
1-5 (6) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Szkocja - FA Cup | 2017-04-23 | 2 Celtic |
1 - 0
2 - 0
|
Rangers 3 | W | -1.0, -1.5 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
6-3 (9) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Szkocja - Premiership | 2017-04-16 | 3 Ross County |
0 - 1
2 - 2
|
Celtic 1 1 | R | +1.5, +2.0 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
4-2 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Szkocja - Premiership | 2017-04-08 | 2 Celtic |
1 - 0
3 - 1
|
Kilmarnock 2 | W | -2.0, -2.5 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
5-3 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Szkocja - Premiership | 2017-04-05 | 1 Celtic |
0 - 0
1 - 1
|
Partick 2 | R | -1.5 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
7-2 (9) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Cały | 6 | 4.33 | 1.5 |
| Połowa | 4.75 | 2.5 | 2.05 |
| Handicap azjatycki | ||
|---|---|---|
| Cały (+1.0) | Gospodarze@2 | Goś[email protected] |
| Połowa (+0.5) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Rożne łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (10.0) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Połowa (4.5) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Gole łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (3.0) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Połowa (1.25) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
Status: Cały mecz , Wynik: 0 - 2 , Rożny: 1 - 11
Rożny: 10.0 , Handicap: +1.0 , Gole: 3.0
Wynik: 0 - 0 , Rożny: 0 - 4 Połowa
Rożny: 4.5 , Handicap: +0.5 , Gole: 1.0, 1.5
-
1' - 1st Corner - Celtic -
2' - 2nd Corner - Celtic - Race to 3 Corners - Celtic
-
14' - 3rd Corner - Celtic -
23' - 4th Corner - Celtic -
44' - 1st Yellow Card - Rangers -
0-0 score at the end of First Half -
47' - 5th Corner - Celtic - Race to 5 Corners - Celtic
-
50' - 6th Corner - Celtic -
50' - 1st Goal - Celtic - 53' Substitution - Miller for Pena - Rangers
-
54' - 7th Corner - Rangers - 62' Substitution - McGregor for Rogic - Celtic
-
64' - 2nd Yellow Card - Celtic -
65' - 2nd Goal - Celtic - 69' Substitution - Forrest for Roberts - Celtic
- Race to 7 Corners - Celtic
-
70' - 8th Corner - Celtic -
72' - 3rd Yellow Card - Rangers - 73' Substitution - Herrera for Windass - Rangers
-
78' - 9th Corner - Celtic - Race to 9 Corners - Celtic
-
80' - 10th Corner - Celtic - 80' Substitution - Dembele for Griffiths - Celtic
- 84' Substitution - Nemane for Candeias - Rangers
-
89' - 11th Corner - Celtic -
90+4' - 12th Corner - Celtic -
0-2 score at the end of Second Half
Gole powyżej 0.5 - 4.5
Kartki powyżej 1.5 - 7.5

