sob., Nov 7, 2026 · 12:00
NajstarszeOstatnie
PWWWPR
2.40
3.10
2.63
OstatnieNajstarsze
PWRPWW
Darmowe typy
(na podstawie statystyk historycznych, tylko do wglądu)
Poniżej 2.25
Gole łącznie
–
Rożne łącznie
0.0
Racing Ferrol
Racing Ferrol vs UD Logrones Profil drużyn
75Ogółem
Racing FerrolHiszpania - Primera Division RFEF - Grupa 1 · Siła na tle 28 drużyn ligi, ostatnie 365 dni
Mocna stronaRożne wywalczoneSłaba stronaAtak
RPWWPWWWPROstatnieW górę+0.9 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 23
Powyżej 9.5 rożnychPowyżej7/10
Powyżej 2.5 goliPoniżej1/10
Handicap azjatyckiWyrównanePokryte 5/10
Wychodzi na prowadzenie · wygrywa 5 z 6 meczów, w których strzela pierwszaPowyżej 2.5 kartki w 8 z ostatnich 10
90Ogółem
UD LogronesHiszpania - Primera Division RFEF - Grupa 1 · Siła na tle 28 drużyn ligi, ostatnie 365 dni
Mocna stronaAtakSłaba stronaObrona
WWWRWWPRWPOstatnieW dół-0.9 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 21
Powyżej 9.5 rożnychPowyżej6/10
Powyżej 2.5 goliPowyżej7/10
Handicap azjatyckiWyrównanePokryte 5/10
Drużyna drugiej połowyDrużyna odrabiająca straty · zdobywa punkty w 5 z 7 meczów po stracie pierwszego golaPowyżej 2.5 kartki w 10 z ostatnich 10Obie strzeliły w 8 z ostatnich 10
Racing Ferrol vs UD Logrones Fakty o meczu
Racing Ferrol
5W-2R-3P w ostatnich 10 meczach, z 9 golami zdobytymi i 7 straconymi. Średnie gole: 0.9 dla, 0.7 przeciw. Wygrane 50%, AH wygrane 50%, gole Over 10%, rożne Over 0%.
Wynik końcowy
Wygrana 50%5
Remis 20%2
Przegrana 30%3
Gole łącznie 2.0, 2.5
Powyżej 10%1
Anulowane 0%0
Poniżej 90%9
Handicap azjatycki
Wygrana 50%5
Anulowane 10%1
Przegrana 40%4
UD Logrones
6W-2R-2P w ostatnich 10 meczach, z 20 golami zdobytymi i 13 straconymi. Średnie gole: 2.0 dla, 1.3 przeciw. Wygrane 60%, AH wygrane 50%, gole Over 70%, rożne Over 0%.
Wynik końcowy
Wygrana 60%6
Remis 20%2
Przegrana 20%2
Gole łącznie 2.0, 2.5
Powyżej 70%7
Anulowane 0%0
Poniżej 30%3
Handicap azjatycki
Wygrana 50%5
Anulowane 10%1
Przegrana 40%4
Ostatnie
| Racing Ferrol | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| UD Logrones | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
Łączne rożne powyżej 7.5 - 13.5| Racing Ferrol | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
| UD Logrones | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
Rozkład goliLinia 2.0, 2.5
Rozkład rożnych
Rozkład kartek
Mecze drużyny gospodarzy
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Mecze drużyny gości
Razem: 40,
Śr.: 3.23,
Odch. std.: 1.59, Mediana: 3,
Dominanta: 3,
Powyżej: 65%
Mecze drużyny gospodarzy u siebie
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Mecze drużyny gości na wyjeździe
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Ostatnie mecze drużyny gospodarzy
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Ostatnie mecze drużyny gości
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Racing Ferrol vs UD Logrones Rozkład czasowy goli/rożnych
Racing Ferrol vs UD Logrones Bezpośrednie pojedynki
Racing Ferrol vs UD Logrones Zobacz pełne H2H →| Racing Ferrol Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Hiszpania - Primera Division RFEF - Grupa 1 | 2022-04-23 | 3 UD Logrones |
0 - 0
1 - 2
|
Racing Ferrol 1 | W | 0.0 | Powyżej | 8.0 |
|
|||||
| Hiszpania - Primera Division RFEF - Grupa 1 | 2022-01-23 | Racing Ferrol |
0 - 0
0 - 1
|
UD Logrones 1 | P | 0.0, -0.5 | Poniżej |
|
||||||
| Hiszpania - Segunda B - Grupa 1 | 2016-01-17 | 4 UD Logrones |
1 - 0
2 - 1
|
Racing Ferrol 2 1 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 9.0 |
|
|||||
| Hiszpania - Segunda B - Grupa 1 | 2015-08-30 | 3 Racing Ferrol |
1 - 0
2 - 1
|
UD Logrones 3 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
||||||
| Hiszpania - Segunda B - Grupa 1 | 2015-04-19 | 1 Racing Ferrol |
1 - 0
1 - 0
|
UD Logrones 2 1 | W | -0.5 | Poniżej |
|
||||||
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Racing Ferrol Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Hiszpania - Primera Division RFEF - Grupa 1 | 2026-10-31 | 4 Racing Ferrol |
0 - 0
0 - 0
|
Ponferradina 4 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej | 8.5 |
|
|||||
| Hiszpania - Primera Division RFEF - Grupa 1 | 2026-10-24 | 3 Mirandes |
1 - 0
2 - 0
|
Racing Ferrol 1 | P | -0.5 | Poniżej | 9.0 |
|
|||||
| Hiszpania - Primera Division RFEF - Grupa 1 | 2026-10-17 | 3 Racing Ferrol |
1 - 0
1 - 0
|
Unionistas de Salamanca CF 2 | W | -0.5 | Poniżej | 8.5 |
|
|||||
| Hiszpania - Primera Division RFEF - Grupa 1 | 2026-10-10 | 2 Deportivo Fabril |
0 - 1
0 - 1
|
Racing Ferrol 4 1 | W | 0.0, +0.5 | Poniżej |
|
||||||
| Hiszpania - Primera Division RFEF - Grupa 1 | 2026-10-03 | 2 Racing Ferrol |
1 - 0
2 - 0
|
Pontevedra 3 1 | W | -0.5 | Poniżej |
|
||||||
| Hiszpania - Primera Division RFEF - Grupa 1 | 2026-09-26 | 1 4 Lugo |
1 - 0
1 - 0
|
Racing Ferrol 2 | P | 0.0, -0.5 | Poniżej |
|
2-13 (15) | 0-5 (5) | 0 (0-0) | 5 (2-3) | ||
| Hiszpania - Primera Division RFEF - Grupa 1 | 2026-09-19 | 1 Racing Ferrol |
0 - 0
1 - 0
|
Barakaldo 4 | W | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.0 | Powyżej |
|
10-2 (12) | 8-0 (8) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Hiszpania - Primera Division RFEF - Grupa 1 | 2026-09-13 | 2 Racing Ferrol |
0 - 0
3 - 2
|
Real Unión | W | -0.5 | Powyżej | 9.0 | Poniżej |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Hiszpania - Primera Division RFEF - Grupa 1 | 2026-09-06 | 3 CD Extremadura |
0 - 0
1 - 0
|
Racing Ferrol 2 | P | -0.5 | Poniżej | 9.0 | Push |
|
4-5 (9) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Hiszpania - Primera Division RFEF - Grupa 1 | 2026-08-29 | 1 Arenas Club de Getxo |
0 - 1
1 - 1
|
Racing Ferrol | R | 0.0 | Poniżej | 9.0 | Powyżej |
|
6-4 (10) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Europa - Towarzyskie | 2026-08-21 | 1 Racing Ferrol |
0 - 0
1 - 0
|
Coruxo 2 | W | -0.5, -1.0 | Poniżej |
|
4-2 (6) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Europa - Towarzyskie | 2026-08-13 | 3 Racing Ferrol |
1 - 1
1 - 1
|
Real Aviles CF 3 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej |
|
1-6 (7) | 0-5 (5) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| Hiszpania - Primera Division RFEF - Grupa 1 | 2026-05-23 | 2 Unionistas de Salamanca CF |
1 - 0
3 - 2
|
Racing Ferrol 3 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 8.5 | Poniżej |
|
2-6 (8) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Hiszpania - Primera Division RFEF - Grupa 1 | 2026-05-17 | 6 Racing Ferrol |
0 - 0
0 - 0
|
Osasuna B 3 | R | 0.0 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
5-0 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Hiszpania - Primera Division RFEF - Grupa 1 | 2026-05-08 | 4 Arenas Club de Getxo |
0 - 0
1 - 1
|
Racing Ferrol 4 | R | 0.0 | Push | 9.0 | Push |
|
7-2 (9) | 2-1 (3) | 3 (2-1) | 5 (4-1) |
| Hiszpania - Primera Division RFEF - Grupa 1 | 2026-05-02 | 3 Racing Ferrol |
0 - 0
0 - 0
|
Pontevedra 4 | R | 0.0 | Poniżej | 9.0 | Poniżej |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Hiszpania - Primera Division RFEF - Grupa 1 | 2026-04-26 | 1 Racing Ferrol |
0 - 1
2 - 2
|
Real Aviles CF 3 | R | -0.5 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
13-3 (16) | 7-3 (10) | 9 (7-2) | 2 (2-0) |
| Hiszpania - Primera Division RFEF - Grupa 1 | 2026-04-19 | 4 Athletic Bilbao B |
0 - 1
0 - 1
|
Racing Ferrol 4 | W | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
3-3 (6) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Hiszpania - Primera Division RFEF - Grupa 1 | 2026-04-11 | 2 Racing Ferrol |
0 - 4
0 - 5
|
Real Madrid Castilla 4 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 9.0 | Push |
|
4-5 (9) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Hiszpania - Primera Division RFEF - Grupa 1 | 2026-04-03 | 1 1 CD Guadalajara S.A.D. |
1 - 0
1 - 0
|
Racing Ferrol 1 | P | 0.0 | Poniżej |
|
9-6 (15) | 5-2 (7) | 2 (1-1) | 2 (1-1) | ||
| Hiszpania - Primera Division RFEF - Grupa 1 | 2026-03-28 | 2 Merida |
2 - 1
2 - 1
|
Racing Ferrol 5 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 9.0 | Push |
|
4-5 (9) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Hiszpania - Primera Division RFEF - Grupa 1 | 2026-03-22 | 2 Racing Ferrol |
0 - 0
0 - 0
|
Barakaldo 2 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.0 | Powyżej |
|
6-4 (10) | 2-4 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Hiszpania - Primera Division RFEF - Grupa 1 | 2026-03-14 | 2 Ourense CF |
0 - 1
1 - 1
|
Racing Ferrol 1 | R | 0.0 | Push | 9.0 | Powyżej |
|
7-3 (10) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Hiszpania - Primera Division RFEF - Grupa 1 | 2026-03-08 | 2 Racing Ferrol |
1 - 0
3 - 1
|
Cacereno 2 | W | -0.5 | Powyżej | 9.0 | Poniżej |
|
5-1 (6) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Hiszpania - Primera Division RFEF - Grupa 1 | 2026-02-28 | 4 CF Talavera |
2 - 0
3 - 1
|
Racing Ferrol 1 | P | 0.0, +0.5 | Powyżej |
|
8-7 (15) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Hiszpania - Primera Division RFEF - Grupa 1 | 2026-02-20 | Racing Ferrol |
1 - 1
1 - 2
|
Celta Fortuna | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 8.5 | Powyżej |
|
1-8 (9) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Hiszpania - Primera Division RFEF - Grupa 1 | 2026-02-14 | 4 Tenerife |
0 - 0
0 - 1
|
Racing Ferrol 5 | W | -1.0 | Poniżej |
|
12-3 (15) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Hiszpania - Primera Division RFEF - Grupa 1 | 2026-02-07 | 2 Racing Ferrol |
0 - 0
1 - 1
|
Lugo 3 | R | 0.0,-0.5 | Push | 9.0 | Powyżej |
|
3-7 (10) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Hiszpania - Primera Division RFEF - Grupa 1 | 2026-01-31 | 2 Zamora CF |
1 - 0
1 - 0
|
Racing Ferrol 5 | P | 0.0, -0.5 | Poniżej | 8.5 | Powyżej |
|
3-6 (9) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Hiszpania - Primera Division RFEF - Grupa 1 | 2026-01-24 | 3 Racing Ferrol |
2 - 0
2 - 0
|
CD Arenteiro 2 | W | -0.5, -1.0 | Push | 9.0 | Push |
|
5-4 (9) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| UD Logrones Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Hiszpania - Primera Division RFEF - Grupa 1 | 2026-10-31 | 1 1 UD Logrones |
0 - 0
0 - 1
|
Mirandes 4 | P | -0.5 | Poniżej | 9.5 |
|
|||||
| Hiszpania - Primera Division RFEF - Grupa 1 | 2026-10-24 | 1 Real Aviles CF |
1 - 0
1 - 3
|
UD Logrones 4 | W | 0.0 | Powyżej | 9.5 |
|
|||||
| Hiszpania - Primera Division RFEF - Grupa 1 | 2026-10-18 | 2 UD Logrones |
0 - 0
1 - 1
|
Cultural Leonesa 5 | R | -0.5 | Poniżej | 9.0 |
|
|||||
| Hiszpania - Primera Division RFEF - Grupa 1 | 2026-10-12 | 1 2 Lugo |
2 - 1
3 - 1
|
UD Logrones 3 1 | P | 0.0 | Powyżej |
|
||||||
| Hiszpania - Primera Division RFEF - Grupa 1 | 2026-10-04 | 3 UD Logrones |
1 - 1
2 - 1
|
Deportivo Fabril 3 | W | -1.0 | Powyżej | 9.0 |
|
|||||
| Hiszpania - Primera Division RFEF - Grupa 1 | 2026-09-27 | 4 Merida |
1 - 2
3 - 5
|
UD Logrones 3 | W | 0.0 | Powyżej | 8.5 | Powyżej |
|
5-6 (11) | 0-6 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Hiszpania - Primera Division RFEF - Grupa 1 | 2026-09-18 | 1 UD Logrones |
0 - 1
1 - 1
|
Pontevedra 1 | R | -0.5, -1.0 | Poniżej | 9.0 | Powyżej |
|
8-5 (13) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Hiszpania - Primera Division RFEF - Grupa 1 | 2026-09-12 | 4 UD Ourense |
0 - 1
0 - 3
|
UD Logrones 1 1 | W | 0.0, +0.5 | Powyżej |
|
4-4 (8) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 4 (3-1) | ||
| Hiszpania - Primera Division RFEF - Grupa 1 | 2026-09-06 | 1 Zamora CF |
1 - 1
1 - 2
|
UD Logrones 3 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej | 9.0 | Powyżej |
|
6-5 (11) | 2-5 (7) | 3 (1-2) | 3 (3-0) |
| Hiszpania - Primera Division RFEF - Grupa 1 | 2026-08-31 | 4 UD Logrones |
1 - 0
2 - 1
|
CD Extremadura 2 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej | 9.0 | Poniżej |
|
7-1 (8) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Europa - Towarzyskie | 2026-08-21 | 1 UD Logrones |
3 - 0
4 - 0
|
Mirandes 1 | W | +0.5 | Powyżej |
|
9-4 (13) | 4-3 (7) | 3 (2-1) | 1 (1-0) | ||
| Europa - Towarzyskie | 2026-08-14 | 1 UD Logrones |
1 - 1
1 - 2
|
Real Zaragoza 1 | P | 0.0, +0.5 | Powyżej |
|
7-3 (10) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Europa - Towarzyskie | 2026-08-04 | Huesca |
0 - 1
0 - 1
|
UD Logrones | W | -0.5 | Poniżej |
|
4-0 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Europa - Towarzyskie | 2026-07-31 | UD Logrones |
1 - 0
5 - 0
|
Naxara | W | -1.0, -1.5 | Powyżej |
|
4-2 (6) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Hiszpania - Segunda Division RFEF - Play-offy | 2026-05-30 | 2 UD San Sebastian Reyes |
1 - 0
1 - 0
|
UD Logrones 2 | P | 0.0 | Poniżej |
|
3-5 (8) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Hiszpania - Segunda Division RFEF - Play-offy | 2026-05-24 | UD Logrones |
1 - 0
1 - 0
|
UD San Sebastian Reyes 1 | W | -0.5 | Poniżej |
|
3-5 (8) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Hiszpania - Segunda Division RFEF - Play-offy | 2026-05-16 | 3 UD Logrones |
0 - 0
2 - 1
|
Getafe B 4 | W | -0.5, -1.0 | Powyżej |
|
5-2 (7) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Hiszpania - Segunda Division RFEF - Play-offy | 2026-05-10 | 3 Getafe B |
0 - 0
0 - 2
|
UD Logrones 2 | W | 0.0, +0.5 | Poniżej |
|
3-5 (8) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| Hiszpania - Segunda Division RFEF - Grupa 2 | 2026-05-03 | 4 CD Ebro |
0 - 2
0 - 3
|
UD Logrones 3 | W | 0.0, +0.5 | Powyżej |
|
5-2 (7) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Hiszpania - Segunda Division RFEF - Grupa 2 | 2026-04-26 | 2 UD Logrones |
0 - 0
3 - 0
|
Mutilvera 1 | W | -2.5 | Poniżej |
|
8-1 (9) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Hiszpania - Segunda Division RFEF - Grupa 2 | 2026-04-19 | 3 SD Beasain |
1 - 0
1 - 1
|
UD Logrones 4 | R | +0.5 | Poniżej |
|
0-7 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 3 (0-3) | ||
| Hiszpania - Segunda Division RFEF - Grupa 2 | 2026-04-12 | 2 UD Logrones |
1 - 0
2 - 0
|
Sestao River 3 | W | -0.5 | Poniżej |
|
8-6 (14) | 6-6 (12) | 7 (2-5) | 1 (1-0) | ||
| Hiszpania - Segunda Division RFEF - Grupa 2 | 2026-04-04 | 4 Eibar B |
2 - 1
3 - 2
|
UD Logrones 3 | P | +0.5 | Powyżej |
|
4-11 (15) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 3 (0-3) | ||
| Hiszpania - Segunda Division RFEF - Grupa 2 | 2026-03-29 | 6 UD Logrones |
1 - 0
1 - 1
|
Alaves B | R | -0.5, -1.0 | Poniżej |
|
3-3 (6) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Hiszpania - Segunda Division RFEF - Grupa 2 | 2026-03-22 | 1 Alfaro |
0 - 1
0 - 2
|
UD Logrones 2 | W | +1.0, +1.5 | Poniżej |
|
3-8 (11) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| Hiszpania - Segunda Division RFEF - Grupa 2 | 2026-03-15 | 3 UD Logrones |
1 - 0
4 - 0
|
Real Unión 6 | W | -1.0 | Powyżej |
|
2-4 (6) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Hiszpania - Segunda Division RFEF - Grupa 2 | 2026-03-08 | 4 Gernika |
1 - 1
1 - 3
|
UD Logrones 3 | W | +0.5 | Powyżej |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Hiszpania - Segunda Division RFEF - Grupa 2 | 2026-03-01 | 1 UD Logrones |
3 - 0
5 - 0
|
SD Logrones 1 1 | W | -1.0 | Powyżej |
|
5-0 (5) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Hiszpania - Segunda Division RFEF - Grupa 2 | 2026-02-15 | UD Logrones |
2 - 0
6 - 0
|
Deportivo Aragon 4 | W | -1.0, -1.5 | Powyżej |
|
6-5 (11) | 6-4 (10) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Hiszpania - Segunda Division RFEF - Grupa 2 | 2026-02-08 | 1 9 Tudelano |
1 - 1
1 - 1
|
UD Logrones 2 | R | 0.0 | Push |
|
3-7 (10) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Cały | 2.4 | 3.1 | 2.625 |
| Handicap azjatycki | ||
|---|---|---|
| Cały (0.0) | [email protected] | Goście@2 |
| Połowa (0.0) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Gole łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (2.25) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Połowa (1.0) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
Wydarzenia na żywo
Status: , Wynik: 0 - 0 , Rożny: 0 - 0
Rożny: , Handicap: 0.0 , Gole: 2.0, 2.5
Gole powyżej 0.5 - 4.5
Kartki powyżej 1.5 - 7.5

