Quick Boys vs Excelsior Profil drużyn
Quick Boys vs Excelsior Fakty o meczu
5W-3R-2P w ostatnich 10 meczach, z 24 golami zdobytymi i 10 straconymi. Średnie gole: 2.4 dla, 1.0 przeciw. Wygrane 50%, AH wygrane 50%, gole Over 50%, rożne Over 80%.
5W-1R-4P w ostatnich 10 meczach, z 26 golami zdobytymi i 20 straconymi. Średnie gole: 2.6 dla, 2.0 przeciw. Wygrane 50%, AH wygrane 60%, gole Over 70%, rożne Over 60%.
| Quick Boys | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Excelsior | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
Łączne rożne powyżej 7.5 - 13.5| Quick Boys | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
| Excelsior | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
Quick Boys vs Excelsior Rozkład czasowy goli/rożnych
Quick Boys vs Excelsior Bezpośrednie pojedynki
Quick Boys vs Excelsior Zobacz pełne H2H →| Quick Boys Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Europa - Towarzyskie | 2023-08-14 | 1 Excelsior |
1 - 0
1 - 1
|
Quick Boys 2 | R | -1.5 | Poniżej |
|
||||||
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Quick Boys Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Holandia - Tweede Divisie | 2024-05-25 | 1 ADO '20 |
0 - 1
1 - 1
|
Quick Boys 2 | R | +1.0, +1.5 | Poniżej | 10.0 |
|
|||||
| Holandia - Tweede Divisie | 2024-05-18 | 1 Quick Boys |
1 - 1
4 - 1
|
GVVV | W | -0.5, -1.0 | Powyżej | 10.0 |
|
|||||
| Holandia - Tweede Divisie | 2024-05-04 | Spakenburg |
1 - 0
5 - 1
|
Quick Boys 2 | P | -0.5 | Powyżej |
|
||||||
| Holandia - Tweede Divisie | 2024-04-20 | 1 Quick Boys |
1 - 1
1 - 1
|
Kozakken Boys 2 | R | -1.5, -2.0 | Poniżej |
|
||||||
| Holandia - Tweede Divisie | 2024-04-13 | 1 Noordwijk |
0 - 0
0 - 0
|
Quick Boys 2 | R | +1.0 | Poniżej | 11.5 |
|
|||||
| Holandia - Tweede Divisie | 2024-04-06 | 1 Quick Boys |
1 - 0
4 - 1
|
Almere City - Rezerwa 2 | W | -1.0 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
9-6 (15) | 5-4 (9) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Holandia - Tweede Divisie | 2024-03-16 | 1 ACV Assen |
1 - 0
1 - 0
|
Quick Boys 1 | P | +0.5, +1.0 | Poniżej |
|
5-12 (17) | 2-5 (7) | 2 (0-2) | 4 (0-4) | ||
| Europa - Towarzyskie | 2024-03-07 | Quick Boys |
1 - 0
7 - 0
|
Rijnvogels | W | -1.5, -2.0 | Powyżej |
|
4-3 (7) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Holandia - Tweede Divisie | 2024-03-02 | 2 Quick Boys |
2 - 0
5 - 0
|
Excelsior Maassluis 2 | W | -1.5 | Powyżej |
|
9-2 (11) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Holandia - Tweede Divisie | 2024-02-10 | Katwijk |
0 - 0
0 - 1
|
Quick Boys 2 | W | 0.0, -0.5 | Poniżej |
|
5-7 (12) | 2-5 (7) | 4 (1-3) | 3 (1-2) | ||
| Holandia - Tweede Divisie | 2024-02-03 | 1 Koninklijke HFC |
0 - 1
1 - 1
|
Quick Boys 4 | R | +0.5 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
1-6 (7) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Holandia - Tweede Divisie | 2024-01-27 | 3 Quick Boys |
0 - 0
2 - 2
|
Rijnsburgse Boys 1 | R | -0.5, -1.0 | Powyżej |
|
9-3 (12) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 3 (1-2) | ||
| Holandia - Tweede Divisie | 2024-01-20 | Scheveningen |
0 - 1
0 - 5
|
Quick Boys | W | +0.5 | Powyżej |
|
2-13 (15) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 4 (0-4) | ||
| Puchar Holandii | 2024-01-16 | AZ |
0 - 0
2 - 2
|
Quick Boys 2 | R | -3.0 | Push | 10.0 | Poniżej |
|
4-4 (8) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Holandia - Tweede Divisie | 2024-01-13 | 1 Quick Boys |
2 - 1
2 - 4
|
De Treffers 1 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
3-2 (5) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Puchar Holandii | 2023-12-19 | 2 Quick Boys |
1 - 0
2 - 0
|
De Graafschap | W | +0.5 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
4-8 (12) | 2-5 (7) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Holandia - Tweede Divisie | 2023-12-16 | Quick Boys |
0 - 0
1 - 0
|
ADO '20 | W | -1.0, -1.5 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
7-5 (12) | 1-4 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Holandia - Tweede Divisie | 2023-12-09 | GVVV |
0 - 0
0 - 1
|
Quick Boys | W | 0.0, +0.5 | Poniżej | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Holandia - Tweede Divisie | 2023-12-02 | 2 Quick Boys |
1 - 1
3 - 1
|
Sparta Rotterdam - Rezerwa 1 | W | -0.5 | Powyżej |
|
11-7 (18) | 9-1 (10) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Holandia - Tweede Divisie | 2023-11-18 | 4 Kozakken Boys |
0 - 2
1 - 2
|
Quick Boys 3 | W | +0.5 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
5-5 (10) | 3-4 (7) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Holandia - Tweede Divisie | 2023-11-04 | 1 Almere City - Rezerwa |
1 - 0
2 - 0
|
Quick Boys 1 | P | +1.0 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
3-6 (9) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Puchar Holandii | 2023-10-31 | 3 Quick Boys |
1 - 0
1 - 0
|
NAC 3 | W | +0.5 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
6-3 (9) | 3-1 (4) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Holandia - Tweede Divisie | 2023-10-28 | 1 Quick Boys |
2 - 0
3 - 0
|
FC Lisse 3 | W | -2.0 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
4-1 (5) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Holandia - Tweede Divisie | 2023-10-21 | 2 Rijnsburgse Boys |
0 - 1
1 - 1
|
Quick Boys 4 | R | 0.0 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
7-8 (15) | 6-5 (11) | 4 (1-3) | 1 (0-1) |
| Holandia - Tweede Divisie | 2023-10-14 | 1 HHC Hardenberg |
0 - 0
1 - 3
|
Quick Boys | W | 0.0 | Powyżej |
|
2-7 (9) | 1-6 (7) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| Holandia - Tweede Divisie | 2023-10-07 | 1 2 Quick Boys |
0 - 1
0 - 3
|
ACV Assen | P | -1.0 | Push | 11.0 | Poniżej |
|
4-2 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Holandia - Tweede Divisie | 2023-09-23 | 2 Quick Boys |
1 - 0
2 - 0
|
Katwijk 1 | W | 0.0, +0.5 | Poniżej |
|
6-2 (8) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Puchar Holandii | 2023-09-20 | 1 ADO '20 |
0 - 1
0 - 1
|
Quick Boys 4 | W | 0.0, +0.5 | Poniżej | 10.5 | Powyżej |
|
5-8 (13) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 5 (3-2) |
| Holandia - Tweede Divisie | 2023-09-16 | 1 AFC |
0 - 1
0 - 3
|
Quick Boys | W | -0.5 | Push | 10.0 | Poniżej |
|
3-2 (5) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Holandia - Tweede Divisie | 2023-09-09 | 2 Quick Boys |
0 - 1
1 - 2
|
Koninklijke HFC 4 | P | -0.5, -1.0 | Push | 10.5 | Poniżej |
|
3-1 (4) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Excelsior Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Holandia - Eredivisie - Play-offy | 2024-06-02 | Excelsior |
3 - 0
4 - 1
|
NAC 2 | W | -0.5, -1.0 | Powyżej | 9.5 |
|
|||||
| Holandia - Eredivisie - Play-offy | 2024-05-28 | 3 NAC |
3 - 2
6 - 2
|
Excelsior 1 2 | P | 0.0 | Powyżej | 9.5 |
|
|||||
| Holandia - Eredivisie - Play-offy | 2024-05-25 | Excelsior |
4 - 1
7 - 1
|
ADO Den Haag 1 1 | W | -0.5 | Powyżej | 10.5 |
|
|||||
| Holandia - Eredivisie - Play-offy | 2024-05-22 | 5 ADO Den Haag |
0 - 2
1 - 2
|
Excelsior 1 | W | 0.0 | Push | 10.5 |
|
|||||
| Holandia - Eredivisie | 2024-05-19 | Feyenoord |
0 - 0
4 - 0
|
Excelsior | P | -2.0 | Push | 10.5 |
|
|||||
| Holandia - Eredivisie | 2024-05-12 | 2 Excelsior |
1 - 0
4 - 0
|
Heracles 3 | W | -1.0 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
7-4 (11) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Holandia - Eredivisie | 2024-05-06 | 1 1 Excelsior |
0 - 0
0 - 3
|
NEC 2 | P | 0.0, -0.5 | Push | 10.5 | Poniżej |
|
3-6 (9) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Holandia - Eredivisie | 2024-04-24 | 1 2 Ajax |
1 - 1
2 - 2
|
Excelsior 2 | R | -1.5 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
4-3 (7) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Holandia - Eredivisie | 2024-04-12 | 1 Excelsior |
2 - 0
4 - 0
|
FC Volendam 3 | W | -0.5, -1.0 | Powyżej | 11.0 | Powyżej |
|
11-2 (13) | 3-0 (3) | 3 (3-0) | 3 (3-0) |
| Holandia - Eredivisie | 2024-04-06 | 1 PEC Zwolle |
1 - 0
2 - 1
|
Excelsior 2 | P | -0.5 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
9-5 (14) | 6-4 (10) | 3 (2-1) | 3 (2-1) |
| Holandia - Eredivisie | 2024-04-02 | 1 Excelsior |
0 - 0
0 - 2
|
PSV | P | +2.0, +2.5 | Poniżej | 11.0 | Powyżej |
|
1-12 (13) | 1-6 (7) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Holandia - Eredivisie | 2024-03-30 | 1 Go Ahead Eagles |
1 - 0
3 - 0
|
Excelsior 2 | P | -1.0, -1.5 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
4-5 (9) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Holandia - Eredivisie | 2024-03-16 | 1 Excelsior |
1 - 0
1 - 1
|
RKC 2 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.5 | Powyżej |
|
7-4 (11) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Holandia - Eredivisie | 2024-03-10 | AZ |
3 - 0
4 - 0
|
Excelsior 1 | P | -2.0 | Powyżej | 10.5 | Poniżej |
|
3-0 (3) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Holandia - Eredivisie | 2024-03-03 | 2 Fortuna Sittard |
4 - 0
5 - 2
|
Excelsior 3 | P | -0.5 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
6-1 (7) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Holandia - Eredivisie | 2024-02-25 | Excelsior |
0 - 0
1 - 2
|
Vitesse 1 | P | -0.5 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
10-11 (21) | 6-5 (11) | 3 (3-0) | 5 (3-2) |
| Holandia - Eredivisie | 2024-02-17 | 4 Sparta Rotterdam |
2 - 2
4 - 2
|
Excelsior 2 | P | -0.5 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
4-4 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Holandia - Eredivisie | 2024-02-10 | 1 Excelsior |
0 - 3
0 - 3
|
FC Twente 1 | P | +0.5, +1.0 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
1-4 (5) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Holandia - Eredivisie | 2024-02-02 | 1 Almere City FC |
1 - 1
2 - 1
|
Excelsior 3 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 10.5 | Poniżej |
|
7-3 (10) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Holandia - Eredivisie | 2024-01-27 | Excelsior |
0 - 0
1 - 1
|
FC Utrecht | R | 0.0, +0.5 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
5-8 (13) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Holandia - Eredivisie | 2024-01-19 | 2 Excelsior |
2 - 0
3 - 0
|
Heerenveen 1 | W | 0.0, +0.5 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
6-5 (11) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Puchar Holandii | 2024-01-16 | Excelsior |
0 - 0
0 - 2
|
FC Groningen 1 | P | 0.0 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
4-7 (11) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Holandia - Eredivisie | 2024-01-13 | PSV |
2 - 0
3 - 1
|
Excelsior | P | -3.0, -3.5 | Poniżej | 10.5 | Powyżej |
|
12-2 (14) | 5-2 (7) | 4 (3-1) | 1 (1-0) |
| Puchar Holandii | 2023-12-19 | Spakenburg |
1 - 1
2 - 2
|
Excelsior | R | +0.5 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
7-6 (13) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 5 (2-3) |
| Holandia - Eredivisie | 2023-12-16 | Excelsior |
0 - 0
1 - 1
|
Go Ahead Eagles 2 | R | 0.0, +0.5 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
1-4 (5) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Holandia - Eredivisie | 2023-12-08 | 2 FC Twente |
1 - 2
4 - 2
|
Excelsior 4 1 | P | -1.5, -2.0 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
10-2 (12) | 6-1 (7) | 5 (5-0) | 3 (2-1) |
| Holandia - Eredivisie | 2023-12-02 | RKC |
1 - 0
2 - 2
|
Excelsior | R | -0.5 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
2-2 (4) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Holandia - Eredivisie | 2023-11-25 | 1 Excelsior |
1 - 1
2 - 4
|
Feyenoord 1 | P | +2.0, +2.5 | Powyżej | 10.5 | Poniżej |
|
2-5 (7) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Holandia - Eredivisie | 2023-11-12 | 1 FC Utrecht |
0 - 0
2 - 2
|
Excelsior 1 | R | -1.0 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
13-2 (15) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 6 (6-0) |
| Holandia - Eredivisie | 2023-11-04 | 2 Excelsior |
0 - 0
1 - 1
|
AZ 3 | R | +1.5 | Poniżej | 10.0 | Push |
|
3-7 (10) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Cały | 3.2 | 4.1 | 1.8 |
| Połowa | 3.75 | 2.4 | 2.3 |
| Handicap azjatycki | ||
|---|---|---|
| Cały (+0.5) | Gospodarze@2 | Goś[email protected] |
| Połowa (+0.25) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Rożne łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (9.0) | Powyżej@2 | Poniż[email protected] |
| Połowa (4.0) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Gole łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (3.25) | Powyżej@2 | Poniż[email protected] |
| Połowa (1.25) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
Status: Cały mecz , Wynik: 0 - 2 , Rożny: 5 - 4
Rożny: 9.0 , Handicap: +0.5 , Gole: 3.0, 3.5
Wynik: 0 - 2 , Rożny: 4 - 3 Połowa
Rożny: 4.0 , Handicap: 0.0, +0.5 , Gole: 1.0, 1.5
-
4' - 1st Corner - Quick Boys -
8' - 2nd Corner - Quick Boys -
10' - 3rd Corner - Quick Boys - Race to 3 Corners - Quick Boys
-
19' - 4th Corner - Excelsior -
20' - 5th Corner - Excelsior -
36' - 6th Corner - Quick Boys -
37' - 1st Goal - Excelsior -
40' - 7th Corner - Excelsior -
45+4' - 2nd Goal - Excelsior -
0-2 score at the end of First Half -
61' - 1st Yellow Card - Quick Boys -
74' - 8th Corner - Quick Boys - Race to 5 Corners - Quick Boys
-
76' - 9th Corner - Excelsior -
0-2 score at the end of Second Half
Gole powyżej 0.5 - 4.5
Kartki powyżej 1.5 - 7.5

