Darmowe typy
(na podstawie statystyk historycznych, tylko do wglądu)
Poniżej 2.25
Gole łącznie
–
Rożne łącznie
0.0
Poblense
Poblense vs Cieza Profil drużyn
79Ogółem
PoblenseHiszpania - Segunda Division RFEF - Grupa 3 · Siła na tle 31 drużyn ligi, ostatnie 365 dni
Mocna strona2. połowaSłaba stronaRożne wywalczone
RPPWPWRWPPOstatnieStabilnie-0.1 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 24
Powyżej 9.5 rożnychPowyżej7/10
Powyżej 2.5 goliPoniżej4/10
Handicap azjatyckiWyrównanePokryte 5/10
Traci prowadzenia · nie wygrywa 2 z 5 meczów, w których prowadziłaPowyżej 2.5 kartki w 10 z ostatnich 10Wygrane 3 z ostatnich 10
88Ogółem
CiezaHiszpania - Segunda Division RFEF - Grupa 3 · Siła na tle 31 drużyn ligi, ostatnie 365 dni
Mocna stronaAtakSłaba stronaRożne wywalczone
RRWPRWWWPPOstatnieStabilnie+0.1 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 19
Powyżej 9.5 rożnychPoniżej2/10
Powyżej 2.5 goliPoniżej4/10
Handicap azjatyckiWyrównanePokryte 5/10
Poblense vs Cieza Fakty o meczu
Poblense
4W-1R-5P w ostatnich 10 meczach, z 9 golami zdobytymi i 12 straconymi. Średnie gole: 0.9 dla, 1.2 przeciw. Wygrane 40%, AH wygrane 50%, gole Over 40%, rożne Over 0%.
Wynik końcowy
Wygrana 40%4
Remis 10%1
Przegrana 50%5
Gole łącznie 2.0, 2.5
Powyżej 40%4
Anulowane 0%0
Poniżej 60%6
Handicap azjatycki
Wygrana 50%5
Anulowane 0%0
Przegrana 50%5
Cieza
5W-2R-3P w ostatnich 10 meczach, z 16 golami zdobytymi i 11 straconymi. Średnie gole: 1.6 dla, 1.1 przeciw. Wygrane 50%, AH wygrane 50%, gole Over 50%, rożne Over 0%.
Wynik końcowy
Wygrana 50%5
Remis 20%2
Przegrana 30%3
Gole łącznie 2.0, 2.5
Powyżej 50%5
Anulowane 0%0
Poniżej 50%5
Handicap azjatycki
Wygrana 50%5
Anulowane 0%0
Przegrana 50%5
Ostatnie
| Poblense | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Cieza | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
Łączne rożne powyżej 7.5 - 13.5| Poblense | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
| Cieza | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
Rozkład goliLinia 2.0, 2.5
Rozkład rożnych
Rozkład kartek
Mecze drużyny gospodarzy
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Mecze drużyny gości
Razem: 40,
Śr.: 2.48,
Odch. std.: 1.53, Mediana: 2,
Dominanta: 2,
Powyżej: 45%
Mecze drużyny gospodarzy u siebie
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Mecze drużyny gości na wyjeździe
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Ostatnie mecze drużyny gospodarzy
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Ostatnie mecze drużyny gości
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Poblense vs Cieza Rozkład czasowy goli/rożnych
Poblense vs Cieza Bezpośrednie pojedynki
Poblense vs Cieza Zobacz pełne H2H →Brak danych
| Poblense Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Hiszpania - Segunda Division RFEF - Grupa 3 | 2026-11-01 | 2 CF Lorca Deportiva |
1 - 0
2 - 0
|
Poblense 2 1 | P | -0.5 | Poniżej |
|
||||||
| Hiszpania - Copa del Rey | 2026-10-29 | 2 Poblense |
1 - 0
1 - 2
|
AD Ceuta 4 | P | +0.5, +1.0 | Powyżej |
|
||||||
| Hiszpania - Segunda Division RFEF - Grupa 3 | 2026-10-25 | 1 Poblense |
0 - 0
1 - 0
|
Pena Deportiva 4 | W | -0.5 | Poniżej |
|
||||||
| Hiszpania - Segunda Division RFEF - Grupa 3 | 2026-10-18 | 2 Yeclano |
1 - 0
2 - 2
|
Poblense 3 | R | -0.5 | Powyżej |
|
||||||
| Hiszpania - Segunda Division RFEF - Grupa 3 | 2026-10-11 | 5 Poblense |
1 - 1
2 - 1
|
Castellon B 3 1 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
||||||
| Hiszpania - Segunda Division RFEF - Grupa 3 | 2026-10-04 | 2 Atletico Baleares |
0 - 0
2 - 1
|
Poblense 4 1 | P | -0.5, -1.0 | Powyżej |
|
6-8 (14) | 3-4 (7) | 4 (0-4) | 1 (0-1) | ||
| Hiszpania - Segunda Division RFEF - Grupa 3 | 2026-09-27 | 5 Poblense |
1 - 0
1 - 0
|
Valencia Mestalla 3 | W | 0.0, -0.5 | Poniżej |
|
5-4 (9) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Hiszpania - Segunda Division RFEF - Grupa 3 | 2026-09-20 | 2 Alcoyano |
2 - 0
2 - 0
|
Poblense 2 1 | P | 0.0, -0.5 | Push |
|
4-2 (6) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Hiszpania - Segunda Division RFEF - Grupa 3 | 2026-09-06 | 3 La Nucia |
1 - 0
1 - 0
|
Poblense | P | 0.0 | Poniżej |
|
6-4 (10) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Europa - Towarzyskie | 2026-08-14 | 1 2 Poblense |
1 - 0
1 - 0
|
Atletico Baleares 1 | W | 0.0 | Poniżej |
|
1-5 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Hiszpania - Segunda Division RFEF - Play-offy | 2026-05-31 | 3 Poblense |
0 - 0
0 - 0
|
Aguilas 5 1 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej |
|
2-3 (5) | 1-3 (4) | 3 (1-2) | 1 (1-0) | ||
| Hiszpania - Segunda Division RFEF - Play-offy | 2026-05-24 | 4 Aguilas |
0 - 0
0 - 0
|
Poblense 1 | R | -0.5 | Poniżej |
|
5-1 (6) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Hiszpania - Segunda Division RFEF - Play-offy | 2026-05-17 | 1 Poblense |
1 - 0
2 - 1
|
Numancia 4 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
3-4 (7) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Hiszpania - Segunda Division RFEF - Play-offy | 2026-05-10 | 4 Numancia |
0 - 0
0 - 1
|
Poblense 3 | W | -0.5 | Poniżej |
|
3-6 (9) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Hiszpania - Segunda Division RFEF - Grupa 3 | 2026-05-03 | 1 Ibiza Islas Pitiusas |
2 - 1
3 - 1
|
Poblense | P | -0.5, -1.0 | Powyżej |
|
4-4 (8) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Hiszpania - Segunda Division RFEF - Grupa 3 | 2026-04-26 | 3 Poblense |
1 - 1
3 - 1
|
UE Porreres 5 1 | W | -1.5 | Powyżej |
|
4-3 (7) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Hiszpania - Segunda Division RFEF - Grupa 3 | 2026-04-19 | 4 Terrassa |
2 - 1
2 - 3
|
Poblense 5 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
1-10 (11) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Hiszpania - Segunda Division RFEF - Grupa 3 | 2026-04-05 | 1 UE Sant Andreu |
1 - 0
2 - 0
|
Poblense 2 1 | P | -0.5, -1.0 | Push |
|
6-0 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Hiszpania - Segunda Division RFEF - Grupa 3 | 2026-03-29 | Poblense |
0 - 0
0 - 0
|
CE Andratx 2 | R | -1.0, -1.5 | Poniżej |
|
5-1 (6) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Hiszpania - Segunda Division RFEF - Grupa 3 | 2026-03-22 | 2 Espanyol B |
0 - 0
0 - 0
|
Poblense 2 | R | 0.0 | Poniżej |
|
5-3 (8) | 4-3 (7) | 3 (2-1) | 0 (0-0) | ||
| Hiszpania - Segunda Division RFEF - Grupa 3 | 2026-02-28 | 4 Castellon B |
1 - 0
2 - 0
|
Poblense 1 1 | P | 0.0 | Poniżej |
|
5-7 (12) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Hiszpania - Segunda Division RFEF - Grupa 3 | 2026-02-22 | 2 Poblense |
0 - 0
0 - 0
|
Atletico Baleares 4 | R | 0.0 | Poniżej |
|
1-5 (6) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 3 (0-3) | ||
| Hiszpania - Segunda Division RFEF - Grupa 3 | 2026-02-15 | 4 Valencia Mestalla |
2 - 1
2 - 2
|
Poblense 4 1 | R | 0.0 | Powyżej |
|
5-12 (17) | 3-4 (7) | 2 (1-1) | 4 (0-4) | ||
| Hiszpania - Segunda Division RFEF - Grupa 3 | 2026-02-08 | 4 Poblense |
0 - 0
0 - 0
|
Alcoyano 3 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej |
|
4-3 (7) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Hiszpania - Segunda Division RFEF - Grupa 3 | 2026-02-01 | 1 3 UD Barbastro |
0 - 1
0 - 2
|
Poblense 4 | W | 0.0 | Powyżej |
|
5-2 (7) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Hiszpania - Segunda Division RFEF - Grupa 3 | 2026-01-24 | 2 Poblense |
0 - 0
1 - 0
|
Barcelona Atletic 1 | W | 0.0 | Poniżej |
|
2-14 (16) | 2-8 (10) | 3 (0-3) | 4 (0-4) | ||
| Hiszpania - Segunda Division RFEF - Grupa 3 | 2026-01-11 | 1 3 Poblense |
1 - 0
1 - 0
|
Girona B 4 | W | -0.5 | Poniżej |
|
3-2 (5) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Hiszpania - Segunda Division RFEF - Grupa 3 | 2026-01-07 | 2 Torrent C.F. |
0 - 1
1 - 1
|
Poblense 2 | R | 0.0, +0.5 | Powyżej |
|
6-2 (8) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Hiszpania - Segunda Division RFEF - Grupa 3 | 2026-01-04 | 5 UE Porreres |
0 - 2
0 - 3
|
Poblense 2 | W | +0.5 | Powyżej |
|
6-5 (11) | 0-5 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Hiszpania - Segunda Division RFEF - Grupa 3 | 2025-12-20 | 4 Poblense |
0 - 1
1 - 1
|
Terrassa 3 | R | 0.0, -0.5 | Push |
|
3-5 (8) | 1-5 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Cieza Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Hiszpania - Segunda Division RFEF - Grupa 3 | 2026-11-01 | 2 Cieza |
0 - 0
0 - 1
|
Deportiva Minera 5 | P | 0.0, -0.5 | Poniżej |
|
||||||
| Hiszpania - Copa del Rey | 2026-10-29 | 2 Cieza |
0 - 1
0 - 3
|
Granada 4 | P | +0.5, +1.0 | Powyżej |
|
||||||
| Hiszpania - Segunda Division RFEF - Grupa 3 | 2026-10-25 | 2 UCAM Murcia CF |
2 - 3
2 - 4
|
Cieza 5 | W | -0.5, -1.0 | Powyżej |
|
||||||
| Hiszpania - Segunda Division RFEF - Grupa 3 | 2026-10-11 | 2 Cieza |
2 - 1
3 - 1
|
CF Intercity 1 | W | -0.5 | Powyżej |
|
||||||
| Hiszpania - Segunda Division RFEF - Grupa 3 | 2026-10-04 | 2 Orihuela |
0 - 0
0 - 4
|
Cieza 3 | W | -0.5 | Powyżej |
|
||||||
| Hiszpania - Segunda Division RFEF - Grupa 3 | 2026-09-27 | 3 Cieza |
1 - 1
1 - 1
|
Atletico Baleares 4 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej |
|
2-5 (7) | 2-2 (4) | 3 (1-2) | 1 (0-1) | ||
| Hiszpania - Segunda Division RFEF - Grupa 3 | 2026-09-19 | 1 UD Castellonense |
0 - 0
1 - 0
|
Cieza 4 | P | 0.0 | Poniżej |
|
3-3 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Hiszpania - Segunda Division RFEF - Grupa 3 | 2026-09-13 | 3 Cieza |
0 - 0
1 - 0
|
Elche Ilicitano 3 | W | -0.5, -1.0 | Poniżej |
|
12-5 (17) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 4 (3-1) | ||
| Hiszpania - Segunda Division RFEF - Grupa 3 | 2026-09-05 | 3 Alcoyano |
0 - 1
1 - 1
|
Cieza 3 | R | -0.5, -1.0 | Poniżej |
|
8-4 (12) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 3 (1-2) | ||
| Europa - Towarzyskie | 2026-08-22 | Santomera |
1 - 2
1 - 2
|
Cieza 4 | W | +1.5 | Powyżej |
|
2-5 (7) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Europa - Towarzyskie | 2026-08-19 | 2 Cieza |
1 - 0
2 - 0
|
Athletic Torrellano 2 | W | -0.5, -1.0 | Poniżej |
|
3-3 (6) | 2-3 (5) | 3 (1-2) | 0 (0-0) | ||
| Europa - Towarzyskie | 2026-08-15 | 2 Orihuela |
0 - 0
0 - 1
|
Cieza 3 | W | 0.0, -0.5 | Poniżej |
|
3-0 (3) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Europa - Towarzyskie | 2026-08-12 | 3 Aguilas |
0 - 0
1 - 1
|
Cieza 2 | R | -0.5, -1.0 | Poniżej |
|
11-2 (13) | 6-0 (6) | 4 (4-0) | 3 (1-2) | ||
| Europa - Towarzyskie | 2026-08-08 | Cieza |
1 - 0
2 - 3
|
Valencia Mestalla | P | 0.0 | Powyżej |
|
8-4 (12) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 4 (3-1) | ||
| Europa - Towarzyskie | 2026-08-05 | 2 Cieza |
0 - 3
1 - 4
|
Real Murcia | P | +0.5 | Powyżej |
|
4-2 (6) | 3-1 (4) | 3 (2-1) | 0 (0-0) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 13 | 2026-04-10 | 2 Real Murcia B |
0 - 0
0 - 0
|
Cieza 1 | R | +0.5, +1.0 | Poniżej |
|
4-5 (9) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 4 (4-0) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 13 | 2026-04-02 | 4 Cieza |
1 - 0
1 - 0
|
Yeclano B 3 | W | -2.0 | Poniżej |
|
7-2 (9) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 13 | 2026-03-29 | 5 SFC Minerva |
1 - 1
1 - 1
|
Cieza 2 | R | +1.0,+1.5 | Poniżej |
|
0-7 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 13 | 2026-03-14 | 1 Aguilas B |
0 - 0
1 - 0
|
Cieza 1 | P | +1.0, +1.5 | Poniżej |
|
3-5 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 13 | 2026-03-01 | 4 Mazarron |
0 - 0
0 - 0
|
Cieza 3 | R | +0.5 | Poniżej |
|
3-3 (6) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 13 | 2026-02-15 | 2 Deportivo Maritimo |
0 - 2
0 - 2
|
Cieza | W | +1.0, +1.5 | Poniżej |
|
2-4 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 13 | 2026-01-25 | Cieza |
2 - 0
5 - 0
|
Santomera | W | -1.5, -2.0 | Powyżej |
|
7-2 (9) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 13 | 2026-01-04 | 8 Bala Azul |
0 - 1
1 - 2
|
Cieza 4 | W | +0.5, +1.0 | Powyżej |
|
8-3 (11) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 13 | 2025-12-14 | 1 3 FC Cartagena B |
0 - 0
0 - 0
|
Cieza 4 | R | +0.5, +1.0 | Poniżej |
|
3-8 (11) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 13 | 2025-12-07 | 2 Cieza |
0 - 0
2 - 0
|
Real Murcia B 2 1 | W | -0.5, -1.0 | Poniżej |
|
5-1 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Hiszpania - Copa del Rey | 2025-12-03 | 1 Cieza |
0 - 0
0 - 1
|
Levante 1 | P | +1.0, +1.5 | Poniżej | 9.0 | Poniżej |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Hiszpania - Tercera - Grupa 13 | 2025-11-23 | 2 Yeclano B |
0 - 2
1 - 2
|
Cieza | W | +1.0 | Powyżej |
|
7-6 (13) | 6-5 (11) | 3 (2-1) | 1 (1-0) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 13 | 2025-11-09 | 3 At. Pulpileno |
0 - 0
1 - 0
|
Cieza 4 | P | +0.5 | Poniżej |
|
2-7 (9) | 1-5 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 13 | 2025-11-02 | 1 Cieza |
0 - 0
3 - 0
|
Aguilas B 1 1 | W | -1.0 | Powyżej |
|
3-3 (6) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 3 (1-2) | ||
| Hiszpania - Copa del Rey | 2025-10-29 | 2 Cieza |
0 - 0
1 - 0
|
Cordoba 2 | W | +1.5, +2.0 | Poniżej |
|
3-5 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Cały | 2.55 | 3.1 | 2.5 |
| Handicap azjatycki | ||
|---|---|---|
| Cały (0.0) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Połowa (0.0) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Gole łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (2.25) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Połowa (1.0) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
Wydarzenia na żywo
Status: , Wynik: 0 - 0 , Rożny: 0 - 0
Rożny: , Handicap: 0.0 , Gole: 2.0, 2.5
Gole powyżej 0.5 - 4.5
Kartki powyżej 1.5 - 7.5

