Darmowe typy
(na podstawie statystyk historycznych, tylko do wglądu)
Powyżej 2.25
Gole łącznie
Poniżej 8.5
Rożne łącznie
-0.5
Pau
Pau vs Creteil Profil drużyn
Pau
Trwa obliczanie ocen
WRPRPWWRPWOstatnieW gazie+1.2 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 24
Powyżej 9.5 rożnychPoniżej4/10
Powyżej 2.5 goliPowyżej6/10
Handicap azjatyckiNie pokrywa4/10
Drużyna drugiej połowyDrużyna odrabiająca stratyGol w 1. połowie w 8 z ostatnich 10Powyżej 2.5 kartki w 8 z ostatnich 10
Creteil
Trwa obliczanie ocen
WPPPWRRWRPOstatnieStabilnie0.0 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 23
Powyżej 9.5 rożnychPoniżej3/10
Powyżej 2.5 goliPoniżej4/10
Handicap azjatyckiNie pokrywa3/10
Pau vs Creteil Fakty o meczu
Pau
4W-3R-3P w ostatnich 10 meczach, z 19 golami zdobytymi i 14 straconymi. Średnie gole: 1.9 dla, 1.4 przeciw. Wygrane 40%, AH wygrane 40%, gole Over 60%, rożne Over 50%.
Wynik końcowy
Wygrana 40%4
Remis 30%3
Przegrana 30%3
Gole łącznie 2.0, 2.5
Powyżej 60%6
Anulowane 0%0
Poniżej 40%4
Rożne łącznie 8.5
Powyżej 50%5
Anulowane 0%0
Poniżej 50%5
Handicap azjatycki
Wygrana 40%4
Anulowane 20%2
Przegrana 40%4
Creteil
3W-3R-4P w ostatnich 10 meczach, z 11 golami zdobytymi i 13 straconymi. Średnie gole: 1.1 dla, 1.3 przeciw. Wygrane 30%, AH wygrane 30%, gole Over 40%, rożne Over 30%.
Wynik końcowy
Wygrana 30%3
Remis 30%3
Przegrana 40%4
Gole łącznie 2.0, 2.5
Powyżej 40%4
Anulowane 0%0
Poniżej 60%6
Rożne łącznie 8.5
Powyżej 30%3
Anulowane 0%0
Poniżej 70%7
Handicap azjatycki
Wygrana 30%3
Anulowane 20%2
Przegrana 50%5
Ostatnie
| Pau | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Creteil | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
Łączne rożne powyżej 7.5 - 13.5| Pau | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
| Creteil | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
Rozkład goliLinia 2.0, 2.5
Rozkład rożnychLinia 8.5
Rozkład kartek
Mecze drużyny gospodarzy
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Mecze drużyny gości
Razem: 40,
Śr.: 2.55,
Odch. std.: 1.45, Mediana: 2,
Dominanta: 2,
Powyżej: 50%
Mecze drużyny gospodarzy u siebie
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Mecze drużyny gości na wyjeździe
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Ostatnie mecze drużyny gospodarzy
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Ostatnie mecze drużyny gości
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Pau vs Creteil Rozkład czasowy goli/rożnych
Pau vs Creteil Bezpośrednie pojedynki
Pau vs Creteil Zobacz pełne H2H →| Pau Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Francja - Ligue 3 | 2017-03-10 | 1 Creteil |
0 - 1
3 - 1
|
Pau 4 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 8.5 |
|
|||||
| Francja - Ligue 3 | 2016-09-23 | 2 1 Pau |
1 - 0
1 - 2
|
Creteil 1 | P | 0.0 | Powyżej |
|
||||||
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Pau Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Francja - Ligue 3 | 2017-12-15 | 1 Dunkerque |
1 - 0
2 - 3
|
Pau 3 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej | 8.5 |
|
|||||
| Francja - Ligue 3 | 2017-12-08 | 4 Pau |
2 - 2
2 - 3
|
Boulogne 5 | P | 0.0 | Powyżej | 8.5 |
|
|||||
| Francja - Ligue 3 | 2017-11-16 | 1 Pau |
0 - 1
2 - 2
|
Entente SSG 3 | R | 0.0, -0.5 | Powyżej | 8.5 |
|
|||||
| Francja - Ligue 3 | 2017-11-03 | 1 Concarneau |
0 - 2
0 - 2
|
Pau 3 | W | 0.0, -0.5 | Poniżej | 8.0 |
|
|||||
| Francja - Ligue 3 | 2017-10-26 | 4 Pau |
1 - 0
4 - 0
|
Les Herbiers 1 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej | 9.0 |
|
|||||
| Francja - Ligue 3 | 2017-10-13 | 1 Chambly Thelle FC |
1 - 0
3 - 2
|
Pau 1 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
2-7 (9) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 3 (1-2) | ||
| Francja - Ligue 3 | 2017-09-28 | 2 Pau |
1 - 1
2 - 2
|
AS Beziers 3 | R | 0.0 | Powyżej | 8.5 | Poniżej |
|
5-2 (7) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Francja - Ligue 3 | 2017-09-22 | 3 Laval |
1 - 0
2 - 0
|
Pau 3 2 | P | -0.5 | Push | 8.5 | Powyżej |
|
6-9 (15) | 5-5 (10) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Francja - Ligue 3 | 2017-09-14 | 3 Pau |
0 - 0
0 - 0
|
Grenoble 2 | R | 0.0 | Poniżej | 9.0 | Poniżej |
|
4-1 (5) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Francja - Ligue 3 | 2017-09-01 | 1 Pau |
0 - 0
2 - 0
|
Avranches 1 | W | 0.0, -0.5 | Push | 8.5 | Poniżej |
|
4-4 (8) | 4-0 (4) | 3 (3-0) | 1 (0-1) |
| Francja - Ligue 3 | 2017-08-25 | 1 2 GS Consolat Marseille |
1 - 1
1 - 1
|
Pau 3 | R | -0.5 | Poniżej | 8.5 | Poniżej |
|
3-4 (7) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Francja - Ligue 3 | 2017-08-17 | 3 Pau |
1 - 2
1 - 4
|
Cholet 2 | P | 0.0 | Powyżej | 8.0 | Powyżej |
|
11-3 (14) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| Francja - Ligue 3 | 2017-08-11 | 3 Lyon Duchere |
1 - 1
2 - 1
|
Pau 1 | P | -0.5 | Powyżej | 9.0 | Push |
|
4-5 (9) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Francja - Ligue 3 | 2017-08-04 | 1 2 Red Star FC 93 |
0 - 0
1 - 1
|
Pau 2 1 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.0 | Poniżej |
|
2-3 (5) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Europa - Towarzyskie | 2017-07-12 | Pau |
0 - 0
1 - 2
|
Rodez Aveyron | P | 0.0 | Powyżej |
|
3-3 (6) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Francja - Ligue 3 | 2017-05-19 | 2 Concarneau |
0 - 1
0 - 3
|
Pau 1 | W | 0.0, +0.5 | Powyżej |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Francja - Ligue 3 | 2017-04-27 | 1 Pau |
1 - 0
1 - 1
|
Chambly Thelle FC 2 | R | 0.0 | Push | 8.5 | Poniżej |
|
2-5 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Francja - Ligue 3 | 2017-04-21 | 1 4 Dunkerque |
0 - 0
0 - 0
|
Pau 1 2 | R | -0.5, -1.0 | Poniżej |
|
13-0 (13) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 4 (4-0) | ||
| Francja - Ligue 3 | 2017-04-07 | 2 GS Consolat Marseille |
2 - 0
2 - 1
|
Pau 2 | P | -0.5 | Powyżej | 8.5 | Powyżej |
|
2-7 (9) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Francja - Ligue 3 | 2017-03-31 | 3 Pau |
0 - 0
1 - 1
|
Paris FC 2 | R | 0.0, +0.5 | Powyżej | 8.5 | Poniżej |
|
6-2 (8) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Francja - Ligue 3 | 2017-03-24 | Sedan |
2 - 0
2 - 0
|
Pau | P | 0.0, -0.5 | Push | 8.5 | Powyżej |
|
4-6 (10) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Francja - Ligue 3 | 2017-03-17 | 1 3 Pau |
0 - 0
0 - 0
|
Avranches 2 | R | 0.0 | Poniżej | 8.5 | Powyżej |
|
6-3 (9) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Francja - Ligue 3 | 2017-03-10 | 1 Creteil |
0 - 1
3 - 1
|
Pau 4 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 8.5 | Poniżej |
|
5-0 (5) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Francja - Ligue 3 | 2017-01-27 | 1 US Quevilly |
2 - 0
5 - 0
|
Pau 2 1 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 9.0 | Push |
|
3-6 (9) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Francja - Ligue 3 | 2017-01-20 | 3 Pau |
1 - 0
2 - 0
|
Les Herbiers 2 | W | 0.0, -0.5 | Poniżej |
|
1-5 (6) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Francja - Ligue 3 | 2017-01-13 | 1 Lyon Duchere |
0 - 0
1 - 0
|
Pau 1 | P | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.0 | Poniżej |
|
6-2 (8) | 3-2 (5) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Puchar Francji | 2017-01-08 | 1 Chateauroux |
0 - 1
4 - 1
|
Pau 1 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
2-6 (8) | 0-4 (4) | 4 (0-4) | 2 (1-1) |
| Francja - Ligue 3 | 2016-12-14 | 3 Pau |
1 - 0
1 - 1
|
Chateauroux 3 1 | R | 0.0 | Push |
|
5-6 (11) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Francja - Ligue 3 | 2016-12-09 | Chambly Thelle FC |
0 - 0
0 - 0
|
Pau | R | -0.5 | Poniżej |
|
4-3 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Francja - Ligue 3 | 2016-11-25 | 1 2 Pau |
0 - 0
1 - 1
|
Dunkerque 2 | R | 0.0 | Poniżej |
|
3-7 (10) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Creteil Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Francja - Ligue 3 | 2017-12-16 | 2 Creteil |
1 - 0
2 - 3
|
Red Star FC 93 1 | P | 0.0 | Powyżej | 9.0 |
|
|||||
| Francja - Ligue 3 | 2017-12-08 | Creteil |
0 - 0
0 - 0
|
Lyon Duchere 1 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej | 8.5 |
|
|||||
| Francja - Ligue 3 | 2017-11-24 | 1 Dunkerque |
0 - 1
1 - 2
|
Creteil 5 | W | -0.5, -1.0 | Powyżej | 8.0 |
|
|||||
| Francja - Ligue 3 | 2017-11-17 | 1 Creteil |
1 - 0
1 - 1
|
Boulogne 2 | R | 0.0 | Push | 8.5 |
|
|||||
| Francja - Ligue 3 | 2017-10-27 | 1 Creteil |
0 - 1
1 - 1
|
Entente SSG 2 | R | 0.0 | Poniżej | 8.5 |
|
|||||
| Francja - Ligue 3 | 2017-09-29 | 5 Creteil |
1 - 0
3 - 1
|
Les Herbiers 2 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej | 8.5 | Poniżej |
|
6-2 (8) | 6-2 (8) | 4 (3-1) | 0 (0-0) |
| Francja - Ligue 3 | 2017-09-22 | 1 2 Chambly Thelle FC |
0 - 0
3 - 0
|
Creteil 2 1 | P | -0.5 | Powyżej | 8.5 | Poniżej |
|
2-2 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Francja - Ligue 3 | 2017-09-15 | 1 Creteil |
0 - 1
0 - 1
|
AS Beziers 1 | P | 0.0, -0.5 | Poniżej | 8.5 | Poniżej |
|
5-0 (5) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Francja - Ligue 3 | 2017-09-08 | 2 Laval |
0 - 0
2 - 0
|
Creteil 1 | P | 0.0, -0.5 | Push | 8.5 | Powyżej |
|
6-6 (12) | 5-5 (10) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Francja - Ligue 3 | 2017-09-01 | 1 Creteil |
0 - 0
2 - 0
|
Grenoble 3 2 | W | 0.0 | Push | 9.0 | Poniżej |
|
1-3 (4) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Francja - Ligue 3 | 2017-08-18 | 1 Creteil |
0 - 0
2 - 0
|
Avranches 2 | W | 0.0, -0.5 | Poniżej | 8.5 | Powyżej |
|
5-7 (12) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Francja - Ligue 3 | 2017-08-11 | GS Consolat Marseille |
2 - 0
2 - 1
|
Creteil 2 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 8.5 | Poniżej |
|
1-4 (5) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Francja - Puchar Ligi | 2017-08-08 | 2 Ajaccio GFCA |
0 - 0
0 - 0
|
Creteil 3 | R | -0.5, -1.0 | Poniżej | 9.0 | Push |
|
8-1 (9) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Francja - Ligue 3 | 2017-08-04 | 2 Creteil |
0 - 2
0 - 5
|
Cholet 1 | P | -0.5 | Powyżej | 8.5 | Poniżej |
|
4-3 (7) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Europa - Towarzyskie | 2017-07-15 | 1 Chambly Thelle FC |
1 - 1
2 - 2
|
Creteil 1 | R | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
2-4 (6) | 0-4 (4) | 3 (0-3) | 0 (0-0) | ||
| Europa - Towarzyskie | 2017-07-11 | Auxerre |
0 - 0
0 - 0
|
Creteil | R | -0.5, -1.0 | Poniżej | 9.0 | Push |
|
3-6 (9) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Francja - Ligue 3 | 2017-05-19 | Paris FC |
2 - 0
2 - 0
|
Creteil 1 | P | -1.0 | Poniżej | 8.5 | Powyżej |
|
4-5 (9) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Francja - Ligue 3 | 2017-05-12 | 2 Creteil |
1 - 0
1 - 0
|
Sedan 1 | W | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.0 | Powyżej |
|
7-4 (11) | 5-1 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Francja - Ligue 3 | 2017-05-05 | 1 Avranches |
0 - 1
0 - 2
|
Creteil 1 | W | 0.0, -0.5 | Poniżej |
|
3-0 (3) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Francja - Ligue 3 | 2017-04-28 | 1 Concarneau |
0 - 0
1 - 3
|
Creteil 4 | W | -0.5 | Powyżej |
|
7-1 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Francja - Ligue 3 | 2017-04-21 | 2 Creteil |
1 - 0
2 - 1
|
CA Bastia 1 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej | 8.5 | Poniżej |
|
6-0 (6) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Francja - Ligue 3 | 2017-04-14 | 1 ASM Belfort |
0 - 0
1 - 0
|
Creteil 1 | P | 0.0 | Poniżej |
|
14-9 (23) | 7-3 (10) | 3 (2-1) | 3 (2-1) | ||
| Francja - Ligue 3 | 2017-04-07 | 3 Creteil |
0 - 0
0 - 1
|
Boulogne 4 | P | 0.0 | Poniżej | 8.5 | Powyżej |
|
11-8 (19) | 6-6 (12) | 5 (1-4) | 3 (3-0) |
| Francja - Ligue 3 | 2017-04-01 | 1 US Quevilly |
1 - 0
1 - 0
|
Creteil 1 | P | -0.5 | Poniżej | 9.0 | Poniżej |
|
2-3 (5) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Francja - Ligue 3 | 2017-03-24 | 1 Creteil |
1 - 2
2 - 3
|
Les Herbiers 2 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 8.0 | Poniżej |
|
4-0 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Francja - Ligue 3 | 2017-03-17 | 3 Lyon Duchere |
1 - 0
2 - 0
|
Creteil 2 | P | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.0 | Push |
|
5-4 (9) | 2-3 (5) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Francja - Ligue 3 | 2017-03-10 | 1 Creteil |
0 - 1
3 - 1
|
Pau 4 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej | 8.5 | Poniżej |
|
5-0 (5) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Francja - Ligue 3 | 2017-02-24 | 2 Epinal |
0 - 0
0 - 1
|
Creteil 2 | W | 0.0, -0.5 | Poniżej |
|
7-3 (10) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Francja - Ligue 3 | 2017-02-17 | Creteil |
1 - 0
1 - 2
|
Chateauroux | P | 0.0 | Powyżej | 9.0 | Poniżej |
|
3-4 (7) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Francja - Ligue 3 | 2017-02-10 | 2 Chambly Thelle FC |
0 - 0
2 - 1
|
Creteil 1 | P | -0.5 | Powyżej | 9.0 | Push |
|
5-4 (9) | 4-4 (8) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Cały | 1.75 | 3.4 | 4.33 |
| Połowa | 2.4 | 2.1 | 4.5 |
| Handicap azjatycki | ||
|---|---|---|
| Cały (-0.5) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Połowa (-0.25) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Rożne łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (8.5) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Gole łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (2.25) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Połowa (1.0) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
Wydarzenia na żywo
Status: , Wynik: 0 - 0 , Rożny: 0 - 0
Rożny: 8.5 , Handicap: -0.5 , Gole: 2.0, 2.5
Gole powyżej 0.5 - 4.5
Kartki powyżej 1.5 - 7.5

