Darmowe typy
(na podstawie statystyk historycznych, tylko do wglądu)
Powyżej 2.25
Gole łącznie
Powyżej 10.0
Rożne łącznie
+0.25
Tranmere
Oldham vs Tranmere Profil drużyn
Oldham
Trwa obliczanie ocen
PPWWRPPRRPOstatnieW dół-1.2 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 25
Powyżej 9.5 rożnychPowyżej6/10
Powyżej 2.5 goliPowyżej6/10
Handicap azjatyckiNie pokrywa2/10
Tranmere
Trwa obliczanie ocen
PPPWRWWWWWOstatnieW gazie+1.8 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 25
Powyżej 9.5 rożnychPoniżej3/10
Powyżej 2.5 goliWyrównane5/10
Handicap azjatyckiPokrywa7/10
Oldham vs Tranmere Fakty o meczu
Oldham
2W-3R-5P w ostatnich 10 meczach, z 14 golami zdobytymi i 15 straconymi. Średnie gole: 1.4 dla, 1.5 przeciw. Wygrane 20%, AH wygrane 20%, gole Over 60%, rożne Over 50%.
Wynik końcowy
Wygrana 20%2
Remis 30%3
Przegrana 50%5
Gole łącznie 2.0, 2.5
Powyżej 60%6
Anulowane 0%0
Poniżej 40%4
Rożne łącznie 10.0
Powyżej 50%5
Anulowane 10%1
Poniżej 40%4
Handicap azjatycki
Wygrana 20%2
Anulowane 10%1
Przegrana 70%7
Tranmere
6W-1R-3P w ostatnich 10 meczach, z 13 golami zdobytymi i 9 straconymi. Średnie gole: 1.3 dla, 0.9 przeciw. Wygrane 60%, AH wygrane 70%, gole Over 50%, rożne Over 20%.
Wynik końcowy
Wygrana 60%6
Remis 10%1
Przegrana 30%3
Gole łącznie 2.0, 2.5
Powyżej 50%5
Anulowane 0%0
Poniżej 50%5
Rożne łącznie 10.0
Powyżej 20%2
Anulowane 10%1
Poniżej 70%7
Handicap azjatycki
Wygrana 70%7
Anulowane 0%0
Przegrana 30%3
Ostatnie
| Oldham | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Tranmere | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
Łączne rożne powyżej 7.5 - 13.5| Oldham | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
| Tranmere | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
Rozkład goliLinia 2.0, 2.5
Rozkład rożnychLinia 10.0
Rozkład kartek
Mecze drużyny gospodarzy
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Mecze drużyny gości
Razem: 40,
Śr.: 2.90,
Odch. std.: 2.02, Mediana: 2,
Dominanta: 2,
Powyżej: 45%
Mecze drużyny gospodarzy u siebie
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Mecze drużyny gości na wyjeździe
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Ostatnie mecze drużyny gospodarzy
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Ostatnie mecze drużyny gości
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Oldham vs Tranmere Rozkład czasowy goli/rożnych
Oldham vs Tranmere Bezpośrednie pojedynki
Oldham vs Tranmere Zobacz pełne H2H →| Oldham Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| England League 2 | 2018-11-24 | 2 Tranmere |
0 - 1
1 - 1
|
Oldham 3 | R | 0.0 | Poniżej | 10.0 |
|
|||||
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Oldham Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| England League 2 | 2019-03-12 | Lincoln City |
1 - 0
2 - 0
|
Oldham 2 1 | P | -0.5 | Poniżej | 10.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2019-03-09 | 2 Cambridge Utd |
0 - 1
1 - 1
|
Oldham 2 | R | 0.0 | Poniżej | 10.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2019-03-02 | Oldham |
0 - 0
1 - 1
|
Stevenage 1 | R | -0.5, -1.0 | Poniżej | 10.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2019-02-23 | Bury |
0 - 1
3 - 1
|
Oldham 4 | P | -0.5 | Powyżej | 10.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2019-02-19 | 1 Oldham |
0 - 1
1 - 2
|
Morecambe 2 | P | -0.5, -1.0 | Powyżej | 10.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2019-02-16 | 1 Oldham |
1 - 0
1 - 1
|
Crewe 3 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
4-2 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| England League 2 | 2019-02-12 | Oldham |
1 - 0
4 - 1
|
Yeovil 4 | W | -0.5, -1.0 | Powyżej | 10.5 | Poniżej |
|
6-2 (8) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2019-02-09 | 2 Crawley Town |
0 - 0
0 - 3
|
Oldham 2 | W | 0.0, +0.5 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
2-1 (3) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2019-01-29 | Milton Keynes Dons |
1 - 0
2 - 1
|
Oldham | P | -0.5 | Powyżej | 10.5 | Poniżej |
|
6-4 (10) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - FA Cup | 2019-01-26 | 2 Doncaster |
0 - 0
2 - 1
|
Oldham 3 1 | P | -0.5, -1.0 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
10-1 (11) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2019-01-19 | Macclesfield |
1 - 1
2 - 1
|
Oldham 4 1 | P | 0.0, +0.5 | Powyżej | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2019-01-12 | 3 Oldham |
0 - 0
0 - 0
|
Forest Green 1 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
4-4 (8) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Anglia - FA Cup | 2019-01-06 | 3 Fulham |
0 - 0
1 - 2
|
Oldham 1 | W | -1.5 | Push | 10.0 | Powyżej |
|
10-6 (16) | 3-3 (6) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| England League 2 | 2019-01-01 | 1 Oldham |
1 - 0
2 - 0
|
Notts County 1 1 | W | -0.5, -1.0 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
6-4 (10) | 5-3 (8) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2018-12-29 | 2 Port Vale |
1 - 1
1 - 4
|
Oldham 3 | W | 0.0 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
5-2 (7) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2018-12-26 | 1 Carlisle |
2 - 0
6 - 0
|
Oldham 1 | P | 0.0 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
1-11 (12) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| England League 2 | 2018-12-22 | 1 Oldham |
1 - 1
2 - 3
|
Exeter 1 | P | -0.5 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
7-6 (13) | 4-4 (8) | 4 (1-3) | 2 (1-1) |
| England League 2 | 2018-12-15 | 4 Oldham |
3 - 0
4 - 2
|
Bury 2 | W | 0.0, +0.5 | Powyżej | 10.5 | Poniżej |
|
4-4 (8) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 4 (0-4) |
| Anglia - EFL Trophy | 2018-12-11 | 2 Rochdale |
0 - 0
2 - 0
|
Oldham 3 1 | P | 0.0 | Poniżej | 10.5 | Powyżej |
|
15-2 (17) | 6-1 (7) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| England League 2 | 2018-12-08 | 1 Crewe |
0 - 2
0 - 2
|
Oldham 1 | W | 0.0 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
6-12 (18) | 4-5 (9) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Anglia - FA Cup | 2018-12-01 | 4 Maidstone Utd |
0 - 1
0 - 2
|
Oldham 4 | W | +1.0 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
4-5 (9) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| England League 2 | 2018-11-27 | 1 3 Oldham |
0 - 0
1 - 1
|
Lincoln City 3 | R | 0.0 | Push | 10.0 | Powyżej |
|
4-9 (13) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| England League 2 | 2018-11-24 | 2 Tranmere |
0 - 1
1 - 1
|
Oldham 3 | R | 0.0 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
4-9 (13) | 2-3 (5) | 3 (1-2) | 3 (0-3) |
| England League 2 | 2018-11-17 | 1 Oldham |
0 - 1
3 - 1
|
Cambridge Utd | W | -0.5 | Powyżej | 10.5 | Poniżej |
|
8-2 (10) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Anglia - FA Cup | 2018-11-12 | 3 Hampton & Richmond |
1 - 0
1 - 2
|
Oldham 1 | W | +1.0, +1.5 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
1-14 (15) | 0-6 (6) | 2 (0-2) | 6 (1-5) |
| England League 2 | 2018-11-06 | 1 Notts County |
0 - 0
0 - 0
|
Oldham | R | 0.0, +0.5 | Poniżej | 10.5 | Powyżej |
|
3-9 (12) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2018-11-03 | 2 Stevenage |
1 - 1
3 - 2
|
Oldham | P | 0.0 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
5-3 (8) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Anglia - EFL Trophy | 2018-10-30 | 1 Oldham |
0 - 2
3 - 2
|
Everton U21 | W | -0.5, -1.0 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
7-5 (12) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2018-10-27 | 1 3 Northampton |
2 - 0
2 - 1
|
Oldham 2 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
2-5 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| England League 2 | 2018-10-23 | 1 Oldham |
0 - 0
2 - 0
|
Cheltenham 1 | W | -0.5 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
7-1 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 4 (4-0) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Tranmere Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| England League 2 | 2019-03-12 | 1 Tranmere |
4 - 1
4 - 1
|
Grimsby | W | -0.5 | Powyżej | 10.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2019-03-08 | 2 Tranmere |
0 - 0
1 - 0
|
Crewe | W | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2019-03-02 | Exeter |
0 - 1
0 - 1
|
Tranmere 3 | W | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2019-02-23 | 1 Tranmere |
0 - 0
1 - 0
|
Notts County 2 | W | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2019-02-19 | 3 Port Vale |
0 - 1
1 - 2
|
Tranmere 6 | W | 0.0 | Powyżej | 9.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2019-02-16 | 1 Cambridge Utd |
0 - 0
0 - 0
|
Tranmere 2 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
6-2 (8) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2019-02-09 | Tranmere |
1 - 0
2 - 0
|
Stevenage 2 2 | W | -0.5 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
8-1 (9) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| England League 2 | 2019-02-05 | Tranmere |
1 - 2
1 - 2
|
Northampton 3 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
7-4 (11) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2019-01-26 | Mansfield |
1 - 0
3 - 0
|
Tranmere 4 1 | P | -0.5, -1.0 | Powyżej | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| England League 2 | 2019-01-19 | 2 Tranmere |
0 - 2
1 - 2
|
Swindon 1 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 10.5 | Poniżej |
|
4-3 (7) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2019-01-12 | 1 Cheltenham |
1 - 0
1 - 3
|
Tranmere 3 | W | 0.0 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Anglia - FA Cup | 2019-01-04 | 1 Tranmere |
0 - 1
0 - 7
|
Tottenham | P | +2.0, +2.5 | Powyżej | 10.5 | Poniżej |
|
5-5 (10) | 3-5 (8) | 5 (2-3) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2019-01-01 | 1 Macclesfield |
1 - 1
1 - 1
|
Tranmere 2 | R | 0.0, +0.5 | Poniżej | 10.5 | Powyżej |
|
7-7 (14) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| England League 2 | 2018-12-29 | 1 Tranmere |
0 - 0
0 - 0
|
Yeovil 1 | R | -0.5 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
3-1 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2018-12-26 | 2 Tranmere |
3 - 0
3 - 1
|
Morecambe 2 | W | -0.5 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
3-5 (8) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| England League 2 | 2018-12-22 | Bury |
0 - 0
2 - 1
|
Tranmere | P | -0.5, -1.0 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
10-2 (12) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Anglia - FA Cup | 2018-12-17 | Southport |
0 - 2
0 - 2
|
Tranmere 1 | W | +0.5 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
7-1 (8) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2018-12-15 | 2 Notts County |
2 - 1
3 - 2
|
Tranmere 1 | P | 0.0 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
7-4 (11) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| England League 2 | 2018-12-08 | 2 Tranmere |
0 - 0
1 - 0
|
Cambridge Utd | W | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
1-4 (5) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - FA Cup | 2018-12-02 | 2 Tranmere |
1 - 0
1 - 1
|
Southport 2 | R | -1.0, -1.5 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
2-8 (10) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| England League 2 | 2018-11-27 | 1 Grimsby |
2 - 1
5 - 2
|
Tranmere 3 | P | 0.0, +0.5 | Powyżej | 10.5 | Poniżej |
|
7-2 (9) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| England League 2 | 2018-11-24 | 2 Tranmere |
0 - 1
1 - 1
|
Oldham 3 | R | 0.0 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
4-9 (13) | 2-3 (5) | 3 (1-2) | 3 (0-3) |
| Anglia - FA Cup | 2018-11-20 | 1 Oxford City |
0 - 2
0 - 2
|
Tranmere 1 | W | +0.5, +1.0 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
7-5 (12) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| England League 2 | 2018-11-17 | Crewe |
1 - 1
3 - 2
|
Tranmere 3 | P | 0.0, +0.5 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
5-8 (13) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 4 (1-3) |
| Anglia - FA Cup | 2018-11-10 | 2 Tranmere |
1 - 1
3 - 3
|
Oxford City | R | -1.5 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
4-3 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2018-11-03 | Tranmere |
1 - 0
2 - 0
|
Exeter 2 1 | W | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
6-3 (9) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Anglia - EFL Trophy | 2018-10-30 | Tranmere |
0 - 0
0 - 1
|
Man City U21 | P | 0.0, +0.5 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
4-5 (9) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| England League 2 | 2018-10-27 | Tranmere |
2 - 0
5 - 1
|
Crawley Town 1 | W | -0.5 | Powyżej | 11.0 | Push |
|
7-4 (11) | 5-4 (9) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2018-10-23 | 2 Forest Green |
2 - 0
3 - 1
|
Tranmere 2 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
3-3 (6) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2018-10-20 | 2 Yeovil |
0 - 0
0 - 0
|
Tranmere 3 | R | 0.0 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
9-3 (12) | 5-2 (7) | 3 (2-1) | 2 (2-0) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Cały | 2.4 | 3.4 | 3.2 |
| Połowa | 3.1 | 2.05 | 3.6 |
| Handicap azjatycki | ||
|---|---|---|
| Cały (-0.25) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Połowa (0.0) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Rożne łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (10.0) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Połowa (4.5) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Gole łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (2.25) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Połowa (1.0) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
Wydarzenia na żywo
Status: , Wynik: 0 - 0 , Rożny: 0 - 0
Rożny: 10.0 , Handicap: 0.0, -0.5 , Gole: 2.0, 2.5
Gole powyżej 0.5 - 4.5
Kartki powyżej 1.5 - 7.5

