sob., May 19, 2018 · 06:00
NajstarszeOstatnie
WWWPPP
2.25
3.75
2.50
OstatnieNajstarsze
RPWPPP
Darmowe typy
(na podstawie statystyk historycznych, tylko do wglądu)
Poniżej 3.0
Gole łącznie
–
Rożne łącznie
0.0
Murray United
Murray United vs Springvale White Eagles Profil drużyn
Murray United
WWWPWWWPPPOstatnieW dół-0.3 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 22
Powyżej 9.5 rożnychPoniżej2/10
Powyżej 2.5 goliWyrównane5/10
Handicap azjatyckiWyrównane5/9
Wychodzi na prowadzenie3 porażek z rzędu
Springvale White Eagles
RWPWPPPWPROstatnieStabilnie-0.4 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 22
Powyżej 9.5 rożnychPowyżej8/10
Powyżej 2.5 goliWyrównane5/10
Handicap azjatyckiWyrównane5/9
Słabnie pod koniecDrużyna odrabiająca stratyGol w 1. połowie w 8 z ostatnich 10Wygrane 3 z ostatnich 10
Ostatnie
| Murray United | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Springvale White Eagles | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
Łączne rożne powyżej 7.5 - 13.5| Murray United | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
| Springvale White Eagles | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
Rozkład goliLinia 3.0
Rozkład rożnych
Rozkład kartek
Mecze drużyny gospodarzy
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Mecze drużyny gości
Razem: 40,
Śr.: 3.98,
Odch. std.: 1.97, Mediana: 4,
Dominanta: 4,
Powyżej: 68%
Mecze drużyny gospodarzy u siebie
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Mecze drużyny gości na wyjeździe
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Ostatnie mecze drużyny gospodarzy
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Ostatnie mecze drużyny gości
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Murray United vs Springvale White Eagles Rozkład czasowy goli/rożnych
Murray United vs Springvale White Eagles Bezpośrednie pojedynki
Murray United vs Springvale White Eagles Zobacz pełne H2H →| Murray United Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Australia - Victoria - Premier League 2 | 2017-08-19 | 1 Springvale White Eagles |
1 - 2
1 - 2
|
Murray United | W | 0.0 | Poniżej |
|
||||||
| Australia - Victoria - Premier League 2 | 2017-05-13 | 1 Murray United |
2 - 1
2 - 3
|
Springvale White Eagles 1 | P | -0.5 | Powyżej |
|
||||||
| Australia - Victoria - Premier League 2 | 2016-08-27 | Springvale White Eagles |
1 - 1
2 - 2
|
Murray United | R | -1.5 | Powyżej |
|
||||||
| Australia - Victoria Division 1 | 2015-06-20 | 2 Springvale White Eagles |
0 - 0
1 - 2
|
Murray United 1 | W | -0.5, -1.0 | Poniżej |
|
||||||
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Murray United Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Australia - Victoria - Premier League 2 | 2018-05-12 | 1 Melbourne Victory U21 |
0 - 0
3 - 0
|
Murray United | P | 0.0, +0.5 | Poniżej | 10.0 |
|
|||||
| Puchar Australii | 2018-05-08 | 1 4 Northcote City |
0 - 0
1 - 0
|
Murray United 1 2 | P | -1.0 | Poniżej | 10.0 |
|
|||||
| Australia - Victoria - Premier League 2 | 2018-05-05 | Murray United |
1 - 0
1 - 2
|
Moreland Zebras 1 | P | +0.5, +1.0 | Powyżej |
|
||||||
| Australia - Victoria - Premier League 2 | 2018-04-29 | St Albans Saints |
0 - 0
1 - 3
|
Murray United | W | -0.5, -1.0 | Powyżej |
|
||||||
| Australia - Victoria - Premier League 2 | 2018-04-21 | Murray United |
0 - 0
2 - 0
|
Box Hill United | W |
|
||||||||
| Puchar Australii | 2018-04-17 | Cairnlea |
0 - 1
0 - 2
|
Murray United 2 | W | +1.5 | Poniżej |
|
3-4 (7) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 4 (2-2) | ||
| Australia - Victoria - Premier League 2 | 2018-04-14 | 1 Murray United |
0 - 1
0 - 1
|
Sunshine George Cross | P | -1.0 | Poniżej |
|
5-2 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Puchar Australii | 2018-03-31 | 2 Murray United |
2 - 0
2 - 1
|
Ballarat City FC 1 1 | W | 0.0, +0.5 | Poniżej |
|
2-5 (7) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Australia - Victoria - Premier League 2 | 2018-03-25 | 2 Nunawading |
0 - 0
0 - 2
|
Murray United 2 | W | +0.5 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
8-5 (13) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Australia - Victoria - Premier League 2 | 2018-03-10 | 3 Melbourne City FC - Kobiety |
0 - 1
0 - 3
|
Murray United 3 | W | -0.5, -1.0 | Poniżej |
|
9-1 (10) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 3 (3-0) | ||
| Australia - Victoria - Premier League 2 | 2018-03-03 | 1 Murray United |
2 - 1
2 - 4
|
Dandenong City 1 | P | +1.0, +1.5 | Powyżej |
|
7-7 (14) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Australia - Victoria - Premier League 2 | 2018-02-17 | 3 Murray United |
0 - 0
1 - 1
|
Eastern Lions 2 | R | -0.5 | Poniżej |
|
3-10 (13) | 1-5 (6) | 0 (0-0) | 4 (0-4) | ||
| Australia - Victoria - Premier League 2 | 2017-08-26 | Murray United |
3 - 0
5 - 2
|
Nunawading 2 | W | -0.5 | Powyżej |
|
12-0 (12) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Australia - Victoria - Premier League 2 | 2017-08-19 | 1 Springvale White Eagles |
1 - 2
1 - 2
|
Murray United | W | 0.0 | Poniżej |
|
5-3 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Australia - Victoria - Premier League 2 | 2017-08-12 | 1 Moreland Zebras |
1 - 0
1 - 0
|
Murray United 2 | P | -1.0 | Poniżej |
|
5-6 (11) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 3 (1-2) | ||
| Australia - Victoria - Premier League 2 | 2017-07-29 | 1 Murray United |
1 - 0
2 - 0
|
Dandenong City 2 | W | +1.0, +1.5 | Poniżej |
|
1-6 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 3 (0-3) | ||
| Australia - Victoria - Premier League 2 | 2017-07-08 | Murray United |
1 - 1
3 - 1
|
Whittlesea Ranges 2 1 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
3-2 (5) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Australia - Victoria - Premier League 2 | 2017-07-01 | 2 Ballarat City FC |
0 - 1
3 - 1
|
Murray United | P | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
6-3 (9) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 3 (3-0) | ||
| Australia - Victoria - Premier League 2 | 2017-06-24 | 2 Murray United |
0 - 0
0 - 1
|
Goulburn Valley Suns FC 4 | P | -0.5 | Poniżej |
|
7-5 (12) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Australia - Victoria - Premier League 2 | 2017-06-17 | Brunswick City |
0 - 0
0 - 0
|
Murray United 1 1 | R | 0.0 | Poniżej |
|
9-4 (13) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Australia - Victoria - Premier League 2 | 2017-06-10 | 1 Eastern Lions |
0 - 2
0 - 2
|
Murray United 3 | W | 0.0, +0.5 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
9-7 (16) | 7-4 (11) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Australia - Victoria - Premier League 2 | 2017-06-03 | 4 Murray United |
2 - 1
2 - 2
|
Melbourne City FC - Kobiety 3 | R | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
1-4 (5) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Australia - Victoria - Premier League 2 | 2017-05-27 | 5 Box Hill United |
3 - 3
5 - 4
|
Murray United 4 1 | P | 0.0 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
9-1 (10) | 6-0 (6) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Australia - Victoria - Premier League 2 | 2017-05-21 | Nunawading |
1 - 2
1 - 5
|
Murray United 1 | W | 0.0 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
6-4 (10) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Australia - Victoria - Premier League 2 | 2017-05-13 | 1 Murray United |
2 - 1
2 - 3
|
Springvale White Eagles 1 | P | -0.5 | Powyżej |
|
1-5 (6) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 2 (0-2) | ||
| Australia - Victoria - Premier League 2 | 2017-04-29 | Murray United |
0 - 1
0 - 2
|
Northcote City | P | +1.0,+1.5 | Poniżej |
|
4-4 (8) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Australia - Victoria - Premier League 2 | 2017-04-15 | 1 Dandenong City |
1 - 1
2 - 2
|
Murray United | R | -1.0,-1.5 | Powyżej |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Australia - Victoria - Premier League 2 | 2017-04-08 | Richmond SC |
0 - 0
1 - 2
|
Murray United 1 | W | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
9-5 (14) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Australia - Victoria - Premier League 2 | 2017-04-01 | 2 Murray United |
1 - 0
2 - 0
|
Werribee City 2 | W | 0.0 | Poniżej |
|
9-1 (10) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Australia - Victoria - Premier League 2 | 2017-03-25 | 1 Murray United |
0 - 0
1 - 1
|
Dandenong Thunder 1 | R | +1.5 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
2-2 (4) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Springvale White Eagles Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Australia - Victoria - Premier League 2 | 2018-05-12 | 2 Moreland Zebras |
1 - 0
1 - 1
|
Springvale White Eagles 3 | R | -1.0, -1.5 | Poniżej |
|
||||||
| Australia - Victoria - Premier League 2 | 2018-05-05 | Springvale White Eagles |
0 - 0
0 - 2
|
Whittlesea Ranges 1 | P | 0.0, -0.5 | Poniżej |
|
||||||
| Australia - Victoria - Premier League 2 | 2018-04-14 | 3 Springvale White Eagles |
0 - 0
2 - 0
|
Werribee City 1 | W | +0.5 | Poniżej |
|
||||||
| Australia - Victoria - Premier League 2 | 2018-04-07 | 4 Springvale White Eagles |
1 - 2
2 - 3
|
Eastern Lions 1 | P |
|
||||||||
| Puchar Australii | 2018-03-31 | 1 Cairnlea |
2 - 1
3 - 1
|
Springvale White Eagles | P | +1.5 | Powyżej |
|
||||||
| Australia - Victoria - Premier League 2 | 2018-03-24 | Springvale White Eagles |
2 - 0
2 - 6
|
Melbourne City FC - Kobiety | P | 0.0 | Powyżej |
|
3-7 (10) | 1-5 (6) | 3 (1-2) | 2 (1-1) | ||
| Australia - Victoria - Premier League 2 | 2018-03-17 | 3 Springvale White Eagles |
2 - 1
5 - 1
|
Nunawading 1 | W | -1.0, -1.5 | Powyżej |
|
11-4 (15) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 3 (2-1) | ||
| Australia - Victoria - Premier League 2 | 2018-03-10 | Springvale White Eagles |
0 - 1
0 - 2
|
Box Hill United | P | -1.0, -1.5 | Poniżej | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Australia - Victoria - Premier League 2 | 2018-03-03 | 3 Springvale White Eagles |
4 - 0
4 - 1
|
Langwarrin 5 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
8-4 (12) | 6-1 (7) | 2 (2-0) | 2 (1-1) | ||
| Australia - Victoria - Premier League 2 | 2018-02-23 | 1 Dandenong City |
0 - 1
1 - 1
|
Springvale White Eagles 2 | R | -1.0 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
9-5 (14) | 7-3 (10) | 4 (3-1) | 0 (0-0) |
| Australia - Victoria - Premier League 2 | 2018-02-17 | 3 Springvale White Eagles |
0 - 0
3 - 2
|
Moreland City SC 2 | W | +0.5, +1.0 | Powyżej |
|
3-5 (8) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Australia - Mecze towarzyskie | 2018-01-20 | 1 Springvale White Eagles |
2 - 1
2 - 2
|
Kingston City 1 | R | +0.5, +1.0 | Powyżej |
|
2-4 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Australia - Mecze towarzyskie | 2018-01-13 | Springvale White Eagles |
0 - 0
2 - 4
|
Oakleigh Cannons | P |
|
6-9 (15) | 3-5 (8) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||||
| Australia - Mecze towarzyskie | 2018-01-06 | Springvale White Eagles |
1 - 1
3 - 4
|
Northcote City | P | +1.0, +1.5 | Powyżej |
|
1-5 (6) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Australia - Victoria - Premier League 2 | 2017-08-26 | 1 Eastern Lions |
0 - 0
1 - 0
|
Springvale White Eagles 1 | P | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
12-6 (18) | 8-2 (10) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Australia - Victoria - Premier League 2 | 2017-08-19 | 1 Springvale White Eagles |
1 - 2
1 - 2
|
Murray United | P | 0.0 | Poniżej |
|
5-3 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Australia - Victoria - Premier League 2 | 2017-08-12 | Whittlesea Ranges |
2 - 0
3 - 2
|
Springvale White Eagles | P | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
8-6 (14) | 6-1 (7) | 3 (2-1) | 3 (0-3) | ||
| Australia - Victoria - Premier League 2 | 2017-07-29 | 2 Box Hill United |
0 - 1
3 - 3
|
Springvale White Eagles | R | 0.0, -0.5 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
1-7 (8) | 0-6 (6) | 4 (0-4) | 0 (0-0) |
| Australia - Victoria - Premier League 2 | 2017-07-16 | 1 1 Melbourne City FC - Kobiety |
1 - 0
5 - 2
|
Springvale White Eagles 1 1 | P | 0.0,-0.5 | Powyżej | 9.0 | Powyżej |
|
6-5 (11) | 4-4 (8) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Australia - Victoria - Premier League 2 | 2017-07-08 | 4 Springvale White Eagles |
2 - 1
3 - 1
|
Bendigo City 1 | W | -2.5, -3.0 | Push |
|
9-4 (13) | 6-2 (8) | 2 (2-0) | 2 (1-1) | ||
| Australia - Victoria - Premier League 2 | 2017-07-01 | Melbourne Victory U21 |
0 - 1
1 - 3
|
Springvale White Eagles 2 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
6-3 (9) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Australia - Victoria - Premier League 2 | 2017-06-24 | 4 Springvale White Eagles |
0 - 2
1 - 3
|
Dandenong City 3 | P | +1.0, +1.5 | Powyżej |
|
0-3 (3) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Australia - Victoria - Premier League 2 | 2017-06-17 | 2 Northcote City |
2 - 0
3 - 0
|
Springvale White Eagles 2 1 | P | -1.5, -2.0 | Poniżej |
|
8-8 (16) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 3 (1-2) | ||
| Australia - Victoria - Premier League 2 | 2017-06-10 | 3 Springvale White Eagles |
1 - 0
2 - 1
|
Richmond SC 1 | W | -0.5 | Poniżej |
|
9-7 (16) | 2-5 (7) | 1 (1-0) | 4 (2-2) | ||
| Australia - Victoria - Premier League 2 | 2017-06-03 | Dandenong Thunder |
2 - 0
4 - 0
|
Springvale White Eagles 2 | P | -1.5 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
5-2 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Australia - Victoria - Premier League 2 | 2017-05-27 | 1 Springvale White Eagles |
1 - 2
2 - 4
|
Goulburn Valley Suns FC 1 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
2-5 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Australia - Victoria - Premier League 2 | 2017-05-20 | Springvale White Eagles |
0 - 1
3 - 2
|
Eastern Lions 3 | W |
|
4-2 (6) | 3-1 (4) | 3 (2-1) | 0 (0-0) | ||||
| Australia - Victoria - Premier League 2 | 2017-05-13 | 1 Murray United |
2 - 1
2 - 3
|
Springvale White Eagles 1 | W | -0.5 | Powyżej |
|
1-5 (6) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 2 (0-2) | ||
| Australia - Victoria - Premier League 2 | 2017-05-07 | 3 Werribee City |
0 - 0
3 - 1
|
Springvale White Eagles 1 | P | +0.5 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
4-1 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Australia - Victoria - Premier League 2 | 2017-04-29 | 4 Springvale White Eagles |
0 - 0
0 - 1
|
Ballarat City FC 2 | P | 0.0 | Poniżej |
|
4-3 (7) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Cały | 2.25 | 3.75 | 2.5 |
| Połowa | 2.75 | 2.4 | 3 |
| Handicap azjatycki | ||
|---|---|---|
| Cały (0.0) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Połowa (0.0) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Gole łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (3.0) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Połowa (1.25) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
Wydarzenia na żywo
Status: Cały mecz , Wynik: 0 - 3 , Rożny: 4 - 5
Rożny: , Handicap: 0.0 , Gole: 3.0
Wynik: 0 - 2 , Rożny: 2 - 2 Połowa
Rożny: , Handicap: 0.0 , Gole: 1.0, 1.5
-
1' - 1st Corner - Springvale White Eagles -
9' - 1st Goal - Springvale White Eagles -
12' - 2nd Corner - Murray United -
27' - 2nd Goal - Springvale White Eagles -
39' - 3rd Corner - Springvale White Eagles -
45+1' - 4th Corner - Murray United -
0-2 score at the end of First Half - Race to 3 Corners - Springvale White Eagles
-
55' - 5th Corner - Springvale White Eagles -
58' - 3rd Goal - Springvale White Eagles -
73' - 6th Corner - Murray United -
79' - 7th Corner - Springvale White Eagles -
88' - 8th Corner - Springvale White Eagles - Race to 5 Corners - Springvale White Eagles
-
90' - 9th Corner - Murray United -
90+1' - 1st Yellow Card - Murray United -
90+3' - 2nd Yellow Card - Murray United -
0-3 score at the end of Second Half
Gole powyżej 0.5 - 4.5
Kartki powyżej 1.5 - 7.5

