Morton vs Hearts Profil drużyn
Morton vs Hearts Fakty o meczu
3W-5R-2P w ostatnich 10 meczach, z 9 golami zdobytymi i 12 straconymi. Średnie gole: 0.9 dla, 1.2 przeciw. Wygrane 30%, AH wygrane 60%, gole Over 30%, rożne Over 50%.
8W-2R-0P w ostatnich 10 meczach, z 21 golami zdobytymi i 7 straconymi. Średnie gole: 2.1 dla, 0.7 przeciw. Wygrane 80%, AH wygrane 40%, gole Over 50%, rożne Over 40%.
| Morton | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Hearts | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
Łączne rożne powyżej 7.5 - 13.5| Morton | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
| Hearts | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
Morton vs Hearts Rozkład czasowy goli/rożnych
Morton vs Hearts Bezpośrednie pojedynki
Morton vs Hearts Zobacz pełne H2H →Brak danych
| Morton Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Szkocja - Championship | 2020-11-21 | Arbroath |
0 - 0
0 - 0
|
Morton | R | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.5 |
|
|||||
| Szkocja - Puchar Ligi | 2020-11-14 | 2 Partick |
0 - 0
0 - 0
|
Morton 4 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.5 |
|
|||||
| Szkocja - Puchar Ligi | 2020-11-11 | 1 St Mirren |
1 - 0
1 - 1
|
Morton 2 | R | -1.0 | Poniżej | 10.5 |
|
|||||
| Szkocja - Championship | 2020-11-07 | 1 Raith |
2 - 0
5 - 0
|
Morton 2 1 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 10.0 |
|
|||||
| Szkocja - Championship | 2020-10-31 | 1 Morton |
0 - 1
3 - 2
|
Ayr 1 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej | 10.0 |
|
|||||
| Szkocja - Championship | 2020-10-24 | 2 Dundee |
1 - 0
1 - 0
|
Morton 3 1 | P | -0.5, -1.0 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
11-3 (14) | 7-0 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Szkocja - Championship | 2020-10-17 | 1 1 Morton |
1 - 0
1 - 0
|
Alloa 4 1 | W | -0.5 | Poniżej | 11.0 | Poniżej |
|
5-5 (10) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Szkocja - Puchar Ligi | 2020-10-13 | 3 Morton |
0 - 0
1 - 0
|
Queens Park 3 | W | -0.5, -1.0 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
5-2 (7) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| Szkocja - Puchar Ligi | 2020-10-06 | 2 Morton |
1 - 0
2 - 2
|
Queen of South 2 | R | 0.0, -0.5 | Powyżej | 10.5 | Poniżej |
|
1-5 (6) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Szkocja - Championship | 2020-03-07 | 2 Morton |
0 - 0
1 - 1
|
Arbroath 2 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
4-5 (9) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 4 (3-1) |
| Szkocja - Championship | 2020-02-29 | 1 Queen of South |
0 - 2
0 - 4
|
Morton | W | 0.0, -0.5 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
3-8 (11) | 1-4 (5) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Szkocja - Championship | 2020-02-25 | 1 Ayr |
1 - 1
1 - 2
|
Morton 2 | W | -0.5 | Powyżej | 10.0 | Push |
|
4-6 (10) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Szkocja - Championship | 2020-02-22 | 2 Morton |
4 - 2
4 - 4
|
Alloa | R | -0.5, -1.0 | Powyżej | 11.0 | Powyżej |
|
13-0 (13) | 8-0 (8) | 3 (3-0) | 2 (2-0) |
| Szkocja - Championship | 2020-02-08 | Morton |
0 - 2
2 - 2
|
Queen of South 2 | R | 0.0 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
7-6 (13) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 6 (3-3) |
| Szkocja - Championship | 2020-02-01 | 1 1 Morton |
1 - 1
1 - 1
|
Dundee 3 | R | 0.0, +0.5 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
6-8 (14) | 4-4 (8) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Szkocja - Championship | 2020-01-25 | 1 Dundee Utd |
0 - 1
1 - 1
|
Morton 2 | R | -1.0, -1.5 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
9-1 (10) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Szkocja - FA Cup | 2020-01-18 | St Johnstone |
1 - 0
3 - 0
|
Morton | P | -1.0, -1.5 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
7-4 (11) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Szkocja - Championship | 2020-01-11 | 2 Morton |
1 - 1
3 - 2
|
Dunfermline 3 | W | 0.0, +0.5 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
8-8 (16) | 5-4 (9) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Szkocja - Championship | 2020-01-04 | 1 Arbroath |
1 - 2
1 - 2
|
Morton 1 | W | -0.5 | Powyżej | 10.5 | Poniżej |
|
7-2 (9) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Szkocja - Championship | 2019-12-28 | Morton |
1 - 1
1 - 2
|
Partick 3 | P | 0.0 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
5-7 (12) | 3-4 (7) | 3 (0-3) | 1 (1-0) |
| Szkocja - Championship | 2019-12-21 | Alloa |
0 - 0
0 - 2
|
Morton 2 | W | 0.0, +0.5 | Poniżej | 11.0 | Poniżej |
|
3-5 (8) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Szkocja - Championship | 2019-12-10 | 3 Morton |
1 - 2
1 - 2
|
Dundee Utd | P | +1.0 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
12-4 (16) | 8-3 (11) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Szkocja - Championship | 2019-12-07 | 1 Dunfermline |
1 - 0
3 - 1
|
Morton 5 | P | -0.5, -1.0 | Powyżej | 10.5 | Poniżej |
|
4-4 (8) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Szkocja - Championship | 2019-11-16 | Morton |
1 - 0
1 - 0
|
Arbroath 4 | W | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
2-2 (4) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Szkocja - Championship | 2019-11-09 | 1 1 Partick |
0 - 0
2 - 1
|
Morton | P | -0.5 | Powyżej | 11.0 | Push |
|
3-8 (11) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Szkocja - Championship | 2019-11-01 | Dundee |
0 - 0
2 - 1
|
Morton 1 | P | -1.0 | Powyżej | 11.0 | Poniżej |
|
7-2 (9) | 4-1 (5) | 3 (3-0) | 1 (0-1) |
| Szkocja - Championship | 2019-10-29 | 1 Morton |
0 - 0
2 - 3
|
Ayr 1 | P | 0.0 | Powyżej | 10.5 | Poniżej |
|
4-4 (8) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Szkocja - Championship | 2019-10-26 | Morton |
1 - 1
2 - 1
|
Inverness CT 2 | W | 0.0, +0.5 | Powyżej | 11.0 | Powyżej |
|
5-7 (12) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Szkocja - Championship | 2019-10-19 | 1 Arbroath |
0 - 0
1 - 0
|
Morton 1 | P | 0.0 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
3-3 (6) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Szkocja - Championship | 2019-10-05 | 3 Morton |
0 - 0
1 - 1
|
Dunfermline 1 | R | 0.0 | Poniżej | 10.5 | Powyżej |
|
7-5 (12) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 3 (2-1) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Hearts Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Szkocja - Puchar Ligi | 2020-11-28 | 1 Alloa |
0 - 0
0 - 0
|
Hearts | R | +1.0, +1.5 | Poniżej | 11.0 |
|
|||||
| Szkocja - Championship | 2020-11-24 | 1 Hearts |
3 - 0
3 - 0
|
Alloa 5 | W | -2.0 | Push | 11.5 |
|
|||||
| Szkocja - Puchar Ligi | 2020-11-10 | 1 East Fife |
1 - 2
2 - 3
|
Hearts 1 | W | +1.5 | Powyżej |
|
||||||
| Szkocja - Championship | 2020-11-07 | 2 Hearts |
0 - 0
2 - 1
|
Inverness CT 1 | W | -1.5 | Powyżej | 10.5 |
|
|||||
| Szkocja - FA Cup | 2020-10-31 | 4 Hearts |
0 - 0
1 - 1
|
Hibernian | R | 0.0, +0.5 | Poniżej | 10.5 |
|
|||||
| Szkocja - Championship | 2020-10-23 | 1 Arbroath |
0 - 0
0 - 1
|
Hearts 1 | W | +1.5, +2.0 | Poniżej | 10.5 | Powyżej |
|
6-8 (14) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Szkocja - Championship | 2020-10-16 | 2 Hearts |
4 - 1
6 - 2
|
Dundee 3 | W | -0.5, -1.0 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
8-3 (11) | 5-2 (7) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Szkocja - Puchar Ligi | 2020-10-13 | 1 Hearts |
2 - 0
3 - 1
|
Raith 3 | W | -1.0 | Powyżej | 11.0 | Poniżej |
|
4-4 (8) | 3-3 (6) | 3 (1-2) | 2 (1-1) |
| Szkocja - Puchar Ligi | 2020-10-10 | 4 Cowdenbeath |
0 - 0
0 - 1
|
Hearts 1 | W | +2.0, +2.5 | Poniżej |
|
2-11 (13) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| Szkocja - Puchar Ligi | 2020-10-06 | Hearts |
0 - 0
1 - 0
|
Inverness CT | W | -1.0 | Poniżej | 11.0 | Powyżej |
|
13-2 (15) | 6-1 (7) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Szkocja - Premiership | 2020-03-11 | St Mirren |
0 - 0
1 - 0
|
Hearts 2 | P | 0.0, +0.5 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
5-3 (8) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Szkocja - Premiership | 2020-03-07 | 2 Hearts |
0 - 1
1 - 1
|
Motherwell 3 | R | -0.5 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
7-5 (12) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Szkocja - FA Cup | 2020-02-29 | 2 Hearts |
0 - 0
1 - 0
|
Rangers 3 | W | +1.0, +1.5 | Poniżej | 10.5 | Powyżej |
|
5-6 (11) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Szkocja - Premiership | 2020-02-15 | 2 Hearts |
0 - 2
2 - 2
|
Hamilton 1 1 | R | -1.0 | Powyżej | 11.0 | Poniżej |
|
7-1 (8) | 4-0 (4) | 3 (3-0) | 3 (2-1) |
| Szkocja - Premiership | 2020-02-12 | 1 Celtic |
1 - 0
5 - 0
|
Hearts 2 1 | P | -2.0, -2.5 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
10-6 (16) | 4-4 (8) | 3 (0-3) | 3 (2-1) |
| Szkocja - FA Cup | 2020-02-08 | 2 Falkirk |
0 - 0
0 - 1
|
Hearts 2 | W | +0.5, +1.0 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
3-4 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Szkocja - Premiership | 2020-02-05 | 4 Hearts |
0 - 2
2 - 3
|
Kilmarnock 2 1 | P | -0.5 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
12-6 (18) | 7-5 (12) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Szkocja - Premiership | 2020-02-01 | 2 St Johnstone |
1 - 2
3 - 3
|
Hearts 3 | R | 0.0 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
8-7 (15) | 2-5 (7) | 1 (0-1) | 4 (2-2) |
| Szkocja - Premiership | 2020-01-22 | 1 Ross County |
0 - 0
0 - 0
|
Hearts 1 | R | 0.0, +0.5 | Poniżej | 10.5 | Powyżej |
|
5-9 (14) | 1-3 (4) | 3 (1-2) | 5 (0-5) |
| Szkocja - FA Cup | 2020-01-18 | Hearts |
1 - 0
5 - 0
|
Airdrieonians | W | -1.5, -2.0 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
8-6 (14) | 4-4 (8) | 3 (1-2) | 4 (4-0) |
| Szkocja - Premiership | 2019-12-29 | 1 2 Hearts |
0 - 0
1 - 1
|
Aberdeen 3 | R | 0.0 | Push | 10.0 | Powyżej |
|
6-5 (11) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Szkocja - Premiership | 2019-12-26 | 3 Hearts |
0 - 2
0 - 2
|
Hibernian 2 | P | 0.0 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
10-2 (12) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Szkocja - Premiership | 2019-12-21 | 3 Hamilton |
0 - 1
2 - 1
|
Hearts 4 | P | 0.0, +0.5 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
1-11 (12) | 0-7 (7) | 3 (0-3) | 3 (1-2) |
| Szkocja - Premiership | 2019-12-18 | 4 Hearts |
0 - 2
0 - 2
|
Celtic 2 | P | +1.5 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
2-7 (9) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Szkocja - Premiership | 2019-12-14 | 2 Hearts |
0 - 0
0 - 1
|
St Johnstone 2 | P | -0.5 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
12-7 (19) | 7-3 (10) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Szkocja - Premiership | 2019-12-07 | 3 Motherwell |
1 - 0
1 - 0
|
Hearts 1 1 | P | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
5-1 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Szkocja - Premiership | 2019-12-04 | Hearts |
0 - 1
1 - 1
|
Livingston 4 | R | -0.5 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
5-5 (10) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Szkocja - Premiership | 2019-12-01 | 2 Rangers |
2 - 0
5 - 0
|
Hearts 3 | P | -2.0 | Powyżej | 10.5 | Poniżej |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Szkocja - Premiership | 2019-11-23 | 2 Kilmarnock |
3 - 0
3 - 0
|
Hearts | P | 0.0 | Powyżej | 9.0 | Powyżej |
|
7-6 (13) | 4-3 (7) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Szkocja - Premiership | 2019-11-09 | Hearts |
3 - 2
5 - 2
|
St Mirren | W | -0.5 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
8-4 (12) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 4 (1-3) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Cały | 7 | 4.5 | 1.333 |
| Połowa | 6 | 2.5 | 1.833 |
| Handicap azjatycki | ||
|---|---|---|
| Cały (+1.25) | Gospodarze@2 | Goś[email protected] |
| Połowa (+0.5) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Rożne łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (10.5) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Połowa (5.0) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Gole łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (2.75) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Połowa (1.25) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
Status: Cały mecz , Wynik: 0 - 2 , Rożny: 4 - 8
Rożny: 10.5 , Handicap: +1.0, +1.5 , Gole: 2.5, 3.0
Wynik: 0 - 1 , Rożny: 3 - 5 Połowa
Rożny: 5.0 , Handicap: +0.5 , Gole: 1.0, 1.5
-
7' - 1st Corner - Hearts -
9' - 2nd Corner - Morton -
10' - 3rd Corner - Morton -
14' - 4th Corner - Hearts - Race to 3 Corners - Hearts
-
17' - 5th Corner - Hearts -
21' - 6th Corner - Hearts -
24' - 7th Corner - Hearts - Race to 5 Corners - Hearts
-
37' - 1st Goal - Hearts -
44' - 8th Corner - Morton -
0-1 score at the end of First Half -
49' - 2nd Goal - Hearts -
53' - 9th Corner - Hearts -
59' - 10th Corner - Hearts - Race to 7 Corners - Hearts
- 60' Substitution - Salkeld for McLean - Morton
-
67' - 11th Corner - Hearts -
69' - 12th Corner - Morton - 75' Substitution - Oliver for Maciver - Morton
- 76' Substitution - Haring for Irving - Hearts
- 78' Substitution - Nesbitt for Muirhead - Morton
- 78' Substitution - Roberts for Wighton - Hearts
-
0-2 score at the end of Second Half
Gole powyżej 0.5 - 4.5
Kartki powyżej 1.5 - 7.5
