sob., Aug 17, 2024 · 20:00
Monako [2]
5 2
1 - 0
Cały mecz · HT 1-0
St Etienne [2]
4 1
NajstarszeOstatnie
PRRWPW
1.33
5.25
8.00
OstatnieNajstarsze
PWWRPW

Notatki

Darmowe typy (na podstawie statystyk historycznych, tylko do wglądu)
Poniżej 3.25
Gole łącznie
Poniżej 10.0
Rożne łącznie
-1.5
Monako
Monako
WRWWWWPWWWOstatnieW gazie+0.5 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 19
Powyżej 9.5 rożnychWyrównane5/10
Powyżej 2.5 goliWyrównane5/10
Handicap azjatyckiWyrównanePokryte 5/10
Wychodzi na prowadzenie · wygrywa 8 z 9 meczów, w których strzela pierwsza3 zwycięstw z rzęduPowyżej 2.5 kartki w 8 z ostatnich 10
St Etienne
PWWWRRPWWPOstatnieW dół-0.5 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 21
Powyżej 9.5 rożnychPowyżej9/10
Powyżej 2.5 goliWyrównane5/10
Handicap azjatyckiNie pokrywaPokryte 4/10
Monako

5W-2R-3P w ostatnich 10 meczach, z 22 golami zdobytymi i 11 straconymi. Średnie gole: 2.2 dla, 1.1 przeciw. Wygrane 50%, AH wygrane 50%, gole Over 50%, rożne Over 10%.

Wynik końcowy
Wygrana 50%5 Remis 20%2 Przegrana 30%3
Gole łącznie 3.0, 3.5
Powyżej 50%5 Anulowane 0%0 Poniżej 50%5
Rożne łącznie 10.0
Powyżej 10%1 Anulowane 20%2 Poniżej 70%7
Handicap azjatycki
Wygrana 50%5 Anulowane 10%1 Przegrana 40%4
St Etienne

4W-3R-3P w ostatnich 10 meczach, z 15 golami zdobytymi i 12 straconymi. Średnie gole: 1.5 dla, 1.2 przeciw. Wygrane 40%, AH wygrane 40%, gole Over 20%, rożne Over 50%.

Wynik końcowy
Wygrana 40%4 Remis 30%3 Przegrana 30%3
Gole łącznie 3.0, 3.5
Powyżej 20%2 Anulowane 0%0 Poniżej 80%8
Rożne łącznie 10.0
Powyżej 50%5 Anulowane 10%1 Poniżej 40%4
Handicap azjatycki
Wygrana 40%4 Anulowane 0%0 Przegrana 60%6
Ostatnie
Monako
Cały Mecz Śr. suma Śr. zdob. Śr. strac. Wygrana Remis Przegrana Pr. wygr.
Razem
Gospodarze
Goście
Ostatnie 6
Połowa Mecz Śr. suma Śr. zdob. Śr. strac. Wygrana Remis Przegrana Pr. wygr.
Razem
Gospodarze
Goście
Ostatnie 6
St Etienne
Cały Mecz Śr. suma Śr. zdob. Śr. strac. Wygrana Remis Przegrana Pr. wygr.
Razem
Gospodarze
Goście
Ostatnie 6
Połowa Mecz Śr. suma Śr. zdob. Śr. strac. Wygrana Remis Przegrana Pr. wygr.
Razem
Gospodarze
Goście
Ostatnie 6
Łączne rożne powyżej 7.5 - 13.5
Monako
Gospodarze– meczów Goście– meczów Razem– meczów
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5
Powyżej 13.5
St Etienne
Gospodarze– meczów Goście– meczów Razem– meczów
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5
Powyżej 13.5

Monako Ostatnie
Liga Czas Gospodarze Wynik Goście Wynik Handicap Gole Pow./Pon. Linia rożnych Rożne Pow./Pon. Zdarzenia Rożne (cały) Rożne (połowa) 35-45 80-90
Francja - Ligue 1 2022-04-23 2 St Etienne
1 - 2
1 - 4
Monako 3 W +0.5, +1.0 Powyżej 9.5
Francja - Ligue 1 2021-09-22 1 Monako
1 - 1
3 - 1
St Etienne 1 1 W -1.0, -1.5 Powyżej 9.0
Francja - Ligue 1 2021-03-19 1 St Etienne
0 - 1
0 - 4
Monako 2 W +0.5 Powyżej 9.5
Francja - Ligue 1 2020-12-23 1 3 Monako
1 - 2
2 - 2
St Etienne 2 R -0.5, -1.0 Powyżej 9.5
Puchar Francji 2020-01-28 1 Monako
0 - 1
0 - 1
St Etienne 4 P -0.5, -1.0 Poniżej 10.0
Francja - Ligue 1 2019-11-03 1 St Etienne
0 - 0
1 - 0
Monako 1 1 P 0.0, +0.5 Poniżej 11.0 Poniżej
2-1 (3) 1-1 (2) 1 (0-1) 1 (1-0)
Francja - Ligue 1 2019-05-05 3 Monako
1 - 0
2 - 3
St Etienne 5 P 0.0, -0.5 Powyżej 10.0 Push
2-8 (10) 1-3 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Francja - Ligue 1 2018-09-28 St Etienne
1 - 0
2 - 0
Monako 1 P -0.5 Poniżej 10.5 Poniżej
6-3 (9) 2-1 (3) 0 (0-0) 4 (4-0)
Francja - Ligue 1 2018-05-12 2 Monako
0 - 0
1 - 0
St Etienne 1 W -0.5, -1.0 Poniżej 9.5 Powyżej
6-5 (11) 2-2 (4) 3 (1-2) 3 (2-1)
Francja - Ligue 1 2017-12-15 1 1 St Etienne
0 - 2
0 - 4
Monako W +0.5, +1.0 Powyżej 10.0 Poniżej
4-4 (8) 1-3 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Francja - Ligue 1 2017-05-17 1 Monako
1 - 0
2 - 0
St Etienne 1 W -2.0, -2.5 Poniżej 10.5 Powyżej
10-4 (14) 4-2 (6) 0 (0-0) 1 (0-1)
Francja - Ligue 1 2016-10-29 St Etienne
1 - 1
1 - 1
Monako 4 R 0.0 Poniżej 10.0 Powyżej
4-9 (13) 1-4 (5) 1 (0-1) 2 (1-1)
Francja - Ligue 1 2016-02-14 St Etienne
0 - 0
1 - 1
Monako 1 R 0.0, -0.5 Poniżej 10.5 Powyżej
12-6 (18) 8-3 (11) 3 (3-0) 5 (4-1)
Francja - Ligue 1 2015-12-13 3 Monako
0 - 0
1 - 0
St Etienne 3 1 W 0.0, -0.5 Poniżej 9.5 Powyżej
10-5 (15) 2-3 (5) 3 (1-2) 5 (3-2)
Francja - Ligue 1 2015-04-03 3 Monako
0 - 0
1 - 1
St Etienne 1 R -0.5 Push 9.5 Poniżej
6-1 (7) 4-1 (5) 1 (1-0) 1 (1-0)
Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.:
Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.:
Monako Ostatnie
Liga Czas Gospodarze Wynik Goście Wynik Handicap Gole Pow./Pon. Linia rożnych Rożne Pow./Pon. Zdarzenia Rożne (cały) Rożne (połowa) 35-45 80-90
Elita - Klubowe mecze towarzyskie 2024-08-12 Barcelona
0 - 0
0 - 3
Monako 1 W -1.0 Poniżej 9.0
Elita - Klubowe mecze towarzyskie 2024-08-04 Monako
0 - 1
1 - 2
Genua 2 P -0.5, -1.0 Push 8.0
Elita - Klubowe mecze towarzyskie 2024-07-31 1 Feyenoord
1 - 1
1 - 3
Monako 1 W 0.0, +0.5 Powyżej 8.5
Elita - Klubowe mecze towarzyskie 2024-07-20 SK Sturm Graz
2 - 1
2 - 2
Monako 1 R 0.0 Powyżej 8.5
Europa - Towarzyskie 2024-07-13 Monako
1 - 1
1 - 1
Cercle Brugge 1 R 0.0, -0.5 Poniżej 8.5
Elita - Klubowe mecze towarzyskie 2024-07-06 3 Monako
0 - 0
0 - 1
Servette 1 P -0.5 Poniżej 8.5 Poniżej
3-5 (8) 2-3 (5) 2 (1-1) 2 (0-2)
Francja - Ligue 1 2024-05-19 1 Monako
3 - 0
4 - 0
Nantes 2 W -1.0 Powyżej 9.5 Poniżej
2-2 (4) 0-0 (0) 0 (0-0) 0 (0-0)
Francja - Ligue 1 2024-05-12 1 Montpellier
0 - 0
0 - 2
Monako 1 W +0.5, +1.0 Poniżej 10.0 Poniżej
3-3 (6) 0-2 (2) 0 (0-0) 1 (0-1)
Francja - Ligue 1 2024-05-04 3 Monako
2 - 1
4 - 1
Clermont Foot 1 W -1.5, -2.0 Powyżej 9.5 Poniżej
4-4 (8) 3-4 (7) 2 (1-1) 0 (0-0)
Francja - Ligue 1 2024-04-28 1 Lyon
2 - 1
3 - 2
Monako 3 P 0.0, -0.5 Powyżej 10.0 Poniżej
3-3 (6) 1-0 (1) 0 (0-0) 2 (2-0)
Francja - Ligue 1 2024-04-24 1 Monako
0 - 0
1 - 0
Lille 2 W 0.0 Poniżej 9.5 Powyżej
7-5 (12) 1-3 (4) 0 (0-0) 2 (1-1)
Francja - Ligue 1 2024-04-21 5 Brest
0 - 1
0 - 2
Monako 2 2 W 0.0 Poniżej 9.0 Powyżej
7-4 (11) 4-2 (6) 2 (2-0) 1 (1-0)
Francja - Ligue 1 2024-04-07 1 2 Monako
1 - 0
1 - 0
Rennes 1 1 W -0.5, -1.0 Poniżej 9.5 Poniżej
6-3 (9) 2-1 (3) 1 (1-0) 1 (0-1)
Francja - Ligue 1 2024-03-30 Metz
0 - 3
2 - 5
Monako W +1.0 Powyżej 9.0 Powyżej
5-5 (10) 2-0 (2) 0 (0-0) 2 (1-1)
Francja - Ligue 1 2024-03-17 1 2 Monako
1 - 1
2 - 2
Lorient 1 1 R -1.5 Powyżej 10.0 Powyżej
10-8 (18) 4-4 (8) 0 (0-0) 4 (0-4)
Francja - Ligue 1 2024-03-10 1 Strasbourg
0 - 0
0 - 1
Monako 3 W +0.5 Poniżej 9.0 Powyżej
5-8 (13) 4-4 (8) 2 (1-1) 3 (1-2)
Francja - Ligue 1 2024-03-01 Monako
0 - 0
0 - 0
PSG R +0.5 Poniżej 9.5 Powyżej
5-6 (11) 2-1 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Francja - Ligue 1 2024-02-25 5 Lens
1 - 2
2 - 3
Monako 3 W 0.0, -0.5 Powyżej 9.5 Powyżej
9-3 (12) 3-3 (6) 2 (2-0) 3 (3-0)
Francja - Ligue 1 2024-02-18 1 Monako
0 - 1
1 - 2
Tuluza 3 P -1.0 Powyżej 9.5 Powyżej
4-6 (10) 1-4 (5) 0 (0-0) 2 (1-1)
Francja - Ligue 1 2024-02-11 1 5 Nicea
1 - 1
2 - 3
Monako 4 W 0.0, -0.5 Powyżej 9.0 Powyżej
8-2 (10) 4-1 (5) 1 (1-0) 4 (3-1)
Puchar Francji 2024-02-08 1 Rouen
1 - 1
1 - 1
Monako 2 R +1.5, +2.0 Poniżej 9.5 Poniżej
4-3 (7) 2-2 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Francja - Ligue 1 2024-02-04 1 Monako
0 - 0
1 - 1
Le Havre 2 R -1.0 Poniżej 9.0 Powyżej
9-4 (13) 3-2 (5) 2 (0-2) 3 (3-0)
Francja - Ligue 1 2024-01-27 1 Marsylia
1 - 2
2 - 2
Monako 2 2 R 0.0, -0.5 Powyżej 9.5 Powyżej
10-1 (11) 7-0 (7) 2 (2-0) 1 (0-1)
Puchar Francji 2024-01-20 Rodez
1 - 1
1 - 3
Monako 3 W +1.0, +1.5 Powyżej 9.5 Powyżej
6-5 (11) 2-1 (3) 1 (1-0) 3 (3-0)
Francja - Ligue 1 2024-01-13 3 Monako
0 - 1
1 - 3
Reims 2 P -0.5, -1.0 Powyżej 9.5 Powyżej
6-6 (12) 4-1 (5) 1 (0-1) 2 (0-2)
Puchar Francji 2024-01-07 3 Lens
1 - 2
2 - 2
Monako 2 R 0.0, -0.5 Powyżej 9.0 Push
6-3 (9) 2-1 (3) 2 (2-0) 3 (2-1)
Francja - Ligue 1 2023-12-20 2 Tuluza
1 - 2
1 - 2
Monako 3 1 W +0.5 Push 9.5 Poniżej
4-5 (9) 0-4 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Francja - Ligue 1 2023-12-15 1 Monako
0 - 0
0 - 1
Lyon 2 P -0.5, -1.0 Poniżej 9.5 Poniżej
6-1 (7) 2-0 (2) 2 (2-0) 0 (0-0)
Francja - Ligue 1 2023-12-09 3 Rennes
0 - 0
1 - 2
Monako 5 1 W 0.0 Powyżej 9.0 Powyżej
5-5 (10) 1-2 (3) 1 (0-1) 2 (2-0)
Francja - Ligue 1 2023-12-03 2 Monako
1 - 0
2 - 0
Montpellier 3 1 W -1.0 Poniżej 9.0 Powyżej
8-2 (10) 6-1 (7) 4 (3-1) 2 (1-1)
Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.:
Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.:
St Etienne Ostatnie
Liga Czas Gospodarze Wynik Goście Wynik Handicap Gole Pow./Pon. Linia rożnych Rożne Pow./Pon. Zdarzenia Rożne (cały) Rożne (połowa) 35-45 80-90
Elita - Klubowe mecze towarzyskie 2024-08-07 2 Getafe
1 - 0
1 - 0
St Etienne 1 P 0.0, -0.5 Poniżej 8.5
Elita - Klubowe mecze towarzyskie 2024-07-31 Montpellier
0 - 1
1 - 2
St Etienne 1 W 0.0, -0.5 Powyżej
Elita - Klubowe mecze towarzyskie 2024-07-27 1 St Etienne
0 - 1
3 - 1
Villarreal W +1.0 Powyżej
Europa - Towarzyskie 2024-07-20 Clermont Foot
1 - 0
1 - 1
St Etienne R 0.0, +0.5 Poniżej 8.5
Francja - Ligue 1 - Play-offy 2024-06-02 1 3 Metz
2 - 1
2 - 1
St Etienne 2 P 0.0 Powyżej 9.5
Francja - Ligue 1 - Play-offy 2024-05-30 2 St Etienne
1 - 1
2 - 1
Metz 1 W -0.5 Powyżej 10.0 Poniżej
5-2 (7) 3-2 (5) 4 (2-2) 0 (0-0)
Francja - Ligue 2 - Play-offy 2024-05-24 1 St Etienne
0 - 0
2 - 0
Rodez 1 W -0.5, -1.0 Poniżej 11.0 Powyżej
14-6 (20) 10-3 (13) 3 (3-0) 1 (0-1)
Francja - Ligue 2 2024-05-17 2 US Quevilly
0 - 0
2 - 1
St Etienne P +1.0 Poniżej 9.5 Powyżej
3-8 (11) 0-3 (3) 1 (0-1) 2 (2-0)
Francja - Ligue 2 2024-05-10 3 St Etienne
1 - 0
1 - 1
Rodez 2 R -0.5, -1.0 Poniżej 10.0 Powyżej
8-6 (14) 2-5 (7) 1 (1-0) 3 (3-0)
Francja - Ligue 2 2024-05-04 1 1 Guingamp
0 - 2
2 - 2
St Etienne 3 R 0.0, +0.5 Powyżej 9.5 Powyżej
6-5 (11) 4-4 (8) 2 (1-1) 2 (1-1)
Francja - Ligue 2 2024-04-27 St Etienne
1 - 0
1 - 0
Caen 3 1 W -1.0 Poniżej 10.0 Push
4-6 (10) 2-4 (6) 1 (0-1) 1 (1-0)
Francja - Ligue 2 2024-04-23 1 Grenoble
0 - 0
0 - 2
St Etienne 1 W +0.5 Poniżej 9.0 Powyżej
9-5 (14) 5-3 (8) 4 (2-2) 2 (1-1)
Francja - Ligue 2 2024-04-20 1 4 St Etienne
0 - 1
2 - 1
Bordeaux 4 W -0.5 Powyżej 10.0 Powyżej
8-10 (18) 3-5 (8) 1 (0-1) 4 (3-1)
Francja - Ligue 2 2024-04-13 1 AC Ajaccio
2 - 0
2 - 0
St Etienne 2 1 P 0.0, +0.5 Push 8.5 Powyżej
3-7 (10) 3-1 (4) 2 (1-1) 3 (0-3)
Francja - Ligue 2 2024-04-06 1 St Etienne
1 - 0
1 - 0
Concarneau 1 W -1.0, -1.5 Poniżej 9.5 Powyżej
7-3 (10) 5-1 (6) 1 (0-1) 1 (0-1)
Francja - Ligue 2 2024-03-30 Valenciennes
0 - 2
0 - 2
St Etienne 2 W +1.0 Poniżej 9.0 Poniżej
3-4 (7) 2-3 (5) 2 (0-2) 0 (0-0)
Francja - Ligue 2 2024-03-16 2 SC Bastia
0 - 2
0 - 4
St Etienne 1 W +0.5 Powyżej 9.5 Poniżej
4-5 (9) 2-4 (6) 2 (1-1) 1 (1-0)
Francja - Ligue 2 2024-03-09 2 St Etienne
0 - 0
1 - 0
Auxerre 3 W 0.0 Poniżej 9.5 Powyżej
6-9 (15) 2-3 (5) 1 (0-1) 3 (3-0)
Francja - Ligue 2 2024-03-02 1 Paris FC
0 - 0
0 - 0
St Etienne 2 R 0.0 Poniżej 9.0 Powyżej
6-6 (12) 4-1 (5) 0 (0-0) 3 (0-3)
Francja - Ligue 2 2024-02-24 3 St Etienne
2 - 0
2 - 1
Annecy W -1.0 Powyżej 9.0 Poniżej
1-7 (8) 1-5 (6) 2 (0-2) 1 (0-1)
Francja - Ligue 2 2024-02-17 3 Angers
0 - 2
0 - 3
St Etienne 1 W 0.0, -0.5 Powyżej 10.0 Powyżej
5-7 (12) 5-2 (7) 2 (0-2) 1 (0-1)
Francja - Ligue 2 2024-02-12 5 St Etienne
2 - 0
5 - 0
Troyes 1 W -0.5, -1.0 Powyżej 10.5 Poniżej
4-3 (7) 1-1 (2) 0 (0-0) 3 (2-1)
Francja - Ligue 2 2024-02-03 1 Dunkerque
0 - 0
1 - 0
St Etienne 2 P 0.0, +0.5 Poniżej 10.0 Poniżej
1-4 (5) 0-3 (3) 0 (0-0) 2 (1-1)
Francja - Ligue 2 2024-01-27 1 St Etienne
0 - 1
0 - 1
Amiens 3 P -0.5 Poniżej 9.5 Powyżej
10-4 (14) 3-1 (4) 0 (0-0) 4 (3-1)
Francja - Ligue 2 2024-01-23 2 Pau
0 - 1
0 - 1
St Etienne W 0.0, +0.5 Poniżej 9.0 Powyżej
3-8 (11) 1-4 (5) 0 (0-0) 1 (0-1)
Francja - Ligue 2 2024-01-13 St Etienne
0 - 0
0 - 0
Laval R 0.0, -0.5 Poniżej 9.5 Powyżej
4-6 (10) 4-2 (6) 3 (2-1) 2 (0-2)
Francja - Ligue 2 2023-12-19 2 St Etienne
2 - 0
3 - 2
SC Bastia 2 W -0.5 Powyżej 9.5 Poniżej
2-6 (8) 0-2 (2) 0 (0-0) 1 (0-1)
Francja - Ligue 2 2023-12-16 Bordeaux
0 - 0
0 - 0
St Etienne 3 R -0.5 Poniżej 9.0 Powyżej
9-6 (15) 2-4 (6) 3 (2-1) 3 (2-1)
Puchar Francji 2023-12-09 1 St Etienne
0 - 1
0 - 1
Nimes 5 P -0.5 Poniżej 8.5 Poniżej
4-3 (7) 1-3 (4) 2 (0-2) 1 (1-0)
Francja - Ligue 2 2023-12-05 2 St Etienne
1 - 1
1 - 3
Guingamp P 0.0, -0.5 Powyżej 9.5 Powyżej
6-10 (16) 3-8 (11) 4 (0-4) 1 (1-0)
Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.:
Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.:
Publikuj typy
1x2
Cały 1.333 5.25 8
Połowa 1.8 2.75 6.5
Handicap azjatycki
Cały (-1.5) [email protected] Goś[email protected]
Połowa (-0.5) [email protected] Goś[email protected]
Rożne łącznie
Cały (10.0) Powyż[email protected] Poniż[email protected]
Połowa (4.5) Powyż[email protected] Poniż[email protected]
Gole łącznie
Cały (3.25) Powyż[email protected] Poniż[email protected]
Połowa (1.25) Powyż[email protected] Poniż[email protected]


Czas Typ Wybór Stawka Wynik
Wydarzenia na żywo

Status: Cały mecz , Wynik: 1 - 0 , Rożny: 5 - 4

Rożny: 10.0 , Handicap: -1.5 , Gole: 3.0, 3.5

6
Strzał celny
5
10
Strzał niecelny
6
113
Atak
69
52
Groźny atak
12
62
Posiadanie piłki %
38

Wynik: 1 - 0 , Rożny: 3 - 4 Połowa

Rożny: 4.5 , Handicap: -0.5 , Gole: 1.0, 1.5

4
Strzał celny
3
5
Strzał niecelny
5
60
Atak
47
18
Groźny atak
10
61
Posiadanie piłki %
39
  • 2' - 1st Offside - St Etienne
  • 4' - 1st Corner - Monako
  • 5' - 1st Shot On Target - Balogun (Monaco)]
  • 6' - 2nd Corner - St Etienne
  • 7' - 1st Shot Off Target - Davitashvili (St Etienne)]
  • 7' - 2nd Shot Off Target - Sissoko (St Etienne)]
  • 7' - 3rd Shot Off Target - Amougou (St Etienne)]
  • 8' - 3rd Corner - Monako
  • 8' - 4th Shot Off Target - Salisu (Monaco)]
  • 10' - 4th Corner - St Etienne
  • 10' - 2nd Shot On Target - Abdelhamid (St Etienne)]
  • 16' - 2nd Offside - Monaco
  • Race to 3 Corners - St Etienne
  • 17' - 5th Shot Off Target - Sissoko (St Etienne)]
  • 21' - 3rd Offside - Monaco
  • 24' - 4th Offside - St Etienne
  • Race to 3 Corners - Monako
  • 26' - 6th Shot Off Target - Balogun (Monaco)]
  • 28' - 1st Goal - Monako
  • 28' - 5th Offside - Monaco
  • 28' - 3rd Shot On Target - Minamino (Monaco)]
  • 28' - 1st Assist - Vanderson (Monaco)]
  • Race to 3 Corners - Monako
  • 34' - 5th Corner - Monako
  • 34' - 7th Shot Off Target - Embolo (Monaco)]
  • 35' - 6th Corner - St Etienne
  • 35' - 4th Shot On Target - Sissoko (St Etienne)]
  • 36' - 7th Corner - St Etienne
  • 39' - 8th Shot Off Target - N'Zuzi (St Etienne)]
  • 40' - 9th Shot Off Target - Ben Seghir (Monaco)]
  • 42' - 10th Shot Off Target - Balogun (Monaco)]
  • 45+2' - 5th Shot On Target - Vanderson (Monaco)]
  • 1-0 score at the end of First Half
  • 47' - 11th Shot Off Target - Minamino (Monaco)]
  • 48' - 12th Shot Off Target - Old (St Etienne)]
  • 51' - 6th Shot On Target - Minamino (Monaco)]
  • 56' - 7th Shot On Target - Cafaro (St Etienne)]
  • 58' - 8th Corner - Monako
  • 58' - 13th Shot Off Target - Balogun (Monaco)]
  • 61' - 14th Shot Off Target - Davitashvili (St Etienne)]
  • 65' - 8th Shot On Target - Cafaro (St Etienne)]
  • 64' - 15th Shot Off Target - Vanderson (Monaco)]
  • 67' - 1st Yellow Card - St Etienne
  • Race to 5 Corners - Monako
  • 71' - 5th Offside - Monaco
  • 71' - 9th Shot On Target - Minamino (Monaco)]
  • 69' ~ Substitution ~ Akliouche ~ Balogun ~(Monaco)
  • 67' ~ Substitution ~ Boakye ~ Cafaro ~(St Etienne)
  • 68' ~ Substitution ~ Aiki ~ Old ~(St Etienne)
  • 72' - 5th Offside - St Etienne
  • 76' ~ Substitution ~ Magassa ~ Zakaria ~(Monaco)
  • 79' - 16th Shot Off Target - Ben Seghir (Monaco)]
  • 79' - 17th Shot Off Target - Akliouche (Monaco)]
  • 81' ~ Substitution ~ Fomba ~ Tardieu ~(St Etienne)
  • 81' ~ Substitution ~ Ilenikhena ~ Seghir ~(Monaco)
  • 81' ~ Substitution ~ Pedro ~ N'Zuzi ~(St Etienne)
  • 86' ~ Substitution ~ Othman ~ Sissoko ~(St Etienne)
  • Race to 5 Corners - Monako
  • 90+3' - 9th Corner - Monako
  • 90+3' - 18th Shot Off Target - Embolo (Monaco)]
  • 90+4' - 10th Shot On Target - Magassa (Monaco)]
  • 90+5' - 2nd Yellow Card - Monako
  • 90+5' - 3rd Yellow Card - Monako
  • 1-0 score at the end of Second Half

Bądź na bieżąco z TotalCorner

Dołącz do naszego darmowego kanału z typami na Telegramie. Możesz też ustawić własne alerty meczowe.

Darmowe typy na Telegramie Alerty niestandardowe