Midtjylland vs Breidablik Profil drużyn
Midtjylland vs Breidablik Fakty o meczu
4W-2R-4P w ostatnich 10 meczach, z 14 golami zdobytymi i 12 straconymi. Średnie gole: 1.4 dla, 1.2 przeciw. Wygrane 40%, AH wygrane 40%, gole Over 20%, rożne Over 40%.
8W-0R-2P w ostatnich 10 meczach, z 30 golami zdobytymi i 12 straconymi. Średnie gole: 3.0 dla, 1.2 przeciw. Wygrane 80%, AH wygrane 50%, gole Over 60%, rożne Over 40%.
| Midtjylland | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Breidablik | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
Łączne rożne powyżej 7.5 - 13.5| Midtjylland | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
| Breidablik | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
Midtjylland vs Breidablik Rozkład czasowy goli/rożnych
Midtjylland vs Breidablik Bezpośrednie pojedynki
Midtjylland vs Breidablik Zobacz pełne H2H →Brak danych
| Midtjylland Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Europa - Towarzyskie | 2022-02-03 | 1 Zenit St Petersburg |
1 - 0
1 - 0
|
Midtjylland | P | -0.5, -1.0 | Poniżej | 8.5 |
|
|||||
| Europa - Towarzyskie | 2022-01-21 | 1 Midtjylland |
3 - 0
5 - 1
|
Esbjerg 1 | W | -2.0 | Powyżej |
|
||||||
| Dania - DBU Pokalen | 2021-12-12 | 3 Midtjylland |
1 - 1
1 - 2
|
Brondby 4 | P | -0.5 | Powyżej |
|
||||||
| UEFA Europa League | 2021-12-09 | 2 Łudogorec Razgrad |
0 - 0
0 - 0
|
Midtjylland 3 | R | +0.5, +1.0 | Poniżej |
|
||||||
| Dania - DBU Pokalen | 2021-12-05 | 2 Brondby |
0 - 1
0 - 2
|
Midtjylland 2 | W | 0.0 | Poniżej | 9.5 |
|
|||||
| Dania - Superligaen | 2021-11-29 | 2 Vejle |
0 - 0
1 - 1
|
Midtjylland 3 | R | +1.0 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| UEFA Europa League | 2021-11-25 | 4 Midtjylland |
1 - 1
3 - 2
|
Braga 3 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
1-3 (4) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Dania - Superligaen | 2021-11-21 | 2 Midtjylland |
1 - 2
1 - 2
|
Brondby 1 | P | -0.5 | Powyżej | 9.0 | Poniżej |
|
2-6 (8) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Dania - Superligaen | 2021-11-07 | 2 AGF Aarhus |
3 - 0
3 - 0
|
Midtjylland 3 | P | 0.0, +0.5 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
2-7 (9) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| UEFA Europa League | 2021-11-04 | 2 4 Crvena Zvezda |
0 - 0
0 - 1
|
Midtjylland 2 | W | -0.5 | Poniżej | 9.0 | Powyżej |
|
4-8 (12) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Dania - Superligaen | 2021-10-31 | 3 Randers FC |
0 - 2
1 - 3
|
Midtjylland 4 | W | 0.0, +0.5 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
3-4 (7) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Dania - DBU Pokalen | 2021-10-28 | 2 Midtjylland |
0 - 0
1 - 1
|
AaB 2 | R | -0.5, -1.0 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
4-4 (8) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Dania - Superligaen | 2021-10-24 | Midtjylland |
1 - 1
3 - 2
|
Sonderjyske 1 | W | -1.0, -1.5 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
14-3 (17) | 7-2 (9) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| UEFA Europa League | 2021-10-21 | 2 Midtjylland |
0 - 0
1 - 1
|
Crvena Zvezda 2 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.0 | Poniżej |
|
5-2 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Dania - Superligaen | 2021-10-17 | 1 FC Nordsjaelland |
2 - 0
2 - 2
|
Midtjylland 2 | R | +0.5, +1.0 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
3-6 (9) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Dania - Superligaen | 2021-10-03 | 1 Midtjylland |
4 - 0
4 - 0
|
AGF Aarhus 1 | W | -0.5, -1.0 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
1-7 (8) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| UEFA Europa League | 2021-09-30 | 2 Braga |
0 - 1
3 - 1
|
Midtjylland 4 1 | P | -0.5 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
3-5 (8) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Dania - Superligaen | 2021-09-26 | 2 Midtjylland |
1 - 0
1 - 0
|
Randers FC 3 | W | -0.5, -1.0 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
3-8 (11) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Dania - DBU Pokalen | 2021-09-22 | Kjellerup IF |
0 - 2
0 - 5
|
Midtjylland | W | +4.0, +4.5 | Push |
|
1-4 (5) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Dania - Superligaen | 2021-09-19 | 3 FC Kopenhaga |
0 - 0
0 - 1
|
Midtjylland 1 1 | W | -0.5 | Poniżej | 9.0 | Poniżej |
|
3-2 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| UEFA Europa League | 2021-09-16 | 1 Midtjylland |
1 - 1
1 - 1
|
Łudogorec Razgrad 3 | R | -0.5, -1.0 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
13-2 (15) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 4 (4-0) |
| Dania - Superligaen | 2021-09-10 | 1 Midtjylland |
0 - 0
2 - 0
|
FC Nordsjaelland 2 | W | -1.0, -1.5 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
2-4 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Dania - Superligaen | 2021-08-29 | Brondby |
0 - 0
2 - 0
|
Midtjylland 2 | P | 0.0, +0.5 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Dania - Superligaen | 2021-08-20 | Midtjylland |
2 - 0
3 - 0
|
Silkeborg IF 2 | W | -1.0 | Push | 9.5 | Poniżej |
|
3-5 (8) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Dania - Superligaen | 2021-08-13 | 2 Sonderjyske |
0 - 1
0 - 2
|
Midtjylland 1 1 | W | +0.5, +1.0 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
7-8 (15) | 5-1 (6) | 3 (3-0) | 2 (0-2) |
| UEFA Champions League - Kwalifikacje | 2021-08-10 | Midtjylland |
0 - 0
0 - 1
|
PSV 1 | P | +0.5 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
3-4 (7) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Dania - Superligaen | 2021-08-06 | 1 Midtjylland |
2 - 0
4 - 1
|
Vejle 4 | W | -1.0 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
5-4 (9) | 3-3 (6) | 3 (0-3) | 1 (0-1) |
| UEFA Champions League - Kwalifikacje | 2021-08-03 | PSV |
3 - 0
3 - 0
|
Midtjylland 1 | P | -1.0, -1.5 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
6-1 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Dania - Superligaen | 2021-07-31 | 1 Viborg |
0 - 0
0 - 2
|
Midtjylland 2 | W | 0.0, +0.5 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
10-9 (19) | 2-7 (9) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| UEFA Champions League - Kwalifikacje | 2021-07-28 | 2 Midtjylland |
0 - 0
1 - 1
|
Celtic 2 | R | 0.0 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
2-5 (7) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Breidablik Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Europa - Towarzyskie | 2022-02-03 | 2 Breidablik |
1 - 0
2 - 1
|
Brentford B 3 | W | -1.0,-1.5 | Poniżej | 8.5 |
|
|||||
| Islandia - Pre-Season Cup | 2022-01-27 | 1 Stjarnan |
1 - 1
3 - 1
|
Breidablik 1 | P | +1.0, +1.5 | Push |
|
||||||
| Islandia - Pre-Season Cup | 2022-01-14 | 1 Leiknir Reykjavik |
0 - 1
1 - 3
|
Breidablik 2 | W | +2.0 | Poniżej | 11.5 |
|
|||||
| Islandia - Pre-Season Cup | 2022-01-08 | 1 Breidablik |
2 - 1
5 - 2
|
Keflavik 2 | W | -1.5 | Powyżej |
|
||||||
| Islandia - Pre-Season Cup | 2021-12-10 | 4 Breidablik |
2 - 1
5 - 1
|
Vikingur Reykjavik 3 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
||||||
| Islandia - Pre-Season Cup | 2021-12-04 | 2 Breidablik |
3 - 1
3 - 2
|
Stjarnan 2 | W | -1.5, -2.0 | Powyżej |
|
7-6 (13) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 4 (3-1) | ||
| Islandia - Pre-Season Cup | 2021-11-20 | 1 Breidablik |
3 - 0
5 - 1
|
KR Reykjavik 2 | W | -0.5, -1.0 | Powyżej |
|
6-5 (11) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Islandia - Premier League | 2021-09-25 | 1 Breidablik |
0 - 0
3 - 0
|
HK Kopavogur 1 | W | -1.5 | Poniżej | 11.0 | Poniżej |
|
8-1 (9) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Islandia - Premier League | 2021-09-19 | 4 FH Hafnarfjordur |
1 - 0
1 - 0
|
Breidablik 1 | P | +0.5, +1.0 | Poniżej | 11.5 | Poniżej |
|
4-4 (8) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Islandia - Premier League | 2021-09-11 | 2 Breidablik |
0 - 0
3 - 0
|
Valur Reykjavik 4 | W | -0.5, -1.0 | Poniżej | 11.0 | Poniżej |
|
4-2 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Islandia - Premier League | 2021-08-29 | 1 Fylkir Reykjavik |
0 - 4
0 - 7
|
Breidablik 1 | W | +1.0 | Powyżej | 11.5 | Poniżej |
|
6-3 (9) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Islandia - Premier League | 2021-08-25 | 2 KA Akureyri |
0 - 0
0 - 2
|
Breidablik 1 | W | +0.5 | Poniżej | 11.5 | Poniżej |
|
5-3 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Islandia - Premier League | 2021-08-21 | 3 Breidablik |
1 - 0
2 - 0
|
KA Akureyri 3 | W | -1.0, -1.5 | Poniżej | 11.5 | Poniżej |
|
7-2 (9) | 5-2 (7) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Islandia - Premier League | 2021-08-16 | 1 Breidablik |
1 - 1
2 - 1
|
IA Akranes 5 1 | W | -1.5, -2.0 | Poniżej | 11.5 | Poniżej |
|
9-1 (10) | 7-1 (8) | 5 (4-1) | 0 (0-0) |
| Liga Konferencji Europy UEFA - Kwalifikacje | 2021-08-12 | 1 Aberdeen |
0 - 0
2 - 1
|
Breidablik 4 | P | -1.0, -1.5 | Push | 10.0 | Poniżej |
|
2-3 (5) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Islandia - Premier League | 2021-08-09 | 3 Stjarnan |
0 - 2
1 - 3
|
Breidablik 2 | W | +0.5 | Powyżej | 12.0 | Poniżej |
|
5-6 (11) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Liga Konferencji Europy UEFA - Kwalifikacje | 2021-08-05 | 3 Breidablik |
2 - 2
2 - 3
|
Aberdeen 2 | P | +0.5 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
2-3 (5) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Islandia - Premier League | 2021-08-02 | 2 Breidablik |
2 - 0
4 - 0
|
Vikingur Reykjavik 1 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej | 11.5 | Powyżej |
|
8-5 (13) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Liga Konferencji Europy UEFA - Kwalifikacje | 2021-07-29 | 2 Breidablik |
2 - 0
2 - 1
|
Austria Wiedeń 4 | W | +0.5, +1.0 | Push | 10.5 | Poniżej |
|
3-7 (10) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Islandia - Premier League | 2021-07-25 | Keflavik |
1 - 0
2 - 0
|
Breidablik 1 | P | +1.0 | Poniżej | 12.5 | Poniżej |
|
4-8 (12) | 3-5 (8) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Liga Konferencji Europy UEFA - Kwalifikacje | 2021-07-22 | 3 Austria Wiedeń |
1 - 0
1 - 1
|
Breidablik | R | -1.5 | Poniżej | 10.5 | Powyżej |
|
6-5 (11) | 5-4 (9) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Islandia - Premier League | 2021-07-18 | 4 KR Reykjavik |
0 - 0
1 - 1
|
Breidablik 1 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej | 11.0 | Poniżej |
|
4-2 (6) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Liga Konferencji Europy UEFA - Kwalifikacje | 2021-07-15 | 1 Breidablik |
0 - 0
2 - 0
|
Racing FC Union 4 1 | W | -1.0 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
7-4 (11) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Liga Konferencji Europy UEFA - Kwalifikacje | 2021-07-08 | 4 Racing FC Union |
2 - 1
2 - 3
|
Breidablik 2 | W | +0.5 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
5-6 (11) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Islandia - Premier League | 2021-07-03 | 1 Breidablik |
2 - 0
4 - 0
|
Leiknir Reykjavik 2 | W | -1.5 | Powyżej | 11.0 | Poniżej |
|
8-2 (10) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Islandia - Premier League | 2021-06-27 | 5 HK Kopavogur |
1 - 1
2 - 3
|
Breidablik 2 | W | +0.5, +1.0 | Powyżej | 11.0 | Powyżej |
|
6-6 (12) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Puchar Islandii | 2021-06-23 | 1 Keflavik |
0 - 0
0 - 0
|
Breidablik | R | +1.0, +1.5 | Poniżej | 12.0 | Powyżej |
|
7-17 (24) | 5-13 (18) | 4 (0-4) | 2 (1-1) |
| Islandia - Premier League | 2021-06-20 | 1 Breidablik |
3 - 0
4 - 0
|
FH Hafnarfjordur 3 | W | -0.5 | Powyżej | 11.0 | Push |
|
3-8 (11) | 0-2 (2) | 2 (0-2) | 3 (0-3) |
| Islandia - Premier League | 2021-06-16 | 3 Valur Reykjavik |
2 - 0
3 - 1
|
Breidablik 2 | P | 0.0 | Powyżej | 11.0 | Push |
|
5-6 (11) | 4-4 (8) | 3 (0-3) | 1 (0-1) |
| Islandia - Premier League | 2021-06-12 | 2 Breidablik |
0 - 0
2 - 0
|
Fylkir Reykjavik 2 | W | -1.0, -1.5 | Poniżej | 11.5 | Poniżej |
|
5-2 (7) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
Status: Cały mecz , Wynik: 3 - 3 , Rożny: 7 - 1
Rożny: 9.0 , Handicap: -1 , Gole: 3.0,3.5
Wynik: 3 - 0 , Rożny: 3 - 0 Połowa
Rożny: , Handicap: , Gole:
-
2' - 1st Corner - Midtjylland -
2' - 2nd Corner - Midtjylland -
5' - 3rd Corner - Midtjylland - Race to 3 Corners - Midtjylland
-
10' - 1st Goal - Midtjylland -
17' - 2nd Goal - Midtjylland -
32' - 3rd Goal - Midtjylland -
3-0 score at the end of First Half -
53' - 4th Goal - Breidablik -
57' - 4th Corner - Midtjylland - Race to 5 Corners - Midtjylland
-
67' - 5th Corner - Midtjylland -
73' - 6th Corner - Midtjylland -
77' - 1st Yellow Card - Breidablik -
81' - 5th Goal - Breidablik -
84' - 2nd Yellow Card - Midtjylland -
87' - 6th Goal - Breidablik -
90+3' - 7th Corner - Midtjylland - Race to 7 Corners - Midtjylland
-
90+3' - 8th Corner - Breidablik -
3-3 score at the end of Second Half
Gole powyżej 0.5 - 4.5
Kartki powyżej 1.5 - 7.5

